>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Szwecja - Elitserien/Allsvenskan 2012/2013

Status
Zamknięty.
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: HokejSzwecja
Spotkanie: Skelleftea - Modo
Typ: 2
Kurs: 4.30⛔
Bukmacher: Pinnacle
27.11.2012 19:00
Analiza:
Gospodarze w ostatnim czasie są w kropce.Ulegli w dwóch spotkaniach strzelając przy tym tylko dwie bramki.Złapali zadyszkę i dlatego też myślę że Modo to wykorzysta.goście od czterech spotkań są niepokonaną drużyną.W końcu odbijają sie od dna i grają coraz lepiej i strzelają bramki.Ich spotkania poprzednie często kończyły się wygraną jednej z drużyn różnicą jednej bramki.Myślę że dziś jeśli juz to na korzyść gości to ten typ ma największe szanse wejść.Przyjezdni są na fali i powinni to pokazać w dzisiejszym spotkaniu.Grają teraz jak z nut i powinni wygrać to spotkanie.Gospodarze mają złe chwile więc w tym spotkaniu nie powinni mieć za dużo do powiedzenia. Przyjezdni teraz pokażą jak należy jeździć po lodzie jak się jest w formie. Skelleftea akurat ma teraz zniżkę formy i mam nadzieję ze w tym spotkaniu się nie obudzą.Modo w końcu się przełamało więc teraz chce zebrać jak najwięcej punktów a kto stanie im na drodze to i tak wynik końcowy przypadnie im w udziale.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej,Szwecja
Spotkanie: Farjestads - Modo
Typ: X2
Kurs 1.95
Bet365
01.12.2012 16:00
Analiza:
To już dwudziesta dziewiąta kolejka w szwedzkiej lidze hokejowej.dziś na własnej tafli drużyna zajmująca miejsce czwarte podejmuje zespół zajmujący pozycję siódmą.Obie ekipy wygrały jak dotychczas w regulaminowym czasie po dwanaście spotkań.Z tym tylko że innych spotkaniach Far wygrał więcej meczy po dogrywce i dlatego też jest wyżej w tabeli.Dziś mój typ jest z podporką na dzisiejszych gości .W końcu złapali wiatr w żagle i na ostatnie pięć spotkań przegrali zaledwie raz.być moze w dzisiejszym spotkaniu będzie remis w regulaminowym czasie dlatego typ z podpórką na gości.Gospodarze nie spuszczają z tonu i także z ostatnich pięciu spotkań tylko raz ulegli na tafli przeciwnika.między tymi zespołami padały rózne wyniki.Ale ostatnie pięc spotakań to wygranymi zostawali gracz przyjezdni.Dziś wyjazd gra MOdo więc kto wie może wygrają bezpośrednio.Raz tylko zdarzył się remis.Obie ekipy są na fali więc trudno wywnioskować kto może zostać zwycięscą.ja myślę że typ z podporka przyniesie mi trafiony typ.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Rogle - Timra -&gt; Rogle wygra (ML OT) [1.92][Unibet]
Rogle - Timra -&gt; over 4.5 gola (ML OT) [2.02][Pinnacle]

Dwa typy na jeden mecz - mecz który będzie ciekawy pomimo, że grają chyba dwie najgorsze ekipy szwedzkiej Elitserien. Na próżno szukać indywidualnych osiągnięć zawodników obu drużyn - w większości są to wyrobnicy na poziomie Elitserien, chociaż większość osób znających się na hokeju z pewnością skojarzy bramkarzy czyli Martina Gerbera (Szwajcaria) oraz Daniela Bellisimo (Włochy). Nazwiska goaltenderów znane, ale sezon obu Panom nie wychodzi i oczekiwań nie spełniają - dziś także podejrzewam że obie strony coś wpuszczą. Timra ostatnio miała szczęście i trafiła na słabszy mecz Lulea zdobywając na wyjeździe zaskakujące zwycięstwo, to powinno ich trochę &quot;zaspokoić&quot; i uśpić. Rogale także chcą się przełamać i dobrze wiedzą że jeśli nie przeciwko Timrze to z kim innym ? U siebie będą musieli zaatakować i będą wiedzieli że akurat z tym przeciwnikiem mogą sobie pozwolić na trochę więcej w ofensywie. Przypominam że bezpośrednio z Elitserien spada jedna drużyna i warto walczyć o szansę zagrania w barażu co obie ekipy bezpośrednio dotyczy.
 
K 35

krasny2

Użytkownik
04.12.2012 19:00
IK Oskarshamn - IF Troja/Ljungby 3-1 ⛔
IF Troja/Ljungby +0,5
kurs 2,14
Pinnacle
Dawno tu nie zaglądałem mam nadzieję, że zaczne od trafionego typu. Buki faworyzują gospodarzy ale zdecydowanie przesadzają. IKO wygrało ostatnie dwa spotkania, rozstrzelał się Victor Lofsted ale dziś rywal bardzo nie wygodny, który ostatnio dość pechowo traci punkty. Wypowiedź trenera gości po ostatnim meczu z Soderstajle (przegranego 2-1) &quot;Stworzyliśmy sobie szanse na więcej niż jedną bramkę, a przy odrobinie szczęście mogliśmy wygrać. Jednak chodzi o pracę i pod tym względem myślę, że jesteśmy na właściwej drodze&quot; W tym sezonie dwa razy się spotkały te zespoły i dwa razy górą był zespół IF Troja. Gospodarze dziś bez swego kapitana Daniela Ljunkvista, natomiast do gości wracają Jakub Berglund, Mikael Ahlen oraz Daniel Karlsson. Mecz powinien być bardziej wyrównany niż sugerują kursy nawet z małym wskazaniem na dzisiejszych gości.
 
T 12

terminator7007

Użytkownik
04.12.2012 19:00
HV71- Linkopings
Typ: 1
Kurs: 1,86
Pinnacle Sports
Analiza:
Obecny lider rozgrywek szwedzkiej ekstraklasy, a więc zespół HV71, po spodziewanym, świetnym początku sezonu wpadł w dołek. W dołek, którego nikt się chyba nie spodziewał. Zaczęło się od pamiętnego 0:6 w wyjazdowym meczu na dalekiej północy z Luleą, kiedy wydawało się, że to jednorazowa wpadka, nadeszły męczarnie z AIK (wygrana po dogrywce), a ostatnio blamaż z Vaxjo (0:3). Takie wyniki nie przystoją klubowi klasy HV, ale dziś okazja do rehabilitacji. I to przed własna publicznością. Nie ma wątpliwości, że to wciąż klasowy zespół, w mojej opinii główny faworyt do zdobycia mistrzostwa. Na przeciwko nich stanie dziś Linkopings, piąte w tabeli. Prezentują się oni raczej średnio, a w ostatnim czasie wręcz bardzo przeciętnie. Kompromitacja, jaką zakończył się mecz z osłabionym w porównaniu z poprzednim sezonem Brynas (0:5), a także 0:3 u siebie z Luleą chwały nie przynoszą. Zakładam, że dzisiejszy mecz będzie typowym spotkaniem na przełamanie, HV71 w miarę szybko powinno wyjść na prowadzenie i z większymi lub mniejszymi przygodami dotrzyma wygraną do końca.
 
T 12

terminator7007

Użytkownik
04.12.2012 19:00
Skeleftea- Brynas
Typ: 1
Kurs: 1,85
Expekt
Analiza:
Powtórka zeszłorocznego finału. Mimo że rok temu to Skeleftea wydawała się być faworytem w starciu o tytuł, to Brynasi wygrali w serii 4:2. Dlatego dziś na pewno motywacji gospodarzom nie zabraknie, do dziś tamta porażka zapewne boli. Ostatni mecz u siebie wygrali z nimi 5:3. Nie to jednak przemawia głownie za nimi, a forma, w jakiej obecnie się znajdują. Od miesiąca grają kapitalnie, ograli 7:3 potężne HV71, potrafili też wygrać 7:0 (i to na wyjeździe!) z Rogle. Co prawda ostatnie dwa mecze to porażki. O ile 1:3 na wyjeździe z Frolundą można jakoś wytłumaczyć, o tyle porażka u siebie 3:4 z AIK to lekki wstyd. Dlatego dziś świetna okazja, by wrócić do formy sprzed paru tygodni, tym bardziej, że dzisiejszy rywal nie jest im obojętny. Brynas za to po zdobyciu tytułu pożegnali się z wieloma znanymi nazwiskami i w tym sezonie nie mogą odzyskać dawnej dyspozycji. Półtora tygodnia temu ulegli wyraźnie, a nawet bardzo wyraźnie (1:8) Lulei, by 3 dni później wygrać 5:0 z Linkpings. Wydawało się, że wracają na odpowiednie tory, ale grudzień przywitali porażką 0:3 z Frolundą. Zapowiada się ciekawe widowisko, jednak wszystkie atuty wydają się mieć w swoich rękach gospodarze, dlatego gram dzisiaj &quot;1&quot;.
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Z dzisiejszych meczów hokejowych wpadł mi w oko ciekawy pojedynek Elitserien pomiędzy Timrą a AIK. Mecz zespołów walczących o uniknięcie(póki co) degradacji do niższej ligi. Gospodarze mają 3 punkty przewagi nad AIK ale 2 spotkania więcej rozegrane. A więc chcąc utrzymać swoją pozycję muszą ten mecz wygrać aby nie patrzeć się pozostałe mecze gości.Wiem że do fazy play off jeszcze trochę czasu ale już teraz trzeba się do takich meczy z bezpośrednimi rywalami mocno spinać bo później może braknąć tych punkcików o czym świadczy ostatni mecz Timry,która ograła Rogle(również walczące o utrzymanie)na wyjeździe. Wg mnie to największy argument nie wspominając o lepszych statystykach(mecze H2H w tym roku gdy gospodarzem była Timra ,ostatnie 5 meczy Timry u siebie jak i AIK na wyjeździe i absencjach u gości.

Timra IK - AIK IF- typ 1 OT ⛔ przegrali 3-4 po karnych ????
kurs: 1,70
bwin
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Pierwszy typ w Elitserien nie trafiony ale było blisko,dzisiaj ponownie spróbuję swoich sił w tej lidze.Nie lubię grać kursów poniżej 1,5 w hokeju ale czas coś zacząć zarabiać w tym roku ???? . Wybrałem na dzisiaj under 5,5 w meczu Farjestads BK - HV71. W meczach H2H Farjestads u siebie na 10 spotkań 7 razy złapał under 5,5. Na ostatnie ogólnie 10 meczy w lidze Farjestads i HV71 zespoły miały 8 underów!!!. Dodatkowo w drużynie gospodarzy nie zagra jej drugi punktujący 10G 14A Christian Berglund, który jest zawieszony na dwa mecze,pozostałe osłabienia są od dłuższego czasu więc nie ma się co rozwodzić. A jak trenerzy zdecydują się wystawić w świątyniach swoje jedynki to na przeciw bronić będą bramkarze z takimi średnio puszczonymi bramkami Alexander Salak- 1,66 GAA kontra Gustaf Wesslau 1,88 GAA. Więc staty w tym meczu są miażdżące...no ale jak to w sporcie wszystko jest możliwe ????

Farjestads BK - HV71 - typ: under 5,5 reg.time ✅
kurs:1,48
bet365

dla odważniejszych
under 4,5 ✅
kurs:1,95
bet365

Polecam również:
AIK IF - Skelleftea AIK - typ: 2 reg.time ✅ wynik 1-4
kurs:2.25
bet365

AIK IF - Skelleftea AIK - typ: under 5,5 ✅
kurs:1,57
bet365

edit: Fredrik Hynning i Bjorn Melin nie zagrają z powodu grypy.Tym bardziej popieram wygraną Skelleftea AIK

????????????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Timra - Modo DNB 2 1,65 ✅

Timra to jedna z najsłabszych drużyn ligi i jest to proces, który ciągnie się już od kilku sezonów. Zeszły sezon zakończyli na ostatnim miejscu w tabeli sezonu regularnego. Karierę zakończył jedyny wybijający się z tej szarości zawodnik Matt Murley (choć oficjalnej informacji nie znalazłem, w każdym bądź razie w kadrze go nie ma, na liście kontuzjowanych również nie - więc wnioskuję, iż zakończył karierę). Zespołu nie wzmocnili żadni konkretni zawodnicy i w tym sezonie Timra obok Rogle znów okupuje dolną część tabeli z bilansem 12-24 (home: 5-12). Modo to zespół celujący w miejsca 3-6, jeśli chcą pograć dłużej w PO niż ostatnio (zajęli 8 lokatę w reg sezon i odpadli od razu w PO) nie mogą dać uciec grupie pościgowej, w tym momencie mają 3 pkt straty, plasują się na 6 lokacie. Ostatnie ich mecze to zdecydowana zwyżka formy - na 15 spotkań zaliczyli jedynie 5 porażek z czego 2 ostatnie mecze to porażki po bardzo dobrych spotkaniach, które kończyły się rzutami karnymi. Na pewno będą chcieli spotkanie z Timrą rozstrzygnąć bez dogrywki i rzutów karnych, a mają ku temu predyspozycję i zawodników:
- Per-Åge Skrøder, Norweg, wielokrotny zdobywca nagród indywidualnych w lidze szwedzkiej oraz najlepszego zawodnika norweskiego
- Alexander Steen, zawodnik St. Luis Blues (wiadomo - lockaut) w 20 meczach 23 punkty
- Kyle Cumiskey, swego czasu zawodnik Colorado Avalnche, w 30 meczach obecnego sezonu 19 asyst
- Richie Regehr, wielokrotny mistrz niemiec z Eisbaren Berlin
- Marcel Müller, reprezentant Niemiec, pojedyńcze występy w Toronto Maple Leafs
- Niklas Sundström, klasa sama w sobie, setki występów w NHL, rocznik 75 więc nie gra już tak dużo
-Morten Madsen, reprezentant Danii
-Mattias Ritola, reprezentant Szwecji, zaliczył kilka występów w Red Wings i Tampa Bay

W ekipie Timry na próżno szukać takich graczy, na 5 ostatnich spotkań 4 zakończyli bez zdobytej bramki, co mówi samo za siebie w takiej dyscyplinie jak hokej!
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Leksands IF vs VIK Vasteras HK ✅✅✅ 4-1
Under 5,5
1,72
bet365

Mecz pierwszej ekipy z czwartą w tabeli. Faworytem są gospodarze,obecni liderzy.Jednak nie odważę się typować zwycięzcy. Pewniejszym typem wydaje się under bramkowy.
Obie ekipy wyśmienicie radzą sobie w defensywie. Leksands 80 bramek straconych w 36 spotkaniach(śr,2,22 gola straconego na mecz),Vasteras 77 goli straconych w 34 meczach(śr2,26).
W ostatnich pięciu meczach u siebie Leksands nigdy nie przekroczyło 5 goli w sumie. To samo się tyczy Vasteras na wyjazdach.Stawiam na bardzo wyrównany mecz z naciskiem na obronę. 3-4 gole to max,dlatego liczę na trafiony typ.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Lulea - Rogle
10.01.2013 - 19:00
Typ: under 5,5
Kurs; 1,53
Buk: William Hill
Stawka: 2/10

Lulea rozegrała 37 spotkań z czego 31 zakończyło underem a średnia bramek w meczach z ich udziałem to 4,08 bramki w meczu.Na swoim lodowisku rozegrali 17 meczy i underem zakończyło się 13 spotkań .Średnio na swoim lodowisku strzelają 2,65 i tracą 1,71 bramki w meczu co razem daje 4,35 bramki w meczu.Rogle na 37 spotkań notuje aż 24 underów a średnia bramek w meczach z ich udziałem to 5,05 bramki na mecz.Na wyjazdach zagrali 18 spotkań i 12 zakończyli underami.Średnio strzelają 1,67 i tracą 3,28 bramki na mecz co daje razem 4,94 bramki w meczu.W tym sezonie zagrali już trzy spotkania między sobą i wszystkie zakończyły się underami ( -1-2 , 1-0 , 1-3 ).

GL
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
AIK vs Frolunda HC 1-3 ZWROT
Over 4
1,57
bet365

Mecz 38 kolejki szwedzkiej ligi hokeja. Dziesiąty zespól gospodarzy vs ósma ekipa gości.
AIK ma jedną z najgorszych obron w lidze.106 bramek straconych w 37 spotkaniach co daje średnią 2,86 gola straconego na mecz czyli jak widać obrona jak na szwedzką ultra defensywną ligę bardzo słaba. AIK po trzech kolejnych przegranych spotkaniach na pewno podejdzie do meczu przed własną publicznością na maxa skoncentrowany. Rzucą się do ataku na rywala od samego początku chcąc od razu strzelić ze dwa gole. A to może być wodą na młyn dla ekipy gości,która potrafi skutecznie skontrować.
Granie overu w tej lidze to jak zawsze bardzo ryzykowna inwestycja,ale 5 bramek to nie dużo,a zawsze przy 4 nastąpi zwrot.
W bezpośrednich spotkaniach ostatnio pada sporo goli z wyjątkiem meczu z grudnia.
Tak czy inaczej gorąco polecam.
 
aquadiva 10

aquadiva

Użytkownik
Z ostanich wiadomosci jakis virus trafil w druzyne prawdopodobne absencje:
Lillestrom(fw 19/0), MacNevin(df 15/1), Sandberg(fw 17/0), Tarnstrom(df 6/0), Aspeqvist(df 30/0), Viklund(df 36/0), Nordstrom(fw 26/5), Hamberg, Blomdahl(fw 19/0)
ostatnio grali bez defensorow MacNevin(df 15/1) and Viklund(df 36/0)
+ chorowitki typ na 2 wyglada zachecajaco
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Frolunda - Timra -&gt; poniżej 5.5 goli [1.45][Betway] ⛔
Typ dobry do dubla, ja gram na singlu ciut mocniej. Obie ekipy typowi underowcy, brak mocy w ataku to powód ich słabych pozycji w tabelii. Frolundzie jako tako się to jeszcze upiecze, bo praktycznie zapewnili sobie bezpieczny udział w play-off. Timra jeśli chcę walczyć o utrzymanie będzie próbowała zmienić swój charakter ale nie wyjdzie to w meczu wyjazdowym z drużyną dobrze poukładaną w obronie. Buki wystawiają linię nawet po 3 i 3,5 więc zagranie poniżej 5,5 wydaje się opcją bardzo bezpieczną.
Stawka = 20 j (podwójna)
Cienizna - nie da się ukryć że Europa w tym roku wybitnie mi nie leży ...
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Szwecja ,Hokej
Spotkanie: Rogle - Brynäs
Typ: 2
Kurs: 2.35 ⛔
Bukmacher: Expekt
16.01.2013 19:00
Analiza:
Ciekawe spotkanie i ładny kurs na gości.Goście od trzech spotkań bez zwycięstwa a więc dziś czas na przełamanie.Gospodarze grają u siebie nadzwyczaj dobrze ale nie aż tak aby dziś nie przegrać z bardziej zmotywowanymi goścmi. Brynas ostatnie trzt spotkania grało z bardzo mocnymi zespołami.dziś jest słabszy przeciwnik który zajmuje niskie miejsce w lidze.nie oznacza to jednak że tak łatwo skórę sprzeda.Goście to aktualni mistrzowie kraju więc dziś z pewnością będą chcieli udowodnić że ze słabeuszami jeszcze dają radę na ich tafli.Na to liczę.Ostatnie dwa spotkania między nimi zakończyły się remisami więc myślę ze tak dobrze nie będzie i w trzecim bezpośrednim pojedynku nie będzie już wyniku nierozstrzygniętego w regular time a właśnie przełamią się goście i wygrają te spotkanie wysoko.Jeśli myślą o play-offach więc muszę zająć te minimum ósme miejsce na którym obecnie się znajdują.A później to może powalczą o ponowny tytuł mistrzowski.W każdym więc razie liczę na to że dziś Rogle na swojej tafli nie zagra tak dobrego spotkania i ulegnie gościom.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hoekj,Szwecja
Spotkanie: Timra - Brynäs(-1.5)⛔
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: Sportingbet
18.01.2013 19:00
Analiza:
Kolejne podejście na mistrza kraju Brynas.W tym meczu mam nadzieję ze w końcu się przełamią bo ostatnio także mieli ale wspaniale zagrało Rogle na własnym terenie.W sumie wiedziałem o tym ze dobrze grają u siebie ale chęć przełamania i motywacja wezmą górę.tak jednak się nie stało.Dziś jednak myślę że nie będzie żadnych niedomowień. Gospodarze u siebie nie grają nad specjalnie dobrze.Timta zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli i teraz nie gra dobrze.Ostatnio przegrali po dogrywce.wcześniej wygrali po zaciętym boju i doliczonym zcasie. Były to jednak zespoły nie z górnej półki. Brynas od czterech spotkań bez wygrania spotkania co na mistrza kraju to bardzo słabiutko.Mają słabszy dzień do dziś w ktorym powinni wygrac i to zdecydowanie.Zacząć pnąć się w górę i myśleć już o play offach.Timra gra w kratkę a u siebie nie jest mocna. Wiekszość spotkań wygrało Brynas jeśli chodzi o te zespoły gdy się spotykają czy to na wyjeździe czy u siebie.Dziś na nich licze więc mam nadzieję że trafię z tym przełamaniem i zakończą swą paskudną passę.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, Szwecja
data : 23.01.2013 19:00
spotkanie: Vaxjo(-1.5) - AIK
Typ 1⛔
kurs 3.50
buk : sportingbet
23.01.2013 19:00

Analiza:
Jestem pod wrażeniem tej serii hokeistów gospodarzy.Już dziewięć meczów z rzędu bez zwycięstwa.Fiu fiu co za czarna passa.ostatnio myślałem ze już dadzą radę z Lulea ale skończyło się tylko na remisie i znowu przegrana.Hokeiści Vaxjo muszą już być zdeterminowani do wygrania w końcu.Dziś myślę że w dziesiątym spotkaniu przerwą tą niechlubną passę i wygrają mecz z sąsiadem z tabeli. AIK do najlepszych w lidze nie należy więc raczej na własnej tafli powinno coś sie dziać na korzyść Vaxjo. Nie jest to rywal z najwyższej półki i żeby nie czarna seria to z pewnością Vaxjo było by nawet w strefie play off.tak to muszą teraz się spiąć aby myśleć o grze dalej.tak więc jak dla mnie wygrany tego spotkania jest tylko jeden.na własnej tafli , po dziewięciu porażkach Vaxjo w końcu musi się przełamać.Jak nie dziś we własnej hali to kiedy?Czas najwyższy przyszedł na zwycięstwo_Ostatnie dwa spotkania na tafli vaxjo zakończyły się dla nich pomyślnie. NIe dość że wygrali te spotkania to nie dali rywalowi strzelić honorowej bramki.Pokazali ze zależy im bardzo na wygraniu w końcu w meczu z Luleo. Mało brakło i by się przełamali z nimi po dogrywce.Nie udało się wiec dziś jest ten czas.mam nadzieję ze żadnych remisów nie będzie i pewnie wygra drużyna gospodarzy te spotkanie.Są na tyle już zdenerwowani że nie potrafią wygrać że dziś powinni roznieść w pył przyjezdnych.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej,szwecja
Spotkanie: Brynäs(-1.5) - Frolunda
Typ:1
Kurs: 3.00
Buk: Sportingbet
24.01.2013 19:00

Analiza:
Spotkanie dwóch zespołów które zajmują pozycję obok siebie.Miejsca siódme i ósme które gwarantują miejsca w play-offach.Dziś liczę na gospodarzy którzy muszą pokazać że są aktualnymi mistrzami kraju i potrafią grać.Goście ostatnie cztery spotkania to same remisy ale w ostatnich trzech spotkaniach wygrali po dogrywkach.Bardzo dobrze grają te doliczane czasy jeśli przeciwnik pozwoli na wynik nierozstrzygnięty.Ostatnie spotkanie to właśnie wygrana po dogrywce Brynas.Myslałem wtedy ze Brynas po przełamamiu znowu wygra a tu taki zonk. Dziś myślę że już zadnego remisu nie będzie i gospodarze pewnie wygrają te spotkanie.Nie licze tu ma wysoki wynik ale w każdym razie na gospodarzy którzy wezmą rewanż za ostatnia porażkę.już moim zdaniem piątego remisu nie będzie ze strony frolundy bo ile można.Dziś te spotkanie jest dla Brynas.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Brynas - Frolunda -&gt; Brynas wygra ML OT [1.72] Sportingbet
Byłem przekonany że podałem ten zakład już rano, ale ku mojemu zdziwieniu nie ma go na forumku więc musiało mi się to przyśnić w popopłudniowej drzemce ;) Konkrety - obie ekipy zagrały ze sobą kilka dni temu tyle że w innej lokacji (lód Frolundy) i decydowały rzuty karne (3:2 dla FRO). Mecz był bardzo wyrównany a od połowy szedł wyłącznie pod dyktando gości, ale swoją rolę odegrał dobrze przygotowany bramkarz Hudaczek (Frolunda). Dziś powinien być srogi rewanż bo oba kluby są sasiadami w tabeli odpowiednio na 7 i 8 miejscu dzieli ich jeden punkt a jest to ogromna różnica patrząc w perspektywie play-off. Podkreślę że kursy w innych bukmacherach stanowczo mniejsze na gospodarzy - tylko Sportingbet zaspał warto spróbować właśnie u nich po 1.72. Mecz za godzinę !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom