>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja - Elitserien/Allsvenskan 2012/2013

Status
Zamknięty.
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
yscyplina.Hokej,Szwecja
Spotkanie.Brynäs - Skelleftea(-1,5)
typ.2
Kurs.2,15✅
Bukmacher.Expekt
18.03.2013 19:00
Analiza:
To już czwarty mecz między tymi zespołami.Jak na razie to goście biją przeciwników na głowę.Pewne trzy zwycięstwa od samego początku.Dziś sądzę że będzie podobnie i mistrzowie kraju w pierwszej rundzie pożegnają się już z walki o mistrzostwo.Nie idzie im ten sezon, ledwo co weszli do play-off z ostatniego premiowanego miejsca ale na tym ich gra się zakończy.Goście to murowani faworyci do mistrzostwa kraju w tym sezonie.Grają bardzo ofensywnie i pewnie oraz bardzo skutecznie.Nie mają żadnych kompleksów przed jeszcze aktualnymi mistrzami kraju.Myślę że dziś także innej opcji nie będzie jak pewna wygrana gości i czekanie na kolejnego przeciwnika.Sądzę że nie będą chcieli rozgrywać kolejnego spotkania z Brynas a tylko jak najszybciej to skończyć.Myślę że Brynas już pogodziło się z porażką i dziś z pewnością za dużo oporu z ich strony nie będzie.Po prostu przegrają to spotkanie i zjadą z lodu z pochyloną głową bijąc brawa dla przeciwnika i życząc mu sukcesu w kolejnych spotkaniach w następnej rundzie.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Szwecja
Spotkanie: Lulea (-2.5) - Frolunda 4:1 ✅
Typ: 1
Kurs 3.75
Buk:Unibet
21.03.2013 19:00
Analiza:
Jak na razie stan rywalizacji na poziomie remisowym 2:2.No goście twardy opór stawiają , nie ma co.Myślałem że Lulea szybciej się upora z Vastrą a tu niestety.No cóż hokej jest ciężki i tu faworyci także mają wpadki i odpadają z rywalizacji tak jak zdarzyło się w lidze duńskiej gdzie Lisy tak ładnie grali w sezonie aby w play-offach odpaść już w pierwszej rundzie.Dziś jednak sądzę że gospodarze nie dadzą większych szans gościom.Ostatnie spotkanie mało brakowało aby wygrali na wyjeździe.przegrywając dwiema bramkami potrafili doprowadzić do remisu ale ostatecznie w drugiej dogrywce ulegli po ciężkiej walce.Mają potencjał i myślę ze dziś na własnej tafli rozbiją Frolundę i zabawa będzie się toczyła dalej.Sądzę że są w stanie wygrać kilkoma bramkami.U siebie dobrze sobie radzą i wygrywają minimum więcej niż jedną bramką.Dziś sądzę że pokażą że to im należy się dalsza gra w play-offach i zwyciężą wysoko to spotkanie.Aczkolwiek na takim poziomie all jest możliwe to i tak wierzę w Lulea że sobie dadzą radę dziś i się przybliżą do przejścia dalej dziś na własnej tafli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dziś jedno spotkanie w szwedzkiej Elitserien i szansa na zakończenie Play Offs dla gości. Stan rywalizacji 3:2 i szczerze mówiąc trochę za dlugo trwa ta rywalizacja. Lulea dysponuje zdecydowanie lepszym składem i dziś na pewno są w stanie zakończyć ten pojedynek. Ale po kolei. Frolunda ma spore problemy kadrowe, kontuzjowani są Per-Johan Axelsson (6+10), Fredrik Sjöström (5+5), no i Pierre Johnsson. Do tego po ostatnim meczu na urazy narzekali Magnus Kahnberg (11+15), któremu doskwierała szyja po jednym z starć i Jari Tolsa (5+8) który ma zwichnięty nadgarstek, generalnie ich występ nie jest wykluczony ale stoi pod dużym znakiem zapytania i z tego co wiem do ostatnich chwil będą walczyć by móc dziś zagrac. W najgorszym wypadku wypada 4 ważnych zawodników, a dość powiedzieć że Kent Johansson już w ostatnim meczu nie miał do dyspozycji 4 pełnych piatek. Po drugiej stronie brak Samiego Sandelli a więc praktycznie full sklad. Frolunda nie jest jakimś szczególnie wymagajacym rywalem na własnej tafli co potwierdził sezon zasadniczy, właściwie bilans zakończony z wiekszą ilością porażek niż zwycięstw świadczy o postawie zespołu z Goeteborga. Nie jestem jakimś super fanem stylu gry Lulei, ale w przekroju całego sezonu jak do tej pory ustrzegali się jakiś głupich porażek, potarfiac postawić się m. in. na Skelleftei, chyba glównym kandydacie do tytułu w tym sezonie, pokazując przy tym bardzo twardą i zdecydowaną obronę. Olausson, Koivisto, Vihko tworza solidny zespół, wspierani przez mlodego Gustafssona w bramce na pewno sa lekkim faworytem tego spotkania.
Frolunda HC - Lulea HF 2 2,40 ✅ 2:4
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Skelleftea - Linkopings 2:2 bez OT ✅
28 Mar 2013, 19:00

Over 3,5 @ 1,444 Marathonbet

Zdecydowanie źle wystawione kursy przez rosyjskiego bukmachera. Rynek daje 1,1 - 1,2 i trudno się tu dziwić. Gospodarze to jak już tu wspomniano murowani faworyci do mistrzostwa kraju w tym sezonie. Grają bardzo ofensywnie i pewnie oraz bardzo skutecznie, dlatego mało prawdopodobne jest, że goście przyjadą i zamurują bramkę. Z resztą sami też wykręcają overy 5,5 w większości swoich spotkań. Z resztą dotychczasowe spotkania tych drużyn z ostatnich dwóch lat:

H2H:

12.02.13ELILinkopings Skelleftea 3 : 5
08.01.13ELILinkopings Skelleftea 6 : 0
20.11.12ELISkelleftea Linkopings 4 : 2
20.10.12ELISkelleftea Linkopings 3 : 5
09.10.12ELISkelleftea Linkopings 4 : 1

Zatem jak widać obrona nie jest tutaj priorytetem - nigdy nawet blisko nie było obstawianego underu. Pobieram ten kurs zdecydowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Żarty dawno się skończyły i dziś w Coop Arenie szansa na match ball dla gospodarzy. O Lulei pisałem nie dawno, solidna gra w przekroju całego sezonu, a do tego znalazłem fajną statystykę na stronie gospodarzy, otóż skuteczność gier w przewadze w półfinałowych pojedynkach z FBK wynosi aż 38,46% ! w ramach ciekawostki wklejam też link z ich strony o pojedynkach w play off między tymi zespołami http://www.luleahockey.se/artikel/35172/. W zespole gospodarzy większych osłabień brak, ustawienie pewnie znowu na 4 piątki, w bramce młody Johan Gustafsson dość fajnie się prezentuje w bramce, Jonas Ronnqvist raczej nie zmieni ustawienia które dało mu zwycięstwo w 2 z 3 rozegranych spotkań i zobaczymy 4 wyrównane formacje. Jest przełamanie rywala na wyjeździe i szansa dziś na podwyższenie wyniku na 3-1 co daje duży komfort. Leif Carlsson z nieco innym pomysłem i dziś najsilniejsza będzie druga formacja z Lee, Aslundem, Paulssonem, Nygrenem i Hilldingiem. Na ostatnie 20 spotkań wygrane ledwie 4 przez przyjezdnych, w tym ostatnie 4:3 po karnych już przed samymi PO, to wszystko nie wróży dobrze. Lulea przełamała tą niesamowicie skuteczną formację obronną FBK w ich hali więc za wszelką cenę muszą utrzymać serię zwycięstw u siebie. FBK męczyło z słabym MODO w ćwierćfinale, 3 mecze na styku 2 z nich kończone dogrywką. Lulea dość pewnie rozprawia się z rywalami na własnej tafli więc dziś upatruję postawienia ogromnego kroku ku finałowi właśnie przez gospodarzy.
Lulea - Farjestads 1 2,00 ⛔ 3:2d.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom