>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szwecja - Bauhaus-Ligan 2021

Status
Zamknięty.
W 858

woffi2013

Użytkownik
No dlatego, że decydują średnie, a Emil ma 4 średnią. Lahti, Nilsson i Henderson mogą jechać z ZZ, ewentualnie ten Goerge z 7.
W przypadku Sajfutdinova liczy się stara średnia, a dla zawodników, którzy przejechali min.12 biegów w bieżącym sezonie - aktualna i tutaj chłopaki nabili sobie na workach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 368,8K

adams235

Znawca - Żużel
W sumie teraz zwątpiłem...kiedys bylo tak ze chodzilo o srednia w zespole hmmm a teraz...
No ale zmieni to jedynie to ze w nominowanym 14 lub 15 pojada znow razem plus albo na Pawlickich lub Lahtiego...muszą jakos w tej kombinacji sie zderzyc...
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja na szybko puściłem pawlicki miedziak 1 -2.5 kurs 2.15✅✅
Poniżej lyager 6.5✅✅
Jonasson Pon 7.5✅✅
Jeppesen- Jensen 2⛔⛔ Nie wiem co się dzieje z jensenem. Jego jazda jest bardzo słaba, nawet w Szwecji.

dobrze następnym razem podam, pozdrawiam załogę :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dzisiaj rzuciło mi się w oczy Ksprzak over 6.5. Z tego co patrzyłem to Kasprzak lubi ten tor, choć ciężkie ma biegi.. typ trochę jak w rzutem moneta, ale myśle, ze koło 8 pkt powinien się udakac 8pkt. Jeżeli chce wrócić do składu za Pedersena to jest najlepsza okazja, żeby się pokazać i udowodnić, ze należy mu się miejsce w składzie. Etoto

zależy pod jakim numerem jedzie miskowiak. Pon 8.5 wyglada również ciekawe
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Trochę zacząłem sobie grać ta szwedzka i jak na razie jest na + na etoto jest -12.5 na lejonem a w iforbet -16.5. (57-33)Trochę rozstrzał, ale uważam, ze 14stoma powinni wygrać bez problemu, równy skład.. ostatnio Henderson w 7 biegach 2 pkt… kewlar rzecz mówiąc. DZISIAJ W 6 biegach 0
Drugi typ jaki mi się rzucił w oczy to Jonasson over 8.5.✅✅✅✅ (11pkt) Pierwsze trzy biegi ma mega słabe, wiec po 4 biegu powinien już pokryć linie jeżeli nie będzie żadnego defektu ;))
Vastervik -6.5 typ 1. ✅✅✅✅(53-37)Myśle, ze nie nawiążą kontaktu nawet mając Zmarzlika, Kubera, Woźniak wielkie niewiadome

EDIT:ALE SIADŁO JAK SZTANGA NA PŁUCA !!! Extra
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Ja z dzisiejszych meczy zagralem takich zuzlowcow

Fricke wiecej 9,5 jeden z liderow z kim moze przegrac jedzie x2 z doylem wiec tu porazka moze byc pozniej raz z janowskim i mysle ze tylko ci zawodncy moga objechac Maxa wystaczy zeby 5 razy przywiozl 2 miesjce i 10 pkt powinno byc kurs 1.80 w sts szkoda wielka zabraklo pkt mial thorsela przywiez ma dostal bieg 1 5

Jeppesen w parze z Andersonem on mu pkt nie w powieien zabeirac z rywali ma 1x doyle i janowski z ktorymi moze przegrac ale takiego beckera i thorsela powinien przywiez gram wiecej 7.5 kurs 1,52 w sts znow zabraklo 1 pkt gdzie tez dostal z thorselem

Huckenbek jedzie z junorami oni mu pkt nie zabiora do tego x2 razy z Klindem ktorego moze obejachac i raz przeciwko Lambertowi gram wiecej 8.5 kurs 1,50 w sts

Smolinski wicej 7.5 jedzie w paraze z Bangsem nie poeiwnien tracuc a rywale naleza do najsabszych Niemiec powienin w 5 biecgach 8 pkt przywiez kurs 1.52 w sts

Berge wiecej 9.5 ma latwy numer przeciwncuy tez slabitucy oby Francuz pokazal ze umnie jezdzic predzej gralem jego linie 8.5 w sts szkoda ze o 1 punkt wiecej teraz kurs 1.80

z rana jeszcze gralem Pawlicki wiecej 11.5 DOyle wicej 11.5 i zmarzlik wiecej 12.5 ale kursy byly o wiele lepsze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
A 368,8K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis mecz ligi Dunskiej,fajna odskocznia
...od rana chodza za mna pewne kierunki i typy pod przeczucia i uklad biegow i forme...zobaczymy co z tego wyjdzie😉
P.Hansen over 9.5 kurs 1.75 sts
Dawno jego overu nie gralem wiec dzis spróbuje, dwa biegi ma przystępne bedzie ciezko ale moze kulnie te 10,powinien u siebie powalczyc

NB Jacobsen under 8.5 kurs 1.8 sts
Ciekawy typ bo to zawodnik w PL mniej znany,w Danii cos znaczy,ale patrze na uklad biegow i trudny bieg ma pierwszy a jak sie zle zacznie to potem nerwowo moze byc

A.Thomsen over 13.5 kurs 1.84 sts
Fajny kurs,duza linia,ale to na Danie kozak i mysle ze jak nie wpadnie jakas literka to pociagnie gosci moze do zwyciestwa?

N.Klindt under 12.5 kurs 1.75 sts
Typ pod niestabilna forme klindta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
W Da karnie dziś chyba brak Thorsela, a więc za niego możliwe że będzie ZZ, tyle tylko że jeśli dojdzie do tej zz-tki to mogą go zastępować tylko zawodnicy z niższą średnia biegową od niego, czy tak jest? Jeśli by tak było to warto iść w jakieś handi na gości gdyż 3 armaty gospodarzy (Magks, Doyle i Jensen) nie mogą go zastępować
Post automatycznie złączony:

W Da karnie dziś chyba brak Thorsela, a więc za niego możliwe że będzie ZZ, tyle tylko że jeśli dojdzie do tej zz-tki to mogą go zastępować tylko zawodnicy z niższą średnia biegową od niego, czy tak jest? Jeśli by tak było to warto iść w jakieś handi na gości gdyż 3 armaty gospodarzy (Magic, Doyle i Jensen) nie mogą go zastępować
Post automatycznie złączony:

Co do meczu Dackarny to chyba jest coś na rzeczy z tą ZZ bo są duże rozbieżności w kursach i liniach na Magica, sts ma linię 12,5 a ewinner 14,5,tyle że we wszystkich startach.O rezerwie taktycznej raczej nie mamy co mówić bo Dackarny jest faworytem, nawet bez Thorsella, lecz mają 3 strzelby i oni będą trzymać wynik. Czekam aż lepsi znawcy się wypowiedzą co do tej Zz-tki, bo ja to raczej taki żółtodziób
 
Ostatnia edycja:
B 210

boozy

Użytkownik
Z dzisiejszych spotkań warto się zastanowić nad underem 7,5 Przemka Pawlickiego @ 1.88. Ma trudny układ biegów. Właściwie w żadnym wyścigu nie ma np. dwóch leszczy, na których wziąłby za darmo 2 punkty. Wszystko to grajki lepsze, albo na zbliżonym poziomie obecnie. Zna co prawda tor, bo jeździł w Eskilstunie 2 lata temu, ale jednak trochę czasu minęło. Jeśli nie pojedzie w 13, a są ku temu inni kandydaci, to nie wychodzi mi tu więcej niż 5-6 pkt dzisiaj. Dodam jeszcze, że Przemek miał jednak dużo km do przejechania, bo o 22.30 zakończył zawody w Lublinie, więc świeżość nie powinna być raczej jego atutem.

Oprócz tego wziąłbym jeszcze Kułakow-Jensen 2 @ 2.38. Jak dla mnie obaj prezentują obecnie podobny poziom. Kułakow ma trudniejszy układ biegów - jedzie 2x na Janosia, raz na Doyle'a, Jensen dla porównania nie jedzie z nimi ani razu, raz tylko z Łagutą. Nie wiem jak z zz za Thorsella, bo 3x wpada Jensen na ten numer, ale Kułakow też 2 razy, więc jakoś się równoważy kwestia wskoczenia do biegu solidnego grajka typu Janowski. Dodatkowo Jensen rok temu zrobił w Vastervik 10+1 pokonując 2 razy Doyle'a, więc raczej ogarnia tor. Pewnie wszystko rozstrzygnie się w bezpośrednim pojedynku w 8 biegu, ale uważam, że szanse są wyrównane, a biorąc pod uwagę powyższe, nawet z przewagą na rzecz Duńczyka. Po 2.38 można spróbować.

Słabiutki dzisiaj Rasmus :( no nic, na zero dzisiaj
 
Ostatnia edycja:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Kumla Indianerna - (38)
Chris Holder, Ludvig Lindgren, Grzegorz Zengota, Andreas Lyager, Niels Kristian Iversen (K), Joel Andersson, Jonatan Grahn.


Västervik - (52)
Viktor Kulakov, Fredrik Lindgren, Mads Hansen, Pawel Przedpelski (K), Vadim Tarasenko, Anton Karlsson, Noel Wahlqvist
Post automatycznie złączony:

Vetlanda - (46)
Rune Holta, Victor Palovaara, Brady Kurtz, Peter Ljung, Szymon Wozniak (K), Filip Hjelmland, Alexander Woentin.


Masarna - (44)
Przemyslaw Pawlicki, Martin Smolinski (K), Dimitri Bergé, Philip Hellström-Bängs, David Bellego, Alexander Liljekvist, Emil Millberg.
Post automatycznie złączony:

Piraterna - (41)
Jakub Jamrog, Tomas H Jonasson, Peter Kildemand, Jonas Seifert-Salk, Oskar Fajfer, Rasmus Broberg.


Lejonen - (49)
Rohan Tungate (K), Robert Lambert (R/R), Mathias Thörnblom, Jakub Miskowiak, Gregorz Walasek, Linus Eklöf, Casper Henriksson.
 
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Przeglądając dzisiaj ofertę z ligi szwedzkiej polecam zagrać:

Mecz Elit Vetlanda - Masarna Avesta
Najlepiej punktujacy w meczu:
typ Szymon Woźniak kurs 1.9
Woźniak ostatni mecz na swoim torze 14 punktów , w meczu wyjazdowym 15 pkt widać, że jest w gazie a nie widzę dzisiaj zawodnika, który mógłby zdobyć więcej punktów od Szymona. Przemawia tez za Woźniakiem układ biegów, który powinien mu sprzyjać.
Niestety kontuzja po swoim 2 biegu, gdzie zapowiadało się na dobry wynik ❌

Mecz Piraterna Motala - Lejonen Gislaved
Typ: Grzegorz Walasek powyżej 10,5 punktów kurs 1.92
Grzegorz wraca na tory szwedzkie po długiej przerwie. Obserwując jego jazdę w tym roku można powiedzieć, że przeżywa Grzesiek drugą młodość. We wtorek odjechał dobry mecz w lidze szwedzkiej na ciężkim torze po opadach. Dzisiaj ma korzystny układ biegów oraz powinien pojechać minimum 6 razy ponieważ za Roberta Lamberta zobaczymy dzisiaj ZZ.
❌

Do tego dorzucam typ z ligi angielskiej
Ipswich Witches - King’s Lynn Star mój typ zwycięstwo Ipswich Witches kurs 1.4
King’s Lynn bardzo słabe w tym sezonie zajmują ostatnie miejsce w tabeli.
Dzisiaj Ipswich wzmocnione gościem Rory Schlein, oraz atut własnego toru powinno dać spokojne zwycięstwo. ✅

Cały kupon zagrałem na FOR BET a łączny kurs 5.11.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Elit Vetlanda - Piraterna Motala
Dominik Kubera powyżej 10,5 pkt kurs 1.8 betclic
Dominik bardzo dobry mecz ostatnio na swoim torze, widać u niego zwyżkę formy dzisiaj razem w drużynie ze Zmarzlikiem ze słabszym przeciwnikiem spokojnie powinien ogarnąć tą linie. U innych bukmacherów linia wyższa na 11,5 a nawet 12,5 po takim samym kursie.

Łatwy plus po 4 biegu już linia pokryta!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Elit Vetlanda - Piraterna Motala
Dominik Kubera powyżej 10,5 pkt kurs 1.8 betclic
Dominik bardzo dobry mecz ostatnio na swoim torze, widać u niego zwyżkę formy dzisiaj razem w drużynie ze Zmarzlikiem ze słabszym przeciwnikiem spokojnie powinien ogarnąć tą linie. U innych bukmacherów linia wyższa na 11,5 a nawet 12,5 po takim samym kursie.

Domin od bodaj 3 meczy wstecz ma nowe silniki - pod GP w Lublinie gdzie ma dzikusa . Nie jestem do końca pewny czy zaryzykuje zabranie ich do Szwecji dzis , ale tam zapewne nawet na starych Lublińskich powinien to zrobić. Jednak jego ostatnie wyniki sa spowodowane nowymi jednostkami a nie nagle tym , że robi 20 pompek więcej ....bo ich zwyczajnie nie robi :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Dackarna Malila - Lejonen Gislaved godzina 19:00

typ Dackarna win handicap -2,5 kurs 1.7 betfan

Dzisiaj oba zespoły bez swoich liderów z powodu jutrzejszego GP w Lublinie. Uważam, że lepszych seniorów ma zespół Dackarny, dodatkowo każdy z nich pojedzie minimum 6 razy. Zespół z Malili jest bardzo mocną drużyną w tym sezonie na swoim torze.

Można też pograć handi -4,5 na etoto kurs 2,00 lub 1.95 forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +327
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Dackarna Malila - Lejonen Gislaved godzina 19:00

typ Dackarna win handicap -2,5 kurs 1.7 betfan

Dzisiaj oba zespoły bez swoich liderów z powodu jutrzejszego GP w Lublinie. Uważam, że lepszych seniorów ma zespół Dackarny, dodatkowo każdy z nich pojedzie minimum 6 razy. Zespół z Malili jest bardzo mocną drużyną w tym sezonie na swoim torze.

Można też pograć handi -4,5 na etoto kurs 2,00 lub 1.95 forbet

W sieci masz czystą jedynke bez żadnego handi po 1,95 nawet .....(betfan netto to 1,55 zaledwie przecież )

Zapomniałem napisać , że typ popieram choć sam osobiście gram bez podatków 1 1,95 vs +6,5 po 1,88 ale z przewaga jedynki jednak

Jakobsen ostatnio 11 przy 6 bodaj Grzeska u nas w lidze , do tego Becker robiący ponad 10 w Szwecji non stop vs Rohan podobny poziom , do tego Rasmus dramatyczny Thornbloom (ultra dno w Szwecji po 2-3 pkt ) - tu musi być róznica z 5/6 pkt zeby to miało szanse wejscia

Thorsel-Jaro powinno byc także podobnie

pozycja numer 6/7 tu będzie chyba niestety dramat w wykonaniu gospodarzy --tego bym się bał Bogdan i Van Dijk to ogóry Linus bankowo zrobi każdego z nich w biegach gdzie musi wystąpic - ale jednak w 13 biegu wszystko poza 1-5 gospodarzy bedzie sukcesem gospodarzy dośc duzym

Także nie jest to takie czyste jak piszesz (oczywiscie teoretycznie przed meczem ) - ale podobnie jak Ty uważam , że Luke, Rasmus , Fede oraz Thorsel (tu najmocniej sie boje) powinni zrobic te 8 pkt róznicy - z których 6 oddadza na 99% pozycje numer 6 i 7 .

Handi 6,5 wydaje sie o tyle bezpieczne poniewaz nawet jesli bedzie -8 to w 13 biegu poleci ktoś z normalnych pozycji i z Linusem zrobią 5-1 nad dnem dna z Dacki

Odradzam oczywiście grania -4,5 skoro bez problemu mozna grac 1,95 na czysty win gospodarzy

Jaro bankowe 6 biegów , jak będą przegrywac 8 lub więcej będzie 7 - linia 8,5 ruski nie kuma ilości biegów w ogóle - to ode mnie !!
Opcjonalnie nie kumaja tam nikogo kto moze pojechac wiecej niz 5 biegów , więc możecie sobie wybierać kogo chcecie zagrac - ani z/z nie kumane , ani ew.taktyk

Aaaa ostatnia podpowiedz - gram dlatego mniej +6,5 ponieważ live będzie u buka , który ma zaniżoną linię na jedynke , więc będę miał lekka kontrolę nad tym spotkaniem i jesli cos pojdzie nie po mojej mysli będe mógł grac 2-kę w dół jeśli middl będzie zagrożony - ale to na pewno wszyscy kumacie :))

PoZdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +327
A 368,8K

adams235

Znawca - Żużel
Dackarna-Lejonen 1 kurs 1.55 Fortuna
Dodatkowo gram Rubin Kazan w podwojnej szansie kurs 2 Fortuna
Brooksby-Auger 2 kurs 1.63
Nishikori set kurs 1.4 Fortuna
Niewiem co sie dzieje,polowa typow znikla,choc ja je widze gdy chce edytowac,klikam zapisz i dupa ich nie ma
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +344
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom