>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2015/2016

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jonkopings -0,75 - Defergors 1,88 ⛔ over 2,5 1,7 pinnacle ⛔

Gospodarze na dobrej drodze do awansu, u siebie wygrywają praktycznie
z każdym, zremisowali tylko raz z Sirius czyli nie ze słabym zespołem.
Defergors przegrał po 2-3 dwa wyjazdy i zremisował 0-0 z Varbergs.
Mecze tych ekip były ostatnio overowe i kończyły się wygraną Jonkopings 4-2 4-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Jonkopings - Degerfors
Superettan - Kolejka 15, 29.06.2015 19:20

BTS @ 1.70 Betsafe, Bwin ⛔ 0-1
Over 2.5 @ 1.72 Betsafe ⛔ 0-1
e: propsy Degerfors, mega ważne punkty

Przed nami pojedynek lidera tabeli i na tę chwilę głównego kandydata do awansu - drużyny Jonkopings, z szóstymi w tabeli gośćmi - Degerfors. W tym roku Jonkopings to bezsprzecznie najlepsza drużyna na swoim stadionie, świetny bilans 7-1-0 i bramki 19-7. Degerfors w tym roku średnio na wyjazdach, bilans 3-1-3, 10 strzelonych bramek przy 12 straconych. Mają świadomość, że urwanie jakiekolwiek punktu liderom na ich własnym boisku może mieć spore znaczenie w walce o awans. Na wyjazdach w tym roku, gdy spotykali zespół grający tak samo otwarty futbol, mogliśmy obserwować wiele strzelonych bramek - średnio 3.1 gola na mecz. 5 razy over 2.5 i 2 razy under 2.5, przy czym bardzo ważne jest, przeciwko komu były mecze underowe - Brommapojkarna i Varbergs to drużyny które dotychczas u siebie w domu miały over 2.5 zaledwie w jednym ze spotkań! Zupełnie inny styl gry niż te dwie drużyny u siebie w domu prezentuje Jonkopings, który lideruje pod względem średniej liczby strzelanych w ich meczach bramek - 3.3 gola na mecz. W swoich ostatnich 5 meczach domowych łącznie strzelili 15 goli i stracili 6 bramek, zachowując czyste konto tylko przeciwko Angelholms, którzy na wyjazdach póki co w tym sezonie strzelili zaledwie 4 gole.

W ostatnich 7 meczach pomiędzy tymi drużynami oglądaliśmy łącznie aż 32 gole, co daje nam średnią ponad 4.5 gola na mecz.
W 13 z ostatnich 15 spotkań z h2h obie drużyny strzeliły gola.
 
stanley-63 869,4K

stanley-63

Typer
⚽ / Szwecja Superettan /

- IF Brommapojkarna : Mjallby 2:2
- IF Brommapojkarna wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs - 4.75 / Bet365 ⛔

Spotkanie w drugiej lidze Szweckiej które kończyć będzie 15 kolejkę to mecz drużyn które zagrożone są bezpośrednim spadkiem z 2 ligi i uważam że powinno być ciekawie , gospodarze na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie 9 pkt po 14 kolejkach natomiast goście zamykają tabelę a na ich koncie zaledwie 7 oczek i jak widać jest się o co bić , w ostatniej kolejce IF Brommapojkarna zaskoczyła swoich fanów i wygrała mecz wyjazdowy z Frej i to aż 4:0 co chyba daje nadzieję że dziś dopiszą do swojego konta kolejne 3 oczka i zwiększą swoją przewage nad rywalem do 5 pkt no i najważniejsze opuszczą bezpośrednie miejsce spadkowe , ale to nie jedyne zwycięstwo gospodarzy w ostatnim czasie bo w ostatnim meczu u siebie także wygrali dosyć ważny pojedynek z Varnamo które w tej chwili jest na miejscu barażowym dlatego widać że chłopaki IF wzieli się do odrabiania strat i chcą opuścić miejsca zagrożone , co do gości to tu nic pozytywnego nie można napisać bo na aż 12 kolejek do tyłu ich bilans to jedna wielkia tragedia i 11 porażek i jedna wygrana tak więc dziś nie daję im większych szans chociaż wiadomo w sporcie różnie to bywa , zaglądając na bilans bramkowy obydwu drużyn to nie może być inaczej jak to że obie sporo tych bramek tracą , po stronie gospodarzy 21 straconych a gości 25 stąd możemy chyba liczyć że obie coś dziś strzelą ale atut własnego boiska powinien zadziałać na korzyść IF Brommapojkarny dlatego też stawiam na ich zwycięstwo i bramki z obu stron !
.........................................................................................................
dodałbym jeszcze coś takiego :
- over 2.5 / 2.00 ✅
- obie strzelą / 1.80 ✅
- over 2.5 i bts / 2.30 ✅
- IF Brommapojkarna win i over 2.5 / 3.75 ⛔
- IF Brommapojkarna strzeli over 1.5 gola / 2.25 ✅
Głowny typ oczywiście nie wszedł ale za to i tak na +
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Najbardziej przeze mnie lubiana liga odpoczywała. Ja również trochę od pisania na tym forum odpocząłem, ale skoro Allsvenskan wraca to i ja wracam. Polecam gorąco na jutro:
Atvidaberg FF - Halmstad BK over 2,5 @ 1,85
Ativdaberg FF - Halmstad BK BTTS @ 1,70
Atvidaberg FF - Halmstad BK BTTS &amp; over 2,5 @ 2,20

Generalnie rzadko kiedy podaję dwa lub więcej typów na jedno spotkanie. Tutaj jednak jestem mile zaskoczony kursami oferowanymi i będę musiał to spróbować.
Na początek rzut oka na ligową tabelę. Atvidaberg - miejsce ostatnie, raptem 5 pkt. Halmstad miejsce wyżej, czyli także dramat - 9 punktów.
Do końca pozostało 17 kolejek ale już czas najwyższy by gospodarze zaczęli łapać punkty. Trochę meczów ligi szwedzkiej obejrzałem i uważam, że Atvidaberg nie jest najsłabszą ekipą tej ligi. Parę pechowych porażek i zakopali się na dnie dość poważnie. Ale jeszcze nie jest za późno. Jutro przewiduję ofensywną grę gospodarzy od samego początku. Grożny napastnik John Owoeri będzie chciał szybko strzelić gola i wydaje mi się, że Atvidaberg pójdzie ostro do ataku. Bo z kim nie wygrywać jak nie z Halmstadem. A że defensywa jest póki co dziurawa jak ser rodem ze Szwajcarii to kontry będzie Halmstad wyprowadzał regularnie. I będzie zagrożenie pod bramką gospodarzy. |Ten mecz musi być otwarty. Po prostu Atvidaberg nie ma innego wyjścia. Musi zacząć zgarniać komplety punktów. Jak dla mnie strzeli gola, zapewne go również straci. No a, że 1:1 ***** - za przeproszeniem - im daje to będzie dalej ofensywnie i bramkowo. Może nawet over 3.5.... Ale... nie bądźmy zbyt pazerni.
Skoro już trzy typy podałem to dodam jeszcze mniej pewne:
John Owoeri strzeli gola @ 2,75
Over 3.5 @ 3.25
Co do overów dotychczas to over 2.5 Atvidaberg w tym sezonie pokrył 10/13, Halmstad 7/13. Tam jutro muszą po prostu padać gole! Powodzenia!
Edit: Żenada, jeden wielki minus i giga wtopa. Zdarzyło się coś czego się obawiałem. Obie ekipy naprawdę chciały wygrać, ale były tak dramatycznie słabe, że z trudem stwarzały okazje bramkowe. A jak już się udało to waliły Panu Bogu w okno. Niestety. 0:0 ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
16. kolejka Allsvenskan
BK Hacken - Hammarby IF
Dziś na stadionie w GOteborgu dojdzie do spotkania dwch średniaków tego sezonu, którym jednak bliżej strefy spadkowej niż realnego zagrożenia grą w Europie.
W roli gospodarza wystąpi jedna z bardziej przeze mnie lubianych ekip BK Hacken, która prezentowała w zeszłym sezonie bardzo fajną ofensywną grę ale w tym sezonie jakby zapomniała jak to się robi. W zeszłym sezonie dzisiejsi gospodarze strzelili 58 goli w 30 meczach. W tym póki co zaledwie 15 w 15 grach. Myślę jednak, że dziś jest pora na przebudzenie. Ostatnie mecze dają pewną dozę optymizmu. Oglądałem tydzień temu przegrany mecz 0:1 (wyjazd) z silnym Elfsborgiem i muszę przyznać, że Hacken grał tam na bardzo równym z gospodarzami poziomie. Wcześniej ograł u siebie Helsingborg 3:2 dominując od początku do końca zdecydowanie. Oczywiście wynik tego nie sugeruje.
Hammarby w ostatnich dwóch meczach zainkasowało co prawda 4 punkty, ale remis na boisku Gefle 1:1 nie był okraszony dobrą grą. Tydzień temu u siebie Hammarby pokonało Falkenberg 3:0. Mecz ten jednak dla ekipy ze Sztokholmu ułożył się kapitalnie, bo już w 5 minucie było 2:0. Falkenberg ostatnio jednak notuje wpadkę za wpadką i jest łatwym kąskiem dla wielu ligowych ekip.
Dziś gospodarzom na pewno łatwo nie będzie, ale zważywszy na to, że Hammarby na wyjeździe jeszcze meczu nie wygrało, a Hacken grać w piłkę potrafi to idę w stronę trzech punktów dla gospodarzy. Na chwilę obecną Hacken jest na pewno lepszą ekipą od Hammarby a kurs 2.10 dostępny jest warty zagrania.
BK Hacken - Hammarby IF 1 @ 2,10 5/10 3:3 (2:1) ⛔⛔⛔
Edit: No i stało się. Elegancko. Hacken zaczął w końcu w ofensywie grać tak jak potrafi. Stworzył sobie sytuacje strzelił trzy gole. I wszystko by było zajebiście jakby nie zapomniał o defensywie. Pajace prowadziły 3:1 i nie dały rady wygrać. Bleh.... I jeszcze dwusetka w 92 minucie i 15 sekundzie koncertowo zmarnowana. Nic tylko usiąść i zapłakać.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja bym uważał z tym typem a nawet spróbował w kierunku gości, u gospodarzy nie zobaczymy dzisiaj
Gustafson (15/3), M. Ericsson (7/1) S. Ohlsson (5/0)
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dla mnie jedynie nieobecność pauzującego za kartki Samuela Gustafssona jest istotna. Ericsson nie gra od dwóch miesięcy a Ohlsson to zagrał póki co 67 minut, wchodząc z ławki.
Ale fakt, nieobecność Samuela G. może być istotna.
 
larkspur 356,8K

larkspur

Użytkownik
AIK Stockholm - Elfsborg ✅
Swietnie grajacy na swoim obiekcie AIK podejmie dzis Elfsborg. W tym sezonie piłkarze ze Sztokholmu u siebie 9 razy wygrywali, i tylko raz stracili punkty w zakończonym remisem meczu z Norrkoping. Godne uwagi jest takze to że w każdym z tych spotkań zdobyli minimum dwie bramki.
W Lidze Europejskiej drużyna ze Sztokholmu przeszla już dwie rundy, w pierwszej pokonując fiński VPS , zas w drugiej armeński Shirak.
Jesli chodzi o Elfsborg, również gra w Lidze Europy, i również awansował do trzeciej rundy. Najpierw pokonując fińskie Lahti , a następnie duński Randers.
Elfsborg zajmuje obecnie w Allsvenskan trzecie miejsce, tracąc do lidera 4 punkty, AIK jest trzy pozycje niżej. Obydwie drużyny już grały ze sobą w tym roku, wowczas wygrał Elfsborg 3:2.
Obie ekipy swietnie spisuja sie przed wlasna publicznoscia , ale ze dzis gramy w stolicy Szwecji dlatego typuje bezpieczny typ tj zwyciestwo AIK z podporka.

AIK lub remis - @1.42 - Bet365 ✅


Z racji ze AIK bardzo dobrze gra u siebie to polecam tez zagrac powyzej 1.5 gola AIK po @2.10 - Bet365 ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 869,4K

stanley-63

Typer
Piłka nożna Szwecja Allsvenscan
Godz,19:00
Spotkanie - Hammarby : Norrkoping
Typ - Wynik/obie strzelą - Norrkoping i tak
Kurs - 5.00
Buk - Bet365

Ciekawie zapowiada się w tym pojedynku , z jednej strony gospodarze dla których każdy zdobyty pkt to ucieczka nad zespołami zagrożonymi a z drugiej strony goście którzy mają niesamowitą okazję aby zrównać się punktami z liderem Goeteborgiem który ostatnio gubi punkty no ale wiadomo aby tak sie stało to dzis trzeba wygrać i może to być ciężka sprawa ale w/g mnie stać gości na zwycięstwo tym bardziej że mają wspaniałą serię w której nie zaznali porażki od 12 kolejek , co do gospodarzy to ci akurat grają w kratkę i tak trudno wyczuć jak zagrają dziś , u siebie co prawda mają całkiem dobry bilans 4-1-2 ale goście na wyjazdach również spisują się bardzo dobrze 3-3-1 tak więc mecz wyrównany ale ja szalę zwycięstwa przechylam na stronę gości !
 
larkspur 356,8K

larkspur

Użytkownik
Hammarby - Norrkoping ✅
Hammarby w tej chwili w tabeli zajmuje dopiero 11 lokatę, jednak z iloscia zdobywania bramek idzie im ostatnio dobrze bowiem w ostatnich 4 meczach zdobyli 10 bramek.
Jesli chodzi o Norrkoping to rewelacja sezonu, jedyny jak na razie zespół w lidze, który może konkurować z Goeteborgiem. Zresztą ostatnie dwa mecze to wlasnie spotkanie w lidze z Goeteborgiem i obydwa mecze zakończyły się remisami 0:0 i 2:2.
Norrkoping aktualnie zajmuje drugie miejsce , tracac do IFK 3pkt.
Zespol Norrkoping nie zaznal porazki w lidze od 12 spotkań. Jesli chodzi o bezposrednie pojedynki z Hammarby to wygrali w czterech ostanich meczach.
Licze na otwarty mecz i na to ze nie zabraknie goli. Uwazam takze ze goscie dalej beda kontynuowac dobra passe bez porazki , dlatego tez stawiam na zwyciestwo Norrkoping wraz z podporka.
Norrkoping lub remis - @1.57 - Bet365 ✅


 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Brommapojkarna - Sirius
Gospodarze zajmują przedostatnią pozycję w lidze, mają poważny kryzys w zespole problemy z wypłatami dodatkowo dzisiaj wystąpią bez czterech podstawowych graczy Kouakou, Bellandera, Augustinssona i Stoora. Czterech podstawowych zawodników to ogromna strata w takim spotkaniu gdzie przyjeżdża trzecia drużyna ligi która od 10 spotkań nie przegrała. Wobec tych absencji warto spróbować w kierunku gości.
Sirius zwycięstwo @@1.75 Otobet
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Superettan
Spotkanie: Mjallby - GAIS
Godzina: 19:30
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz zaplecza szwedzkiej ekstraklasy, w którym zagrają drużyny Mjallby oraz GAIS. Oba zespoły nie należą do silnych. Mjallby zamyka tabelę Superettan z dorobkiem zaledwie 9 punktów w 17 spotkaniach, natomiast GAIS plasuje się na 10. pozycji z dorobkiem 21 punktów po siedemnastu kolejkach. Gospodarze muszą zacząć wygrywać, jeżeli chcą myśleć o utrzymaniu w lidze, a do tego potrzebne jest zdobywanie bramek, a z kim mają wygrywać, jeśli nie z przeciętniakami? Goście nie należą do potęg, ale również powinni dziś strzelić co najmniej jedną bramkę, gdyż obrona Mjallby należy do najsłabszych w lidze, co jest odzwierciedleniem ich pozycji w tabeli. Kurs wprawdzie nie jest najwyższy, ale moim zdaniem wart gry.
 
larkspur 356,8K

larkspur

Użytkownik
Varnamo - Jonkopings
Jonkopings IK jest bardzo blisko awansu do Allsvenskan po 17 kolejkach prowadzą z 3 punktową przewagą nad Östersunds i 9 punktową nad drużyną Sirius.
Ich przeciwnikiem będą sąsiedzi,gdyz mecze z IFK Värnamo sa traktowane jako derby. Zajmują oni 12 miejsce, co oznacza, że są tuż nad strefą spadkową.
Piłkarze IFK wygrali swój ostatni mecz z zespołem Assyriska 3:1. Bylło to pierwsze zwycięstwo tej drużyny od 6 spotkań.
Jonkopings IK wygrywają większość swoich spotkań, w ostatnim meczu rozgromili na wyjeździe AFC United 5:1.
Dzisiejsi goscie z Jonkopings sa w formie , i stawiam na ich kolejne zwyciestwo ale w przypadku remisu zwrot.
Jonkopings DNB - @1.44 - Bet365
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Varnamo - Jonkopings

Spotkanie lidera, który coraz śmielej puka do bram pierwszej ligi, oraz zespołu, który będzie walczył o utrzymanie. Jak przystało na &#39;derby&#39; emocji nie powinno zabraknąć i mecz powinien być fajny, a co za tym idzie obfitować w bramki, których na boiskach skandynawskich oglądamy wiele. Co prawda Varnamo nie dysponuje dużą siłą rażenia, ale mecze pomiędzy tą dwójką zawsze były wyrównane i jutro może być podobnie. Tak na prawdę w drużynie gospodarzy strzelanie bramek zależy od trójki Cererqvist, Jebali i Kozica, którzy strzelili łącznie piętnaście bramek z siedemnastu całego zespołu. Po serii czterech porażek zaczęli grać lepiej, bo zremisowali na wyjeździe z Degerfors i wygrali 3-1 z Assy w ostatniej kolejce u siebie. Muszą ciułać te punkty, bo reszta zespołów nie śpi i praktycznie wszyscy z dołu tabeli wygrali swoje mecze. U siebie nie grają źle, bilans 4-1-3 i w tym meczu muszą powalczyć.
J-Sodra ostatnie cztery mecze na wyjazdach wygrane, ale w każdym tracili bramkę. Siłę w ataku mają odpowiednią - Thelin, Olsson, Smylie czy Soderstrom, którzy są gwarantem bramek. Defensywa jedna z lepszych w całej lidze, ale mimo to i tak lubią stracić. Pojawiły się informacje, że w klubie przewidują ciężkie spotkanie i pomimo sytuacji w tabeli nie oczekują łatwego zwycięstwa i przyznanie trzech punktów na chwilę obecna nie jest takie proste. Z tego co udało mi się wyczytać to oba zespoły bez większych osłabień, także podstawowi piłkarze jutro zagrają.
Po historii spotkań widać, że Varnamo zawsze stawia spore wymagania i oczekuję, że jutro może być podobnie. Co prawda od 2007 roku bts padał trzykrotnie w pięciu meczach, ale uważam, że na gospodarzach jest o wiele większa presja na chwilę obecną i to oni muszą narzucić swój styl i powalczyć o punkty, które są im bardzo potrzebne, a jak wiadomo, często w takich sytuacjach bramek jest kilka, zazwyczaj z obu stron. Kurs na bts może i nie najwyższy, ale myślę że warto spróbować.

Varnamo - Jonkopings @ BTS - 1,61 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Superettan
Spotkanie: AFC United - Degerfors
Godzina: 16:00
Typ: Suma goli - powyżej 2,5
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz dwóch średniaków szwedzkiej Superettan. AFC United zajmuje 9. pozycję w tabeli z dorobkiem 22 pkt. w 18 spotkaniach. Degerfors plasuje się na 5. miejscu z 29. punktami po 18 kolejkach. Drużyna gości wciąż ma o co grać, gdyż traci zaledwie 3 oczka do Sirius zajmującego premiowane udziałem w barażach o awans do Allsvenskan trzecie miejsce w tabeli. Gospodarze mają raczej tylko teoretyczne szanse na awans, ale również muszą ciułać punkty, ponieważ mają tylko 4 oczka przewagi nad strefą barażową o utrzymanie. A żeby zdobywać punkty, trzeba strzelać gole. Zresztą oba zespoły w dwóch poprzednich kolejkach zanotowały &quot;overy&quot;. Sądzę, że dzisiaj będzie podobnie.
 
larkspur 356,8K

larkspur

Użytkownik
Jönköpings - Assryiska ✅
W spotkaniu 2 ligi Szwecji zespół Jonkopings podejmować będzie Assyriska FF Gospodarze zajmują pozycję lidera w tabeli , w rozegranych 18 spotkaniach odnieśli 13 zwycięstw , 3 mecze zremisowali i doznali 2 porażek , bilans bramkowy 35-17 . Jonkopings wygrał 9 z 11 ostatnich spotkań u siebie .Goście zajmują 6 lokatę , mają na koncie 8 zwycięstw , 4 remisy i 6 porażek , bilans bramkowy 28-21. Zespół Assyriska FF w ostatnich 6 meczach wyjazdowych doznał 4 porażek i odniósł dwa zwycięstwa.Ostatnie pięć bezpośrednich starć pomiędzy ekipami zakończyło się wygranymi drużyny Jonkopings zarowno wyjazdowych jak i jako gospodarze. . Stawiam na ich zwyciestwo.
Jonkopings wygra - @1.62 - Bet365 ✅


 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
AIK - Djurgarden

Spotkanie derbowe i pojedynek napastników Goitom kontra Mushekwi. Co prawda oba zespoły osłabione, bo u Gryzoni wypadło trzech obrońców, Vaisanen, Karlsson oraz Perreira i pole rotacji w tej formacji zmniejszyło się drastycznie, co według mnie będzie sprzyjać gościom i betowi jaki proponuje. Oprócz nich wypadł jeszcze pomocnik Lundholm. AIK najlepsza ofensywna drużyna pod względem gry u siebie, ale też lubiąca stracić. Tylko dwa spotkania w tym sezonie na Friends Arena z czystym kontem. Goitom aktualnie lider tabeli strzelców, do tego Bangura i Brustad, a w pomocy jest jeszcze Blomberg, który też swoje dokłada. Tak jak wspomniałem obrona dzisiaj osłabiona dość poważnie i tutaj rodzą się spore szanse dla Mushekwi na kolejną bramkę w tym sezonie.
Djurgarden ostatnio w bardzo fajnej formie, w lidze tylko dwie porażki, a w lidze ostatnie pięć spotkań to cztery wygrane i remis, ale to głównie z dołem tabeli i raczej nie ma się co dziwić, że tylko z Hacken stracili bramkę. Strzelają dużo, ale obrona robi to co do nich należy. Ale dzisiaj myślę, że na zero z tyłu nie zagrają, gdyż AIK jest zbyt mocny. W derbach też będą osłabieni bo z pomocy wypadli Faltsetas, Walker i Radetinac a z defensywy Colley. Straty duże, ale to są derby i myślę, że i bez nich są w stanie coś ustrzelić, bo nadal w grze są właśnie Mushekwi, Johnson czy Berntsen.
Derby rządzą się swoimi prawami, ale uważam że bramki powinniśmy dzisiaj zobaczyć, szczególnie biorąc pod uwagę osłabienia w defensywie gości. BTS jak dla mnie do gry.
AIK Solna - Djurgarden @ BTS - 1,61 Betsson
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nacka - Sirius 1,35 ✅
Tenhults - Mjallby 1,25 ⛔
Kristianstads - Goteborg 1,2 ✅
Husqvarna - Hacken 1,4 ✅
wszystko u nibet
Husqvarna - Hacken over 2,5 1,62 ✅
Gute -Degerfors over 2,5 1,45 ✅
Nacka - Sirius over 2,5 1,45 ✅
wszystko bet365

http://pl.soccerway.com/matches/2015/08/19/sweden/svenska-cupen/husqvarna-ff/bollklubben-hacken/2138021/?ICID=HP_MS_107_03
http://pl.soccerway.com/matches/2015/08/19/sweden/svenska-cupen/nacka-ff/sirius/2135806/?ICID=HP_MS_107_17
http://pl.soccerway.com/matches/2015/08/19/sweden/svenska-cupen/visby-if-gute-fk/degerfors-ildrottsforening/2135807/?ICID=HP_MS_107_18
za overami przemawiaja ostatnie wyniki pucharowe wszystkich ekip.
Co do winów IFK oraz Sirius rok temu zagrali bardzo dobrze w pucharze,
Hacken też, Mjallby jest wyraźnie lepsze od swojego rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Dzisiaj w Szwecji rozgrywane będą mecze w ramach Svenska Cupen. Moją uwagę przykuły trzy spotkania, w których moim zdaniem możemy spodziewać się goli.
Oskarshamns - Jonkopings
Over 2,5 @ 1,44 ⛔

W pięciu ostatnich meczach z udziałem Oskarshamns i w każdym padało więcej niż 2 gole. Wyniki to 0:3, 2:2, 3:0, 3:2 i 2:3. Z kolei w ostatnich 5 meczach Jonkopings over 2,5 był co prawda pokrywany tylko 2 razy, jednak w pozostałych meczach brakowało tylko jednej bramki (2x 1:1 i 2:0). W swoich ligach również wygląda to obiecująco. Gospodarze dzisiejszego spotkania mają średnią w lidze 3,1 gola na mecz, a w pięciu ostatnich spotkaniach pękała linia over 2,5. Z kolei Jonkopings to lider Superattan, a w ich meczach pada średnio 2,8 gola na mecz. Co prawda w trzech ostatnich ligowych potyczkach taka linia nie była pokryta jednak od lidera zaplecza Szwedzkiej ekstraklasy można wymagać kilku goli w starciu z niżej notowanym rywalem.

Trollhattan - Utsiktens
Over 2,5 @ 1,53 ✅

Sytuacja podobna do tej powyżej. Pięć ostatnich meczów z udziałem Trollhattan to 5 overków pokrytych bez większego problemu. Wyniki to 3:1, 6:2, 3:0, 3:2 i 2:3. Z kolei w ostatnich pięciu meczach Utsiktens więcej niż 2 gole padały w trzech spotkaniach. W ligach wygląda to również bardzo dobrze. Trollhattan przewodzi w stawce Division 2 Norra Gotaland, a średnia goli z udziałem tej drużyny to 4,4. U gości wygląda to trochę gorzej ponieważ średnia to 2,4. Mimo wszystko liczę tu na dobrą postawię gospodarzy i przynajmniej na trzy gole w całym meczu.

Sollentuna - Assyriska
Over 2,5 @ 1,44 ✅

Ostatni mecz to pojedynek jednej z moich ulubionych drużyn pod kątem overów - Sollentuna, którzy podejmą Assyriska. W 5 ostatnich meczach gospodarzy aż 4 razy padały więcej niż 2 gole, a wyniki to 6:0, 3:1, 2:2, 0:0 i 6:2. W ekipie gości sytuacja wygląda identycznie - na 5 ostatnich spotkań 4 razy padał over, wyniki to 3:3, 0:2, 4:2, 1:3 i 7:1. Sollentuna to najbardziej overowa drużyna swojej dywizji Norra Svealand, gdzie po 18 kolejkach legitymują się bilansem bramkowym 50:30 co daje średnią 4,4 gola na mecz. Przed własną publicznością równiez wygląda to bardzo dobrze - na 10 meczów mają bilans 30:16, średnia goli 4,6. Assyriska z kolei w lidze ma bilans 2,9 gola na mecz, a na 5 ostatnich ligowych spotkań aż w 4 padał over. Moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu również padnie kilka goli.
Wszystkie mecze brane głównie pod kątem statystyk. Może nie są one w 100% miarodajne jednak akurat w Szwecji czuję się dość dobrze, regularnie gram overy z tamtejsze ligi i wydaje mi się, że wygląda to całkiem nieźle. Mam nadzieję, że dzisiaj również wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wszystkie kursy pobierane z bet trzy sześć pięć.
Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom