>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2015/2016

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj mamy rozgrywki Pucharowe w Szwecji
Elfsborg - Sirius
Gospodarze w zeszłym sezonie wygrali ten puchar, w lidze natomiast zawiedli zaledwie 4miejsce na koniec rozgrywek, zespół gospodarzy w tym sezonie pewnie będzie chciał się zrehabilitować fanom za zeszły feralny sezon,rozpoczynają od pucharowego starcia z drugoligowym Siriusem. Oba zespoły spotykały się ze sobą dwa razy. Raz zwycięski okazał się Elfsborg natomiast raz zwyciężali piłkarze Siriusu. O transferach Elfsborga ciężko cokolwiek powiedzieć inwestowali głównie w Szwedzkich piłkarzy i zobaczymy jak sobie poradzą w grach towarzyskich nie imponowali jednak liczę że w meczu o stawkę postarają się wygrać
Zwycięstwo Elfsborg @@ 1.35 ✅
over2,5 gola @@ 1.55 ✅
 
stanley-63 869,4K

stanley-63

Typer
IFK Goteborg : Atvidabergs 1:0 Zaczyna się nowy sezon 2015/16 w Szweckiej Allsvenskan , mój typ idzie w kierunku wicemistrza z poprzedniego sezonu IFK Goteborg który w pierwszym meczu zagra u siebie z 8 ekipą poprzedniego sezonu czyli Atvidabergs ( różnica pkt na koniec sezonu 2014/15 pomiędzy nimi to liczba 15 na korzyść IFK ) i w tym pojedynku zwycięzca może chyba być tylko 1 oczywiście IFK , myślę że gospodarze zaczną ten sezon od wysokiego &quot;C&quot; i zdecydowanie wygrają ten pojedynek :
- IFK Goeteborg win @ 1.30 @ Bet365 ✅
- IFK Goeteborg Handi ( -1,5 ) 2.00 @ Bet365 ⛔
- IFK Goeteborg strzeli powyżej 1.5 gola @ 1.44 @ Bet365 ⛔
- over 2.5 gola w meczu @ 1.80 @ Bet365 ⛔
- IFK Goeteborg i powyżej 2.5 gola @ 2.00 @ Bet365 ⛔
............... zobaczymy co wejdzie ! ( no cóż za wiele nie weszło ale trudno )​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czas rozpocząć także sezon w Szwecji

Sundsvall - Malmo

Broniący tytułu Malmo jedzie dzisiaj do beniaminka Sundsvall na stanowisku pozostał Hareide co bardzo ucieszyło piłkarzy, Z Cardiff pozyskano Eikrema i Bergeta, Z Brann przybył Vindheim , z Twente przybył Bengtsson, Z Ajaxu Sana. Ciekawie wygląda Fadi. Wszystko jednak zweryfikuje boisko dzisiaj jest pierwsza kolejka dla Malmo u gospodarzy nie zobaczymy Danielsona,Olssona czy Slipera. Natomiast Malmo będzie bez Kroona i Morissona.
Malmo @@ 1.60 ✅
Over 2.5 gola @@ 1.80 ✅
 
niels 44

niels

Użytkownik
Czas rozpocząć także sezon w Szwecji

Sundsvall - Malmo

Broniący tytułu Malmo jedzie dzisiaj do beniaminka Sundsvall na stanowisku pozostał Hareide co bardzo ucieszyło piłkarzy, Z Cardiff pozyskano Eikrema i Bergeta, Z Brann przybył Vindheim , z Twente przybył Bengtsson, Z Ajaxu Sana. Ciekawie wygląda Fadi. Wszystko jednak zweryfikuje boisko dzisiaj jest pierwsza kolejka dla Malmo u gospodarzy nie zobaczymy Danielsona,Olssona czy Slipera. Natomiast Malmo będzie bez Kroona i Morissona.
Malmo @@ 1.60
Over 2.5 gola @@ 1.80
Racja, ale trzeba też wspomnieć, że zimą kadra mistrza Szwecji uszczupliła się o znaczące nazwiska. Z klubu odeszli napastnicy: Emil Forsberg -&gt; RB Leipzig (29/14), Magnus Eriksson -&gt; Guizhou (30/5), Isaac Thelin -&gt; Bordeaux (14/5). W Malmo nie ma już także podstawowych defensorów w osobach Ricardinho (23/0) i Markusa Halstiego (26/1).
W sześciu zimowych meczach kontrolnych i pucharowych ekipa ze Swedbank Stadion straciła co prawda tylko jedną bramkę, lecz w najważniejszym meczu z Orbero (i jednocześnie najsilniejszym rywalem spośród tych spotkań), co kosztowało ją odpadnięciem z pucharu.
Jak dla mnie &quot;Niebiescy&quot; w tym sezonie wcale nie muszą kosić jak przed rokiem. Na beniaminka powinno wystarczyć, ale przez kolejne spotkania trzeba będzie się Malmo przyjrzeć z boku.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
20 minut meczu i Malmo prowadzi już 3:0. Szok. Oglądam to spotkanie i generalnie wygląda to jak mecz sparingowy z piątoligowcem. Malmo klepie sobie piłeczkę w polu karny Sundsvall i dopełnia formalności.

Oczywiście mecz jeszcze się nie skończył, ale początkowy wniosek jest prosty: albo to Malmo jednak jest mocne nadal, albo GIF będzie totalnym outsiderem.
 
niels 44

niels

Użytkownik
Rzeczywiście, &quot;Niebiescy&quot; od samego początku mocno przycisnęli. Oglądałem chwilę mecz, to co grali w napadzie Berget, Eikrem oraz Rosenberg - jak na szwedzkie warunki - poezja. Malmo zagrało wysoko, mocno ofensywnie, stąd już w pierwszych minutach bramka. Niepotrzebna czerwień Adu i wykorzystany karny nieco zmieniły przebieg gry, ale piłkarze Malmo udowodnili, że i tym roku mogą być poza zasięgiem.
Prawdziwy test jednak najpierw w czwartek, bo na Swedbank Stadion przyjedzie AIK, a trzy dni później Malmo jedzie do Goteborga sprawdzić tamtejsze IFK. Będą ciekawe mecze ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Pytanie tylko czy to co grali w przodzie gracze Malmo to bardziej ich zasługa, czy &#39;fenomenalnych defensorów Sundsvall. Zauważ, że wszystkie trzy pierwsze bramki były strasznie do siebie podobne. Oddawane strzały z pola karnego przy totalnie biernej defensywie rywali. Ja nie wiem jakim cudem można w ogóle nie atakować presingiem w okolicach i w samym swym polu karnym. Wydaje mi się, że Sundsvall może być w początkowej fazie rozgrywek kopalnią overów. A w czwartek czeka ich wyjazd do Atvidaberg, który w meczu z Goteborgiem w ofensywie zbyt wiele nie pokazał. Dlatego też spodziewam się kursu ponad 2,0 na overek w tym meczu. Będzie to łakomy kąsek ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Malmo - AIK 1,8 W illiam Hill
Mecz bardzo istotny dla obu ekip już na początku sezonu.
Malmo u siebie bardzo mocne, tylko IFK może grać tak skutecznie w domu jak oni.
Początek sezonu dobry, w ostatnich sezonach gdy zdobywali mistrzostwa też mieli podobne,
rok temu z Halmstad stracili 2 punkty w domu potem już wygrywali kolejne spotkania w tym wyjazd
w Sztokholmie. Kurs wyższy niż u reszty i wg mnie dobry do gry mimo gatunku tego spotkania,
jeszcze dorzucę strzelców goli jak będą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
niels 44

niels

Użytkownik
Wydaje mi się, że Sundsvall może być w początkowej fazie rozgrywek kopalnią overów. A w czwartek czeka ich wyjazd do Atvidaberg, który w meczu z Goteborgiem w ofensywie zbyt wiele nie pokazał. Dlatego też spodziewam się kursu ponad 2,0 na overek w tym meczu. Będzie to łakomy kąsek ????
Atvidabergs zimą opuścił Ricardo Santos (29/17), który także przeniósł się do chińskiego Guizhou. Ponadto z tego co wiem na bezrobociu znalazł się jego zmiennik Zatara, w związku z czym siła ofensywna Atvidabergs jeszcze zmalała. Biorąc pod uwagę fakt, że GIF przystąpił do rozgrywek Allsvenskan w praktycznie niezmienionym składzie, co dzisiaj wykorzystało Malmo, czeka nas spotkanie raczej na niskim poziomie. Czy over&#39;owe? Trudno powiedzieć.

Co do meczu Malmo - AIK, chętnie zagram Malmo+2,5 w meczu po kursie 2,50, który oferuje BetClic.
 
larkspur 357,7K

larkspur

Użytkownik
Varnamo - Ljungskile
Startujemy z 1 kolejka w Szwedzkiej Superettan. Dzisiejsi gospodarze ubiegly sezon zakonczyli na 9 miejscu zas goscie na wysokim 3 miejscu. Co warte odnotowania Ljungskile zanotowal przez caly ubiegly sezon zaledwie 2 porazki !
Ich gra bardzo wtedy mnie cieszyla i mysle ze nowy sezon beda chcieli zaczac od wygranej. Ostatnie spotkanie zakonczylo sie wysokim zwyciestwem Ljungskile az 4:1.
Dzis stawiam ponownie na nich.
Typ: Ljungskile wygra - @2.10 - Bet365 ⛔
 
stanley-63 869,4K

stanley-63

Typer
Szwecja 2 liga ( Superttan )
Godzina 19:00
Spotkanie - Mjallby : AFC United 1:1
Typ - AFC United strzeli powyżej 1,5 gola ⛔
Kurs - 3.75
Buk - Bet365

Przeglądając dzisiejszą dosyć bogatą ofertę moja uwaga zatrzymała się na dłużej przy spotkaniu które odbędzie się w drugiej lidze Szweckiej i tak gospodarz to spadkowicz 1 ligi który w poprzednim sezonie grał bardzo słabo a ich bilans to potwierdza 8-5-17 i br 29:47 czyli minus 18 w bramkach , z drugiej strony na ich stadion przyjeżdża beniaminek który awansował z trzeciej ligi a ich bilans to 19-1-6 i 52:22 w bramkach czyli w plusie 30 , dziś początek w drugiej lidze Szweckiej i liczę że jak to przeważnie bywa że beniaminki lubią z początku sezonu zaskakiwać to i tu na taki scenariusz liczę ( chciałem dać typ na zwycięstwo gości za 4.75 ale w końcu zdecydowałem się na gole z ich strony ) . W pierwszej kolejce inny z beniaminków którzy awansowali z trzeciej do drugiej Utsiktens wygrali swój pierwszy pojedynek w drugiej lidze z 7 zespołem poprzedniego sezonu drugiej ligi Degerfos i to w stosunku 4:1 tak więc potwierdza to jedynie opinię że nowi w lidze lubią dobrze zaczynać i dlatego liczę na dobrą grę beniaminka AFC United na stadionie Mjalby i myślę że dwie bramki z ich strony powinny paść ale zobaczymy !
Pograłbym jeszcze tutaj coś takiego :
- BTS za 1.90 / Bet365 ✅
- over 2.5 za 2.00 / Bet365 ⛔
- i over 2.5 i bts za 2.40 / Bet365 ⛔
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Allsvenskan, 2. kolejka.
Atvidaberg FF - GIF Sundsvall over 2,5 @ 1,85 2:3 (1:2)
Po tym co zobaczyłem w poniedziałek po prostu muszę to zagrać i zaproponować. Defensywa GIF jest dziurawa jak szwajcarski ser i grające nawet w dziesiątkę Malmo potrafiło sobie stwarzać kolejne sytuacje - mimo prowadzenia 4:1 i gry na pół gwizdka. Tak wiem Atvidaberg to nie Malmo, ale i tak liczę na dwa gole gospodarzy, którzy przegrali tylko 0:1 na inaugurację w Goteborgu. A że to niezły wynik pokazał to dzień wczorajszy gdzie Goteborg pokonał na wyjezdzie Orebro 2:0. Siła ofensywna GIF jest natomiast całkiem niezła, bo w meczu z MFF parę dobrych okazji zostało stworzonych. Zabrakło tylko skuteczności.
Nie ukrywam ponadto, że ucieszyły mnie wczorajsze wyniki w Szwecji. 4 mecze - 4 undery. Wiem, że nie ma to żadnego powiązania ale po prostu nie ma takiej opcji by wszystko kończyło się underowo w tej kolejce. Myślę, że z czterech dzisiejszych meczów 2-3 spotkania zakończą się overowo. Jednym z nich będzie bój w Atvidaberg!
 
stanley-63 869,4K

stanley-63

Typer
GIF Sundsvall : Hacken 1:1
Beniaminek dobrze wszedł w nowy sezon i po 2 kolejkach 1 porażka i 1 zwycięstwo ale ja zaglądam na gole a tu 4 zdobyte i 6 straconych i tu włąśnie mój typ na gole w tym spotkaniu , Hacken natomiast jeszcze bez zwycięstwa a gole no nie błyszczą bo 1 zdobyta i 3 stracone jednak myślę że na terenie beniaminka postarają się coś strzelić no i H2H pokazuje że na bramki w tym meczu możemy liczyć ( 1:2 , 3:5 a było też 3:3 )
- over 2.5 / 1.80 / Bet365 ⛔
- obie strzelą / 1.66 / Bet365 ✅
- over 2.5 i obie strzelą / 2.05 / Bet365 ⛔
no trochę jestem zawiedziony szczególnie postawą gospodarzy ale mówi się trudno ........ !

 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Podpisuje się obiema rękami i jedną nogą pod tym co napisał Stanley. Over 2.5 powinien tam się pojawić z pewnością.

Co do BK Hacken to jest to drużyna w której meczach w zeszłym sezonie było 3.43 gola/mecz. 19 na 30 spotkań zakończyło się overami. W tym sezonie w pierwszej kolejce słaby występ i porażka 0:2 z beniaminkiem Hammarby. Ale już w drugiej sporo sytuacji i remis 1:1 z Djurgarden. Pora ruszyć porządnie z kopyta i zacząć strzelać. A że GIF tracić lubi i potrafi to powinno być dobrze.
 
stanley-63 869,4K

stanley-63

Typer
Malmo FF : Hammarby IF 3:1
Hammarby IF strzeli over 1.5 gola ⛔
Kurs - 5.50 / Bet365
Dziś zaglądam do Szwecji a konkretnie na Swedbank Stadion do Malmo gdzie spotkają się dwaj mistrzowie z poprzedniego sezonu , ci pierwsi to mistrz Allsvansken a goście to mistrz Superettan czyli jednym słowem mistrz i beniaminek i liczę na ciekawy pojedynek . Po 3 kolejkach Malmo ma na swoim koncie 7 pkt a br. 5:1 natomiast goście także z 7 punktami a br. 5:2 , wiadomo nie od dziś że beniaminki w swoich pierwszych meczach grają na 100% swoich możliwości i to nie tylko w Szwecji ale w każdej lidze i tak też jest w Szwecji , już z jednym beniaminkiem drużyna Malmo miała okazję grać i tak zaraz w 1 kolejce Malmo grało na boisku Sundsvall gdzie wygrali 4:1 , Hammarby natomiast rozegrało jeden mecz wyjazdowy w tym nowym sezonie a grali na boisku czwartej drużyny z poprzedniego sezonu Elfsborg gdzie zremisowali 1:1 ale wracam do spotkania i zaglądając do historii spotkań pomiędzy nimi to ta nie pokazuje wcale jakiejś dominacji Malmo nad dzisiejszym rywalem a wręcz przeciwnie to Hammarby odrobinę lepsi w tych konfrontacjach i tak na 20 pojedynków bilans 6-5-9 na korzyść dzisiejszych gości a tutaj na Swedbank Stadion 5-2-4 tak więc jak już wspomniałem liczę na dobre zawody no i przede wszystkim gole bo zaglądając do tych statystyk o których pisałem to Hammarby tu w 8 ostatnich pojedynkach w każdym strzeliło najmniej jednego gola ale było też że strzelili 2,3 a nawet 4 bramki dlatego liczę że efekt dobrej gry beniaminka powinien zadziałać i tu w Swedbank Stadion i goście zdobędą dwa gole , czy wygrają nie wiem ale na gole liczę !
&quot; no przeceniłem beniaminka chociaż pierwszy gol strzelili już w 15 min gry jednak tego drugiego nie udało się strzelić . TRUDNO ! &quot;
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Pytanie tylko czy to co grali w przodzie gracze Malmo to bardziej ich zasługa, czy &#39;fenomenalnych defensorów Sundsvall. Zauważ, że wszystkie trzy pierwsze bramki były strasznie do siebie podobne. Oddawane strzały z pola karnego przy totalnie biernej defensywie rywali. Ja nie wiem jakim cudem można w ogóle nie atakować presingiem w okolicach i w samym swym polu karnym. Wydaje mi się, że Sundsvall może być w początkowej fazie rozgrywek kopalnią overów. A w czwartek czeka ich wyjazd do Atvidaberg, który w meczu z Goteborgiem w ofensywie zbyt wiele nie pokazał. Dlatego też spodziewam się kursu ponad 2,0 na overek w tym meczu. Będzie to łakomy kąsek
 
stanley-63 869,4K

stanley-63

Typer
IFK Goteborg : Helsingborg 3:1
IFK po 4 kolejkach ma na swoim koncie 9 pkt co plasuje ich na 5 miejscu jednak przy ewentualnym zwycięstwie dziś nad Helsingborgiem mogą wskoczyć na pozycję lidera , co do gości to ci mają 8 pkt na swoim koncie i są na miejscu 6 a przy ich zwycięstwie mogą zrównać się punktami z liderem Malmo tak więc jak widać mecz zapowiada się dosyć ciekawie .
W TD dałem typ na dwa gole strzelone przez Helsingborg jednak liczę że w tym pojedynku zobaczymy parę bramek i oprócz tego typu skusiłbym się jeszcze na coś takiego :
- wynik i obydwie drużyny strzelą gola / IFK i tak / 3.50 / Bet365✅
- over 2.5 / 1.85 / Bet365 ✅
- over 2.5 i BTS / 2.40 / Bet365✅
... zobaczymy co się z tego urodzi ? no i mamy full wypas !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 869,4K

stanley-63

Typer
Szwecja 2 liga
Ljungskie : Mjallby 2:0
Po trzech kolejkach rozegranych na drugim froncie w Szwecji nie możemy jeszcze nic ciekawego wywnioskować za tym spoglądam na poprzedni sezon gdzie gospodarze mieli go wyjątkowo udany od ładnych paru sezonów i zakończyli go na miejscu gwarantującym baraż o 1 ligę jednak w dwumeczu z Gefle okazało się że jeszcze nie czas na ich udział w 1 lidze i 2 porażki u siebie 1:3 co ustawiło już rewanż i polegli drugi raz 1:0 , jednak w sezonie ich bilans 16-12-2 a jak grali u siebie 11-3-1 i br. 33:11 tak więc dobrze , wiem to poprzedni sezon ale może też nam coś pokazać bo dziś grają u siebie a w tym sezonie 1 mecz 1 zwycięstwo z Brommapojkarna 1:0 , goście to spadkowicz z najwyższej klasy rozgrywkowej i mecze wyjazdowe bilans 2-3-10 i br 13:29 czyli nie zbyt imponujący wynik , w tym sezonie jednak jeden mecz wyjazdowy i jedno zwycięstwo a H2H pokazuje że z Ljungskile gra im się wyjątkowo dobrze zwłaszcza na ich terenie gdzie nie doznali jeszcze porażki 0-3-2 i gole 2:8 , i teraz na co liczę w tym spotkaniu
- obie strzelą 1.90 / Bet365 ⛔
- over 2.5 / 2.15 / Bet365 ⛔
- over 2.5 i BTS / 2.60 / Bet365 ⛔
- i X2 / 1.90 / Bet365
⛔
.. zawiedziony jestem postawą gości !!​
 
stanley-63 869,4K

stanley-63

Typer
Szwecja / Allsvenskan /
Helsingborg : GIF Sundsvall
2:0
W Szwecji nie zwalniają tempa i dziś kolejna 6 kolejka przed nimi a dla piłkarzy Helsingborga ta przerwa między 5 a 6 kolejką wyniosła zaledwie 72 godziny bo 27 grali wyjazdowe spotkanie z IFK Goteborg które przegrali 3:1 , dziś podejmują u siebie beniaminka z Sundsvall który zajmuje 10 pozycję z bilansem 2-1-2 i br. 8:10 , te dwa zwycięstwa które beniaminek ma na swoim koncie to zwycięstwa w meczach wyjazdowych i tak ostatni wyjazd to wygrana z Orebro 3:1 a wcześniej pokonali Atvidabergs 3:2 i jak nie trudno obliczyć to 5 goli strzelonych w meczach wyjazdowych na 8 ogólnie i w/g mnie jest szansa na gola także i dziś przynajmniej na to liczę , gospodarze natomiast u siebie rozegrali dwa spotkania i na inaugurację zremisowali bezbramkowo z Falkenbergs natomiast ostatni mecz u siebie pokonali Norrkoping 3:1 tak więc z ich strony także spodziewam się i to nie jednego gola . H2H wyrażnie jest na korzyść piłkarzy z Helsingborga i tak na 16 meczy bilans 12-3-1 i br. 35:13 co daje nam średnią 3.00 natomiast u siebie bilans 7-0-1 i br 19:6 i tu średnia wyższa 3.13 , ostatni ich pojedynek z 2012 roku to 4:0 ale bywały też wyniki 5:2 , 4:1 czy 3:3 tak więc liczę że gospodarze pokażą dziś wyższość nad rywalem i parę goli z ich strony padnie natomiast dobra postawa beniaminka na początku sezonu i to szczególnie w meczach wyjazdowych także daje nadzieję na gola dlatego w tym pojedynku moje typy to :
- Helsingborg win i over 2.5 gola w meczu 2.40 / bet365 ⛔
- powyżej 2.5 i BTS / 2.20 / Bet365 ⛔
- obie strzelą 1.80 / Bet365 ⛔
- over 2.5 gola 1.72 / Bet365 ⛔
- over 3.5 gola 3.00 / Bet365 ⛔
- over 4.5 gola 5.50 / Bet365 ⛔
- Helsingborg over 1.5 gola 1.66 / Bet365 ✅
- Helsingborg over 2.5 gola 3.25 / Bet365 ⛔
no całkiem nie zła lista się zrobiła a co wejdzie ? mam nadzieję że większość !
Spodziewałem więcej po beniaminku ... no cóż trudno​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom