>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szukam przeciwnika do pojedynku

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kornel87,

18. Każdy user może prowadzić jednocześnie 2 pojedynki.

Więc możesz zagrać jeszcze jeden pojedynek.

Ja szukam przeciwników na termin: 8.10 - 15.10, gdyż pierwszy termin mam już zarezerwowany.

pzDr ;)
 
kornel87 0

kornel87

Użytkownik
Benek_17 odpisałem Ci na twój post na PW ????
W drugim terminie chętnym rozegrania pojedynku jest Ohmek88, który się do mnie zgłosił
1.10-8.10 cinekzs
8.10-15.10 Ohmek88

Pozdrawiam
 
peja 1

peja

Użytkownik
darkog chcesz być moim 2 przeciwnikiem w dniach 1-7 październik ?


A jak nie to może ktoś inny :p szukam drugiego przeciwnika bo pierwszym jest nie jaki damianek ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
Dobra mam dwóch dość mocnych przeciwników :p na 1-7 październik...

1.damianek632
2.fabregas

8-15 październik dwa wolne miejsca ???? kto się chce ze mną zmierzyć i ma wolny termin ???? ? pisać na PW :idea:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
heh nie wiem po co tak kombinowac
a po2 co ma liczba postow do umiejetnosci typowania, bede sie smial jak jeszcze odpadna z tymi 10-postowcami

To Twój post Ted z turnieju hokejowego.... zapraszam Cię do pojedynku.Kiedy tylko chcesz ?Pokombinujemy w pojedynku ze sobą.Pośmiejemy się razem.Napisz na PW.
 
M 0

major0

Użytkownik
Chcesz sie ze mna zmierzyc? Lubisz dostawac po dupsku? W takim razie zmierz się ze mna w dniach 1.10-7.10 lub 8.10-15.10. Niech Wygra LEPSZY!!! PW ????
 
D 0

darkog

Użytkownik
Mam już jednego przeciwnika na 1-7 potrzebuje jeszcze jednego i 2ch na 8-14

Pazdziernik 1-7
1 Alocha
2
Pazdziernik 8-14
1
2

Jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam na PW wystarczy napisać że wyraza zgode żeby być moim przeciwnikiem i wszystko załatwione ????
 
D 0

darkog

Użytkownik
Potrzebuje jednego rywala na 8 do 14 października! prosze o prywatną wiadomość!

Pazdziernik 1-7
1. Alocha
2. onos
Pazdziernik 8-14
1. Jaca
2.
 
Do góry Bottom