>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szalone Liczby | Zabawa w typowanie

S 2

szaloneliczby

Użytkownik
Witam wszystkich Czytelników Forum ????

Jak widzicie jestem autorem portalu Szalone Liczby, który ogólnie zajmuje się ciekawostkami, quizami, zagadkami i wszystkim innym co jest właśnie związane z liczbami. Przychodzę tutaj do Was (za zgodą Administracji, za co serdecznie dziękuję Kamilowi), bo właśnie pojawiła się na stronie nowa zabawa - Liczby Miesiąca, która kogo jak kogo, ale Was na pewno zainteresuje.

Zabawa polega na typowaniu wydarzeń nadchodzącego miesiąca. Pytania są z różnych dziedzin, głównie ze świata sportu, gospodarki, polityki itd. Na koniec miesiąca każdy Uczestnik dostanie na maila swoje wyniki oraz dowie się jak typowali inni. W ten sposób zobaczymy jak bardzo np. wierzyliście w Reprezentację Polski podczas wrześniowej batalii o Euro 2016, czy też jaką przewidujecie frekwencję w referendum.

Pierwsza edycja zabawy znajduje się pod linkiem:
http://szaloneliczby.pl/wrzesien-2015/

O kolejnych miesięcznych edycjach będę Was informował w tym wpisie.

Proponuję byście w polu imię/nick wpisywali słowo &quot;Forum&quot;, wtedy będę mógł ręcznie sporządzić specjalnie dla Was jakieś smakowite ciekawostki. Przykładowo myślę, że fajną informacją byłoby sprawdzić przed meczem z Niemcami jakie typy najczęściej padały, a po meczu sprawdzić ile procent Forumowiczów miało rację ????

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim powodzenia i jak najtrafniejszych typów!
 
S 2

szaloneliczby

Użytkownik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w edycji wrześniowej - kto jeszcze nie spróbował swoich sił, tego gorąco zachęcam do nadrobienia zaległości ????
Z racji tego, że za kilka dni czekają nas dwa mecze reprezentacji, to mam już pierwsze ciekawostki dotyczącego tego jak typujecie:
Póki co 25% z Was wierzy w zwycięstwo Polski nad Niemcami. Najczęściej typowanymi wynikami są 2-1 i 2-0 dla Niemców. W przypadku typowania zwycięstwa Polski dominuje typ 1-2.
Z Gibraltarem sprawa jest prosta - zdecydowana większość obstawiło, że Polska strzeli 3-4 bramki.
Typowanie potrwa do 31 sierpnia (poniedziałek) do godziny 23:59. Powodzenia!
 
Do góry Bottom