>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na podwojenie.

mateuszk 0

mateuszk

Mateusz
Poleciłbym grać undery 2,5 - kursy w przedziale 1,7 - 2,2. Kiedyś, przez kilka miesięcy, jednocześnie grałem overy i undery. Na overach byłem na minusie, a na underach dużo zarabiałem.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam,czy możecie polecić jakiś system na zakłady o kursie ok 2?
Kolego jak to by bylo takie proste to kazdy z nas bylby milionerem a takie forum by nie istnialo,,singiel max dubel i nic na sile bukmacherka to ciezki kawalek chleba..nie wierz w cudowne bajki wlacz swoje myslenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
R 2,2K

Rafkap

Użytkownik
Też szukam właściwego sposobu, z racji że wrzuciłem sporo pieniędzy i czekam na odpowiedni moment
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Witam,
Ja od dłuższego czasu gram i to z niezłym skutkiem w Totalbecie takie o to kupony na podwojenie.Totalbet proponuje przy min 3 zdarzeniach po min kursie 1,20 grę bez podatku, więc ja stawiam że dana drużyna (najczęściej gospodarz) strzeli gola w meczu. Aby zagrać bez podatku i wyszło podwojenie to te trzy zdarzenia muszą być po kursie minimalnym 1,27 bo tylko wtedy zrobi na się kupon na podwojenie 1,27x1,27x1,27=2,04.Ja gram tylko piłkę nożną ale można grać co się chce ważne aby były 3 zdarzenia po min.kursie 1,20 i dały łaczny kurs powyżej 2,00 jeśli ktoś chce grać na podwojenie. Życzę powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 642,6K

kamasutra10

Typer
Ze swoich doświadczeń z kolei stwierdzam że bezpieczniej i lepiej zagrać 2 zdarzenia z łącznym na podwojenie @ 2.0 (@2.3 jeśli gramy tam gdzie podatek ) niż robić taki kurs z 3-4 niziutkich kursów....Ale Ameryki nie odkryłem ..tu matma się po prostu kłania ...
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Witam,Ok,nie twierdze że 2 zdarzenia są bardziej wiarygodne i prawdopodobne bo to są dwa czyli jedno mniej ,ale jeśli chcemy zagrać 2 zdarzenia tam gdzie jest podatek to trzeba zagrać po kursie 2x 1,51 wtedy jest podwojenie i kurs ogólny jest 2,28 i grając 2,28 x 1,76(podatek od 2zł)wychodzi 4,01 i mamy podwojenie ale trzeba znależć te dwa zdarzenia po 1,51 i być ich w miarę pewnym,dlatego ja gram 3 zdarzenia po min,kursie 1,27 w Totalbet gdzie znika podatek grająć min 3 zdarzenia po min.kursie1,20(z reguły piłka nożna strzeli gola gospodarz albo handi w kosza).Powiem tak na zakończenie, grałem oby dwa zdarzenia i lepiej wychodzę grając 3x1,27 :)
 
G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
Hehe, gość chce system na kurs 2 😀 gdyby to było takie proste to chleba byś nie jadł bo wszyscy milionerami by byli i nikt by się takich robót nie chytał 😀 Ja bym ozlocil każdego który dał by mi co trzeci dzień pewniaka z kursem 1,10 chociaż. Niestety nie ma takich rzeczy i systemów
 
R 2,2K

Rafkap

Użytkownik
Narazie utrzymuje granie pojedynczych meczy po kursie 1.4 i co 2/3 dzień wyciągam parę stówek. Polecam taki ruch przy większych stawkach
Post automatycznie złączony:

Natomiast przy mniejszych do 10zl staram się obstawiać do max 5 zdarzeń. Np ten kupon jest obiecujący na dzisiaj. Pozdrawiam Screenshot_2022-06-12-19-39-53-372_com.android.chrome.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom