>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System 2 z 3

K 0

kufir

Użytkownik
Moim zdaniem się nie opłaca. Nie zmniejsza w ten sposób marży a wygrana jest jeszcze niższa niż na zwykłym kuponie.
Wygrana mniejsza ale wieksza pewnosc ze nie bedziesz na ⛔
Tak z matematycznego punktu widzenia by wychodzilo.
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Wygrana mniejsza ale wieksza pewnosc ze nie bedziesz na ⛔
Tak z matematycznego punktu widzenia by wychodzilo.
Tak sądzisz? Bo według mnie &quot;pewność że nie będziesz na minus&quot; jest zawsze taka sama. Tak w skrócie to na przestrzeni czasu będą mniejsze wygrane kosztem zwrotu części stawek. Jeśli się mylę, to przedstaw matematyczne obliczenia.
 
K 0

kufir

Użytkownik
Z prostego rachunku prawdopodobienstwa wychodzi iz latwiej jest trafic 2 mecze z 3 niz 2 z 2.
Lecz wczoraj zaobserwowalem iz nawet trafienie 2 meczy nie daje pewnosci iz postawiona kwota Ci sie zwroci. Dopiero wytypowanie 3 meczy z 3 daje spora wygrana, ale i tak mniejsza niz zagranie tych samych meczy jako kupon kombinacyjny.
Ma ktos gdzies dokladny opis przeliczania kursów i stawek w systemie 2 z 3 ?
 
K 0

kufir

Użytkownik
Wczoraj zagralem cos takiego aby przetestowac system o ktorym cos malo sie mowi.
System 2 z 3
FC Metz - AS Nancy (Podwójna szansa) X2 1,25 [Prawidłowo] 0:0
SV Mattersburg - SK Austria Kärnten (Typ) 1 1,55 [Prawidłowo] 5:2
Nashville Predators - Florida Panthers (Typ) 1 2,15 [Prawidłowo] 4:3
Stawka 2 zł za rzad
Stawka 6,00 PLN
Kurs 2,65
maks. wygrana 15,92 PLN
Szczegoly ststemu:

1 2 Kurs Stawka Wygrana
1,25 1,55 1,94 2,00 3,88
1,25 2,15 2,69 2,00 5,38
1,55 2,15 3,33 2,00 6,67

NA szczegolach widac iz w przypadku wytypowanie dobrze meczu nr 1 i 2 po kursach 1,25 i 1,55 wygrana jest mimo wszystko tylko w pierwszym rzedzie. Wniosek, system oplacalny ale tylko przy DUZYCH kursach.
Zastanawia mnie tylko co by bylo gdybym obstawil mecze w odwrotnej kolejnosci. Od najwiekszego kursu do najmniejszego, wtedy tabelka by sie inaczej przedstawiala i przeliczanie kursów na zł bylo by bardziej oplacalne. Mam racje czy tez ttabelka generuje sie automatycznie od najnizszego kursu do najwyzszego?
 
K 0

kufir

Użytkownik
Nikt tu nie bedzie zaprzeczal podstawowym zasada matematyki.
Ale przeanalizuj tabele ktora podalem (z kolorami dla ulatwienia) i zobaczysz o czym pisze. Jesli napsialem nie zrozumiale to sam zagraj jakis kupon tym systemem i sam sie przekonasz jak dziala.
 
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
No szczerze mówiąc moim zdaniem opłaca się i to nawet sporo grać systemem 2z3, ale nie pojedyńcze zasady tylko blokowo. Naprawdę sporo pieniędzy zdobyłem grając systemem 2z3 ale nie tworząc pojedyńcze typy tylko bloki.

system 2z3 czyli mamy 3 kombinacje

AB - AC - BC

Blok A (czyli kupon A)
Barcelona - Almeria typ 1 kurs 1.20
Frisk/Asker - Trondheim typ 1 kurs 1.25

kurs 1.50

Blok B (czyli kupon B)
Real Madrid - Dep. La Coruna typ 1 kurs 1.30
Levante - Atl. Madrid typ 2 kurs 1.62

kurs 2.10

Blok C (czyli kupon C)
Lottomatica Roma - Solsonica Rieti typ 1 kurs 1.15
Ham-Kam - Mandalskameratene typ 1 kurs 1.20
FC Midtjylland - Viborg typ 1 kurs 1.35

kurs 1.86

No i teraz łączymy wszystkie typy z kuponu AiB i tworzymy jeden kupon potem wszystkie typy z AiC i potem z BiC.

AB = 3.15
AC = 2.79
BC = 3.90


Więc wychodzi nam system 2z3 tylko lepszy. Jak trafimy 2 kupony to wyjdzie nam minimalna wygrana 2.79 a maksymalna 3.90. jak trafimy 3 kupony to wygrywamy 9.84. Zakładając, że każdy kupon będzie grany za 1 złoty. Czyli do stracenia mamy 3 złote. Takie granie jest mało ryzykowne, na kuponie możemy umieścić wszystkie pewne mecze co da nam dobry kurs i dużą pewność sukcesu. (podawałem przykładowe typy)
 
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
No tak, ale możesz dać pewne spotkania. Łatwiej trafić tak 2z3 bloków niż grając 2z3 typy. Możesz zrobić 3 kupony po 2 spotkania np. z hokeja z podpórkami 1x 12 x2 kurs bloków około 1.50 a trafić nie trudno ;) ja mam z tego zysk może potem w temacie z moimi kuponami zaprezentuje jak dobrze to grać by wyjść na plus.
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
No tak, ale możesz dać pewne spotkania. Łatwiej trafić tak 2z3 bloków niż grając 2z3 typy. Możesz zrobić 3 kupony po 2 spotkania np. z hokeja z podpórkami 1x 12 x2 kurs bloków około 1.50 a trafić nie trudno :wink: ja mam z tego zysk może potem w temacie z moimi kuponami zaprezentuje jak dobrze to grać by wyjść na plus.
Jeśli istnieją &quot;pewne spotkania&quot; to dlaczego grasz systemem 2 z 3 a nie normalnie? Myślisz, że ciągle będą ci wchodzić kursy 1,50? Załóż temat, podawaj typy, zobaczymy jak ci pójdzie, bo albo jesteś typowym początkującym albo geniuszem ;)
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Granie systemem kursów 1,3 mija się z celem no chyba że gramy je jako pewniaki , aby systemy były opłacalne musimu grać kursy w granicach 2,00 na zdarzenie wtedy mamy pewność że nawet przy najmniejszej liczbie trafień gwarantującej wygraną wychodzimy na plus
 
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
No tak, ale bloki możesz robić i ustawiać jak chcesz możesz w nich dać 1 spotkanie by kurs był 2.0 albo 2 spotkania by było 2.0 jak kolwiek. Możesz dać 1 spotkanie 5 spotkań 10 spotkań jak kto komu pasuje. Ja wole dawać mniejsze kursy w granicach 2.0 by mieć pewność wygrania. Ale w każdym bądź razie takie granie 2z3 blokami jest bardziej opłacalne niż zwykłe 2z3. I nawet bukmacherzy się boją tego systemu blokowego gdyż niby w ofercie STS jest system blokowy, ale nigdzie o nim nie jest ładnie rozpisane podobnie w betgun. A inni bukmacherzy też raczej nie łaszą się na zrobienie w swojej ofercie tego, więc trzeba samemu sobie ustawiać kupony :-D. (btw ani za mnie geniusz ani początkujący)
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Tylko, że przy grze blokami 2z3 musimy trafić minium 2 bloki czyli wg. twojego przykładu wyżej minimum 4 zdarzenia co wcale nie jest takie łatwe , a zysk z tego porównywalny do zwykłego kuponu 2z3 , ja jednak pozostałbym przy systemie 2 z 3 i graniu kombinacji dającej nam kurs minimum 3 bo tylko wtedy mamy zwrot . Nnaprawde łatwiej trafić 2 zdarzenia po kursie powiedzmy 2,00 niż 5 po kursie 1,3
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Sam Rothstein, naprawdę nie wiem gdzie widzisz wyższość swojego systemu, zauważyłeś może na pokazanym przez siebie przykładzie, że gdy nie wejdzie 1 dowolny mecz to psuje ci to 2 bloki a gdy wejdzie 3 blok wychodzisz mniej więcej na zero.
Poza tym nie pisz, że bukmacherzy się BOJĄ, bo to jest po prostu żenująco śmieszne ;)
 
Do góry Bottom