>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Superbet -Super Starcie

ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Ktoś rozkminił jakim cudem pierwsza drużyna ma 236 punktów skoro maksymalnie uczestnicy otrzymali 96 punktów?
 
S 0

Seroslav

Użytkownik
Zapraszam do ligi
b9ac02a6
Post automatycznie złączony:

I kolejne ligi, bo widzę, że można być w 5ciu:
be905204
fccf735d
b1777673
998c4d0a
Post automatycznie złączony:

Zapraszam do ligi
b9ac02a6
Post automatycznie złączony:

I kolejne ligi, bo widzę, że można być w 5ciu:
be905204
fccf735d
b1777673
998c4d0a
Przy okazji, gdzie sprawdzacie/porównywać ostatnie statystyki graczy?
 
Ostatnia edycja:
M 1,1K

mazi_10

Użytkownik
Chcemy wraz z kumplem stworzyć zespół na zwycięstwo w super starciu. Do tego potrzebna jest wyselekcjonowana grupa osób która będzie w stałym kontakcie. Jak jesteś chętny to pisz na priv.
 
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Zrobiłem czystki w lidze i wywaliłem osoby które nie grały. Jest plan żeby wszyscy z mojej ligi grali to samo co ja . Liga : próbujemy ograć buka. Proszę tych którzy już w niej są, o kontakt ze mną wraz ze swoim loginem z superbet.
A kto chce dołączyć to tu kod ligi : 6594f754
Plan jest taki żeby wszyscy grali to samo, to zwiększy szansę na zwycięstwo. Potrzebuje tylko i wyłącznie osób takich którym pasuje taki układ że wszyscy gramy to samo i które są w piątki i soboty na forum żeby odczytać wiadomość i pograć typy . Jak ktoś będzie miał jakieś spostrzeżenia do moich typów, inną wizję to będziemy to konsultowali na priv i ewentualnie zmieniali. Taka gra zwiększy szansę na wygranie ligi.
Kto dołączy proszę o kontakt na priv, muszę mieć kontakt do wszystkich.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Zrobiłem czystki w lidze i wywaliłem osoby które nie grały. Jest plan żeby wszyscy z mojej ligi grali to samo co ja . Liga : próbujemy ograć buka. Proszę tych którzy już w niej są, o kontakt ze mną wraz ze swoim loginem z superbet.
A kto chce dołączyć to tu kod ligi : 6594f754
Plan jest taki żeby wszyscy grali to samo, to zwiększy szansę na zwycięstwo. Potrzebuje tylko i wyłącznie osób takich którym pasuje taki układ że wszyscy gramy to samo i które są w piątki i soboty na forum żeby odczytać wiadomość i pograć typy . Jak ktoś będzie miał jakieś spostrzeżenia do moich typów, inną wizję to będziemy to konsultowali na priv i ewentualnie zmieniali. Taka gra zwiększy szansę na wygranie ligi.
Kto dołączy proszę o kontakt na priv, muszę mieć kontakt do wszystkich.
Jestem u Ciebie w lidze. Właśnie miałem się rozglądać za jakąś inną ligą, bo widziałem że tam sporo osób nie typuje. Jak robisz mocniejszą ligę to daj znać. W rankingu ogólnym Twojej ligi jestem obecnie na drugim miejscu - 353 pkt.

Mój nick - Siara89
 
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Nie wiem czemu, ale nie mogę napisać do Ciebie na priv tu na forum .
Post automatycznie złączony:

Odblokuj możliwość pisania do Cb na priv bo chyba masz coś zablokowane.
Usunąłem tych co nie grali z ligi, dodałem parę osób z innej ligi w której w marcu zajęliśmy 4 miejsce także plan jest taki że to będzie mocna liga
 
Ostatnia edycja:
S 12,9K

severin

Użytkownik
Zrobiłem czystki w lidze i wywaliłem osoby które nie grały. Jest plan żeby wszyscy z mojej ligi grali to samo co ja . Liga : próbujemy ograć buka. Proszę tych którzy już w niej są, o kontakt ze mną wraz ze swoim loginem z superbet.
A kto chce dołączyć to tu kod ligi : 6594f754
Plan jest taki żeby wszyscy grali to samo, to zwiększy szansę na zwycięstwo. Potrzebuje tylko i wyłącznie osób takich którym pasuje taki układ że wszyscy gramy to samo i które są w piątki i soboty na forum żeby odczytać wiadomość i pograć typy . Jak ktoś będzie miał jakieś spostrzeżenia do moich typów, inną wizję to będziemy to konsultowali na priv i ewentualnie zmieniali. Taka gra zwiększy szansę na wygranie ligi.
Kto dołączy proszę o kontakt na priv, muszę mieć kontakt do wszystkich.
Dołączyłem do ligi.
 
S 0

swsw

Użytkownik
Panowie po korektach zostały trzy ostatnie miejsca na nowo sezon

Zapraszam

69fedfd9
69fedfd9

Ostatnio 8 miejsce w lidze , potrzebuje typerow którzy grają i obstawiają bo przez ostatnich trzech którzy nie oddali typów same straty

69fedfd9 3 miejsca ostanie .


Nowa liga zapraszam tylko tych co chcą ograć superbet i będą typować mądrze : moje indywidualne ostatnie miejsce w lidze to 8

Stara liga: 3 miejsca 69fedfd9
Nowa liga : 22085e12
 
Do góry Bottom