>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Styczeń w Npower Championship

Status
Zamknięty.
ja_zy 0

ja_zy

Użytkownik
Southampton – Cardiff

Prawdziwy hit 28. kolejki nPower Championship, w którym wicelider tabeli, Southampton, podejmuje trzecią drużynę ligi, Cardiff. Śmierdzi mi tu remisem (3,40 w Unibecie) i taki właśnie obstawiałbym wynik. W dodatku remisem niskim – poniżej 2,5 gola. „Święci” ostatnio delikatnie dołują: w FA Cup nie zdołali wygrać z Millwall, w lidze przegrali u siebie z Leicester i spadli na drugie miejsce w tabeli (za WHU). Cardiff z kolei zmotywowane, bo awansowało do finału Pucharu Ligi Angielskiej, a w nPower traci do Southampton tylko punkt i jeśli dziś wygra, przesunie się na drugie miejsce w tabeli właśnie kosztem „Świętych”. Ale gospodarze … przegrać nie mogą. I nie przegrają, tym bardziej, że Cardiff trzy punkty z St Mary&#39;s Stadium wywiozło po raz ostatni w 1962 roku!
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Spotkanie: Leeds - Birmingham
Typ:1
Kurs:2,86
Bukmacher: Pinnacle Sports
31.01.2012 20:45

W dzisiejszym spotkaniu w którym na Elland Road drużyna Leeds będzie podejmować będących w super formie Blues. Będziemy mieli okazje przekonać się czy ta forma utrzyma się na dłużej czy jest tylko przypadkiem.
Pawie odpoczywały w ostatnim weekendzie, ponieważ swoją przygodę z Pucharem Anglii zakończyły już na 4. rundzie kiedy to przegrali nie znacznie z Arsenalem gdzie swojego pierwszego gola po powrocie zdobył Thierry Henry.
Blues są ostatnio w świetnej formie – od 432 minut nie stracili bramki, świetnie spisuję się Big Ziggy, więc Leeds będzie musiało przytomnie zagrać w obronie aby nie dać się pokonać jak inne drużyny.
Statystyki:
W ostatnich pięciu meczach u siebie przegrali dwa razy a trzykrotnie wyszli z kompletem pkt., ostatnie dwa zwycięstwa miały miejsce w sytuacji kiedy Leeds grało z przewagą jednego zawodnika – wygrane nad Ipswich 3-1 oraz Burnley 2-1 (spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w doliczonym czasie gry)
Birmingham w meczach na wyjeździe gra fatalnie w porównaniu z meczami na własnej murawie w całym sezonie na 13 meczy jako goście zdobyli tylko 12pkt.
Jednakże w ostatnim meczu w Millwall zwyciężyli 6:0.
Niepewny występu jest Marlon King, który w ostatnim spotkaniu ligowym nabawił się urazu. Powracający z Pucharów Narodów Afryki Guirane N’Daw prawdopodobnie również nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu.
Dlatego według mnie w tym spotkaniu właściciele atutu jakim jest gra na własnym boisku gracze z Elland Road pokonają Blues, myślę że w tym meczu padnie również over, a prawdopodobny typ to zwycięstwo przez Leeds drugiej połowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom