>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Styczeń w Npower Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Kolejny miesiąc zmagań. Już 2 Stycznia kolejka także nie długo można leczyć sylwestrowego kaca. Tylko typować Npower :!:
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Zgodnie z zapowiedzią kontynuuję typowanie całej kolejki:
Crystal Palace - Leicester City
Obie drużyny praktycznie w pełnych składach. W pierwszym meczu tych drużyn Lisy pewnie pokonały Palace 3-0. Ostatnio jednak spuściły z tonu i notują koszmarne wpadki i strzelają mało goli. Palace natomiast gra całkiem nieźle i z pewnością będzie chciał się zrewanżować za wysoką porażkę. Ale nie będzie łatwo. Stawiam 2-1, 3-1.
Palace to win @ 2.80 ⛔ 1-2, a moglem BTS ???? - chciwość ????
Blackpool - Middlesbrough
Gospodarze podpisali właśnie wypożyczyli obrońcę Liverpoolu - reprezentanta Szkocji, Dannego Wilsona - do końca sezonu. W składzie zabraknie natomiast kapitana Barrego Fergusona, który w ostatnim meczu z Birmingham zarobił czerwoną kartkę. W bramce w trzecim z kolei meczu stanie Mark Howard, bo podstawowy goalkeeper Matt Gilks jest wciąż kontuzjowany. Niestety nie widziałem go w akcji i nie wiem w jakim stopniu Mark wpłynął na ostatnie wyniki (szczególnie na ten ostatni) drużyny. Manager M&#39;boro zapowiedział sporą rotację w składzie, ale myślę, że zdaje on sobie sprawę, że szczypiorkami meczu nie wygra. Statystyki natomiast są dość ciekawe. M&#39;boro wygrało na tym stadionie tylko 2 razy na 15 meczy, ostatnio w 1987 roku. Moje typy:
Remis @ 3.25 ⛔ 3-0
under 2,5 @ 1.66 ⛔
Brighton - Southampton
Jeśli ktoś jeszcze miesiąc temu zapytałby mnie o wynik to sprawa była by jasne. Święci jadą po 3 punkty. Dziś natomiast jestem ostrożny, ale zobaczmy co w trawie piszczy. Gospodarze w ostatnich 4 meczach nie zdobyli punktu ani nie strzelili bramki, jednak 3 z tych meczy grali na wyjeździe. U siebie przegrali tylko ze średnim Burnley. Manager Gus Poyet ma spory problem - nie ma kim grać i ma trudności z zebraniem 16 graczy na ten mecz. Z podstawowej 11 zostało 4 graczy - reszta jest na liście kontuzjowanych bądź zawieszonych za kartki. Święci natomiast przyjeżdżają w podobnym składzie do ostatniego meczu, chociaż pewnie paru rezerwowych dostanie swoją szansę z uwagi na napięty plan. I muszą zacząć dobrze ten rok jeśli myślą o awansie, szczególnie ze zdziesiątkowaną drużyną gospodarzy. A statystyki? Brighton nigdy nie wygrało z Southampton u siebie (i tylko raz na wyjeździe w 2009) a stosunek meczy wynosi 7/10/22. Myslę, że albo zobaczymy 1 bramkę albo worek, ale będzie strzelała tylko jedna drużyna, więc:
1 z drużyn nie strzeli @ 1.90 ✅ 3-0 // czerwona ustawila mecz
Southampton to win @ 2.10 (długo się wahałem) ⛔
Cardiff - Reading
Ciężki typ. Czołówka tabeli, obie drużyny na fali, obie w praktycznie pełnych składach. H2H niemal remisowy, chociaż w ostatnim meczu Reading przegrało u siebie 1-2.
Gol przed 30 min @ 1.83 ✅
Cardiff @ 2.20 ✅ (ew można zagrać +0,5 @ 1.35).
Doncaster - Barnsley
Kolejny ciężki typ. Gospodarze są jak wiadomo czerwoną latarnią, ale u siebie nie grają źle. Goście natomiast grają kiepsko na wyjazdach, chociaż ostatnio idzie im nieźle. Stawiałbym na przełamanie gospodarzy ✅ , ale gram:
over 2,5 @ 1.85 ⛔
I parę słów o kolejnych meczach bo już późno się robi:
Hull - Derby
Ciekawe spotkanie. Obie drużyny potrafią się sprężyć i czasem zagrać lepsze spotkanie, choć przydarzają im się też wpadki. W składach większych zmian nie będzie. Ciężki typ, ale stawiam na 1-1.
Remis @ 3.50 ⛔ 0-1
Ipswich - Nottm Forest
Obie drużyny zawodzą. W obu drużynach zabraknie po kilku zawodników. Ciekawe są za to statystyki. Ipswich przegrało z Forest 4 ostatnie mecze. W tym sezonie stracili najwięcej goli ze wszystkich drużyn (44), zaś Forest strzeliło najmniej (18). Czego można się zatem spodziewać? Nie wiem dlaczego po głowie chodzi mi 5-0, jednak postawię tak:
Gol przed 30 min @ 1.83 ✅ 0-2 26&#39;
Leeds - Burnley
Ciekawy mecz. Andros Townsend z Tottenhamu właśnie wzmocnił gospodarzy i najprawdopodobniej wystąpi już tym meczu. Poza tym do składu wraca obrońca Tom Lees. Goście zagrają niezmienionym składem i trzeba przyznać, że są na fali. Nie sposób jednak wskazać faworyta, ale spodziewam się worka goli dlatego zagram:
BTS @ 1.72 ✅
gol przed 29 min @ 1.83 ⛔
Peterborough - Birmingham
Obie drużyny dzieli tylko 1 punkt w tabeli. Zagrają w niemal niezmienionych składach. H2H prawie remisowe. W ostatnim meczu było 1-1 i tak też stawiam.
Remis @ 3.40 ✅
Portsmouth - Watford
Jak dla mnie to Watford gra lepiej. W pierwszym meczu tych drużyn wygrali pewnie 2-0 i w ostatnim okresie prezentują zdecydowanie lepszą formę. Dlatego na nich zagram.
Watford DNB @ 2.50 ⛔ 2-0
West Ham - Coventry
Gospodarze są faworytem, chociaż po tym co ostatnio pokazują to nie popadałbym w hurraoptymizm. Do składu wraca jednak 4 podstawowych graczy i myślę, że cała drużyna została porządnie zmotywowana przed kolejnym meczem. Goście mogą coś ustrzelić, ale na nic więcej nie będzie ich stać. Nie wygrali na wyjeździe do tej pory meczu i nie przełamią się teraz.
West Ham to win @ 1.44 ✅
Bristol City - Millwall
Sprawca największej sensacji ostatniej kolejki kontra sąsiad z tabeli. Gospodarze zagrają w niezmienionym składzie, podobnie raczej jak goście, choć akurat nie znalazłem jeszcze na ich temat info. Stawiam na zwycięstwo City, które w 1 meczu wygrało 2-1 - widać mają patent.
City to win @ 2.25 ✅ 1-0
Jednocześnie chciałbym przypomnieć, że wszystkie drużyny grały 30/31 grudnia, więc gracze mogą nie być najświeżsi i niespodzianki (raczej) będą.
//edited
tak jak pisałem kilka niespodzianek
8⛔ 8✅ / remisowo
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Popieram typ na Świętych Gustvo Poyte kombinuje nad młodzieżą bo ma problemy kadrowe z tymi 16 zawodnikami. Także typ wydaje się realny a kursy przypuszczam zaczną spadać.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
West Ham United - Coventry City

To że młoty powinny wygrać ten mecz jest bardzo prawdopodobne. Jednak ja na ten mecz znalazłem myślę że fajny typ na czerwoną kartkę, która jest bardzo prawdopodobna. Do składu WHU wracają właśnie gracze którzy dwie kolejki temu popisali się zdobyciem, czerwonych kartek. Duża liczba kartek zależy od gry WHU. Ostatnio ona jest bardzo słaba a co za tym idzie kartki sypią się nie miłosiernie. Coventry po dwóch ważnych zwycięstwach odbija się powoli od dna. Po serii porażek zastrzyk dwóch wygranych, na pewno dobrze wpłynie na graczy Coventry. Walka na 100% u jednych i u drugich powinna skutkować kartkami bo West Ham również zanotował rotację w tabeli jednak na minus i miejsce trzecie dla nich oznacza porażkę i także zrobią wszystko aby wygrać ten mecz. Do tego można dodać iż sędzia tego meczu Simon Hooper w 16 meczach ( wliczając FA, i niższe ligi) pokazał 47 żółtych i 5 czerwonych kartek. Co pokazuje że wyciągać karteczki potrafi. Kurs ładny można spróbować patrząc na ostatnie występy młotów w statystykach kartek.
▶Red Card 4.25
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Anglia Championship
Spotkanie: Birmingham-Ipswich 2:1 ✅
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365

Dziś o godz 20:45 zostanie rozegrany zaległym spotkanie Championship pomiędzy Birmingham-Ipswich.Gospodarze zanotowali u siebie 7 wygranych 4 remisy i 0 porażek strzelonych 17 straconych 5 zdobywajac 25 punktów. W ostatnim spotkaniu podejmowali na wyjezdzie Peterborough i padł wynik remisowy.Gospodarze na dzień dzisiejszy zajmują 14 pozycję zanotowali 9 wygranych 7 remisów i 7 porażek strzelajac 31 straconych 25 zdobywajac 34 punkty,ale jeżeli wygrają dwa zaległe mecze wywinduje ich to na piątą pozycję dającą prawo gry w barażach o Premier League. Goście w meczach wyjazdowych zanotowali 3 wygrane 3 remisy i 6 porażek strzelając 16 straconych 27 zdobywajac 12 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie Nottingham Forest i przegrali to spotkanie 3:1.Goście zajmują 20 miejsce zanotowali 8 wygranych 3 remisy i 13 porażek strzelając 34 straconych 47 zdobywając 27 punktów.Drużyna Ipswich w wyjazdowych spotkaniach zajmują oni pierwszą pozycję jeżeli chodzi o starcone gole - w 24 meczach bramkarz tej drużyny musiał wyciągać piłkę z siatki aż 47 razy.W ostatnich trzech spotkaniach rozgrywanych między tymi drużynami gdzie w roli gospodarza występowała drużyna Birmingham dwukrotnie padł wynik overovy. Drużyna Birmingham grając jak do tej pory powinna wygrać to spotkanie a biorąc pod uwagę defensywę gości liczę na dużą ilość bramek.
 
ryczy 12,8K

ryczy

Użytkownik
Derby vs Coventry
Typ: Derby
Kurs: 1.80
Stawka: 3/10
Bukmacher: bet365

Analiza:
Derby przez bardzo dobrą formę w ostatnich meczach tracą zaledwie tylko dwa punkty do pierwszej szóstki w lidze co gwarantuje grę paly-offach. Ostatnie zwycięstwa pokazują że są naprawdę dobrze dysponowani do gry wygrana odpowiednio z (8) Leeds 1:0, (2) West Ham 2:1 oraz na wyjeździe z (6) Hull 0:1 dała im 9 pkt i z tego co widać ogrywali drużyny z pierwszej dziesiątki a nie jakiś tam ogórków z końca tabeli.

Coventry zajmuje ostatnią pozycje w tabeli i nic nie wskazuje na to ze ugrają dziś chociaż punkt. Na wyjazdach kompletnie sobie nie radzą bilans 0/3/9 6:20 tłumaczy praktycznie wszystko.

Derby wyjdzie w optymalnym składzie na to spotkanie aby zainkasować kolejne 3 oczka i moim zdaniem uda im sie to nawet z handicapem liczę na zwycięstwo co najmniej pewne 2:0 patrząc na to że converty udało im się ograć takim rezultatem 10 października wiec rewanż będzie słodki.

Wynik: 1:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
No to jedziemy (dokładne wyniki meczów daje tylko dla sprawdzenia siebie).
Barnsley - Millwall
Gospodarze mają problem ze składem... tak zwany kłopot bogactwa w ataku. Niezależnie od tego, czy do pierwszej 11 powróci Craig Davies (9 bramek), czy w ataku pozostaną Andy Gray i Chris Dagnall z pewnością ci, którzy pozostaną na boisku będą chcieli pokazać, że to im właśnie należy się miejsce w wyjściowym składzie. Goście w kryzysie - zagrają kolejny mecz bez dwóch podstawowych obrońców, a statystyki... no cóż 1 bramka w ostatnich 9 meczach nie nastraja optymistycznie. Tym bardziej, że w meczach na wyjeździe z Barnsley nie notują oni najlepszych wyników. A ci zawsze coś u siebie w tym sezonie strzelali (poza meczem z liderem). Stawiam na minimalną wygraną gospodarzy.
Barnsley to win @ 2.25 ⛔ 1-3 //nie popisali sie
Barnsley 1-0 @ 7.50
Birmingham - Watford
Obie drużyny nie mają żadnych nowych problemów w składach, więc obie 11 będą najprawdopodobniej takie same jak w ich ostatnich meczach. Ich sytuacje są jednak odmienne. Gospodarze walczą o playoffy i mimo (a może dzięki) napiętego terminarza radzą sobie całkiem nieźle - do tego są niepokonani na swoim boisku - i do miejsca gwarantującego walkę o Premiership brakuje im tylko 2 punktów. Goście natomiast na wyjeździe grają różnie, jednak nie prezentują najwyższej formy. Przyznam, że skłaniam się przy remisie, ale myślę, że jeśli Birmingham dobrze pociągnie to powinien dać radę. Przy remisowej pierwszej połowie (jeśli takowa będzie) w 2 powinni strzelić przynajmniej jedną bramkę.
Birmingham to win @ 1.66 ✅ 3-0
Birmingham 3-1 @ 13
Blackpool - Crystal Palace
Teoretycznie faworyt jest jeden - gospodarze. Statystyki nie kłamią: goście nie wygrali na Bloomfield Road od 1924 roku. W starciu z Blackpool na ostatnie 12 meczy wygrali tylko raz, ale uwaga - 6 na ostatnich 8 meczy zakończyło się remisem. A składy? Bramkarz Matt Gilks powraca po kontuzji i być może zagra w tym meczu, chociaż wypożyczony na szybko Mark Howard nie dogadał się w kwestii przedłużenia kontraktu i może być wystawiony w podstawowym składzie ostatni raz, tym bardziej, że bronił bardzo dobrze. W Blackpool zabraknie napastnika Lomana Lua Lua, który w ostatnim meczu z Ipswich nabawił się kontuzji. Do składu powraca natomiast kapitan Barry Ferguson, któremu skończyła się 3 meczowa kara za czerwoną kartkę. W drużynie gości nie zagra Sean Scannell, który będzie pauzował za kolejną żółtą kartkę w ostatnim meczu z Leeds. Może natomiast zadebiutować wypożyczony z Hull Paul McShane. Najpewniej by było typować 1X, ale kurs jest tak marny, że szkoda zachodu. Ja dam:
BTS @ 1.9 ✅ 2-1
Wynik: 1-1 @ 7
Bristol City - Doncaster
Gospodarze bez dwóch podstawowych graczy; nie zagrają Marvin Elliott i Albert Adomah. Poza tym bez problemów. Goście zagrają w składzie takim jak ostatnio. Z pełnym składem Bristol nie dałbym Doncaster żadnych szans, ale i tak myślę, że gospodarze sobie poradzą, chociaż nie będzie już tak łatwo.
under 2.5 @ 1.7 ⛔ 2-1
gol przed 31 min @ 1.83 ✅ 26&#39;
Wynik: 1-0 @ 6.50
Burnley - Derby
Mecz sąsiadów w tabeli. W pierwszym meczu tych drużyn Burnley pokonało Derby 2-1, ale Derby było zupełnie inną drużyną niż teraz. W składzie gospodarzy nie zagrają Martin Paterson i Junior Stanislas, których najprawdopodobniej zastąpią kolejno napastnik Charlie Austin i pomocnik Marvin Bartley. Goście nie mają takiego bólu, a do składu wraca kilku graczy, którzy ostatnio pauzowali. Do tego są na fali i mimo tego, że buki dają więcej szans gospodarzom, ja skłaniam się ku gościom i ich chęci rewanżu.
Debry to win @ 4.50 ⛔ 0-0
Wynik 1-2 @ 15
Cardiff - Portsmouth
W pierwszym meczu 1-1. Goście tym razem przyjeżdąają zdziesiątkowani, a gospodarze są bez trzech zawodników. Stawiam na faworytów.
Cardiff to win @ 1.8 ✅ 3-2
Cardif -2,5 @ 6.6⛔
Wynik 3-0 @ 13
Coventry - Middlesbrough
Mecz raczej bez historii. Coventry jest już na 99% spadkowiczem, do tego właśnie pozbyło się najlepszego strzelca, który.. zadeklarował kiedyś chęć gry dla reprezentacji Polski (jego dziadek był Polakiem) - Lukasa Jutkiewicza i który... przeszedł do Middlesborough. Kluby się jednak umówiły, że w tym meczu on nie zagra. Tyle z ciekawostek. M&#39;boro musi wygrywać i widzę tutaj pewną wygraną.
M&#39;boro to win @ 2.10 ⛔ 3-1 //2 czerwone i samobój
gol przed 33&#39; @ 1.83 ⛔ 36&#39;
M&#39;boro -1,5 @ 4.15 (za małą stawkę) ⛔
Wynik 0-3 @ 19
Leeds - Ipswich
Obie drużyny bez większych braków. Leeds chce rewanżu za porażkę 1-2 w pierwszym meczu i prawdopodobnie im się to uda, bo goście na wyjazdach zawodzą na całej linii.
Leeds @ 1.7 ✅ 3-1
gol przed 28&#39; @ 1.83 ⛔ 34&#39;
Wynik: 2-1 @ 8
Peterborough - Brighton
Obie drużyny bez większych problemów w składach. Faworytem wg buków są gospodarze, ale ja biorę bezpiecznie na gości, którzy są na fali i mają patent na Peterborough.
X2 @ 1.80 ✅ 1-2
Wynik 1-2 @ 13 ✅
Reading - Hull
Gospodarze bez pięciu podstawowych graczy włącznie z kapitanem, goście pełnym składem wraz z nowym napastnikiem Joshem Kingiem wypożyczonym z ManU. I myślę, że Hull to wykorzysta.
Hull @ 3.80 lub bezpiecznie (x2 @ 1.72)✅ 0-1
Wynik 1-2 @ 13
West Ham - Nottingham
Inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie sporą niespodzianką. Może być 1-0 a może być i 5-0. Tak czy siak, wygra West Ham.
West Ham to win @ 1.50 ✅ 2-1
gol przed 28&#39; @ 1.83 ⛔ 45&#39;
wynik 3-0 @ 11
Southampton - Leicester
Podobnie jak wyżej, chociaż nie będzie aż tak łatwo.
Southampton to win @ 1.90 ⛔
Wynik 3-1 @ 17
====
8✅ 10⛔
1✅ wynik trafiony @ 13
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
WItam.
Przegladajac statystyki i newsy trafilem na mecz pomiedzy PETERBOROUGH UNITED FC VS. BRIGHTON &amp; HOVE ALBION FC .rzadko typuje ta lige a zaciekawilo mnie to spotkanie z innego powodu.A mianowicie z tego:Wczoraj, z zarzutami o napasc na tle seksualnym, zostalo aresztowanych pięciu graczy drużyny z Brighton i jeden z Bournemouth. Informacja potwierdzona przez BBC.

Niepotwierdzone informacje mowia ze sa to:

&quot;The six footballers – Lewis Dunk, Tommy Elphick, George Barker, Anton Rodgers, Ben Sampayo and Steve Cook – were all arrested yesterday (January 19) in connection with an alleged sex attack in Brighton in July.&quot;

A tu link do tego:
http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-sussex-16645675

Wydaje mi sie ze w obecnej sytuacji zwyciestwo gospodarzy powinno byc formalnoscia,a kurs na takie rozwiazanie bardzo dobry.
Co sadzicie na ten temat?
 
ufo1987 4

ufo1987

Użytkownik
To że są to tak mało znaczący zawodnicy że szkoda gadać... Pewnie brak występów w pierwszym zespole i nuda doprowadziły do napaści ????
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
West Ham United - Nottingham Forest
Kolejny mój typ przeciwko drużynie Majewskiego, na tygodniu fatalny mecz z Leicesterem przegrany 0:4 i to chyba obrazuje najlepiej ich obecną siłę. Kryzys dotknął wszystkie formacje można powiedzieć, bo bramki nie strzelili w trzech kolejnych meczach, a przetrzebiona defensywa raz po raz dopuszcza do groźnych sytuacji pod własną bramką,czego efektem jest 7 straconych goli w dwóch ostatnich meczach. Zresztą w tej materii i dzisiaj nie powinno się zbyt dużo zmienić, bo Młoty posiadają jedną z najlepszych linii ofensywnych w lidze, a w składzie gości ciągle brak w tylnej formacji.
• Nottingham Forest defender Luke Chambers is suspended after being sent-off in the 3-0 home npower Championship defeat by Southampton last weekend .
• The Reds will be without former Hammer Chris Cohen (knee ligaments), Ishmael Miller (fractured foot), Brendan Moloney (knee), Wes Morgan (foot) and Jamaal Lascelles (back).
Szczególnie Chambers i Morgan to kluczowi gracze obrony i bez nich Forest zwyczajnie sobie nie radzą. Dzisiaj zagrają na bardzo ciężkim terenie i nie widzę tam dla nich szansy na ugranie czegokolwiek. WHU wcale nie osiąga ostatnio jakiś niesamowitych wyników, więc raz, że głupotą by było lekceważenie dzisiejszego rywala - nawet tak słabego - a dwa, że jest to jednak wymarzony na chwilę obecną rywal do przełamania z prawdziwego zdarzenia, tym bardziej, że z Nottingham gra im się nieźle i w bezpośrednich meczach strzelają sporo bramek (ostatnio 4-1 A i 3-2H).

Powielam więc typy ze środy, tj. gram handi na Młoty oraz over 1,5 gola gospodarzy

GL
WHU -1 @2,60
WHU over 1,5 gola @1,70
expekt
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
To że są to tak mało znaczący zawodnicy że szkoda gadać... Pewnie brak występów w pierwszym zespole i nuda doprowadziły do napaści ????
Kazenga LuaLua, Craig Noone, Gary Dicker, Tommy Elphick, andJake Forster-Caskey will all miss the game due to injury.
A ci to juz chyba z pierwszego skladu wiec klaruje sie tu wg mnie jedynka
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Anglia Championship
Spotkanie: Southampton-Leicester
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzis o godzinie 20.45 zostanie rozegrane spotkanie 27 kolejki na zapleczu ligi angielskiej pomiedzy Southampton a Leicester. Gospodarze u siebie graja swietnie zanotowali 11 wygranych 1 remis i 1 porazke strzelajac 30 straconych 9 zdobywajac 34 punkty.W ostatnim spotkaniu grali na wyjezdzie przeciwko Nottingham Forest i wygrali to spotkanie 3:0.Gospodarze zajmują obecnie 2 miejsce zanotowali 15 wygranych 5 remisów i 6 porażek strzelajac 50 straconych 28 zdobywajac 50 punktów.Goście w meczach wyjazdowych nie radza sobie dobrze zanotowali 3 wygrane 5 remisów i 4 porazki strzelajac 14 straconych 15 zdobywajac 14 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie Barsnley FC i przegrali to spotkanie 2:1.Goście obecnie zajmują 15 miejsce zanotowali 9 wygranych 8 remisów i 9 porazek strzelajac 34 straconych 30 zdobywajac 35 punktów.Southampton kroczy pewnie po awans do Premier Leugu. Uwazam ze Southampton wygra ten mecz.Polecam
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, nPower Championship
Spotkanie: Southampton-Leicester
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,971
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Mecz 27 kolejki nPower Championship. Wiceliderujący &quot;Święci&quot; podejmują u siebie 15 w tabeli Leicester. Gospodarze rozegrali w bieżącym roku trzy mecze wyjazdowe z rzędu, z których 2 wygrali i 1 przegrali. Goście również rozegrali w Nowym Roku trzy spotkania, z których jedno wysoko wygrali (4:0 u siebie z Nottingham Forest w FA Cup), jedno zremisowali (0:0 ze wspomnianym Nottingham również w FA Cup) i jedno przegrali (1:2 u siebie z Barnsley w nPower Championship). Faworytem dzisiejszego meczu są &quot;Święci&quot;, warto jednak zauważyć że piłkarze Leicester z pewnością są podbudowani rozgromieniem Nottingham w Pucharze Anglii, a ich menedżerem jest były menedżer Southampton Nigel Pearson, który pracował w tym klubie w roku 2008. Ponadto Sądzę, że goście dzisiaj zdobędą co najmniej jedną bramkę, choć to gospodarze zgarną komplet punktów i wrócą na pozycję lidera. Kurs na over 2,5 warty gry. Początek o 20:45.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Kończę oglądać właśnie mecz i może ten temat nie jest dobry do tego typu postów, ale wrzucę swoje parę groszy nt. Święci - Lisy.
Jest źle. Nie oglądałem ostatniego meczu Świętych przeciwko Forest, ale widać, że ta drużyna nie może być wyznacznikiem formy żadnej innej (z Lisami dostali zresztą 0-4 w ostatnim meczu). 11 na to spotkanie wyglądała tak:
Southampton: Davis, Harding, Martin, Hooiveld, Fox, Cork, Hammond, Schneiderlin, Falque, Do Prado, Connolly. Subs: Bialkowski, Richardson, Holmes, Reeves, De Ridder.
I trzeba przyznać jedno. Nie było obrony - bez ładu, bez składu, bez zaangażowania z błędami których powstydziliby się gracze z Blue Square Premier, a mówimy tu przecież o zapleczu Premiership. Święci nie mieli pomysłu na grę, mało byli przy piłce (nie wiem od ręki ile ale coś koło 35-40% chyba), podania nie dochodziły gdzie powinny. No i napastnicy, którzy w punktacji za ten mecz powinni się postawić obok defensorów. Nie będę wskazywał palcem kto grał najgorzej, bo naprawdę ciężko kogoś wyróżnić kto grał dobrze. Jak komentator słusznie zauważył czas na wzmocnienia, jeśli chcą się liczyć w walce o Premiership. Kibicuję im, ale jednak jest duuuży dołek.
Lisy natomiast grały ciekawie, sprawnie i przede wszystkim skutecznie w obronie i w ataku. Wzmocnienia widać przyniosły rezultat i to się przekłada na jakość gry. Nie wiem na ile ich gra była spowodowana kiepską grą Southampton, ale z pewnością w kolejnym meczu z Middlesbrough stawiam na nich (tym bardziej, że ci też mają kryzys).
Leicester: Schmeichel, Peltier, Mills, St. Ledger, Konchesky, Gallagher, Danns, Wellens, Dyer, Nugent, Beckford. Subs: Logan, Howard, Drinkwater, Delfouneso, Kennedy.
Tyle ode mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Kolejka ligowa trwa do 28 stycznia do 1 lutego ze względu na FA Cup.
28 odbędą się dwa mecze (dokładne wyniki meczów daję tylko dla sprawdzenia siebie)
Peterborough - Portsmouth
Zapowiada się ciekawy mecz. Z jednej strony gospodarze, którzy po raz pierwszy w historii mają szansę na dubla w meczu z Portsmouth (1 mecz 3-2), a z drugiej strony goście, którzy przyjeżdżają podbudowani światełkiem w tunelu jeśli chodzi o uratowanie klubu i pałający chęcią rewanżu za porażkę na własnym stadionie. Patrząc na ostatnie mecze sąsiadów w tabeli, których dzielą tylko 2 punkty, z pewnością nie da się popaść w zachwyt. Obie drużyny zgodnie przegrały ostatnie 3 mecze (2 ligowe, 1 w pucharach) i znalazły się w dolnej części tabeli. Patrząc jednak bliżej na gospodarzy, to nie jest tak najgorzej. Radzą sobie dotychczas całkiem nieźle z drużynami u siebie, nawet udało im się pokonać Cardiff. Co istotne, tylko w jednym meczu u siebie nie strzelili bramki, ale też tylko w jednym jej nie stracili. Do składu powraca kapitan Grant McCann, a wraz z nim Lee Frecklington, George Boyd i Danny Kearns. W bramce stanie najprawdopodobniej Paul Jones, gdyż Joe Lewis zawalił oba gole w ostatnim meczu z Brighton. Goście natomiast na wyjazdach graja bardzo słabo. Wygrali tylko jeden mecz, cztery zremisowali i przegrali osiem. Aż w siedmiu meczach nie udało im się strzelić bramki, a ,co ciekawe, najwięcej - trzy - strzelili liderowi West Ham (3-4). Do ich składu powracają Aaron Mokoena i Tal Ben Haim. W obecnej dyspozycji obu drużyn skłaniam się ku gładkiej wygranej Peterborough.
Peterborough to win @ 2.10 ⛔ 0-3
oraz dodatkowo za value
Peterborough (1 połowa) -1 @ 6.9 ⛔ (0-2 HT)
Wynik 3-0 //nie w ta strone ????

Reading - Bristol City

Ciężki mecz do wytypowania. Buki większe szanse dają gospodarzom, ale to co się dzieje w ich szatni nie napawa optymizmem. W ich składzie nie zagra kapitan Jobi McAnuff, pomocnik Mikele Leigertwood, a także najprawdopodobniej napastnik Mathieu Manset. Karl Sheppard, który niedawno podpisał kontrakt nie grał od 15 grudnia i raczej nie jest w formie, by wystąpić w tym meczu. Zadebiutować mogą natomiast dwa inne nabytki: Jason Roberts i Tomasz Cywka. Reading u siebie jest nieobliczalne. Potrafili gładko wygrać z West Ham 3-0 i przegrać z Watford 0-2. W ostatnich 3 meczach u siebie mieli 3 undery, ale w 3 poprzednich były 3 overy. Jednym słowem - wszystko się może zdarzyć. Nie chcę też dywagować na temat braku podstawowych graczy, bo jak niejednokrotnie widzieliśmy, może to nie mieć zupełnego wpływu na grę drużyny. Bristol natomiast w 6 ostatnich meczach na wyjeździe zdobyło 4 punkty, remisując z Doncaster i wygrywając z... Southampton (ale jak wiadomo - tam jest kryzys). W drużynie gości nie zagra pomocnik Marvin Elliott, nadal leczący kontuzję kapitan Liam Fontaine, a także Ryan Taylor. Patrząc na statystyki H2H to widać idealny remis (36-21-36), ale ostatnim razem drużyna gości wygrała na Madejski Stadium w 2009 roku. Mimo wszystko stawiam na wygraną gospodarzy.
Reading to win @ 1.80 ✅ 1-0
2 połowa powyżej 1,5 gola @ 2.10 ⛔ //blisko bylo
Wynik 3-1
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, Fajnie że znowu ktoś zaczął tutaj pisać, Muszę przyznać że obserwowałem te spotkania z różnych stron. A nic na myśl nie przychodzi oba spotkania że tak powiem &#39;&#39;Śmierdzą&#39;&#39; sensacjami Bristol potrafi też pograć, Pompey też. Ale Petersi czy Reading to też dobre ekipy, Reading w zeszłym roku zaszedł bardzo daleko. Jedynym więc logicznym typem który jestem w stanie poprzeć to wygrana Reading.
Pozdrawiam.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Zgadzam sie calkowicie (przepraszam za brak polskich liter ale z komorki pisze). Rownie dobrze spotkania moga sie zakonczyc zupelnie odwrotnymi wynikami, ale na chwile obecna uwazam ze wieksze szanse maja gospodarze. Jednak to jest pilka i wszystko sie moze zdarzyc, o czym wielokrotnie sie wszyscy przekonywalismy. Dlatego np. usiadlem wczoraj zeby wrzucic typy z Npower 1 na forum i poza Charltonem, ktory podalem wczesniej nic mi madrego nie przyszlo do glowy w tej kolejce. Poza BTS w wiekszosci spotkan.
 
J 5

jgc

Użytkownik
witam
Barnsley - Derby
BTS - 1,70 zł ✅
Co myślicie o pograniu tutaj bts-u? Według mnie Barnsley to totalnie nieprzewidywalna ekipa. Potrafi wygrać z Leeds, Leicester czy Hull a przegrać u siebie 3:5 z Ipswich i 1:3 z Millwall. Atak mają bardzo ciekawy i mocny, strzelają sporo bramek ale i sporo tracą. Grają ofensywnie i zgodnie z maksymą &quot;wszystko albo nic&quot;, nie zremisowali meczu ligowego od 18 kolejek. W ostatnim meczu blamaż z Millwall i jedna strzelona bramka...
Z kolei Derby po bodajże 5 czy 6 kolejkach mocnej gry i pokazaniu kto rządzi m.in. Leeds, West Hamowi czy Hull lekka zadyszka (jeśli tak mozna powiedzieć) i remis w meczu z Burnley. Co ciekawe Burnley przed tym spotkaniem nie odnotował remisu od 19 kolejek - czyżby historia miała się powtórzyć z Barnsley? Poza tym popisy strzeleckie, które w ostatnim czasie wychodziły Derby średnio (wygrane mecze po 1:0 i z west hamem 2:1) od dwóch potyczek wygądają jeszcze słabiej bo Derby nie strzeliło ani jednej bramki (co prawda przeciwnicy całkiem mocni). Przyznam, że meczów z ich udziałem dawno nie widziałem i z tego co wiem to kadrowo wszystko jest ok.
Swój typ upatruje w tym, że według mnie Derby nie będzie chciało stracić kolejnych punktów. O ile Barnsley jest dla mnie lekkim faworytem w tym meczu o tyle uważam, że strzelona bramka dla jednych czy drugich tylko podrażni ambicje przegrywającego. Nawet jeśli padnie remis i zakończy tym samym serię gospodarzy to myślę, że będzie to bramkowy remis.
Statystyki strzeleckie:
Barnsley u siebie na 14 spotkań over 0,5: 14 - 0
Derby na wyjeździe na 13 spotkań over 0,5: 12 - 1
Historia spotkań to przeplatanka. Było wszystko i overy 3,5 i 0-0.
Do tego meczyku potrzebuje coś jeszcze dorzucić bo aktualnie gram u ziemniaka. Zastanawiam się nad meczem Leicester - Boro BTS 1,7 zł :?:, ewentualnie Leeds - Birmingham BTS 1,7.✅
pozdro
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
http://www.soccerway.com/teams/england/ipswich-town-fc/Ipswich Town - West Ham United
Już jutro o godzinie 20:45 czasu Polskiego odbędzie się potyczka lidera Championship z zajmującym tuż nad kreską (21 miejscu) Ipswich. West Ham powoli umacnia swoją pozycję na fotelu lidera i że tak szybko jak spadli z Premier League tak szybko do niej wrócą. Jest to nieuniknione Sam Allardayce opiekun Młotów także jest pewny swego. Już jutro mogą odnieść czwarte z rzędu zwycięstwo wielu ekspertów typuje w tym spotkaniu remis jednak ja postaram się udowodnić że to Młoty są faworytami tej konfrontacji a kurs 2,00 jest mocno zawyżony. WHU na wyjazdach zdobyło 28pkt najwięcej z całej ligi. W ubiegłym roku obie konfrontacja obu drużyn zakończyła się zwycięstwem Ipswich tym bardziej ta porażka bolała fanatyków West Hamu że jedyną bramkę strzelił Lee Boywer przez nich znienawidzony były gracz ich ukochanej drużyny.Allardayce nie skorzysta z uslug Papa Bouba Diop, Matt Taylor i Guy Demel. Jewell liczy bardzo że jutro wspomniany Boywer wystąpi jednak jego kontuzja pachwiny może go wykluczyć chodź klubowi lekarze robią co mogą. Jednak co znaczy jeden gracz wobec całej jedenastki WHU który jest ostatnio w fenomenalnej formie i jutro na Portman Road to udowodnią.
WHU Win @@ 2,00
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
No to lecimy: (dokładne wyniki meczów tylko dla sprawdzenia siebie)
Ipswich - West Ham
Moim zdaniem będzie ciekawie, choć WHU ma aktualnie z 70% szans na zwycięstwo. Więkość o tym meczu zostało powiedziane powyżej. Od siebie dodam tylko, że WHU nie zachwyca ostatnio na wyjazdach - bilans 2-1-3 (5 ligowych, 1 puchar) a do tego z Ipswich z jakichś powodów nie gra im się za wygodnie. 2 porażki w poprzednim sezonie, a teraz u siebie 0-1. Trzeba zauważyć, że WHU strzela bardzo mało bramek - w ostatnich 10 meczach wygrali tylko raz różnicą wiecej niż 1 bramki i do tego grali z mizernymi Coventry (1-0) i Nottm Forest (2-1). Jak wspomniał Doberman u gospodarzy nie zagra pomocnik Lee Bowyer. Do tego należy dodać, że pauzować będzie podstawowy bramkarz Alex McCarthy, ale prawdopodobnie zadebiutuje pozyskany z Hearts, były piłkarz Chelsea Ryan Stevenson. U gości wg. moich źródeł Matt Taylor najprawdopodobniej zagra, tak samo jak Guy Demel, który jest gotów do gry. Być może szansę debiutu dostanie George John, Amerykanin z DC United, który podpisał kontrakt dwa tygodnie temu. Jak to widzę? Jeśli West Ham zagra naprawdę dobrze, to powinni wygrać lekko i swobodnie, bo dysponują lepszym składem i możliwościami. Zagram tak jak Doberman, ale dam i dla value, bo myślę, że coś się może zdarzyć, a najwyżej będzie zwrot.
WHU -1 @ 2.675 ⛔ 5-1 // dałem -1 za @6 z ciekawości - tak wiem, nie liczy się, ale widać, że niespodzianki lubią się mnożyć
Wynik: 1-3
Barnsley - Derby
Spotkanie, które omijam szerokim łukiem przy normalnych stawkach. Jak słusznie wcześniej zauważono gospodarze są nieprzewidywalni i przy obrotach na 101% mogą wygrać z każdym. W najbliższym meczu nie zagra Jim O&#39;Brien, ale mogą pojawić się nowe nabytki ze Stoke i Norwich - odpowiednio Michael Tonge i Korey Smith. U gości jedyną niewiadomą jest napastnik Theo Robinson, który może jeszcze nie być w pełni sił na ten mecz. Czego się można spodziewać? Stawiam na Derby, które aktualnie dysponuje świetną defensywą i gra naprawdę ciekawy futbol. BTS jest możliwe ✅, ale Derby to lepsze value.
Derby to win @ 3.20 ⛔ 3-2
Wynik 1-3
Crystal Palace - Brighton
Widać po kursach, że ten mecz nie ma faworyta. Palace jest drużyną typowo defensywną - tracą tylko 0,69 gola na mecz u siebie (2 miejsce), ale też strzelają raptem 0,92 gola/mecz (20 miejsce). U gospodarzy nie zagra kapitan Paddy McCarthy, który odsiedzi ostatnią kartkę z Carling Cup, natomiast Dean Moxey powraca po kontuzji, a Mustapha Dumbaya wraca do składu po pauzie w ostatnim meczu. Paul McShane zagra przeciwko swojemu klubowi, dla którego 6 lat temu strzelił decydującą bramkę na tym samym stadionie. W drużynie gości zagra Sam Vokes, wypożyczony do końca sezonu z Wolves, poza tym nie ma żadnych nowych problemów. Patrząc natomiast na ostatnie wyniki, to jest czym się pochwalić (choć raczej pokazują, że Brighton jest groźny u siebie) - wygrali z Newcastle i Southampion m.in. Co się może zdarzyć? Wszystko, ale ja stawiam:
BTS @ 1.90 ✅
over 2,5 @ 2.30 ⛔ 1-1
Wynik: 1-2
Hull - Doncaster
Krótko, bo nie ma co się rozpisywać. W przegranym FA Cup z Crawley Hull zagrało bardzo eksperymentalnie i niestety przypłaciło to odpadnięciem z pucharów. Na ligę wraca skład normalny, tym bardziej, że nie ma żadnych nowych kontuzji. U gości nie zagra James Coppinger, który w mecz z Bristol City złamał kość policzkową, a do tego napastnik (10 goli) Billy Sharp przechodzi do Southampton. I tyle. Mecz bez historii.
Hull -1 @ 1.925 ⛔ 0-0
1 z drużyn nie strzeli @ 1.72 ✅
Wynik: 2-0
Leeds - Birmingham
Bardzo ciekawy mecz sąsiadów w tabeli walczących o play-off. Leeds jest w lekkim dołku i chociaż w trzech ostatnich meczach ligowych zdobyli 7 punktów, to oglądając ich wyczyny przyznam, że mnie nie rzucili na kolana. Birmingham natomiast jedzie jak walec po wszystkich i od 9 spotkań nie przegrało. Obie drużyny bez poważnych osłabień, za to mogą pojawić się debiutanci. Co grac - myślę, że można wybierać:
Birmingham to win @ 2.62 ✅ 1-4
wczesny gol (29&#39;) @ 1.83 ✅ 19&#39;
1 połowa powyżej 1,5 @ 2.75 ✅ 1-1 31&#39;
Wynik 2:4
Krótko o reszcie, bo już późno:
Millwall - Watford
Kolejny mecz sąsiadów, tym razem z dołu tabeli. Do składu gospodarzy powraca dwóch podstawowych obrońców, ale i tak mają tam wciąż mały szpital. W drużynie gości może zadebiutować wypożyczony z Fulham Alex Kacaniklic. Obie drużyny są w dołku, obie potrzebują punktów. Millwall zagrało całkiem przyzwoicie w ostatnim pucharowym meczu przeciwko Southampton (1-1), a Watford miało pecha z Tottenhamem. Skłaniałbym się ku gościom, którzy wygrali 3 ostatnie spotkania z Millwall.
Watford DNB @ 2.50 ✅ 0-2
BTS @ 1.83 ⛔ 0-2
Wynik: 1-2
Nottm Forest - Burnley
Kolejny mecz z cyklu: &quot;Na kogo wypadnie, na tego bęc&quot;. Gospodarzom wzmocnienia niewiele pomogły - owszem, mają przebłyski, ale drużyna stacza się po równi pochyłej ku Npower 1. Do składu powróci prawdopodobnie Greg Cunningham z MC, nie zagrają jednak nadal: kapitan Luke Chambers, Chris Cohen, Brendan Moloney oraz Wes Morgan. W drużynie gości nie zagrają Martin Paterson and Junior Stanislas, ale do składu może powrócić Ross Wallace. Statystyki i wyniki przemawiają za gośćmi, jednak jak dla mnie wynik jest sprawą otwartą. Spodziewam się bieganiny i przypadkowych goli z obu stron.
over 2,5 @ 2.00 ⛔ 0-2
1 połowa powyżej 1,5 @ 3.00 ⛔ 0-1
Wynik: 2-2
Southampton - Cardiff
Jeszcze dwa miesiące temu bym się nie zastanawiał. Teraz nie stawiam na Świętych, bo kurs 1.83 przy ich obecnej grze uważam za zaniżony. Grają słabo, bez taktyki, kopią do przodu bez sensu i w ogóle szkoda gadać. Nie widziałem niestety ostatni Cardiff w grze i nie mogę powiedzieć jak się oni prezentują. A co mówią liczby? Southampton przegrało 3 (do zera) z ostatnich 4 ligowych meczy. Billy Sharp przechodzi na 99% z Doncaster, ale jeszcze nie zagra, a paru graczy pozostaje poza składem. Goście przyjeżdżają w pełnym składzie i w ostatnich 4 meczach ligowych zdobyli 10 punktów. Stawiam niestety na gości, bo Święci poradzili sobie wprawdzie ze słabiutkim Nottm, ale na Cardiff taki poziom jaki na dziś prezentują gospodarze z pewnością nie wystarczy.
Cardiff DNB @ 2.75 :razz: zwrot 1-1
Wynik: 0-1
Blackpool - Coventry
Mecz z jednym faworytem, chociaż goście przyjeżdżają wypoczęci, w pełnym składzie i podbudowani zwycięstwem z Middlesbrough. W drużynie gospodarzy być może znajdzie się Lomana LuaLua, który ostatnio pauzował przez kontuzję. Blackpool walczy o playoffy i ma tylko 3 punkty straty do Hull, a w ostatnich 10 meczach przegrał tylko raz. Coventry natomiast okupuje ostatnie miejsce w tabeli i w 10 meczach miało bilans 3-0-7. Gospodarze z pewnością chcą się zrewanżować za stratę punktów w pierwszym meczu (2-2), a że Coventry ostatnio wygrało na tym stadionie 89 lat temu, to nie powinno być trudne.
Blackpool to win @ 1.61 ✅ 2-1
Wynik 3-1
Opis Lisy - Middlesbrough dam jutro, ale jak pisałem wcześniej stawiam na gospodarzy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom