>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Stroje drużyn piłkarskich w sezonie 2008/2009

zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
tak jak w temacie. jeśli coś znajdziecie w necie to wrzućcie tutaj. wyrażajcie również swoje opinie.
ja znalazłem wyjazdową koszulkę Barcy:


arsenal:


chelsea:
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
podobno to są nowe stroje ManU


projekt strojow realu


tottenham


widziałem na stronie Liverpoolu nowe stroje ale nie pamiętam gdzie ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ta, widziałem też ten strój jednak ja zamówiłem sobie już żółtą koszulkę wyjazdową ???? Za niedługo przyjdzie ???? ???? ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
jesli ManU faktycznie beda mieli takie niebieskie to beda wygladali jak Chelsea :jesli ManU faktycznie beda mieli takie niebieskie to beda wygladali jak Chelsea :[
wedlug mnie bezsensu...
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
jesli ManU faktycznie beda mieli takie niebieskie to beda wygladali jak Chelsea :[
wedlug mnie bezsensu...
Ale to sa stroje wyjazdowe. Przeciez Czerwone Diabły nieupodobnia sie do tej marnej Chelsea:]
Żart, zeby niebyło kłotni ale nienawidze Chelsea
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
wiec jak beda grali z Chelsea na wyjezdzie to tez w takich? ???? tak czy owak nie podobaja mi sie. Jednak te czerwone najlepsze
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
wiec jak beda grali z Chelsea na wyjezdzie to tez w takich? ???? tak czy owak nie podobaja mi sie. Jednak te czerwone najlepsze
jesli ogladałes ostatni mecz tych druzyn czyli Chelsea u siebie to przypomnij sobie w jakich grał ManU. Podpowiem ci ze w czerwonych, to ze stroj jest wyjazdowy z nazwy nieoznacza ze druzyna na wyjazdach bedzie w nim grała przeciez to oczywiste:-D
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
one beda sie tak blyszczec czy tak jak masz w avatarze beda takie ciemniejsze?
Takie błyszczące to nie będą, ale na pewno trochę jaśniejsze od tej co mam w avatarze, bo w finale LM padał deszcz i koszulka Terryego jest mokra. ????
 
Do góry Bottom