>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Statystki

S 2

studenciq

Użytkownik
Część,

Mam małe pytanko.

Obstawiłem w fuksiarzu Linfield -Pogon +8,5 celnych strzałów. Oficjalna strona Uefy pokazuje 3-5, aczkolwiek ewidentnie przy 4 bramce Pogoń oddała 2 strzały co razem daje 6.

Jest jakaś szansa aby to skorygowali?
 
S 2

studenciq

Użytkownik
a nie sorrki to były próby ogólne... nie ma w zapisie meczu (tekstowym) info o dwóch strzałach

Post automatycznie złączony:

to jest gol na 4-1, gdzie tam są dwa strzały? Czy chodzi o inną bramkę?
Mój błąd,chodziło mi o 3 bramkę...
Post automatycznie złączony:

3
Mój błąd,chodziło mi o 3 bramkę...
3 bramkę pogoni oczywisci
Mój błąd,chodziło mi o 3 bramkę...
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik

tak, były 2 strzały. Nie wiem czy uefa to zmieni czy nie. Możesz się z nimi skontaktować i opisać sytuację


Contacting UEFA and complaints
UEFA hopes to be able to answer any questions or concerns You have about Your information. You can get in touch with UEFA at the postal address set out above, or email UEFA at [email protected].

edit: to jakiś dziwny email, ale napisz na niego i poproś o ewentualne przekierowanie do właściwego działu. Niczym nie ryzykujesz.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.uefa.com/insideuefa/news/01b3-0f8485e7731f-e18faebd0d76-1000--contact-uefa/

nie mają emaila to na stronie ich akademii było (ten co wcześniej podałem).

to dla mediów

https://www.uefa.com/insideuefa/news/020f-0f888f27d1cb-8c9c2de9135a-1000--media-contacts/

napsz, że jesteś dziennikarzem i jesteś zainteresowany sprawą statystyk oraz ich wykorzystywania. Ciekawi Ciebie wspópraca uefa z bukmacherami czy coś i dlaczego w meczu Lienfield - Pogoń statystyki są nieprawidłowe i podeślij im filmik i czy mają zamiar to zweryfikować. To internet... tutaj możesz być każdym... ja to pisze do moneylaundering.com że w uja mnie zrobili i udostępnie patent na newsy za dartmo xD
albo do 22bet.com że w rozumieniu prawa mają usunąć moje konto a nie zamknąć i po 10 emailach usuwają chociaż prawa nie znam xD kwestia wyobraźni.... jak nie drzwiami to oknem...
 
S 2

studenciq

Użytkownik
https://www.uefa.com/insideuefa/news/01b3-0f8485e7731f-e18faebd0d76-1000--contact-uefa/

nie mają emaila to na stronie ich akademii było (ten co wcześniej podałem).

to dla mediów

https://www.uefa.com/insideuefa/news/020f-0f888f27d1cb-8c9c2de9135a-1000--media-contacts/

napsz, że jesteś dziennikarzem i jesteś zainteresowany sprawą statystyk oraz ich wykorzystywania. Ciekawi Ciebie wspópraca uefa z bukmacherami czy coś i dlaczego w meczu Lienfield - Pogoń statystyki są nieprawidłowe i podeślij im filmik i czy mają zamiar to zweryfikować. To internet... tutaj możesz być każdym... ja to pisze do moneylaundering.com że w uja mnie zrobili i udostępnie patent na newsy za dartmo xD
albo do 22bet.com że w rozumieniu prawa mają usunąć moje konto a nie zamknąć i po 10 emailach usuwają chociaż prawa nie znam xD kwestia wyobraźni.... jak nie drzwiami to oknem...

Dobre... Muszę chyba zacząć stosować Twoja taktykę😁😁

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc i poświęcony czas
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dobre... Muszę chyba zacząć stosować Twoja taktykę😁😁

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc i poświęcony czas
uefa nie ma emaila na swojej stronie... nie ma zakładki "kontakt" w google wpisz uefa contact i wyskakują podstrony z emailami różnymi ;)
Post automatycznie złączony:

to tak na przyszłość ;) ja nie mam żadnej taktyki, jestem jak chatgtp uczę się na bieżąco ;)
 
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
uefa nie ma emaila na swojej stronie... nie ma zakładki "kontakt" w google wpisz uefa contact i wyskakują podstrony z emailami różnymi ;)
Post automatycznie złączony:

to tak na przyszłość ;) ja nie mam żadnej taktyki, jestem jak chatgtp uczę się na bieżąco ;)
Jeszcze tak tylko dodam pod ten temat swoją obserwację: zauważyłem, że na stronie uefy często są błędy w statystykach. Czasem zaniżali nawet o 6 fauli, co dla typerów może być katastrofalne w skutkach. Po kilkunastu (nie kilku!!!) błędach które zauważyłem, zacząłem się zastanawiać, czy te ich błędy na stronach nie są robione czasem specjalnie. Kiedyś jeden gracz zagrał w pewnym meczu eliminacyjnym do LM over iluś tam fauli w meczu (bodajże Rangers z kimś tam, rok temu to było lub dwa) i ten over został spokojnie pokryty, a na stronie uefy było o bodajże 9 fauli mniej. Specjalnie obejrzałem ten mecz jeszcze raz i przyznałem temu typerowi rację, że ten over fauli mu siadł. Próbował się skontaktować tam z tą uefa, ale zupełnie nic to nie dało. Ten over fauli zamykał mu dwa kupony na wygraną łącznie +16k zł. Statystyk na uefie nie poprawili. Ciekawe, że oficjalna strona tak leci w uja.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jeszcze tak tylko dodam pod ten temat swoją obserwację: zauważyłem, że na stronie uefy często są błędy w statystykach. Czasem zaniżali nawet o 6 fauli, co dla typerów może być katastrofalne w skutkach. Po kilkunastu (nie kilku!!!) błędach które zauważyłem, zacząłem się zastanawiać, czy te ich błędy na stronach nie są robione czasem specjalnie. Kiedyś jeden gracz zagrał w pewnym meczu eliminacyjnym do LM over iluś tam fauli w meczu (bodajże Rangers z kimś tam, rok temu to było lub dwa) i ten over został spokojnie pokryty, a na stronie uefy było o bodajże 9 fauli mniej. Specjalnie obejrzałem ten mecz jeszcze raz i przyznałem temu typerowi rację, że ten over fauli mu siadł. Próbował się skontaktować tam z tą uefa, ale zupełnie nic to nie dało. Ten over fauli zamykał mu dwa kupony na wygraną łącznie +16k zł. Statystyk na uefie nie poprawili. Ciekawe, że oficjalna strona tak leci w uja.
mnie kiedyś dymali, bo dośrodkowania wyłapane przez bramkarza brali za celne strzały ;) no też mnie to ciekawi, dlatego dałem historyjkę o dziennikarzu xD coś jest nie tak... błędy i to że buki biorą staty ze strony z błędami... to co w raporcie ma sędzia to musi się zgadzać, ale reszta może podlegać nadużyciom.
 
A 24,3K

antyks

Użytkownik
W ogóle to chore, że każdy bukmacher bierze statystyki z innego źródła, skoro wszystko dotyczy tego samego meczu, kiedyś grałem arbitraż na spalone w jednym z meczów Serie A, były 3 spalone, a Unibet wziął sobie jeden dodatkowy z kapelusza i zamiast zysku była podwójna strata, a pisanie i wysyłanie raportów to jak walenie głową o ścianę bez skutku :)
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Czasem zaniżali nawet o 6 fauli, co dla typerów może być katastrofalne w skutkach. Po kilkunastu (nie kilku!!!) błędach które zauważyłem, zacząłem się zastanawiać, czy te ich błędy na stronach nie są robione czasem specjalnie.
Poważnie? Gdzie możesz sobie zagrać na jakieś faule? W dziadowskich soft bukach. Jakie masz tam limity na to badziewie? Kilkaset złotych i kurs leci na gębę? Tak, UEFA nie ma co robić, tylko zaniżać liczbę fauli, żeby Tadeusz z Witkiem nie wygrali 16 tysięcy... Bez komentarza. Skoro non stop zaniżają, graj chłopie undery, jaki problem? Będziesz wygrywał wszystko jak leci.
Poza tym, ogladałeś ten mecz? Liczyłem z kartką te faule? Bo znając życie, ci, którzy płaczą na błędne statystyki, biorą za pewnik te źródła, które są dla nich korzystne, a ignorują, te które nie pasują do koncepcji.
Codziennie mają miejsce wały na miliony euro, ale UEFA uparła się, żeby uwalić kogoś, kto se puścił taśmę za 16 tysięcy. Tak, taśmę, bo singla za tyle na pewno nie zagrał. Proponuję zdecydowanie ograniczyć liczbę Żubrów czy tam Tyskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Poważnie? Gdzie możesz sobie zagrać na jakieś faule? W dziadowskich soft bukach. Jakie masz tam limity na to badziewie? Kilkaset złotych i kurs leci na gębę? Tak, UEFA nie ma co robić, tylko zaniżać liczbę fauli, żeby Tadeusz z Witkiem nie wygrali 16 tysięcy... Bez komentarza. Skoro non stop zaniżają, graj chłopie undery, jaki problem? Będziesz wygrywał wszystko jak leci.
Poza tym, ogladałeś ten mecz? Liczyłem z kartką te faule? Bo znając życie, ci, którzy płaczą na błędne statystyki, biorą za pewnik te źródła, które są dla nich korzystne, a ignorują, te które nie pasują do koncepcji.
Codziennie mają miejsce wały na miliony euro, ale UEFA uparła się, żeby uwalić kogoś, kto se puścił taśmę za 16 tysięcy. Tak, taśmę, bo singla za tyle na pewno nie zagrał. Proponuję zdecydowanie ograniczyć liczbę Żubrów czy tam Tyskiego.
Widzę, że jesteś niesamowicie ograniczony umysłowo, więc ci odpowiem prosto, żebyś ogarnął temat:

Napisałeś "Gdzie możesz sobie zagrać na jakieś faule?" - ten mecz, o którym pisałem był na każdym polskim bukmacherze.

"Jakie masz tam limity na to badziewie? Kilkaset złotych i kurs leci na gębę?" - nie wiem, jakie są limity na to, bo to nie był mój kupon. Gość zagrał za 500 oba kupony i to zdarzenie zamykało mu oba.

"Tak, UEFA nie ma co robić, tylko zaniżać liczbę fauli, żeby Tadeusz z Witkiem nie wygrali 16 tysięcy... Bez komentarza. Skoro non stop zaniżają, graj chłopie undery, jaki problem? Będziesz wygrywał wszystko jak leci." - napisałem, że widziałem KILKANAŚCIE takich przypadków, w których statystyki na stronie uefy nie odpowiadały rzeczywistości, a ty (wazonie) wyskakujesz z jakimś "non stop".

"Poza tym, ogladałeś ten mecz? Liczyłem z kartką te faule? Bo znając życie, ci, którzy płaczą na błędne statystyki, biorą za pewnik te źródła, które są dla nich korzystne, a ignorują, te które nie pasują do koncepcji." - zacytuję ci to, co napisałem, bo widzę, że masz ogromne problemy z czytaniem ze zrozumieniem:

"Specjalnie obejrzałem ten mecz jeszcze raz i przyznałem temu typerowi rację, że ten over fauli mu siadł." - wytłumaczę ci to jeszcze, bo może nie rozumiesz: "obejrzałem ten mecz JESZCZE RAZ" oznacza, że obejrzałem ten mecz więcej niż raz. I tak, spisywałem wszystkie faule na kartce.

Zrozumiałeś teraz czy jeszcze rozpisać ci na kartce żebyś zrozumiał? Naucz się czytać ze zrozumieniem przede wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom