>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

START - XI edycja Ligi Typerów

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
Z dniem jutrzejszym startuje XI Edycja Ligi Typerów, którą sponsoruję firma Bwin.com
Proszę zapoznać się z regulaminem i zasadami konkursu!
 
matihno93 0

matihno93

Użytkownik
No ja jakoś nie widze że zaczeła sie dzisiaj XI edycja, nie ma żadnych meczów to wytypowania. Jeśli jestem w błędzie to niech mnie ktoś poprawi.
Pozdrowienia
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No przecież jak Marcin wszystko zrobi to na pewno konkurs się znacznie ! Trochę cierpliwości ... I Koniec tematu ! Czekamy teraz na odpowiedz ze strony Marcina ! ????

pozdROWienia ????
 
rozaldinho 0

rozaldinho

Użytkownik
może lepiej niech jutro sie ten konkurs zacznie bo dzisiaj jakaś kicha wyszła... Do końca dnia zostały niecałe 3 godz i przecież nikt nie bedzie siedział cały czas przed komputerem i odświerzal stronkę( chyba ???? )
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
wezcie nauczcie sie czytania ze zrozumieniem wreszcie, przeczytajcie 15razy ten regulamin a nie piszecie bez sensu ...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
z checia wezme udzial w tej zabawie przy ktorej mozna zarobic powazne sumki ????

pozdrawiam jak widac trzeba cierpliwie poczekac a nie od razu sie denerwowac ;)
 
L 0

lukaszch

Użytkownik
kolego roY przeczytalem 3 razy ale jestem tu nowy wiec widocznie czegos tu nie rozumiem...wiec zamiast tak pisac lepiej mi wytłumacz..pozdro
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
ludzie! oddychajcie... mecze zawsze były podawane w tego typu konkursach w poniedziałek/wtorek... jak jutro wytypujecie nic się nie stanie bo mecze będą rozgrywane wieczorną porą więc wszyscy spokojnie zdążą ????
pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Informacja dla nowych graczy
Mecz pojawiają się przeważnie w poniedziałki wieczorem lub czasami we wtorki. Mecze które podaję odbywają się najprędzej we wtorek w godzinach wieczornych, więc każdy może spokojnie zdążyć. W innych wypadach pojawia się tutaj informacja.
Życzę udanej zabawy
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Czy mecz Mallorca - Real można obstawiać do jego zaczęcia czyli 10.01 godz. 22.00, bo w tabeli jest w dniu dzisiejszym?
pozdrawiam
 
Do góry Bottom