>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sprzedaż auta

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ma ktoś jakieś większe doświadczenie w tym ? Chodzi głównie o to co pisać w ogłoszeniu, na jakich portalach je wklejać a także cena i w jakiej porze roku,bo to też ważne.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Najlepiej wystaw na otomoto, bo płacisz tylko za sms`a (chyba 3,66) i masz ogłoszenie na otomoto oraz automatycznie na allergo.
Większych stron z ofertami aut nie znam. Możesz też w portalach regionalnych wystawić jak tablica czy coś w tym stylu.
Co wpisać, hmm oprócz wszystkich szczegółów wyposażenia, możesz napisać że był serwisowany, garażowany, bezwypadkowy, 1 czy 2 właściciel, zadbany - igła ???? , nigdy Cię nie zawiódł, wszystkie wymiany przeprowadzane na bieżąco (płyny, oleje, filtr), do kiedy masz OC i przegląd. To chyba takie podstawowe informacje jaki mi teraz przychodzą do głowy.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
proponuje allegro (zwykłe ogłoszenie) nie jakieś aukcje itp.Koszt ogłoszenia jak dasz np 10 fotek to ok 12 zł.polecam także lokalne strony z ogłoszeniami.co pisać ???? prawdę ????
Sprzedawałem sam miesiąc temu auto i powiem że klient jest wybredny.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
??? 30 zł? może zaznaczyłeś w opcjach np ogłoszenie wyróżnione itp.jest tam płatnych ok 20 opcji które &quot;faworyzują&quot; Twój anons.Albo dodałeś 30 zdjęć wysokiej jakości.
w allegro dajesz jako zwykłe ogłoszenie.(nie aukcja,czy kup teraz) .coś musiałeś sobie kliknąć przypadkowo.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
aha już wiem.Ty dałeś na allegro i licytacje na aukcji allegro. A powinieneś tak zrobić,dajesz na allegro z automatycznym przekierowaniem na otomoto.Jak dawałaś licytacje nie zapomnij ustawić ceny minimalnej której nie widzą kupujący.Ja polecam dawać tak jak to ogłoszenie
http://otomoto.pl/volkswagen-polo-super-stan-jeden-wlasciciel-C25735353.html
to ogłoszenie.znajdujesz go na allegro klikasz i jesteś na OTOMOTO.takie jak to kosztuje ok 12 zł.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jak sie wystawia takie ogłoszenie na allegro to cena bedzie własnie tak z 30zł albo i wiecej bo też tak zrobiłem, bardziej opłaca sie na otoMoto tam wystawienie kosztuje od 9zł i auto jest widoczne na allegro tzn ktoś tam sobie ustawi kryteria i mu wyskoczy a po kliknięciu przeniesie na otoMoto.
Co napisać to najlepiej popatrzyć co inni piszą, w Poslce ludzie lubią być oszukiwani ???? ???? jedynie unikał był słowa &#39;igła&#39; bo to już z lekka żenada sie zrobiła:p
 
Do góry Bottom