>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

P 0

ptasinsky

Użytkownik
Dotarł w poniedziałek przed południem. Wypłacałem 14.05. O kurczę aż się zdziwiłem, że aż tak dawno...:?
A orientujesz się może do której godz taki przelew może przyjść ? Bo raz czytam że do 19 a raz że do 14
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Posłałem dzisiaj. Zobaczymy kiedy dojdzie.
Jestem pozytywnej myśli bo patrze, że przychodzą tylko po dłuższym czasie.
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
dobra to może z innej strony, skoro zasłaniają się problemami technicznymi z pośrednikiem płatności, to dlaczego nie zaproponują ludziom na ten czas wypłat na skrill bez obciążania prowizją, to byłoby rozwiązanie z korzyścią dla ich reputacji, ludzie dalej mogliby tam grać bez obaw, że zostaną bez kasy - no chyba, że te problemy z pośrednikami to jakaś zasłona dymna, a sami kasy nie mają na wypłaty... ;)
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
A pisałeś do nich w tej sprawie,może oni ci odpowiedzą na to pytanie ? ???? A co do szmalu to wątpię że jeden z największych buków w europie byłby na minusie.
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
Kij go wie o co tu chodzi,chętnie anulowałbym wypłatę i zlecił na skrilla.Ale jeszcze skrillem nie ładowałem i musiałbym coś wpłacić a ryzykować więcej nie chcę z tym bukiem
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Ja czekam na wypłatę zleconą 18.05.2017 i 21.05.2017. To już przestaje być śmieszne.
3-10 dni ROBOCZYCH.
Więc powinno na dniach być. Masz obsuwę 1-2 dniową na razie.
Wypłacają dla ludzi tylko ze sporymi opóźnieniami. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze bo jednak sportingbet zawsze dawał ze wszystkim radę.
 
K 0

kanibal1981

Użytkownik
Jakie 2 dni spóźnienia, człowieku dziś mamy 1.06.2017 a ja dalej nic nie wiem. Od 18.05.2017 to już jest 15 ty dzień. Co ty jesteś przez nich zatrudniony, że takie kłamstwa wypisujesz? i myślisz że ktoś to łyknie?
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Jakie 2 dni spóźnienia, człowieku dziś mamy 1.06.2017 a ja dalej nic nie wiem. Od 18.05.2017 to już jest 15 ty dzień. Co ty jesteś przez nich zatrudniony, że takie kłamstwa wypisujesz? i myślisz że ktoś to łyknie?
Czy Ty jesteś upośledzony ? Wiesz co to dzień roboczy ?
Policz sobie.
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
Mam dokładnie to samo zleciłem 2 wypłaty 18.05 i 21.05 i przed chwilą przyszła wypłata z 21.05 trochę dziwne ale zawsze coś.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
A mnie dziś na chacie odpisał, że wczoraj zlecili po raz 3 (17.05, 26.05. i 31.05) moja wypłatę. To już są grube jaja :O
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dziwna sprawa. Może jakiś brak płynności finansowej? I zauważcie, że ze sportingbetem jak podlegał pod licencję maltańską to było ok. W sportingbull jest curacao i są już problemy.
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
ja im zaproponowałem wypłatę w skrill skoro mają problem z przelewami i zmianą pośredników, nabrali wody w usta i nic nie odpisali, na wypłatę czekam od 21 maja, dziś dalej nic
 
Do góry Bottom