>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sportingbet - opuszcza polski rynek z dniem 1.04.2017

al_capone 29K

al_capone

Gangster
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
ano lekkie zlodziejstwo
Juz kombinuja i nie potrafia odblokowac strony i beda liczyli i pewnie kombinowali z weryfikacja by ludzie nie wyplacili
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie ma oficjalnego stanowiska firmy, ale jeśli dostosowują stronę dla polskich klientów to można snuć domysły, że w tym bukmacherzy normalnie można będzie grać od 1 kwietnia.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Aż mi się przypomniał Janek Wójcik po IO w Barcelonie..
&quot;zmieniamy szyld i jedziemy dalej&quot;
Przecież proponują darmowe spiny od 29 marca do 2 kwietnia.. więc chyba planują zostać na dłużej.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Zebyscie sie nie zalogowali i pieniedzy nie wyslali do kogos na konto .... ja nie wierze w nowe strony z dnia na dzien za bardzo
 
N 0

niespotykany

Użytkownik
Pewnie będzie można grać na tym Sportingbull do 1 lipca kiedy nie nastąpi blokada strony. Napisałem do działu bukmachera o poszerzenie oferty tenisowej i koszykarskiej na handicapy oraz over/under. Jedna główna linia trochę biednie wyglada. Zobaczymy co odpiszą.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Hmm ja widzę handicapy na tej stronie... chyba że mówisz o wszystkich, a nie tylko o tych, które zrównują kursy. Bo tego pierwszego to brak.
 
bfred 380,4K

bfred

Użytkownik
Hahaha ten sportingbull to ***** - pograłem tam dzień wypłacałem ale przegrałem i teraz limit 5 z ł na zakład ???? )) Ludzie nie wpłacajcie tam żadnych pieniedzy!!!!
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Mam jedno pytanie... Na Betssonie sytuacja jest podobna, ale ja wchodze przez przegladarke Tor i ona loguje sie przez inne państwa i moge grać tylko czy pozniej nie bedzie problemow z wyplatami jesli moj adres jest w Polsce ?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Narobili się z tym byczkiem, ale po rozum do głowy nie poszli.
Polacy nie będą wpłacać przez przelewy24 czy kartą, a przez Skrill i Neteller
A tam opłata 4,9% za depozyt, druga opłata 4,9% za wypłatę, co przy wygraniu jakiś pieniądzy może wyjść nawet więcej niż u legalnego.
A jeszcze trzeba oddać do Skrilla 24 zł za przelew kasy do banku.
Ten numer nie przejdzie, bo bardziej opłaca się grać legalnie u legalnego
 
Do góry Bottom