>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Sportingbet - opinie

tommy83 298

tommy83

Użytkownik
to dopytam tutaj bo support bulla juz chyba 3 dzien mi odpisuje ;)
przy wyplacie skrillem jak wpisujesz kwote to masz informacje o prowizji 4.9% ale jej nie naliczaja czy masz od razu 0% ?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Wygląda na to, że poszli po rozum do głowy i znieśli opłaty na Skrillu. Depozyty i wypłaty są teraz darmowe. Właciłem kontrolnie 100 zł. i nic nie potrącili. Przy wypłacie też jest info, że nie potrącają, ale jeszcze nie wypłacałem.

Przy braku opłat buk warty polecenia
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
zrobilem wplate netellerem i pobralo 4.9% - przy skrillu pokazuje mi to samo :
U mnie na Skrillu jest bez opłat i opłaty nie pobrało
Natomiast na Netellerze jest 4,9%, ale nie mam Netellera i nie robilem wpłaty tym systemem
Spróbuj wyczyścić ciasteczka i wtedy zobacz co masz na Skrillu (zanim wpłacisz)
U mnie jest tak, ze jak się loguje do Bulla, to wyskakuje mi komunikat, że login lub hasło są złe. Muszę jeszcze raz wp;isać i potwierdzić obrazkami.
Po Twoim wpisie przestraszyłem się, że może jakaś lewa strona, ale nie. Wszystko jest OK, kasa jest na koncie w Bullu. Ale nie wiem, czemu tak się dzieje, bo login i hasło daję na bank dobre.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
nic sie nie zmienilo po wyczyszczeniu ciasteczek - trzeba ich znowu zaatakowac na live chat.
z logowaniem jest u mnie to samo, ale u nich to sie zmienia co kilka dni ;)
 
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Aplikacja Sportingbull na stronie do pobrania.
Czy to nie sprytne zagranie ze strony bukmachera, w kontekście blokowania stron przez Ministerstwo Finansów?
Owszem strony mogą blokować, ale czy dostęp do aplikacji? Niech wypowie się ktoś kompetentny.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja mam neostrade oraz telefon w Play.
Niestety próbowałem na wszystkich dostępnych urządzeniach i wszędzie info:
This web page is not available / Przepraszamy. Strona niedostępna
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
pewnie wlasnie z mysla o 1 lipca ja zrobili wiec mysle ze tak - chociaz jesli po zmianie dns nie beda robic problemow to apka bedzie zbedna.
 
K 0

kiwajakotako

Użytkownik
widzę, że trochę popsuła się oferta. Coś rzadko na żywo występuje remis n/m zakładu, a te nowe oferty na żywo to też jakieś z dupy. Może od ligi wróci po staremu
 
A 12,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Przepraszam z góry, jeśli to pytanie nie do tego działu. Grałem w Bullu na żywo tenis - zakład na zwycięzcę i był krecz w trzecim secie. Zakład został unieważniony, dla mnie dobrze bo byłby przegrany, ale zerknąłem na regulamin i zdaje mi się że powinien być rozliczony. Czy czegoś nie wiem? No i jest napisane &quot;unieważniony&quot; a nie zwrot. Mecz ITF Maroko (Casablanca) Kanar Jonathan vs Boluda-Purkiss Carlos.

Edit: już się Bull poprawił. Przegrane :p
 
Do góry Bottom