>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Spengler Cup 2013 (26-31.12.2013r)

Status
Zamknięty.
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Rozpoczynamy tradycyjny,
świąteczno-noworoczny,
Puchar Spenglera rozgrywany
od 26 do 31 grudnia
na Vaillant Arenie
w szwajcarskim Davos.

Rozkład gier:

  • Thursday, December 26th
    • 15.00: Genève-Serv. – Rochest.
    • 20.15: Team Canada – Vitkovice

  • Friday, December 27th
    • 15.00: CSKA Mosk. – Loser G1
    • 20.15: HC Davos – Loser G2

  • Saturday, December 28th
    • 15.00: Winner G1 – CSKA M.
    • 20.15: Winner G2 – HC Davos

  • Sunday, December 29th
    • 15.00: 2. Torriani - 3. Cattini
    • 20.15: 2. Cattini – 3. Torriani

  • Monday, December 30th
    • 15.00: 1. Cattini – Winner G7
    • 20.15: 1. Torriani – Winner G8

  • Tuesday, December 31th
    • 12.00: Final
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dawno nie było ekipy zza oceanu.Na turniej przylatuje zespół Rochester Americans,który z racji położenia swej siedziby blisko Buffalo jest klubem filialnym Buffalo Sabres.
Myślę,że obecność ekipy z AHL sprawi,że turniej w Davos będzie wyjątkowo ciekawy.
Wszystkie mecze obejrzymy na żywo w Eurosport 2.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dyscyplina: Hockey » Europe » Spengler Cup (Davos)
Spotkanie: Servette - Rochester Americans
Typ: Servette
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Spengler Cup to turniej towarzyski w hokeju na lodzie. Goście dzisiejszego meczu, przyjeżdżają na ten turniej totalnymi juniorami i rezerwami. Pierwszy skład dostał wolne z okazji Świąt więc najlepsi gracze są na krótkich urlopach. Trener zabrał na ten turniej mieszankę z drużyny juniorskiej oraz głębokich rezerw.
Gospodarze - ekipa z Servette gra tutaj w najsilniejszym składzie, a turniej ten traktują jako możliwość zgrania drużyny.
Kurs 1,80 w Betsson polecam ! W Interwetten wisi 1,90 i ten właśnie kurs pobieram za stawkę 6/10, jednak w poście podają 1,80 Betsson jako że Interwetten nie ma na liście dostępnych buków na forum.
Powodzenia !
5-0 ✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Żeby być do konca precyzyjnym, to trzeba jednak zauważyć, że dwie największe gwiazdy Rochester, czyli Phil Varone i Luke Adam jedna kprzylecieli na turniej. Do tego odwołany z Buffalo Johan Larsson, też ma dolecieć ( nie mam pewności czy zagra dzisiaj ). Podstawowi bramkarze także przylecieli. Masz trochę racji, że osłabienia są ( nie zagrają chociażby Zigomanis czy Tardif, ale jednak 75% składu przyleciało do Szwajcarii. Kanadyjczycy mogą mieć w game 1 inne problemy - szerszy lód, aklimatyzacja, motywacja spowodowana Świętaim w Europie - to tu bym widział racjonalniejsze argumenty niż głębia składu.

Tak czy inaczej kurs rzeczywiście fajny, ale raczej adekwatny.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pierwszy dzień za nami i trzeba przyznać że tylko w meczu Kanada - Vitkovice były emocje i ciekawy wyrównany pojedynek. Co do chłopaków z AHL no to na pewno jest to dla nich dobre przetarcie i moment by poczuć europejski hokej, ale niestety odstają i to dość mocno od całej reszty. W dzisiejszym meczu wiele razy widać było w grze Rochester dużo gapiostwa, niechlujnego grania, nonszalancia itp. co było wykorzytsywane przez graczy z Genevy.
No właśnie teraz należy zadać pytanie czy ten Servette jest tak mocny czy drużyna za Oceanu tak słaba i myślę że ta druga opcja nadaje tu sie zdecydowanie lepiej.
Jutro Rochester spotka się z CSKA Moskwa, według mnie głównym faworytem do wygrania Spengler Cup. Najważniejsza wiadomość jest taka że Rosjanie przyjechali tu w najmocniejszym składzie i nie sądze aby była tu mowa o jakimkolwiek odpuszczaniu, acz wiadomo jak Radulov potrafi podchodzić do niektórych spotkań, ale na szczęście w chwili obecnej CSKA to już nie tylko Alex i wierzę że pozostali gracze będą chcieli pokazać, że to co CSKA prezentowało ostatnio w KHL to nie przypadek, stąd też nie wróżę tu nic dobrego ekipie Rochester.
Spokojnie pobieram sobie hendi -2 i jestem zdania, że bez większego problemu zostanie to pokryte. Oczywiście mam na uwadze możliwość delikatnego lekceważenia ze strony CSKA, ale mam nadzieję że do tego nie dojdzie i Rosjanie szybko pokażą że przyjechali tu tylko w jednym celu. Przy dobrych wiatrach można łapać wyższe hendicapy, ale tak jak już pisałem lepiej poczekać do 1 tercji i zobaczyć jak CSKA wejdzie w mecz.
CSKA Moskwa (-2) / 1.85 Marathonbet⛔ 19:59 ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Genève-Servette - CSKA Moskwa

Tutaj zdecydowanie w stronę rosyjskiego zespołu. Mecz za chwilkę więc tak szybko, Servette ograł na dzień dobry 5:0 Rochester, które następnie uległo CSKA zaledwie 3:4 ale tutaj nie przeceniałbym tego wyniku, pierwszy mecz, inna, szersza tafla, aklimatyzacja to wszystko zebrało się na taki a nie inny wynik w pierwszym meczu, CSKA coś mi się wydaje (bo nie widziałem meczu) zagrało na pół gwizdka żeby tylko zgarnąć win, kiedy trzeba było przycisnęli i odskoczyli, świetny mecz Grigorenki. Servette to ligowy średniak z aspiracjami raczej na bezpieczne utrzymanie niż skuteczną walkę w PO, ale nie ma się co dziwić Skąd mają mieć motywację niektórzy kluczowi zawodnicy skoro za chwilę ich tu nie będzie? już wiadomo że Tobias Stephan w przyszłym sezonie zagra w ZUG, Kaspars Daugavins spogląda w stronę Rygi a i Dynamo ma na niego ochotę, Matthew Lombardi gdzieś czytałem wywiad chciał jeszcze w tym roku wrócić za ocean ale chyba coś mu nie wyszło. No i Denis Hollenstein który jest podobno dogadany już z Zurichem. Generalnie w tym klubie nie dzieje się za dobrze, a tutaj jeszcze turniej w takim okresie świątecznym gdzie zawodnicy są myślami gdzie indziej choć wiadomo są to profesjonaliści i będą się starać... ale sami rozumiecie. Co innego Rosjanie. W lidze grają nawet chyba trochę zaskakująco dobrze, chociaż można przyczepić się do ich gry w obronie, ale dysponują silnym atakiem więc potrafią nadrobić błędy defensorów. Trochę to dziwi, Stana jest dobrym bramkarzem ale czasem sam jest zaskoczony tym co jego koledzy z formacji obronnej potrafią nawyczyniać. Trochę chimeryczny zespół potrafi ograć SKA by przegrać za chwilę z Slovanem, nie mniej jakości obu tych ekip nie ma co porównywać. Dużą siłą CSKA jest gra w PP a tutaj powinni mieć okazję trochę w nich pograć bo Servette nie jest zespołem który potrafi konsekwentnie grać w obronie i jedna mała pierdoła potrafi ich wyprowadzić z równowagi, ot np mecz u siebie z outsiderem Rapperswil.

CSKA 2,05
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom