>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Speedway granie i cała reszta.

H 1K

horosz

Użytkownik
Witam wszystkich !​

Zakładam temat dla lepszej przejrzystości własnej skuteczności i wyciągnięciu statystyk i wniosków.​

Gram głównie żużel - jest on priorytetem. Jednak stawiam chętnie również inne dyscypliny, szczególnie na czas IO. Gram single, double, triple w zależności od sytuacji.

Cel? brak. Gram głównie dla zabawy. Jednak miesięczne kieszonkowe byłoby mile widziane ????

Budżet? 200j

Stawki? zazwyczaj 2-15j, jednak czasami pozwalam sobie zwiększyć stawkowanie.

Statystyki W każdy poniedziałek

To byłoby na tyle. Dzisiaj wieczorem pojawi się tutaj speedway w postaci szweckiej Elitserien. Być może prędzej wpadnie cos z IO.

Pozdrawiam :cool:
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Żużel, Elitserien. Godz. 19.00

# 2.

Artiom Łaguta (-2) vs Leon Madsen (+2) Bet.365 ⛔ (13:13/ świetny Madsen, i jego 7 startów)
@ 1.80
za 15j

⛔ 15 j


Ostatnio Artiom pojechał na swoim obiekcie wyśmienicie, stąd średnia 2.4 pkt/bieg. Dzisiaj jedzie z Bertzonem, który nie powinien zabrać mu punktów. Madsen w barwach Masarny w tym roku wystartował tylko 4 razy z różnym skutkiem. Wiadomo jak jest... Ci duńczycy (Madsen, Bjeere itp.) są strasznie nieobliczalni. Ale po takich kursie wchodzę i gram.

# 3.

Timo Lahti (+1) vs Fredrik Lindgren (-1) Bet.365 ✅✅✅ (4:9)
@ 1.66
za 15 j


✅ 9,9 j



Świetny kurs na to wydarzenie. Już kilka razy podkreślałem, że Fredka wszędzie jedzie z zębem i do przodu. Dzisiaj w parze z Jabłońskim, nastomiast Lahti z AJ&#39;em, który na swoim torze powinien pozabierać mu punkty. Nastomiast Fredka dzisiaj może otrzymać jakiś dodatkowy bieg i powinien ciągnąć wynik na tym względnie trudnym terenie.


# 4.

Dodatkowo skromniej zagram i gospodarzy wszystkich spotkań:

Rospiggarna - Indianerna @ 1.40 Bet.365 ✅

Smederna - Lejonen @ 1.45 Bet.365 ✅

Vetlanda - Masarna @ 1.45 Bet.365
✅

Piraterna - Dackarna @ 1.25 Bet.365 ⛔
AKO @ 3.70 ⛔
za 5 j

⛔ 5j

44:45. No minimalnie. W ostatnim biegu Patryk Dudek wyszarpał zwycięstwo dla Dackarny. Wychowanek mojego Falubazu psuje mi kupon - lepiej on niż ktoś inny. Wielka szkoda.



#5

Patryk Dudek over 10, @ 1.80 BET 365 ✅✅✅ (13)
za 8j

✅ 6,4



Mecz na wyjeździe, gdzie może dostać dodatkowy bieg. No i fakt, że ustawiony jest w parze z Janowskim, który cieniuje strasznie. Tydzień temu w Szwecji był cieniem samego siebie.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Anglia, żużel, Elite League
#7
Chris Holder over 10, BET 365 @1.57 ✅✅✅ (13)
za 6 j

✅ 3,42 j

Holder jedzie przyzwoicie, dzisiaj na własnych torze z osłabionymi przeciwnikami. Powinien wygrywać biegi, ewentualnie jakieś dwójki. Wczoraj również świetny wystep w Szwecji.

#8
Poole (-23) vs Kings Lynn BET 365, @1.90 ✅✅✅ (65:25)
za 5 j

✅ 4,5 j

Wygrana tutaj będzie ewidentna i duża. Handi trochę duże i są lekkie obawy ale za mniejszą stawkę gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
H 1K

horosz

Użytkownik
#9
Dyscyplina: Tenis, IO
Godzina: 16.00
Mecz: Juan Martin Del Potro vs Taro Daniel
Wynik: Juan Martin Del Potro
Kurs: 1.10
✅

Dyscyplina: Tenis, IO
Godzina: 17.30
Mecz: Thomaz Bellucci vs David Goffin
Wynik: David Goffin
Kurs: 1.20
⛔

Dyscyplina: Siatkówka, IO
Godzina: 22.05
Mecz: Francja vs Kanada
Wynik: Francja
Kurs: 1.20
✅
Dyscyplina: Siatkówka, IO
Godzina: 20.00
Mecz: Polska vs Argentyna
Wynik: Polska
Kurs: 1.57

✅
Wszystko BET 365
AKO @ = 2.48 ⛔
za 7j

⛔ 7j
 
H 1K

horosz

Użytkownik
#10

Dyscyplina: Podnoszenie ciężarów,mężczyźni 85kg
Godzina: 12 sierpień (piątek), godz. 15.
Wygra: Kianoush Rostami
Kurs: 1.72
BET 365

za 10j

✅ 7,2

Wspaniały występ i nowy rekord świata ????



Irańczyk jest faworytem tej imprezy, po wynikach i spekulacjach kurs wysoki. Celem brązowego medalisty z Londynu jest złoto i ma największe szanse by jutro to osiągnąć.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Dodany typ z innego tematu
UNIA LESZNO - FALUBAZ ZIELONA GÓRA.​

Falubaz w Lesznie jedzie ostatnimi laty świetnie. Potrafili 3 liderów doprowadzać do stanu, gdzie w ostatnim biegu decydowały się losy spotkania. Teraz do trójki (Pepe, Duzers, Doyle) dołączyć można Pieszczka (świetny wystep w IMP na leszczyńskim torze) no i Karpova.
Nie wiem jak Leszno sobie radzi w takiej ciężkiej sytuacji, z nożem na gardle ale atmosfera jak i morale trochę upadła. Widzą, że dzisiaj muszą wygrać, podobnie jak w niedzielę muszą walczyć w Grudziądzu... sytuacja fatalna.
W ostatnich 6 spotkaniach w Lesznie (2011-2015) Falubaz zawsze robił minimum 42 pkt.
#11.

Unia Leszno (-6) vs Falubaz Zielona Góra (+6) BET 365, @1.80 ✅✅✅
za 20 j

✅ 18 j

#12.

Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra , BET 365 @2.87⛔
za 5j
⛔
⛔ 5 j
#13.
Patryk Dudek over 10, BET 365 @1.66
za 20j

✅✅✅
✅16,6 j
#14.
Piotr Protasiewicz over 9, BET 365 @1.95
za 8 j

✅✅✅
✅ 7,6 j

#15.
Pedersen vs Doyle BET 365, @2.00
za 15j

✅✅✅
✅ 15 j

EDIT: Dodatkowo grałem over na Emila Sayfutdinowa, jednak nie podałem typu w tym temacie, tylko w temacie żużlowym (gapa ze mnie) https://forum.bukmacherskie.com/f544/11-kolejka-pge-ekstraliga-31-lipca-136397-2.html#post6080828

Pozwolę sobie doliczyć ten typ do statystyk jako typ #16.

Emil Saytudinow over 9, BET 365, @1.80
Grany był również za 15 j
✅✅✅
✅12 j
 
H 1K

horosz

Użytkownik
#18
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn, IO
Godzina: 20:00
Mecz: Polska:Rosja
Wynik: Polska
Kurs: 1.80
za 15 j


Jestem jakoś spokojny o to spotkanie i pewny, że odpuszczanie tego spotkania nie będzie z wielu względów ???? Polacy pewnie z Argentyną natomiast dla porównania Ruscy z Argentyną przegrali 3:1 po fatalnej grze. Wiadomo - nie można bezpośrednio porównywać takich spotkań ale ten mecz Rosjan gdzie dawali się zaskakiwać Argentyńczyką już na początku każdego seta pokazał nie moc. Tak czy siak - nie ma co się oglądać na przeciwników. Jak chłopaki zagrają w pełnym skupieniu od początku to utrzemy nosa przeciwnikom
 
H 1K

horosz

Użytkownik
#19
Dyscyplina: Żużel, Nice Polska Liga Żużlowa
Godzina: 16:00
Mecz: Częstochowa: Rzeszów
Wynik: Częstochowa (-20)
Kurs: 1.90
za 8 j


Duży handicap, jednak bardzo uzasadniony. Włókniarz Częstochowa ma ambicje na awans do Ekstraligi, więc muszą budować formę i morale. Częstochowa ma bardzo doświadczony skład i mocną seniorkę. Nie ma co tutaj się rozpisywać - warto za to podać średnie biego/punktowe zawodników Włókniarza w tym sezonie:
Ułamek 2,4
Trojanowski 2,1
Klindt 2,2
T.H.Jonasson 2,8
Jeleniewski 2,0
Grałbym mocniej ale zawsze mam pewne obawy co do tych dużych handi. Jednak typ wydaje sie w miarę pewny a i kurs 1.90 bardzo zachecający.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Dyscyplina: Rzut dyskiem, IO
Godzina: 16.00
Wynik: Piotr Małachowski wygra
Kurs: 1.44

Dyscyplina: Siatkówka plażowa, IO
Godzina: 21:00
Mecz: Solberg/Evandro : Liamin/Barsouk
Wynik: Solberg/Evandro
Kurs: 1.20


AKO @1.73
za 10j
 
H 1K

horosz

Użytkownik
✅
GRAND PRIX SZWECJI
GODZ. 19.00

ZAWODY PRZEŁOŻONE NA NIEDZIELĘ, GODZ. 10.00


#21

Fredrik Lindgren over 7 Bet.365, 2.20
8
za 15 j

Konsekwentnie idę w stronę Lindgrena. Dobre występy w ligach, czas w końcu na GP. W tym sezonie zaliczał już przyzwoite występy w cyklu, dzisiaj w Szwecji może zaskoczyć. Moim zdaniem oczywiście. Kurs bardzo fajny.

✅ 18 j

#22

Lindgren vs Kildemand Bet.365, @1.66
za 10 j


Kolejny raz w stronę Lindgrena. Wystepy Kildemanda mnie nie przekonują i nie zmienia tego przyzwoity występ w Lesznie przeciwko Falubazowi. Peter 2x bieg z 3 pola, z którym różnie to bywa. Lindgren 2x z drugiego.


⛔ 10 j
#23


[B]Peter Ljung[/b] vs Chris Harris Bet.365, @1.83 (jeżeli ktoś złapie teraz to już tylko 1.61
za 15j
Tak jak koledzy wyżej. Ljung ostatnio sporo jeździ i prezentuje się przyzwoicie. Co raz to mnie ,,0&quot; zalicza a dzisiaj nawet 4-5 pkt może pokryć linie bo Harris bezbarwny, szczególnie jeżeli szwedzi przygotują typowy swój tor.

✅ 12,45 j

#24

Niels Kristian Iversen vs Nicky Pedersen Bet.365 @1.53 (8:6)
za 15j

Kilka razy juz grałem na Nickiego, licząc na przebudzenie. Dzisiaj na odwrót. Iversen nie zachwyca ale powinien punktować i walczyć o półfinały. U Nickiego nie wiadomo. Po zdobytych trójkach może przywozić zera. Nieobliczalny.

✅ 7,95

#25

Andreas Jonsson
vs Maciej Janowski Bet.365, @1.90
za 10 j


⛔10 j

Głównie z przeczucia. Pisałem już dawniej o tym, że ma coś do udowodnienia ale jednak w jego przypadku może to być ciężarem... kwestii silnikowych nie da się tak łatwo przeskoczyć. Jonsson? w tym roku zawsze robi w graniach 6-9 pkt. Żadnej dwucyfrówki - mam przeczucie, że dzisiaj ją zrobi

Cały turniej na plus (✅18,4 j).
 
H 1K

horosz

Użytkownik
#26

Dyscyplina: MOTO GP
Godzina: 14:00
Wygra: Andrea Dovizioso 2 miejsce
Kurs: 3.25

BET 365

za 8j.
⛔8

Na treningach i w kwalifikacjach Ducati zdecydowanie najszybsze a jak sami zawodnicy mówili - nie objechali idealnych okrążeń. Szybszy był Iannone ale w samym wyścigu stawiam na większe doświadczenie Andrea Dovizioso. 30 letni już zawodnik gdzie jak nie na tym torze będzie chciał osiągnąć 2 w karierze zwycięstwo. Rossi i Marquez nie są pionkami i również będą walczyć o zwycięstwo ale stawiam na Ducati. Pogoda dzisiaj słoneczna więc nikogo nie zaskoczą warunki pogodowe - jak w ostatniej rundzie ????
 
H 1K

horosz

Użytkownik
NICE PLZ CUP
Ostatnia żużlowa impreza tego tygodnia. Gram delikatnie ze względu na rangę zawodów.
#27

Grzegorz Walasek wygra. @ 15.0
za 3j

⛔ 3 j

Za małą stawkę rzecz jasna. Walasek jak jedzie każdy wie. Zdarzają mu się różne występy, od kompletów dla Wandy po różnego rodzaju rozczarowania. W tym sezonie indywidualnie fatalnie: 1/4 IMP-u czy eliminacja do Złotego Kasku. W memoriale Rifa w ostrowie również kaszankaTe imprezy akurat były w marcu/kwietniu.maju gdzie Walas miotał się z kontraktami i miał mnóstwo problemów. Teraz gdy jeździ w Krakowie może już poukładał sobie różne sprawy a i jestem pewien, że nie pojedzie do Lublina odpuszczać.

#28

Lampart vs Kylmakorpi Bet.365 @2.00

za 6j

✅ 6j
#29


Magnus Zetterstroem vs Fajfer Bet.365 @1.80

za 10j

✅ 8j
 
H 1K

horosz

Użytkownik
STATYSTYKI PIERWSZEGO TYGODNIA (08.08 - 14.08)​

Kupony łącznie - 31
Trafione ✅ - 19
Chybione ⛔ - 12

Budżet startowy - 200 j
Budżet obecny - 277,6
Bilans - ✅ 77,6 j

Yield - 23,7 %
 
H 1K

horosz

Użytkownik

#32

Tomasz Gollob over 7 Bet.365, @1.66
za 12 j


⛔ 12 J

Krótko i na temat. Gollob w tym sezonie w Grudziądzu lata. Tą linię praktycznie zawsze pokrywał na swoim torze, jedynie z Falubazem zdobył 7 punktów. Wiadomo, że Tomek po upadku pewnie dlatego taka linia ale jestem pewien, że jest już okej. Mimo wszystko gram troszkę ostrożniej.

#33

Greg Hancock over 10, BET 365, @ 1.83
za 10 j
[/b]


✅ 8,33 j

Hancock ostatnio świetna dyspozycja. Mam przeczucie, że będzie mu pasował tor w Poznaniu gdzie może wygrywać świetnym startem i konsekwentną jazdą przy krawężniku.

#34

GKM (-12) vs Unia Leszno (+12) Bet.365, @ 2.00
za 8j


⛔8 j

Kolejny raz można powtarzać o gwiazdach Unii Leszno. Jeżeli Kildemand będzie urywał punkty i Piotrek P. pojedzie na swoim poziomie to mogą coś powalczyć. Z drugiej strony w tym spotkaniu moze wydarzyć się wszystko. Gram głównie z przeczucia.

#35

Bartek Zmarzlik vs Patryk Dudek, Bet.365, @1.95
za 15j


✅ 14,25 j

Kolejny ryzykowny typ bo kto gra przeciwko Zmarzlikowi w Gorzowie ? ???? Dudek wygrał memoriał w Gorzowie, jednak tor z pewnością będzie dzisiaj inny. Ogólnie typ opieram na 6 startach Duzers&#39;a w dziesiejszych derbach i słabszej formie Zmarzlika - może trafia mu sie ,,2&#39;&#39; zamiast ,,3&#39;&#39;.
Typ mimo wszystko najbardziej ryzykowny i za największą stawkę. Z przeczucia.
 
Do góry Bottom