>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spanish Primera 29. & 30

Status
Zamknięty.
sami 0

sami

Użytkownik
[glow=red:69e0463284][/glow:69e0463284]
Sobota:
Betis v Real Madrid 3.20 3.10 2.20

Athletic Bilbao v Celta de Vigo 2.25 3.20 3.10

Niedziela:
Alaves v Cadiz 2.20 3.20 3.10

Deportivo v Getafe 1.85 3.25 4.10

Mallorca v FC Sevilla 2.75 3.20 2.40

Osasuna v Espanyol 1.83 3.25 4.25

Real Zaragoza v Malaga 1.95 3.25 3.75

Valencia v Racing Santander 1.45 3.90 7.00

FC Barcelona v Real Sociedad 1.33 4.50 8.50

Atletico Madrid v Villarreal 2.15 3.25 3.15

Na dzisiaj proponuje Bilbao 8) po atrakcyjnym kursie . Niestety nie mam czasu na analize więc jak ktoś chce mi zaufać to niech zagra. Jutro napisze analizy co do 2 ciekawych i wartych grania spotkań.
 
sami 0

sami

Użytkownik
Na początek proszę nie zamieszczać tutaj suchych typów bez analiz i przydatnych informacji ( dziwi mnie szczegulnie to ze strony moderatora ) do tego służy dział NASZE KUPONY I TYPY. Co do wczorajszego dnia to zawiodło mnie Billbao , ale remis nie był niespodzianką.
Dzisiaj widze 2 ciekawe spotkania , które moim zdaniem warto zagrać:

FC Valencia - Racing Santander

Dosyć pewnie wyglądająca 1 . Valencia po ograniu Realu w tygodniu przegrała u siebie z Sevilla co mimo wszystko sensacją dla mnie nie było, chociaż bardziej spodziewałem się tam remisu. Teraz przychodzi pora na rechabilitację a rywal do tego jest dobry. Santander to typowy średniak , który raczej będzie plasował się w dolnych okolicach tabeli. Valencia rok temu wtgrała z nimi 2:0 i teraz spodziewam się podobnego rezultatu.

Deportivo La Coruna - Getafe CF

Deportivo jak narazie spisuje się przeciętnie i w tabeli zajmują 11 pozycję z dorobkiem 13 punktów. Goście natomiast to rewelacja rozgrywek do niedawna lider tabeli , obecnie 3 lokata z dorobkiem 17 punktów. Depor w tygodniu ograli Real Madrid 3:1 po bardzo dobrym spotkaniu co powinno wpłynąć na ich morale bardzo dobrze i dzisiaj powinni iść za ciosem. Getafe zagrało natomiast słabe spotkanie i poległo 3:0 w San Sebastian. Sądzę , że Getafe długo nie utrzyma wysokiej pozycji w tabeli i dzisiaj dozna drugiej porażki pod rząd. Depor jest mocniejsze pod każdym względem i mam nadzieje , że dzisiaj to udowodnią.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat: &quot;Valencia-Santander 30.X&quot;

Valencia gra w kratke. Ostatnio przegrała u siebie z Sevillą 0-2. Teraz mają szanse zrehabilitować się za tą wpadke na własnym podwórku. Bilans na własnym stadionie mają następujący:3-1-1, a więc dobry (tylko La Corunii i Sevilli udało się wywieść z Valenci punkt(y)) Natomiast Sandanter na wyjazdach nie spisuje się rewelacyjnie, bilans 1-3-1. Ostatnie trzy mecze wyjazdowe zakończyłi się remisami Racingu. Ale ogólnie w lidze zajmują dopiero 15 pozycję z dwomą zwycięstawami. Bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza wynosi 23-6-4. Moim zdaniem faworytem jest Valencia...

Mój typ:1 przy kursie 1.5

Valencia-Sandanter 1-1

mecz nie trafiony... dużo kuponów ten mecz zepsół
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat: &quot;Deportivo-Getafe 30.X&quot;

W ostatniej kolejce Deportivo zanotowało cenne zwycięstwo (pokonali 3-1 Real Madryt). Natomiast Getafe gra w krate. Raz wygrywa raz przegrywa. Widać, że lepiej gra im się na własnym stadionie, ponieważ na wyjazdach mają bilans: 3-0-2, lecz ostatnie dwa mecze wyjazdowe przegrali. Najpierw z Realem Sociedad a później z Betisem. Ogólnie zajmują 3 pozycję
Natomiast Deportivio będzie chciało iść za ciostem i wygrać kolejne, drugie zwycięstwo. Bilans na własnym stadionie mają następujący: 2-2-1. La Corunia na własnym stadionie powstrzymała m.in Real Madryt czy Barcelone.
Moim zdanie Getafe przegra po raz trzeci na wyjeździe

Deportivo-Getafe 1:0
mecz trafiony
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat: &quot;Barcelona - Real Sociedad 30.X&quot;

W 10 kolejce spotkaja się trzecia drużyna z piątą. Barca wyrażnie nabiera animuszu, ostatnie dwa mecze dosyć pewnie wygrała. Trener Frank Rijkard ma do dyspozycji prawie wszystkich zawodników. Piłkarze Barcy dobrze spisują się na własnym boisku, z bilansem 3-2-0.
Natomiast Real na wyjazdach spisuje się słabiutko, ma bilans meczów wyjazdowych 1-0-3.. Ostatnio na wyjeździe wygrali 1-0 z Zaragoza, ale we wcześniejszych meczach polegli i Mallorcą, Valencią i Bilbao. Ze skłądu wypadli Kovacevic, Brechet, Ozkitz, Garitano i Aranburu.
Ostatnie 6 meczów tych zespołów na stadionie Camp Nou zakończyły się zwycięstawami Barcy. Moim zdaniem tym razem będzie tak samo

Mój typ: 1 (kurs nie najlepszy 1.33, ale może ktoś zaryzykuje postawić over to kurs bęfzie większy)

Barcelona- Sociedad 5:0
mecz trafiony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom