>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Spanish Primera 29. & 30

Status
Zamknięty.
sami 0

sami

Użytkownik
[glow=red:69e0463284][/glow:69e0463284]
Sobota:
Betis v Real Madrid 3.20 3.10 2.20

Athletic Bilbao v Celta de Vigo 2.25 3.20 3.10

Niedziela:
Alaves v Cadiz 2.20 3.20 3.10

Deportivo v Getafe 1.85 3.25 4.10

Mallorca v FC Sevilla 2.75 3.20 2.40

Osasuna v Espanyol 1.83 3.25 4.25

Real Zaragoza v Malaga 1.95 3.25 3.75

Valencia v Racing Santander 1.45 3.90 7.00

FC Barcelona v Real Sociedad 1.33 4.50 8.50

Atletico Madrid v Villarreal 2.15 3.25 3.15

Na dzisiaj proponuje Bilbao 8) po atrakcyjnym kursie . Niestety nie mam czasu na analize więc jak ktoś chce mi zaufać to niech zagra. Jutro napisze analizy co do 2 ciekawych i wartych grania spotkań.
 
sami 0

sami

Użytkownik
Na początek proszę nie zamieszczać tutaj suchych typów bez analiz i przydatnych informacji ( dziwi mnie szczegulnie to ze strony moderatora ) do tego służy dział NASZE KUPONY I TYPY. Co do wczorajszego dnia to zawiodło mnie Billbao , ale remis nie był niespodzianką.
Dzisiaj widze 2 ciekawe spotkania , które moim zdaniem warto zagrać:

FC Valencia - Racing Santander

Dosyć pewnie wyglądająca 1 . Valencia po ograniu Realu w tygodniu przegrała u siebie z Sevilla co mimo wszystko sensacją dla mnie nie było, chociaż bardziej spodziewałem się tam remisu. Teraz przychodzi pora na rechabilitację a rywal do tego jest dobry. Santander to typowy średniak , który raczej będzie plasował się w dolnych okolicach tabeli. Valencia rok temu wtgrała z nimi 2:0 i teraz spodziewam się podobnego rezultatu.

Deportivo La Coruna - Getafe CF

Deportivo jak narazie spisuje się przeciętnie i w tabeli zajmują 11 pozycję z dorobkiem 13 punktów. Goście natomiast to rewelacja rozgrywek do niedawna lider tabeli , obecnie 3 lokata z dorobkiem 17 punktów. Depor w tygodniu ograli Real Madrid 3:1 po bardzo dobrym spotkaniu co powinno wpłynąć na ich morale bardzo dobrze i dzisiaj powinni iść za ciosem. Getafe zagrało natomiast słabe spotkanie i poległo 3:0 w San Sebastian. Sądzę , że Getafe długo nie utrzyma wysokiej pozycji w tabeli i dzisiaj dozna drugiej porażki pod rząd. Depor jest mocniejsze pod każdym względem i mam nadzieje , że dzisiaj to udowodnią.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat: &quot;Valencia-Santander 30.X&quot;

Valencia gra w kratke. Ostatnio przegrała u siebie z Sevillą 0-2. Teraz mają szanse zrehabilitować się za tą wpadke na własnym podwórku. Bilans na własnym stadionie mają następujący:3-1-1, a więc dobry (tylko La Corunii i Sevilli udało się wywieść z Valenci punkt(y)) Natomiast Sandanter na wyjazdach nie spisuje się rewelacyjnie, bilans 1-3-1. Ostatnie trzy mecze wyjazdowe zakończyłi się remisami Racingu. Ale ogólnie w lidze zajmują dopiero 15 pozycję z dwomą zwycięstawami. Bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza wynosi 23-6-4. Moim zdaniem faworytem jest Valencia...

Mój typ:1 przy kursie 1.5

Valencia-Sandanter 1-1

mecz nie trafiony... dużo kuponów ten mecz zepsół
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat: &quot;Deportivo-Getafe 30.X&quot;

W ostatniej kolejce Deportivo zanotowało cenne zwycięstwo (pokonali 3-1 Real Madryt). Natomiast Getafe gra w krate. Raz wygrywa raz przegrywa. Widać, że lepiej gra im się na własnym stadionie, ponieważ na wyjazdach mają bilans: 3-0-2, lecz ostatnie dwa mecze wyjazdowe przegrali. Najpierw z Realem Sociedad a później z Betisem. Ogólnie zajmują 3 pozycję
Natomiast Deportivio będzie chciało iść za ciostem i wygrać kolejne, drugie zwycięstwo. Bilans na własnym stadionie mają następujący: 2-2-1. La Corunia na własnym stadionie powstrzymała m.in Real Madryt czy Barcelone.
Moim zdanie Getafe przegra po raz trzeci na wyjeździe

Deportivo-Getafe 1:0
mecz trafiony
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat: &quot;Barcelona - Real Sociedad 30.X&quot;

W 10 kolejce spotkaja się trzecia drużyna z piątą. Barca wyrażnie nabiera animuszu, ostatnie dwa mecze dosyć pewnie wygrała. Trener Frank Rijkard ma do dyspozycji prawie wszystkich zawodników. Piłkarze Barcy dobrze spisują się na własnym boisku, z bilansem 3-2-0.
Natomiast Real na wyjazdach spisuje się słabiutko, ma bilans meczów wyjazdowych 1-0-3.. Ostatnio na wyjeździe wygrali 1-0 z Zaragoza, ale we wcześniejszych meczach polegli i Mallorcą, Valencią i Bilbao. Ze skłądu wypadli Kovacevic, Brechet, Ozkitz, Garitano i Aranburu.
Ostatnie 6 meczów tych zespołów na stadionie Camp Nou zakończyły się zwycięstawami Barcy. Moim zdaniem tym razem będzie tak samo

Mój typ: 1 (kurs nie najlepszy 1.33, ale może ktoś zaryzykuje postawić over to kurs bęfzie większy)

Barcelona- Sociedad 5:0
mecz trafiony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom