>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Użytkownik pikus123 wysyła na priv takie wiadomości:
Witam, z tej strony autor bloga www.1balkanXXXX.blogspot.com (trochę zmieniłem, żeby nikt przez przypadek nie wszedł, bo to pewnie skam)
Dzisiaj jest ostatni dzień zapisów na abonament, który zaczyna się od jutra i potrwa przez najbliższe dwa tygodnie. Na stronie pojawiło się podsumowanie ostatniego miesiąca. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na maila [email protected] - wiadomość o treści &quot;chętny&quot; lub na facebooku (podany na blogu).
Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia blogu !
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Użytkownik pikus123 wysyła na priv takie wiadomości:
Witam, z tej strony autor bloga www.1balkanXXXX.blogspot.com (trochę zmieniłem, żeby nikt przez przypadek nie wszedł, bo to pewnie skam)
Dzisiaj jest ostatni dzień zapisów na abonament, który zaczyna się od jutra i potrwa przez najbliższe dwa tygodnie. Na stronie pojawiło się podsumowanie ostatniego miesiąca. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na maila [email protected] - wiadomość o treści &quot;chętny&quot; lub na facebooku (podany na blogu).
Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia blogu !
dzięki za zgłoszenie, już mu podziękowaliśmy za &quot;współpracę&quot;.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Dlaczego tematy moje sa pozamykane? Nie prosilem o zamkniecie a w dziale kupony mozna wypisywac sco sie chce.
Nie musze prowadzic statystyk
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Czy zebranie przez pw jak solaris9709 o tą śmieszną repute traktujemy jak spam?
Tak. Kolega dostał informacje, co go czeka za kolejne prośby, więc jeśli cos takiego bedzie miało miejsce to traktujemy jako spam.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Czy ktoś do cholery może zrobić porządek z tym modem od tenisa ? Nie ma pojęcia o niczym, edytuje posty,nawet nie patrząc na wyniki, zamyka temat po jednym dniu od zakończenia turnieju. Jest tu jakiś Admin ???
 
D 0

danekjt

Użytkownik
Chciałbym zgłosić sam na siebie, że zaspamowałem dział Ligue 2, chciałem podsumować wczorajszy typ, myślałem że odpowiedź będzie tylko widoczna do wczorajszego posta, nie będzie cytować go i zaśmiecać. Jestem nowy i nie wiem jak usunąć niepotrzebny post. Przepraszam ????
s90/ Poprawione. Próbuj podliczać używając edycji posta ????
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Kto do *&amp;$#( nędzy non stop usuwa moje posty???????????!!!!!!!!!!!!!!!!! - były z pewnością związane z Wyborami Samorządowymi - choćby planowane podwyżki, kto tak naprawdę sprowadza imigrantów i w jakich ilościach i na dole linki kto tak naprawdę wygrywa wybory w niektórych miastach!!!!!!!!!!!!!
Czyżby tu też panowała opcja antypolska???
Jeśli kogoś przerasta przeczytanie kilku linijek tekstu to może czas na powrót do podstawówki???
W przypadku usunięcia nowego posta po raz kolejny - 0 postów z mojej strony na zawsze!!!!!!
 
Do góry Bottom