>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
to nie kablowanie chlopcze tylko stwierdzenie faktu...to forum jest najlepsze jeśli nie to jedno z najlepszych i gdy widzę takie wiadomości to krew zalewa...gdyby serwisy oferowaly faktycznie takie 100 % skuteczne typy to by spam nie był im potrzebny do reklamy...tylko z wlasnych funduszy by sobie stronke zareklamowały...a tak to jest po prostu śmiech...a ty to nazywasz kablowaniem...szacunek...dla Uzytkowników oraz dla Adminsitracji...a nie kablowanie chlopcze...sorki za offtop ale po prostu musiałem zabrac tutaj głos...
 
S 0

strugo

Użytkownik
KrajziCinek, przeszkadza Ci to coś? Ile tych meili otrzymujesz? 1 dziennie? haha ???? równie dobrze mógłbyś wysłać PW do moda. Tak w ogóle tego tematu nie założył żaden z modów. Także nie mamy o czym rozmawiać.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
KrajziCinek, przeszkadza Ci to coś? Ile tych meili otrzymujesz? 1 dziennie? haha ???? równie dobrze mógłbyś wysłać PW do moda. Tak w ogóle tego tematu nie założył żaden z modów. Także nie mamy o czym rozmawiać.
A co to ma do rzeczy ile. Spam to Spam. W ogóle skoro nie dostałeś takiej informacji to po co się wcinasz? nie masz co robić to popisz sobie w hyde parku.
 
maska87 0

maska87

Użytkownik
Witaj, mam dla Ciebie ciekawą stronke w której sie obstawia mecze i na której można wygrać zupełnie za darmo bardzo wiele cennych nagród rzeczowych (aparaty, konsole play station itd) oraz nagrody gwarantowane (koszulki, czapki, gry itd). Jeśli Ci sie powiedzie i dobrze wytypujesz pare meczy wygrasz kase na buka w necie, lub jeśli zaprosisz znajomych do zabawy (za każdą osobe dostajesz pieniądze). Serdecznie zachęcam do rejestracji oraz probowania swoich sił powodzenia
Rom778 jak dobrze pamiętam. Nie czytałem tej wiadomości więc nie wiem czy to spam czy nie ale były podane linki ;)
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
racja musi ktos zareagowac poniewaz maciek juz przesadza z tymi wygranymi hehe
niedlugo dojdze do miliona zlotych :-D
Nie rozumiem Ciebie chłopak podaje typy - powinieneś mu być wdzięczny, że taki dobry typer je podaje aby któryś x użytkowników mógł z nich skorzystać.

A ty starasz się go obrazić i zniechęcić do dalszego działania.
I że niby poco modowie mają się zająć jego wygranymi przecież typy i stawki podaje przed meczami. Zajmij się czymś co potrafisz robić, a nie przeszkadzaj innym użytkownikom forum.
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
User - marcin800

czesc

Witam,mam dostęp do tzw. Fixów,zdecydowalem sie na podzielenie swoja wiedza oczywiscie za pieniadze.Pierwszy fix podaje za darmo wystarczy ze napiszesz na moje gg XXXX i podam go. Kazdy kolejny mecz kosztuje 40zł WSZYSTKIE MECZE KTORE GRALEM SA UDOWODNIONE SCREENAMI KTORE POSIADAM I CHETNIE POKAZE.Jesteś zainteresowany?pisz gg: XXXX
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie wiem czy na bana ale ostrzezenie chyba byc powinno

uzytkownik koszykowka typ

Znam kolesia który ma super skutecznosc na Polską Ligę w kosza!!

Liga rusza pod koniec wresnia ale jak zglosisz sie juz teraz to dostaniesz promocje!!

Typer jest doświadoczony i ma bardzo dobra skutecznosc!!

Jego gg to:XXXX
Vader // To jest spam na PW= ban.


Dzięki Vader :) :spokodfhgfh:
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
doberman90
powtarza przedmówców lub pisze coś takiego:
tak jak napisał kolega wyżej jest taka możliwośc ale trzeba się trochę namęczyć.
albo po prostu SPAMI i nabija posty!
Siemka Prasa, Widzę forma nie ta co trzeba. Jednak znając ciebie wkońcu odbijesz się i znów regularnie będziesz kuł buki. ???? . Widać typ siada także niema co już komentować.
Pozdrawiam , Zapraszam do...
i wiele, wiele innych, być może już usuniętych postów przez moderatorów
za to należy się ostrzeżenie:zoltakartka:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Człowieku masz 76 postów zarejestrowałeś się w tym roku i co chcesz tym osiągnąć głupotę po prostu piszę aby wiedzieli że ich posty nie pozostaję bez echa i ktoś to czyta a ty tutaj próbujesz tym coś osiągnąć nikłe szanse.... Patrz na siebie Pozdro ..... ;)
 
Do góry Bottom