>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sobotnie Freerolle (5x50$) w Kong88/ZAPISY/

Status
Zamknięty.
chris7 7

chris7

Forum VIP
Kong88 to pokerroom niezależny czyli nie należy do żadnej sieci. Na forum widziałem informacje były tam wcześniej chyba promocje no deposit. Pule turniejów nie są wysokie, ale najważniejsze że turnieje będą przez cały miesiąc od 20.02-20.03 w każdą sobotę. Jeżeli turnieje będą miały dużo liczbą graczy, to będą kontynuowane przez następny miesiąc i pula zostanie zwiększona . Turnieje są bez hasła, ograniczone tylko dla osób z linku Kong88 . Po rejestracji można zapisać się do pierwszego z nich, który jest już w lobby.

Data: 20.02 ,27.02,06.03,13.03,20.03
Godzina: 21:00
Nazwa turnieju: Weekly ForumBukmacherskie
Pula: 50$
Minimum: 20
Zakładka: Scheduled
Hasło: Turnieje bez hasła, wystarczy zarejestrować się z linku Kong88

Ewentualne pytania i uwagi dotyczące turniejów w tym temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f220/pytania-opinie-i-dyskusja-na-temat-forumowych-turniejow-41350.html .
Organizatorem turnieju jest Kong88
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Już dzisiaj pierwszy turniej . Zapisały się 4 osoby, minimum aby turniej się odbył wynosi 20 osób. Rozumiem , że pula jest mała , ale mimo wszystko szkoda żeby turniej się nie odbył.
 
S 0

staschek

Użytkownik
wlasnie zarejestrowalem sie na kongu...ale niestety nie moge zarejestrowac sie do turnieju... ktos wie dlaczego??(zarejestrowalem sie z linku podanego wyzej)
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie mam pojęcia co może być nie tak , może coś nie wyszło i nie przypisało do linku. Podeślij mi na PW username z Kong88 to spróbuje ich zapytać i zobaczę czy da się coś jeszcze zrobić.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Ostatni turniej został anulowany z powodu braku minimum. Pomimo tego następne turnieje odbędą się zgodnie z planem. Turnieje na ten tydzień (27.02) i na kolejny (06.03) są już w lobby. Rejestracja będzie otwarta za godzinę. W wolnej chwili zapiszcie się wcześniej do turnieju, żeby nie zabrakło kilku osób tak jak poprzednio.
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Chetnie bym zagral ale konto mialem wczesniej. Chris moze zmienic ten przepis bo jak tak dalej pojdzie to zaden sie nie odbedzie, a szkoda Waszej pracy wlozonej w zalatwianie turku:-|
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Chętnie bym zmienił ten przepis, ale to jest z góry ustalone i nie można tego zmienić . W inny sposób nie organizują turniejów , nawet pewnie ich soft nie ma możliwości ustawienia turnieju na hasło .
Jeszcze 5 osób, może dzisiaj się odbędzie...
 
X 0

xx88xx

Użytkownik
chyba jednak bedzie lipa ???? moze ktos sie zapisze przeciez nie musi grac a zrobil by dobry uczynek na forum
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Miejsce: Kong88
Data: 27.02
Godzina: 21:00
Nazwa turnieju: Weekly ForumBukmacherskie
Pula: 50$
Zakładka: Scheduled
Hasło: Turnieje bez hasła, wystarczy zarejestrować się z linku Kong88
Zarejestrowałem się z linka : ale jak chcę się zapisać do turnieju to wyskakuje: You canot register at this moment. a brakuje 2 osób do minmium jeszcze.
Za późno się rejestrowałeś, teraz już nie można nawet nic sprawdzić, pewnie nie przypisało do linku.
Proponuje zapisać się już teraz do tego turnieju za tydzień . Do trzech razy sztuka, może następny turniej zostanie rozegrany ????
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
wielka szkoda coś trzeba zrobić z zainteresowaniem ludzi na turnieje z małym zainteresowanie może ligę gdzie za każdy turek bez wyjątku dostawało by się punkty i później jakiś free rol by dostawali hasło ludzie którzy uzbierali najwięcej np.co 3 miesiące
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom