>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skra Bełchatów - AZS Częstochowa 22.01.06r. (Liga Polska)

Status
Zamknięty.
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Skra Bełchatów - AZS Częstochowa 1 (1,20) wynik : 1 - 3 :zy3ou:

I kolejny szlagier w PLS z udziałem Skry Bełchatów...tym razej podejmą oni we własnej hali częstochowski AZS. W zeszłym tygodniu gospodarze rozprawili się w trudnym meczu z Olsztynem (3-1) a goście pokonali słabiutką Gwardię Wrocław (3-0). Skra zajmuje w tabeli 1 natomiat Częstochowa 2 miejsce. A więc widzimy jakie emocjonujące spotkanie się zapowiada. W ostatnim meczu tych drużyn w Bełchatowie padł wynik 3-1 dla Skry.
Bełchatów u siebie : 5-0 (15 pkt.)
Częstochowa na wyjeździe : 3-1 (9 pkt.)
Mimo tego że spotkanie zapowiada się interesująco, myślę że tu wygra zespół Ireneusza Mazura, który w tym sezonie zdobył komplet punktów...
 
mikel 0

mikel

Użytkownik
Widze że ktoś sie nareszcie zająl siatkówką w końcu wspaniały sport ????
ale na temat:
I mamy niespodzianke bo sensacja to jak dla mnie za duże słowo.
Wygrana Częstochowy 3:1 w pełni zasłużona: dobra gra praktycznie całego zespołu a w ekipie Skry prkatycznie tylko Winiarski z Wlazłym i momentami Szczerabniuk grali dobrze.
Gracz mecz jak dla mnie: Phil Eatherton 16 pkt 8)
A i kurs na ten mecz był ciekawy bo o ile się nie myle to ponad 3.
I teraz ciekawie robi się także w tabeli bo Skra ma juz tylko 3 pkt przewagi nad AZS-em a do końca pozostało jeszcze kilka kolejek więc wszystko jest jeszcze możliwe.
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Masz rację Mikel...liga zrobi się ciekawsza...noi co najważniejsze dla typerów -&gt; po tej porażce powinny być wyższe kursy na Skrę, która w kolejnych meczach będzie chciała pokazać że mecz z Częstochową to był tylko mały wypadek przy pracy

POZDRO i zapraszam do czętszego odwiedzania działu Siatkówka :wink:
 
mikel 0

mikel

Użytkownik
Zobaczymy jakie kursy będą na ta kolejke bo jest bardzo ciekawa ????
Polecam stawiać na AZS...oczywiście ten z Częstochowy ale analiza będzie chyba poźniej :wink:
A co do wypadku przy pracy: wypadkiem przy pracy to było zwycięstwo Skry w Częstochowie :wink: ( wygrana 3-1) wiem co mówie ????

Ps z jakiego buka masz kursy? tak z ciekawości pytam
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Mikel, kursy z BetAndWin.

A co do tego wypadku przy pracy to nie da się ukryć że tak sądzisz, dlatego że jesteś z Częstochowy, ale każdy ma swoje zdanie :wink:

Polecam kolejne analizy noi oczywiście masz rację z tym meczem Częstochowa - Olsztyn (prawdopodobnie 1 będzie)...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom