>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

SimonS

simons 646

simons

Forum VIP
Znow sie spoznilem (kursy sporo spadly) z napsianiem tu ale dam
Rubio Nu - Libertad Asuncion 2 @ 2.00 bwin 1/5 ✅
Rubio slabsza forma i bez 4 podstawowych.
Paragwajska
 
simons 646

simons

Forum VIP
Catanzaro - Aversa 2 @ 3.10 1/5 globet ⛔
Nie znam tego buka, z tego co czytalem wyplacalni.
Warto moim zdaniem bo jest specyficzna sytuacja i buki ze wzgledu na sytuacje druzyny, jak i na lige (2 dywizja C wloskiej) moga nie dac do oferty.
Catanzaro ma problemy finansowe - ostatni mecz zdecydowali sie zagrac bez kibicow zeby nie placic stewardom ... wiec kryzys jest niezly , no i akurat wtedy wygrali pierwszy mecz. Do tego na dniach maja dostac ujemne punkty w lidze, przez co moga sie znalezc pod magiczna kreska 0 pkt w tabeli. Ogolnie druzyna jest w rozsypce. Moga sie zmobilizowac i dac z siebie wszystko, albo wrecz przeciwnie. Jak dla mnie kurs 3.10 oplacalny i mozna wziac z wyprzedzeniem.
Ja osobiscie poczekam, zobacze jak sie kursy beda zachowywac i czy w ogole inni dodadza do oferty ... najwyzej przepadnie.
EDIT:
Nijako 0-0
 
simons 646

simons

Forum VIP
Helas Verona - Bassano Virtus x2 @ 2.30 Sportingbet 1/5 ✅
Nawet niższą stawke bym dał w zasadzie ale skoro 1-5 stawkowanie to 1. Te ligi dziwne są :p
W każdym bądź razie Verona bez 5 zawodników. U siebie nie graja rewelacji póki co (1-2-1). x2 po takim kursie z osłabioną drużyną IMO do wzięcia.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Melandri - Simoncelli 2 @ 2.02 bwin 1/5 ✅
Super kurs. O tym, że Sic coraz lepiej jeździ i lekko bierze Melandriego już pisałem niedawno. Kurs jest taki, ze względu na pozycje startową Melandri 6 Simoncelli 10. Są takie pozycje bo ciągle leje i kwalifikacje jako takei się nie odbyły, więc start jest ustalany na podstawie 2 treningow. 4 pozycje na starcie, na torze gdzie Sic rok temu wygral w klasie 250ccm, powinno byc top 6 dla niego. A Melandri z okrazenia na okrazenie bedzie szedl na swoja normalna pozycje ~10 miejsce.
Normalnie bym dal stawke kolo 3/5, ale pada i nie wiadomo jakie warunki na torze, wiec spokojnie.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Simoncelli - Dovizioso 1 @ 1.66 bet365 1/5⛔
Przewaga w pozycji startowej i bardziej odpowiadajaca trasa.
EDIT:
Simoncelli zalozyl twarde opony zamiast miekkich nie wiadomo po co, przez o tracil okolo 7km/h. Dovi wyprzedzil go 7 okrazen od konca a jeszcze 2 okrazenia przed zakonczeniem Sic mial ogromna szanse wyprzedzic Dovizioso (blad Doviego) ...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dawno nie podawałem to sympatyczny &quot;suchar&quot; z włoskiego futsalu:
Pescara + Luparense @ 1.56 Unibet/Doxxbet/Bwin ... 3/5 ✅
EDIT:
Wiadomo, szału ni ma, ale kasa jest ????
2 x 2-1
 
simons 646

simons

Forum VIP
Avellino - Brindisi 1 @ 1.42 bwin 3/5 ✅
Spadki, większość wycofuje. Kryzys w Brindisi, zagrają młodziki. Może więcej rano dopisze albo niebawem.
Włoska serie C2/C
EDIT:
Kasy nie maja i żeby uratować drużynę sprzedają podstawowych.
2-1 , co prawda goal dla gospodarzy w 90&#39; ale zawsze
 
simons 646

simons

Forum VIP
Cavese - Gela 1 @ 1.50 bwin 1/5 ⛔
Mało jaki buk daje to spotkanie. Zamieszanie w drużynie Gela. 18ego nie odbyl sie trening bo zaden trener nie przyszedl. Nigdy sie to nie zdazylo, nawet jak nie placili dluzszy czas zawodnikom. We włoskich bukach spadki z 1.70
EDIT:
1-1 niestety
 
simons 646

simons

Forum VIP
Olimpo - Godoy Cruz 1@ 1.90 betsafe / bwin 0.5/5 ⛔
Troche późno to pisze, kursy już sporo pospadały, ale jeszcze można pograć. Godoy z 4rema podstawowymi w składzie, z tego co zrozumiałem z powodu nadchodzącego meczu z Penarolem, nie chcą ryzykować. Początek rozgrywek, a z rezerwami w Am. Płd. nigdy nic nie wiadomo, więc stawka spokojna.
Edit:
2-0 na 3-3 zal
 
simons 646

simons

Forum VIP
Breganze - Viareggio 1x @ 1.90 Tipico 1/5 ⛔
Włoski hok. na rolkach. Viareggio bez Orlandiego, podstawowy grajek, którego w zasadzie nie mają jak zastąpić. Gospodarze forma 3 win z rzędu, Home 9 win na 10. Viareggio jest faworytem, ale kurs się po prostu opłaca.
Jeszcze doxxbet ma po 1.86 1x
Pinek daje 1 ML za 2.46 co jest też mega kursem, patrząc na to, że 3-drogowe są po max 2.6
EDIT:
Garcia czerwo, i w 25&#39; 2 polowy walneli na 2-3 ...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Wraca moto GP, zobaczymy co to zrobi.
Rossi - Lorenzo 2 @ 1.57 B365 3/5 ✅
Rossi zaczyna sezon z wieloma komplikacjami. W przedsezonowych to się wywalił, to gorączka, to bark no i wyniki słabe. Ducat wydaje się być niedopracowany - najwyższa pozycja tej marki to 5 miejsce Rossiego w FP1, a tak to top 4-5 Honda + Yamaha. No i sam fakt, że z powodów zdrowotnych &quot;doctorkowi&quot; zapowiada się słaby sezon (osobiście wydaje mi się, że sezon może zakończyć poza top3, ale mniejsza o to).
Lorenzo w zeszłym roku zdobył tytuł, więc nie byle ogórek ???? Yamaszka to dopracowana zeszłoroczna maszyna, także powinien lekko poradzić sobie z Rossim.
Nie rozumiem tej pary, myślałem, że z powodu słabej dyspozycji Valentego ???? to buki wystawią H2H z jakimś Dovizioso, Simoncelli czy Spiesem (nieźli zawodnicy ale nie jacyś mega - w skrócie) a tu obecny mistrz świata, lekka przesada.
Pierwszy wyścig to niższa stawka, bo dałbym więcej, ale Rossi czasem lubi cieniować w FP, żeby ładnie kręcić w wyścigu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
simons 646

simons

Forum VIP
Nocerina - Ternana 1 @ 1.55 Sportingbet 1/5 ✅
Dość dziwny kurs. Nocerina 1 miejsce , Ternana 13ste. Bilansy home 9-3-0 , away 2-5-6. Do tego Ternana ze sporymi problemami kadrowymi - nie zagrają: D&#39;antoni , Bizzarri, Imburgia, Cejas, Vailatti, Fanucci, Quondamatteo i niepewny jest występ bramkarza Visi.
W poprzednim spotkaniu między tymi drużynami, Nocerina odprawiła Ternane 0-3. Moim zdaniem kurs na lidera, u siebie, z mocnymi osłabieniami przeciwnika 1.60 jest jak najbardziej do zagrania.
EDIT:
Włoska C1/B
EDIT2:
Zawsze podaje najwyższy kurs na bukach w których kiedykolwiek grałem. W Interwetten puscilem ze 2-3 zaklady w zyciu i odpuscilem, zapomnialem ze tam juz lipa z granie :p. Masz 1.55 w chyba sportingbecie, betssonie i unibecie z tego co pamietam
EDIT3:
No i zmienilem kurs na grywalnego buka ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Cavese - Lanciano 1 DNB @ 2.00 B365 1/5 ▶
Spodziewałem się spadków tutaj. Lanciano z wielkimi brakami, w zasadzie środek pola (pomoc) do improwizacji i najpewniej zmiana ustawienia drużyny. Nie zagrają Di Cecco (23/4) , D&#39;Aversa (20/0) , Mammarella (25/2) , Colombaretti (11/0), Saidi (0/0), Volpe (10/0), Artistico (4/1) niepewdny Sacilotto (24/2). Cavese walczy o play-out.
(występy/bramki)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
simons 646

simons

Forum VIP
Najgorsza drużyna w Polsce (Czy LZS Chrząstawa wygra mecz w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011 sieradzkiej klasy B (grupa I).) - NIE @ 1.80 Tobet 1/5
Bet w dziale &quot;najgorsza drużyna w Polsce&quot;.
Chłopaki mają 0 pkt. Bilans 2-140. Najlepszy wynik to 0-3 w plecy walkowerem ???? A tak to 1-6. Nie widać by mieli jakikolwiek potencjał, z motywacją przy 0 pkt też słabo, więc patrząc tylko na statsy kurs z kapelusza.
http://www.90minut.pl/liga/0/liga5447.html
 
simons 646

simons

Forum VIP
Lorenzo podium @ 1.20 B365 4/5 ✅
Taki kursik, ale na to już nic nie poradzę i przyjmuję to jako &quot;lokatę&quot;. Tak na prawdę to 3 zawodników walczy o podium - Lorenzo, Stoner i Pedrosa. Hiszpanie mocni u siebie, a Kangur ma forme. Mamy 3 kandydatów na 3 miejsca i wszystko gra ... No Valenty może trochę namieszać, ale ciężko mi go sobie wyobrazić na podium przy jego stanie zdrowia i przy obecnym stanie Ducata. Więc bet z serii &quot;o ile się nie wywali...&quot; temu też trochę stawkę obniżam.
 
simons 646

simons

Forum VIP
znów mamy niskie kursy i nizszy stake bo to kwale
Rossi - Lorenzo 2 (kwale) @ 1.20 ✅
Simoncelli - Spies (kwale) 1 @ 1.17 ⛔
AKO:1.40
Unibet
4/5
Trochę się obawiam czy Lorenzo będzie przed Rossim, ale powinno być OK Fp1 i 2 to tam sciema jak zwykle, a Rossi nie powinien zadnego hiper czasu wyrobic. Simoncelli najbardziej chyba &quot;stakly&quot; kierowca w probach ciagle ile sie nie myle 4 Spies nie poiwnien miec startu z nim.
Jak ktos sie obawia troche Valentego jak ja ???? mozna zminimalizowac kurs do 1.24 xD i dac Lorenzo no pole.
EDIT:
Ale zal, dzis rano zajebiscie jechal, w ogole caly tydzien cisnal, a tu Spies mu wyskoczyl 4 minuty przed koncem ŻAL!
 
simons 646

simons

Forum VIP
Hayden - Crutchlow 1 @ 1.72 betgun 2/5 ✅
Mocno zanizona stawka bo mokro :p. Hayden dobry na mokrym, lepszy od świerzaka na suchym i nic wiecej do dodania nie mam :p
 
Do góry Bottom