>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Siatkarska Liga Mistrzów 2023/2024

P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Po ostatnim występie z Czestochową powstrzymał bym się przed stawianiem jakichkolwiek pieniędzy na Jastrzębie. Piacenza jest faworytem tego spotkania i będzie ciężko naszym wygrać na ich terenie
Jak już to z Lwowem a po drugie Piacenza przegrała u siebie z przedostatnim Taranto. Kolejna sprawa czy na serio uważasz że Jastrzebie przegrało z Lwowem pod względem czysto sportowym. Mam nadzieję że śledzisz plus ligę i widzisz co się dzieje na miejscach 8-10.... resztę sobie sam dopowiedz. I ostatni aspekt to granie nie na 100% przed ćwierćfinałem LM....to samo zrobiła Piacenza i to samo robi większość zespołów....albo duża rotacja w składzie w meczu poprzedzajacym
Post automatycznie złączony:

albo mecz traktują troszkę treningowo.Jastrzębie akurat stać na to żeby pogubić punkty w lidze i mieć kontakt z drugim zespołem
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Zdecydowanie przychylam się zdania, że Jastrzębski może dziś wygrać, Piacenzy statystyki mówią jasną grają przeciętnie jak na swój potencjał. Nazwiska nie grają tylko to jest sport zespołowy i widać brak chemii, ich gra to sinusoida i bez zagrywki mogą mieć bardzo bardzo ciężko. Są też bardzo wrażliwi w przyjęciu, szczególnie Leal a w Jastrzębskim ma kto zagrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +139
R 49,1K

Rosolski91

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Berlin - Trentino
Hcs(-1,5) Trento 1,47 STS

Stawiam na faworyta całych rozgrywek, Michieletto w genialnej formie, włoska drużyna jest świetnie poukładana i zgrana.

Piacenza - Jastrzębski
Piacenza(-1,5) typ Jastrzębie 1,6

Typ bezpieczniejszy na wygranie 2 setów przez JW. Jak dla mnie w tym meczu może wydarzyć się wszystko. Piacenza ma kim postraszyć, JW ma swój styl i swoje schematy grania. Taktycznie JW niski blok Toniuttiego no i niepewność co do Szymury i Patriego, w Piacenzie postawią na mocną zagrywkę, ale słaby punkt to ich przyjęcie (Leal i libero). Forma na plus JW.

Dodatkowo Puchar Challange
Projekt - Monza
4 sety Tak 1,42

1 mecz finałowy na Torwarze, obie drużyny są w formie, Monza potrafiła ograć w półfinale Pucharu Włoch Trentino, niedawno wygraną z Piacenza. Projekt z kolei ostatnio pewne wygrane w lidze(za wyjątkiem porażki w Lublinie gdzie nie grał Firlej). Spodziewam się wyrównanego spotkania, dłuższego niż 3 sety.

Puchar CEV
Arkas - Luneburg
Hcs(-1,5) Arkas 1,47
Stawiam na turecka drużynę, która na swoim terenie jest bardzo mocna, dodatkowo ma doświadczonych zawodników jak Grozer, Hoag czy Subasi.

Resovia - Fenerbache
Typ Resovia 1,27

Myślisz Resovia i się zastanawiasz co odwalą tym razem 😅 typuje ich wygraną, bo po odpadnięciu z Pucharu Polski to chyba jedyne trofeum, które mogą wygrać w tym sezonie. W Fenerbache liderami w ofensywie są Luburic i Kooy(którego można łatwo rozjechać zagrywka). Jeśli gwiazdy Rzeszowa się zepną, to samymi umiejętnościami są na wyższym poziomie niż zespół turecki.
chrome_screenshot_21 lut 2024 23_18_12 CET.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2559
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Piacenza - Jastrzębski

Lucarelli więcej pkt niż Huber @2,0 LVBET (remis=zwrot) ✅ (24-13)

Dziwne zestawienie zawodników na mecz Piacenzy z Jastrzębskim. Na innych bukmacherach mamy linię 14,5 Lucarelliego przy 12,5 Hubera. Tutaj mamy równe linie. Idę tutaj w więcej punktów Brazylijczyka. Ricardo gra świetny sezon. Blisko 14 pkt/mecz. Lucarelli dostaje sporo piłek podobnie jak Romano czy Leal. Huber natomiast to środkowy. Polak gra świetny sezon. W lidze średnio 12 pkt/mecz. Jednak dziś o te punkty tak łatwo nie będzie. Piacenza ma świetną zagrywkę i będzie ciężko Toniuttiemu grać ze środkowymi. Koło 10 pkt pewnie Norbert się zakręci, ale Lucarelli powinien zdobyć ich więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1169
Volleyball_Expert 408,8K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Piacenza - Jastrzębski Węgiel typ (Handicap punktowy w meczu +2.5 pkt Jastrzębski Węgiel) kurs 1.85 Fortuna

Myślałem o bardziej wyrównanych kursach. Piacenza na papierze wyglądają bardzo mocno, ale wyniki według mnie jak na taki skład nie przemawiają. Ostatnio porażka z bardzo przeciętnie prezentujacym się zespołem z Taranto, gdzie siatkarze z Piacenza rozgrywali swoje spotkanie na własnym parkiecie. Wyjazdowa porażka z Verona, gdzie tutaj także Piacenza w roli faworyta. Kolejna porażka u siebie po tie-breaku z Monza, ale także mieli szalone momenty, gdzie zdołali wygrać z Perugia na własnym parkiecie w czterech setach. Jastrzębie wygrywa praktycznie z wszystkimi. Ostatnia porażka z Barkomem, gdzie przystąpili do tego meczu w dość rotowanym składem więc za bardzo bym tego meczu do analizy nie uwzględniał. Jeżeli zespół po kursie ponad 6.00 wygrywa w Piacenzie to dlaczego bardzo dobrze prezentujący się Jastrzębianie sobie z nimi nie mają poradzić? Według mnie dzisiaj właśnie faworytem powinien być Jastrzębski Węgiel ponieważ oglądając oba zespoły prezentują się lepiej od dzisiejszego rywala. W Jastrzębiu dobrze wygląda przyjęcie, swietnie funkcjonuja na bloku i w asekuracji. Jedynym do czego można się doczepić to dość przeciętna ławka rezerwowych. Według mnie szóstka, która występi dzisiaj powinni pokonać Piacenze i przywieźć dobry rezultat na rewanz do Jastrzebia. Właśnie Projekt wygrał dość pewnie z Monza w czterech setach, gdzie Piacenza mocno się męczyła z tym zespołem i ostatecznie przegrali ten mecz. Dobrze graja również Jastrzębianie na wyjazdach i np atakujacy Patry bardzo dobrze zna hale w Piacenzy, ponieważ w lidze włoskiej nie tak dawno występował. Widziałem również, ze dość spora grupa kibiców JW pojechała wspierać swój zespół w dzisiejszym meczu. Czuję, że będzie to dobry mecz i świetni widowisko na korzyść Jastrzębskiego Węgla. Pozdrawiam.
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Volleyball_Expert 408,8K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Piacenza typ Jastrzębski Węgiel kurs 1.69 Betfan

Jastrzębski Węgiel przystapi dzisiaj do odrobienia strat z pierwszego spotkania ponieważ we Włoszech przegrali po tie-breaku. Oglądając ten mecz Jastrzębianie mieli praktycznie prowadzenie 2:0 w setach jednak znakomicie w polu serwisowym spisał sie w drugim secie środkowy Piacenzy Simon, który notorycznymi skrótami za siatkę zdobywał punkt po punkcie. Ten siatkarz preferuje zazwyczaj mocna zagrywkę z wyskoku, ale w tym dniu w drużynie z Piacenzy zabrakło na szczęście elementu zagrywki. Jastrzębianie też nie można powiedzieć, że był to element na plus w tym meczu. Dzisiaj graja na swojej hali nawet sam Rafał Szymura powiedział, że w dużej mierze liczą , że na własnej hali dużym atutem będzie w ich wykonaniu zagrywka. Piacenza solidny zespół na papierze, ale ostatnio nie grali zbyt dobrej siatkówki, a wręcz zaczęli grać zdecydowanie lepiej po wyciągnięciu drugiego seta. Jastrzębianie lekkim szoku przez pewien fragment meczu, ale potem dalej wrócili do swojej optymalnej siatkówki. Jastrzębski Węgiel muszą ten mecz wygrać, a wygrana po tie-breaku daje dopiero złotego seta. Według mnie Jastrzębianie z tego co wiem wszyscy powinni być zdrowi chodz ostatnio przegrana po tie-breaku to zespol z Polski prezentował się dużo lepiej momentami. Przed własną publicznością powinni przychylic ten mecz na swoją korzyść. W ostatnim meczu odpoczywał rozgrywający Toniutti, a także Patry I z tego co pamiętam Gladyr. Wszystkie siły skupione na dzisiejszy mecz. Myślę, że Jastrzębianie w szczególności Fornal, który był też mało widocznym siatkarz i efektownym we Włoszech jeśli zagraja swoją siatkówkę to powinno to zakończyć się przed złotym setem. Piacenza ma słabsze momenty w lidze. Przegrywali ostatnio z Taranto, Verona oraz Monza, która w dwu meczu odpadła z Pucharu Challenge z Projektem Warszawa przegrywając oba spotkania. Ostatnio w Piacenzie wystąpił Lucarrelli, sami komentatorzy mówili, że mimo iż zagrał świetny mecz to zmagał się ostatnio z kontuzja. Według mnie Jastrzębianie graja na tyle dobra siatkówkę i widać to było momentami we Włoszech, że powinni wygrać to spotkanie. W PlusLidze na swojej hali oprócz porażki z Barkomem to praktycznie wszystkie mecze wygrane także solidna twierdza. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +463
K 9,3K

kretmmz

Użytkownik
Simon już od chyba dwóch lat nie prezentuje tak dobrej zagrywki, którą kiedyś posiadał (z tego co pamiętam, miał na przestrzeni tych dwóch lat kontuzje dłoni i już wtedy zaczął wyrzucać sobie piłkę inaczej i grać zdecydowanie lżej, chociaż lżej w jego skali, to pewnie w naszym uznaniu jest wystarczająco mocno by uznać to tak czy inaczej za silną zagrywkę, jednak wtedy był to bardzo mocny wyrzut w boisko i po prostu atak z 7 metra). Jeśli już grać Jastrzębski to lepiej to zrobić oczywiście na bukmacherze LVBET/Superbet, gdzie jest super przewaga i przy 2:0 mecz zostanie zaliczony (nie chciałbym by to było uznane za jakiś atak, po prostu dla dobra czytających ludzi wolę pokazać alternatywę). Ale wracając do aspektów siatkarskich i poprzedniego meczu, to zgadzam się, że Jastrzębski wcale nie grając najlepszej siatkówki w pierwszym meczu, gdyż zdecydowanie brakowało dobrej gry ze strony Hubera i Fornala, potrafił grać jak równy z równym, chociaż dwa pierwsze sety przez Piacenzę zostały w moim odczuciu troszkę przespane, a ona również miała swoje problemy w całym meczu gdyż jak dla mnie to większość meczu grali po prostu bez atakującego. W dodatku serwowali poniżej swojej średniej, a my raczej przyjmowaliśmy dość dobrze na tle całego meczu, poza tą serią Simona. Liczę na Jastrzębie, jednak stawiam osobiście na punkty, zarówno over 44.5 w pierwszym secie jak i over 180.5 pkt w całym meczu.
 
U 39,7K

undertaker87

Użytkownik
Trentino @1,5 + JW -1,5@1,44 STS

Ja na dzisiaj proponuję takiego dubla. Kursy na Trentino trochę podskoczyły ale nie mogę się nic dowiedzieć czy wiąże się to z jakimś.problemem kadrowym bo powinny być one raczej w granicach 1,4 max i tak jest na fortunie. Ostatni mecz z Modeną kończyli w podstawowym składzie. Lube nic nie gra. Przegrywają 0-2 z Monzą i nie widzę tutaj raczej szans dla nich jeśli w Trento nie będzie jakiegoś ubytku w składzie.

W drugim meczu nie chce mi się wierzyć, że Ziraat tutaj może wygrać więcej niż jednego seta. Wiadomo, że Toniutti nie jest w 100proc zdrowy ale raczej zepnie poslady. W tureckiej ekipie Anderson wraca po kontuzji i też nie wiadomo w jakiej będzie formie. Nie oszukujemy się, że Ziraat jest w tym miejscu trochę fartem. W lidze są na 3 miejscu nawet za Fenerbwhce, które przecież zlała Resovia a ich skład to Turcy plus prawie emeryci z nazwiskami. Wygrali grupę z Zaksą ale wiemy co się działo z Kędzierzynem. Z Guaguas złoty set co nie jest powodem do dumy. JW musi sobie tutaj zapewnić zwycięstwo za 3 bo wiadomo jakim terenem jest Turcja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +422
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Jastrzębski - Ziraat

Ter Maat najwięcej pkt w meczu @6,0 betfan
Ter Maat więcej niż Camejo @1,8 Betclic

Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest Jastrzębski Węgiel. Mistrzowie Polski w poprzedniej fazie wyeliminowali Piacenzę. Ziraat natomiast miał sporo szczęścia, bo trafił na hiszpański Guaguas. Mimo tego, Turcy przeszli dalej dopiero po Złotym Secie. W Hiszpanii wygrali 3:1, a u siebie przegrali 0:3. W fazie grupowej natomiast Ziraat dwukrotnie pokonał ZAKSĘ.

Największą gwiazdą Ziraatu jest Matthew Anderson. Amerykanin jednak jest kontuzjowany i także dziś mało realny jest jego występ. Ważnymi postaciami są także Wouter Ter Maat i Oreol Camejo. Dzisiejszy typ kieruję ku holenderskiemu atakującemu. Stawiam, że zdobędzie on dziś najwięcej pkt w meczu. Kurs @6,0 na to zdarzenie moim zdaniem jest mocno przesadzony. Pod nieobecność Andersona to on powinien dostawać zdecydowanie najwięcej piłek do ataku. W tym sezonie LM zdobył 131 punktów, co plasuje go w TOP10 najlepiej punktujących. W ostatnim meczu z Guaguas, Holender zdobył 17 ,,oczek’’ i zdobył wówczas najwięcej pkt w meczu. Faworytami bukmacherów do zdobycia największej ilości punktów są Patry, Anderson i Fornal. Owszem zawodnicy JSW są w świetnej formie, jednak atak mistrzów Polski jest rozłożony na większą ilość zawodników i często w meczach Jastrzębia kilku zawodników ma około 15 pkt na koncie. Z pewnością ten kurs na Holendra to spore value i z tego korzystam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
S 197,6K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ziraat Bankasi - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel
Kurs: 1,60
Bukmacher: Fortuna

Mecz rewanżowy o finał ligi mistrzów, Jastrzębski Węgiel wygrał u siebie 1 mecz dość gładko 3:0. Widać że zespół jest dobrze poukładany co udowodnił awansując do półfinału w pojedynku z Piacenzą. Ziraat miał łatwego przeciwnika w pojedynku o półfinał bo Guaguas i to potrafił przegrać na własnym parkiecie 0:3 i dopiero w dogrywce zapewnili sobie awans. Tutaj tak naprawdę wystarczy do awansu tylko 2 wygrane sety, ale wydaję mi się że tak kalkulować nie będą i będą chcieli wygrać to spotkanie jak najmniejszym nakładem sił w 3 setach.
 
S 197,6K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lube Civitanova - Trentino
Typ: Trentino
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna

Drugi mecz rewanżowy w lidze mistrzów siatkówki. Trentino na chwilę obecną zapewniło sobie awans do półfinału superlegi, a więc mogą się skupić całkowicie na lidze mistrzów. Zespół Lube 24.03 gra kolejne spotkanie o awans do półfinału superlegi, aktualnie przegrywa 1:2 Monza i będą musieli rozłożyć trochę siły pomiędzy ligą mistrzów a rodzimą ligą. Lube u siebie potrafiło pokonać Trentino, ale tym razem stawka jest o wiele większa niż zwykły mecz ligowy i Trentino chyba nie wypuści przewagi z pierwszego meczu. Wystarczy im tylko 2 sety do awansu dlatego kusi też typ Lube +2,5 seta, ponieważ bardzo często Lube urywało seta Trentino, ale idę jednak w kierunku wygranej Trentino.
 
pinio1111 133,7K

pinio1111

Użytkownik
Ziraat - Jastrzębski
N.Huber poniżej 12,5pkt. 1,90

Gram under pkt Norbiego. Moim zdaniem Jastrzębianie powinni dość szybko zagwarantować sobie udział w finale, wygrywając dwa sety.
W pierwszym meczu przewaga polskiej drużyny była wręcz przygniatająca. Dopiero w trzecim secie siatkarze z Ankary zdołali nawiązać wyrównaną walkę, min prowadzili 10-6, jednak ostatecznie ulegli 28-30. Pierwsze dwie partie to dominacja podopiecznych Marcelo Mendeza i wygrane do 13 i 18.
Owszem dziś będą grali na wyjeździe, jednak siatkarsko i mentalnie ten zespół jest ponad siatkarzami Ziraatu. To kompletny zespół, który trzeci raz z rzędu gra w półfinale LM i moim zdaniem drugi raz zagra w finale. Jak są mocni pokazał ostatni ligowy mecz z Projektem, gdzie w lekko rezerwowym składzie(odpoczywał Patry) wygrali 3:0. Toniutti rozgrywa kolejny fantastyczny sezon i z prawdziwą przyjemnością się patrzy jak umiejętnie i mądrze kieruje grą zespołu.
Cała drużyna jest zmotywowana by w końcu wygrać LM i otwarcie o tym mówią.
Moim zdaniem, dzisiaj w minimum pierwszych trzech setach, Jastrzębski zagwarantuje sobie grę w finale, a potem zobaczymy rezerwy i min. Huber siądzie na ławce.
Dlatego właśnie gram under Norberta, bo spodziewam się powyższego scenariusza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +645
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Panowie, jutro gra ten rozgrywający z trentino co mial konti ostatnio? nazwisko mi wypadlo..
 
Do góry Bottom