>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2012

Status
Zamknięty.
P 991

parodia

Użytkownik
#30 (Bet365)
Plavins/Smedins - Kądzioła/Szałankiewicz @1.45 (11.20)
Erdmann/Matysik - Heyer - Chevallier @1.4 (11.20)
AKO: 2.03
Stawka: 370zł
⛔370zł
Pierwszy mecz to spotkanie Orłów z Łotyszami ???? Łotysze są duetem o poziom wyżej, a już na pewno pod względem techniki. Kądzioły mają ostatnio lepszy okres ale to chyba będzie za mało. Pary spotkały się paręnaście dni temu i tam Polacy mieli swoich przeciwników na widelcu, ale przegrali, pomimo że wygrywali 1:0 i bodajże 19:17 ale jednak się spalili. Ta porażka na pewno pozostała im w głowach.
Drugie spotkanie pomiędzy słabymi w tym roku Szwajcarami, a solidnymi Niemcami. O Chevallierze pisałem wczoraj i zdania nie zmieniam. Gdyby nie doświadczenie Heyera to ich wyniki wyglądałyby jeszcze gorzej. H2H 2:0 dla Niemców, w tym jeden mecz na WT w Pekinie wygrany 2:0 do 11 i 19. Jeśli Heyer nie będzie miał dnia konia to typ powinien spokojnie wejść.
Mecz Polaków z Łotyszami live na Bet365. Pobierałbym jak najszybciej bo kursy mogą pójść w dół.
#31 (Bet365)
Samoilous/Sorokins - Koshkarev/Semenov @1.6 (10.30)
Stawka: 200zł
✅120zł
Druga para Łotyska, która gra kapitalny sezon - ostatnie dwa WT to dwa razy 5 miejsce. Sam/Sor jak przegrywają to tylko i wyłącznie ze ścisła czołówką światową, a Koshkarev i Semenov jeszcze do niej nie należą, choć przyznam, że są bardzo ciekawą parą. O Semenovie pisałem już kiedyś, że jest bardzo sztywnym zawodnikiem, zdarzają mu się problemy z przyjęciem oraz wystawą. Nadrabia to niewątpliwie blokiem, ale Łotysze z tego co ostatnio widziałem bardzo pewnie kończą swoją pierwszą akcję, rzadko dając swoim przeciwnikom okazję do kontry. Mecz na live w Bet365, być może będzie okazja do jakieś małej kontry.

Kto jeszcze nie postawił niech się lepiej wstrzyma, wieje jak cholera - może być sporo niespodzianek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 991

parodia

Użytkownik
#31 (Bet365)
Holtwick/Semmler - Gielen/Mouha @1.85 (13.00)
Stawka: 320zł
✅272zł
Typ bardziej na czuja. Obie pary dobrze zaprezentowały się na ostatnim WT. Coś jednak czuje, że Niemki lepiej będą się czuły przy tak mocno wiejącym wietrze.
 
P 991

parodia

Użytkownik
#32 (Bet365)
Herrera/Gavira - Erdmann/Matysik @2.3 (14.40)
Stawka: 200zł
⛔200zł
Kurs w mojej opinii bardzo przeszacowany (podobnie jak wczoraj Huber i Seidl). Mecz bardziej 50/50, nie wiem skąd taki kurs. Ani wyników lepszych nie mają Niemcy, ani nie są wyżej w rankingu FIVB. H2H 1:0 dla Hiszpanów, ale mecz w 2009 roku także nie ma wielkiego znaczenia. Ale po takim kursie pobieram.
 
P 991

parodia

Użytkownik
#32 (Bet365)
Doppler/Horst - Stiekema/Varenhorst @2.75 (18.00)
Stawka: 200zł
✅250zł
Trochę zainwestowałem ale myślę, że się zwróci. Znowu kurs dla mnie nie zrozumiały. Pary w mojej opinii na bardzo zbliżonym poziomie, jednak przy wietrze trzeba chodzić bardzo szybko na nogach a to wysokim holendrom (211 i 198) nie do końca wychodzi, co pokazał mecz z przed kilku minut z belgijską parą - przegrany 2:0 (17 i 14) - a kurs na Belgów wynosił coś koło 5... Dla mnie spore value - zobaczymy co pokaże życie..
Myślę, że czas na małe podsumowanie. Jeśli ktoś grałby wszystkie typy, które podałem wraz ze stawką w tej chwili byłby na plusie dokładnie 1342 zł, nie chce mi się póki co liczyć yeldu ale w niedługim czasie to zrobię. Parę typów było niepotrzebne, parę było pisane w emocji zwycięstwa. Generalnie jednak zysk jest dosyć dobry i życzę sobie oraz wszystkim grającym moje typy aby następne 30 kuponów przyniosło co najmniej taki zysk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 991

parodia

Użytkownik
#33 (Bet365)
Huber/Seidl - Sekerci/Gogtepe @1.6 (20.00)
Stawka: 142zł
✅85zł
Nie wiem zbytnio co mam napisać na temat tego meczu. Na podstawie moich obserwacji Huber/Seidl są po prostu parą lepsi, walczą o 2 miejsce w grupie, a porażka może spowodować nawet ich odpadnięcie z turnieju, także mają o co grać, są lepsi i taka pogoda na pewno im bardziej odpowiada niż &quot;ciepłym&quot; Turkom. Wiatr pod wieczór zapewne trochę ucichnie ale to i lepiej bo Austriacka para umiejętnościami przeważa nad Turkami, a wiadomo, że wiatr dodaje trochę loterii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 991

parodia

Użytkownik
#34 (Expekt)
Herrera/Gavira (ESP) - Stiekema/Varenhorst (NED)@2.3 (13.30)
Boersma/Spijkers (NED) - Mullner/Wutzl (AUS) @1.25 (13.30)
AKO: 2.875
Stawka: 120zł
⛔120zł
Powiem tak, jeśli to nie jest pomyłka to na Herrerę z Gavirą trzeba obowiązkowo zagrać. To para o dwie klasy lepsza w normalnych warunkach Hiszpanie powinni sobie poradzić, a jeśli dzisiaj będzie wiało jak wczoraj to jeszcze lepiej, bo Holendrzy sobie z tym kompletnie nie radzą. Mam nadzieję, że nie dostanę maila do expekta, że błędnie wystawili kursy, bo 1.4 na Hiszpanów też nie byłoby złym kursem ???? Drugi mecz do podbicia, bo Mullner/Wutzl to bardzo słaba para jednak ograli tutaj Prudla z Fijałkiem, którzy chyba dopiero zaczną łapać formę, dlatego też w ogóle wyszli z grupy.
#35 (Expekt)
Plavins/Smedins (LAT) - Koshkarev/Semenov (RUS) @2.7 (14.30)
Nummerdor/Schuil (NED) - Dumek/Tichy (CZE) @1.17 (13.30)
AKO: 3.159
Stawka: 50zł
✅108zł
Plavins/Smedins nie grają tutaj za dobrze jednak 2.7!? skąd oni wzięli ten kurs? Jeśli będzie wiało to kłoda Semenov już jest jak dziecko we mgle (podobnie jak Varenhorst), a nawet jeśli nie to ja wystawiłbym tutaj kursy równe.H2H 2:1 dla Łotyszy. Drugi typ do podbicia - co prawda wczoraj Nummerdor z Schuilem przegrali z Kaczmarkiem i Walkenhorstem (Sick!) ale dzisiaj już w fazie play-off wyjdą na pełnym skupieniu i niespodzianki być nie powinno.

A już wiem dlaczego Nummerdor z Schuilem wczoraj oddali mecz. Wiedzieli, że Brink z Reckermanem nie mają już szans na pierwsze miejsce i postanowili wyjść z drugiego. To dało im pewność, że najszybciej będą mogli się spotkać z tą parą w 3 rundzie (mieli na to 25% szans), czyli już o bezpośrednie wejście do półfinałów. Gdyby wyszli z miejsca pierwszego to pary mogłyby już spotkać się w 2 rundzie (albo ewentualnie później w 3), a tego Holendrzy na pewno chcieli uniknąć. Trochę teoria spiskowa, ale coś mi się wydaje, że się nie mylę.

Zobaczymy jakie kursy wystawi Bet365, mogę dać sobie odciąć palca, że będą surbety na poziomie 10-15%. POLECAM ????
Herrera/Gavira już po 2.1, czyli to nie błędnie wystawiony kurs, skoro spada ???? Nadal się opłaca to grać.
Bet365 wystawił 2.0 na Hiszpanów... teraz to już nie wiem co tutaj jest grane ????
A teraz już mamy 1.5 na Hiszpanów ???? W końcu się ogarnęli. Jak ktoś zagrał w Expekt za 2.3 to ma pięknego surbeta, bo teraz w bet365 jest 2.5 na Holendrów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 991

parodia

Użytkownik
#36 (Bet365)
Nummerdor/Schuil (NED)- Tichy/Dumek (CZE)- under 77,5 (13.30)
Stawka: 100zł
⛔100zł
O prawdopodobnych przyczynach wczorajszej porażki Holendrów ze słabymi Niemcami pisałem w poście wyżej. Dla mnie Num/Sch to absolutny europejski top (odkryciem to nie jest:p) i takie pary jak Tichy z Dumkiem jak tylko wyjdą skoncentrowani to powinni odprawić w dwóch szybkich setach. Linia 77,5 daje nam wygraną w setach np. do 17 i 18, a to już prawie wynik na styk. W tym meczu widzi mi się tak gdzieś koło 72-76 pkt. Górnej granicy raczej nie powinni przekroczyć.
 
P 991

parodia

Użytkownik
#37 (Betsafe)
Plavins/Smedins - Kaczmarek/Walkenhorst @1.65 (19.30)
Stawka: 500zł
⛔500zł
Nie mam czasu na opis, jednak mogę to skomentować krotko emtikoną ???? Mecz dostępny live w Bet365. Bierzcie póki jest tak piękny kurs.
#38 (Betsafe)
Heuscher/Bellaguarda - Brink/Reckermann @6.05 (18.30)
Stawka: 50zł
⛔50zł
Niemcy wracają do gry po kontuzji Reckermanna i na pewno nie mają jeszcze zbyt wiele ogrania. Szwajcarzy ten sezon bardzo przeciętny ale przecież zeszły sezon zakończyli bodajże z numerem 5 albo 6 na świecie. Grać w siatkówkę potrafią więc kurs warty ryzyka.

Tragedia na całej linii.... Niestety nie oglądałem Łotyszy, ale trochę się na nich przejechałem.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Stiekema/Varenhorst (NED) - Anosov/Ermishenkov (RUS) @1.1 (07.00)✅
Kwalifikacje do Grand Slama w Moskwie. Holendrzy grają bardzo dobry sezon i za każdym razem przechodzili przez kwalifikacje i meldowali się w turnieju głównym. Varenhorst, który ma 211cm wzrostu i na bloku na pewno robi wrażenie, a tym bardziej powinien zrobić na niejakim panu Ermishenkovie, którego nie mogę znaleźć w żadnej bazie danych. Nie grał w żadnych młodzieżowych ME czy MŚ oczywiście o World Tourach już nie wspominając. Jego partner Anosov grał w młodzieżowych ME i tam przegrał między innymi z Polską parą Leźnicki/Wojtaszek (do 12 i 14). Co prawda było to 4 lata temu ale daje to jakiś obraz. Tutaj niespodzianki być nie może. Lokata 10%. Mecz zapewne będzie do obejrzena w Bet365.

Stiekema/Varenhorst (NED) - Anosov/Ermishenkov (RUS) @1.1 (07.00)
Babich/Ioisher (UKR)- Binstock/Reader (CAN)@1.4 (07.00)
AKO: 1.54
✅
Pierwszy mecz opisany wyżej. Drugi to spotkanie Kanadyjczyków z Ukraińcami. Ukraińcy to w moje opinii nie jest duet na World Toury. W tym sezonie nie sprawili ani jednej niespodzianki i to co mieli przegrać po prostu przegrali bez większej walki (słaba psychika?). Kanadyjczycy ostatnio dobrze zaprezentowali się w Pradze. Jeśli chcą grać systematycznie w turniejach głównych to pary klasy ukraińskiej muszą ogrywać bez problemu.
Zapraszam do śledzenia mojego tematu ????
 
P 991

parodia

Użytkownik
Ludwig/Goller (GER) - Holtwick/Semmler (GER) @1.5 (11.30)
Xue/Xi (CHN) - Popova/Bratkova (RUS) @1.05 (08.40)
AKO: 1.58
✅
Chinki do podbicia. Z jakimś ruskim składakiem raczej sobie poradzą, w końcu to absolutny top światowy i frajerskie porażki im się nie zdarzają.
W drugim meczu pary znają się jak łyse konie. Grały ze sobą 18 razy z czego Lud/Gol wygrały 15 meczów. Ostatnie zwycięstwo Hol/Sem było w 2008 roku, a od tego czasu pary grały ze sobą 7 razy i Hol/Sem wygrały tylko jednego seta. Wiem, że ostatnio zajęły 4 miejsce w Pekinie (Gol/Lud - 5) jednak widać, że koleżanki z kadry wybitnie im nie leżą. Jak już kiedyś pisałem Lud/Gol mają ogromny potencjał ofensywny mimo stosunkowo niewielkiego wzrostu (180 i 181cm). Myślę, że nie powinno być niespodzianki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 991

parodia

Użytkownik
Herrera/Gavira - Dollinger/Windscheif +1,5 seta @1.75 (07.20) Kądzioła/Szałan +1,5 seta - Fuerbringer/Lucena (USA) @1.95 (08.10)
AKO: 3.35 (Unibet)
⛔

Trochę brak mi pomysłu na jutrzejsze mecze. Nie widzę żadnych nadzwyczajnych kursów jednak ten dubel wygląda w miarę ciekawie. Her/Gav ostatnio grali bardzo słabo - męczyli bardzo swoją pierwszą akcję, ostatnie dwa World Toru to dwa razy 17 miejsce. Tyle o Hiszpanach. Ich przeciwnicy z Niemiec to naprawdę solidni i wciąż młodzi zawodnicy. Duet stworzony podobnie jak najlepsze pary na świecie z jednej wieży i niższego zawodnika ciągnącego w polu. Myślę, że seta są w stanie urwać Hiszpanom. Wyniki Niemcy też osiągają ostatnio lepsze.
Drugi mecz to trochę bardziej na czuja. Polacy ostatnio grają fajną siatkówkę, walczą o igrzyska. Ostatnio potrafili nawet ograć Ricardo z Cunhą to i amerykańców mogą ukąsić. 4 miejsce na ME też jest warte podkreślenia. Tym bardziej, że para z USA ostatnio trochę obniżyła loty i grają znacznie gorzej niż na początku sezonu. Wychodzi całkiem fajne AKO, myślę że warte grzechu :smile:
Oba mecz live w Bet365 (jeden z video, a jeden bez).
 
P 991

parodia

Użytkownik
Heuscher/Bellaguarda +1,5 seta - Gibb/Rosenthal @2.3 (13.30)
⛔
Nie rozumiem dlaczego bukmacherzy tak mocno nie doceniają Szwajcarów. Zeszły sezon skończyli bodajże z numerem 5 na świecie. Początek tego sezonu słaby ale widać progres i lepszą grę. W pierwszym meczu pokonali swoich rodaków Heyera/Chevaliera. Amerykanie natomiast ulegli słabej rosyjskiej parze Bogatov/Prokopiev po bardzo słabej grze. Mam nadzieję, że w przeciągu kilku godzin nie znajdą nagle dobre gry, a przynajmniej oddadzą jednego seta Szwajcarom, którzy przecież przez kilka miesięcy nie zapomnieli jak się gra w siatkówkę na światowym poziomie.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Xue/Xi (CHN) - Palmer/Bawden (AUS) - under 80,5 @1.95 (16.00)
✅

Co tu dużo mówić, kto czasami gra moje typy to wie co sądzę o Chinkach. Kapitalna para itd. itp. W Moskwie nie straciły jeszcze seta i wydaje mi się, że tutaj również powinny ograć Australijki 2:0. Stawką meczu jest wejście do 1/2 więc myślę, że Chinki wyjdą skoncentrowane od samego początku. H2H 4:0 dla Chinek i tylko raz parze Pal/Baw udało się ugrać seta. W pozostałych pojedynkach szybkie 2:0 dla Chinek. Po takim kursie i przy takiej linii warto spróbować.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Cunha/Ricardo - Prudel/Fijałek @1.35 (07.30)
Gibb/Rosenthal - Dollinger/Windscheif @1.5 (07.30)
AKO: 2.03
✅

Pierwszy mecz pomiędzy wracającymi do World Tourów Polaków oraz bardzo mocnych Brazylijczyków. Fijałek jak to po kontuzji bywa ma bardzo mało ogrania, przez co gra naszej pary strasznie faluje i wydaje mi się, że Ricardo z Cunha to skrzętnie wykorzystają. Brazylijczycy nie przegrali jeszcze seta w Moskwie, co więcej wygrali także ostatni WT w Pradze. Kurs szału nie robi, ale z Polakami w obecnej dyspozycji powinni sobie spokojnie poradzić.

Drugi mecz - USA kontra Niemcy. Widziałem tutaj Niemców w meczu z Hiszpanami i kaszankę straszną grali. Dollinger bardzo, bardzo słabo zarówno w ataku, bloku jak i zagrywce. Gdyby w grupie nie trafiły im się ogorki - Lochead/Pitman to pewnie już na tym etapie pożegnaliby się z turniejem. Amerykanie co prawda też zaliczyli tutaj wpadkę w meczu z gospodarzami - Bogatovem i Prokopiewem ale później przejechali się po dwóch szwajcarskich parach. Obie pary spotkały się w tym roku dwa razy - H2H 1:1 - oba mecze kończyły się w tie-breakach, jednak tutaj swoje pieniądze powierzam Amerykanom, którzy w mojej opinii są parą lepszą, co mam nadzieję potwierdzą w jutrzejszym meczu. Kurs 1.5 wygląda ciekawie.

Oba mecze live video w Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 991

parodia

Użytkownik
Rogers/Dalhausser w TOP3 (Olimpiada) @2.15
Xue/Xi w TOP3 (Olimpiada) @1.85
AKO: 3.98

Typ długoterminowy.
Wychodzi bardzo ciekawe AKO (WillHill daje za to samo koło 4.25). Dla Amerykanów wiadomo Igrzyska to rzecz święta. Teraz odpuszczają sobie WT spokojnie trenując w USA. Na igrzyskach wydaje mi się, że będą się liczyły tylko cztery pary: Alison/Emanuel, Ricardo/Cunha, Reckermann/Brink i właśnie Amerykanie, którzy w mojej opinii są faworytem do złotego medalu, a podium to dla nich minimum.

Chinki natomiast kto czyta moje posty ten wie, że dla mnie są #1 na świecie i będą nim przez ładnych kilka lat. Tutaj też widzę tylko jedną parę, która może je pokonać tj. Larisa/Juliana. Para Welsh/May już im chyba nie będą w stanie zagrozić - chyba, że May nagle zacznie grać jak za najlepszych czasów, jednak na to się nie zanosi.

AKO wygląda bardzo ciekawie i myślę, że jest to dobra inwestycja i jeśli jedna z tych ekip nie zajmie miejsca na podium będę naprawdę mocno zdziwiony. Polecam także zwycięstwo Chinek @8 w WillHillu. Kurs jest zdecydowanie za wysoki, dla porównania Unibet daje za to samo tylko 3.75.
W tym sezonie obie pary tylko raz kończyły World Tour poza pierwszą 3. To tak w ramach ciekawostki ????
 
M 7

mrozub

Użytkownik
Nummerdor/Schuil - Xu/Wu
Oglądłem mecz Chińczyków z Niemcami i był on na żałosnym poziomie, pełno błedów, przyjecia w buraki, zespute zagrywki, kiwki po 2 mety za boisko. Xu/Wu wygrali ten mecz na farcie bo było juz bodajże 13-12 dla Niemców w tie-breaku. Chińczycy jak zwykle masywny blok, dobre ataki w koncowa linie, slabo w obronie i zagrywka nienajgorsza. Holendrzy to według mnie najelpsza para w Europie, światowy TOP. Zawodnicy z przeszłością na hali mimo upływających lat (Schuil 39 lat) grają bardzo dobra siatkówke, niekestionowaną gwiazda w tym teamie jest Schuil, świetny na sitce, duży wachlarz w ataku, bardzo dobra zagrywka, natomiast Nummerdor moze nie zalezy do najzwinniejszych zawodnikow na świecie ale w obronie gra nie najgorzej, potrafi utrzymac w boisku bombowe ataki. W pierwszym meczu nie pozwolili wyjsc jakims Autryjkom z szesnastki. Kurs może nie za duży ale ja wchodze ostro.
Typ: Nummerdor/Schuil 1,40 Unibet ✅
-------------------------------------------------------------------------
Spijkers/Boersma - Soderberg/Hoyer
Oglądałem mecz Duńczyków z jedna z najlepszych par na świecie Ricardo/Cunha i byłem naprawde w bardzo pozytywnym szok. Wogole sie nie przestraszyli, grali bez żadnych kompleksów i mogli tez mecz wygrać. Czytłem ich strone i mówią ze czuja sie tutaj fantastycznie. Przez kwalifikacje przeszli jak burza, ich rywale nie wyszli nawet z 14 punktow w 2 meczach! Tutaj w Rzymie rok temu zbobyli 5 miejsce, chodz drabinke mieli bardzo łatwą. W tym roku na World Tourze słabo, lecz mysle że w tym turnieju pobiją to 17 miejsce. Co do Holendrów to w tym roku zrobili ogomny postep, Bardzo miło sie ogląda Boersme, który bryluje na siatce i ma naprawde swietny atak, potrafi wbijac gwiazdzie, jak i technicznie osmieszyc rywala. Holendrzy w pierwszym pojedynku pokonali Szwedów w dwóch setach. Mysle że Duńczycy o seta powalczą a kurs to według mnie spore value, chodz stawka nie za duza.
Typ: Soderberg/Hoyer +1,5 seta 2,08 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 991

parodia

Użytkownik
natomiast Nummerdor moze nie zalezy do najzwinniejszych zawodnikow na świecie ale w obronie gra nie najgorzej, potrafi utrzymac w boisku bombowe ataki.
Tutaj należy zapytać co rozumiemy pod stwierdzeniem &quot;nie należy do najzwinniejszych&quot;. Czy zawodnik, który otrzymał nagrodę &quot;Best Defensive Player&quot; w latach 2009 i 2011 może być nie najgorszy w obronie ???? ?
 
M 7

mrozub

Użytkownik
Tutaj należy zapytać co rozumiemy pod stwierdzeniem &quot;nie należy do najzwinniejszych&quot;. Czy zawodnik, który otrzymał nagrodę &quot;Best Defensive Player&quot; w latach 2009 i 2011 może być nie najgorszy w obronie ???? ?
Szczerze parodia, w plażóweczce siedze od tego sezonu, dawniej ogladałem tylko finały z moja ulubiona para Amrykańska Rogers/Dalhausser, wiec pisze to na podstawie spotkanie w tegorocznym WT, narazie za duzo ich nie ogladalem ale staram sie jak najwiecej zeby zdobywac coraz wiecej informacji o plejerach. Widać ze siedzisz juz dlugo w tej dyscyplinie i napewno masz wieksza wiedze ode mnie, ale Nummendor moim zdanie jest troche gorszy od zwinnego węża Emanuela, który po prostu wije sie po boisku, myśle że też troche odstaje przede wszystkim w szybkości od Pedro Cunha, który żadko, jak go sie nie złapie na wykorku, nie zdąża do kiwek.
Odleciałem tez troche pisząc że Schuil/Nummerdor jest to najlepsza para w Europie na ten moment, pisałem to na szybkości a że Niemcy Brink/Reckermann grali w tym WT starsznie mało przez kontuzje to nie zdążyłem ich jeszcze oglanąć , wczoraj nadrobiłem zaleglosci i wydaje mi sie że są lepsi od Holendrów na ten moment.
Juz od kilki misiecy mam zysk z plażowki, wiec postanowilem sie podzielic typami, moge jeszcze pisac troche głupot o parach, bo czasami oceniam je przez pryzmat jednego meczu, ale najwazniejsze ze jak narazie zielone.
Poczekam na wieksza ofertke jeszcze kilka godzin i cos skrobne na dzisiaj, pozdro.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Mrozub - Spoko ???? Typy były bardzo dobre ????
Heyer/Chevalier - Nicolai/Lupo @3.5 (14.00)
Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Pobierajcie póki gorące. Widziałem wczoraj dwa mecze Szwajcarów i Heyer szalał na siatce. W meczu z Erdmanem i Matysikiem miał chyba z 10 bloków punktowych. Chevalier też w porównaniu do początku sezonu poprawił pierwszą akcję i wygląda to bardzo dobrze.
Trochę o Włochach. Kapitalny początek sezonu, byli nawet na podium WT, jednak później Lupo złapał drobną kontuzję i od tego czasu Włosi są już inną gorszą parą.
Kurs naprawdę jest z kosmosu. Jedyna obawa to fakt, że Szwajcarom aby wyjść z pierwszego miejsca w grupie wystarczy wygrać tylko jednego seta, jednak nie wydaje mi się żeby odpuścili bo wygrywając ten mecz zapewnią swoim kolegom Heuscherowi i Bellaguardzie wyjście z grupy. Dla grających bardziej asekuracyjnie polecam +1,5 seta jak pojawi się w Unibecie. Kurs pewnie będzie oscylował w okolicach 2.2. Typ naprawdę warty grzechu. Wchodźcie w to śmiało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom