>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Zespoły z 2 i 3 miejsce są rozlosowywane dla tego kto nie zajmie pierwszego miejsca może mieć problem,istnieje taka możliwośc że Włosi trafią na Brazylie lub Rosje bez względu na wynik w meczu z Bułgarami.
Widzę tu brak zrozumienia z twojej strony. Chodziło o to że Włosi mogą zająć celowo czwarte miejsce (przegrana z Bułgarią [czyli wynik jednak zależy]) by mierzyć się z USA. Ja uważam szczerze powiedziawszy że o wiele korzystniej dla nich trafić an Brazylię bo Włosi mają jeden zasadniczy argument by z nimi wygrać. Zagrywkę! Amerykanie ją mieli i odrzucili ich od siatki perfekcyjnie, Rosja to inna para butów bo jeśli popełnia się w meczu z Brazylią tyle własnych błędów a zagrywka jest tak żałosna no to czego możemy oczekiwać... Uważam, że Włosi pewnie jutro wygrają z Bułgarią a kurs 1.3 jak najbardziej zachęcający ????
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
W. Brytania – Argentyna

Typ:
Argentyna (-2.5 seta) @ 1.439 Pinnacle ✅

Co przemawia za moim typem?
Outsider &quot;polskiej grupy&quot; W. Brytania nie potrafiła wygrać w dotychczasowych grach choćby jednego seta. Praktycznie w żadnym meczu nie przekroczyli 20 punktów w secie. Wyjątkiem był pierwszy mecz w turnieju przeciwko Bułgarii. Wówczas w 3 partii byli najbliżej sprawienia sensacji w postaci ugrania seta! Jednak jak pokazują kolejne wyniki Brytyjczycy pogodzili się z rolą dostarczycieli punktów.
Z drugiej strony Argentyna, która wygrywając za 3 punkty będzie miała szanse na opuszczenie 4 miejsca w grupie. Czytając wypowiedzi trenera Albicelestes, czy Facundo Conte nie ma z ich strony miejsca na lekceważenie rywali na tak ważnym dla nich turnieju jak Olimpiada. Oczywiście to tylko sport i wszystko jest możliwe. Wygranie choćby seta przez Brytyjczyków w jutrzejszym meczu byłoby małą sensacją, po tym co widzieliśmy dotychczas w wykonaniu obydwu drużyn.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Trochę nie rozumiem kursów, bo na mecze z Ruskimi i z Brazylią na 3-0 były kursy rzędu 1.20, a na mecz z najlepszą drużyną grupy są sporo wyższe
Te wyższe kursy na USA 3:0 są zrozumiałe , to ostatni mecz w grupie , Amerykanie nie będą się sprężać przed ćwierćfinałem (wystarczy dowolna wygrana) , być może będą próbować zmienników, co zwiększa prawdopodobieństwo utraty przez nich seta.
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Mam pytanie, średnio ostatnio interesuję się w siatkówce mężczyzn. Zastanawiam się nad puszczeniem kuponu Polska -2,5 handicap. Myślicie, że jest możliwość ugrania przez Australiczyków seta, czy raczej to będzie pewna wygrana Polaków ???? ?
 
martus1205 1

martus1205

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze myślę, ale 3:0 daje nam 1 miejsce, bez patrzenia na inne mecze i zaciskania kciuków za kogoś. A jednak różnica w graniu z Niemcami, czy Serbią (przy 1szym miejscu), z graniem z Rosją, USA, czy Brazylia, to duża różnica.
Boję się tylko trochę o nastawienie do tego meczu. Zastanawiam się też jaka atmosfera panuje w zespole Australii po ostatnim meczu, który przegrali.
Osobiście mam zagraną Polskę -2,5, jednak bardziej rekreacyjnie.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Mam pytanie, średnio ostatnio interesuję się w siatkówce mężczyzn. Zastanawiam się nad puszczeniem kuponu Polska -2,5 handicap. Myślicie, że jest możliwość ugrania przez Australiczyków seta, czy raczej to będzie pewna wygrana Polaków ???? ?
Wszystko zależy od podejścia Polaków do tego meczu. Jeśli wyjdą w pełni skoncentrowani to myślę że możemy być pewni łatwego zwycięstwa i wyniku 3-0, a myślę że raczej tak będzie.Australijczycy pokazali się również z dobrej strony na tej Olimpiadzie np gdy doprowadzili do tie breaka z Włochami ugrywając w tym spotkaniu 2 sety. Ale Polacy na pewno wiedzą o co grają, bo jeśli wygrali by bez straty seta to myślę że mieli by to 1 miejsce w grupie, gdyż Bułgarów czeka mecz z Włochami którego raczej 3-0 nie wygrają.
Ja osobiście odradził bym Ci granie takiego czegoś, bo kilka głupich błędów, czy słabe wejście w mecz i seta ugra Australia, chociaż zanjąc naszą drużynę to takich problemów mieć nie pownni. Ale jest tyle innych ciekawych spotkań dzisiaj że to lepiej sobie odpuścić ;)
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Australia świetnie zagrała 2 sety z Włochami. Porażka 2-3 to nie był przypadek. Mają świetnego na zagrywce Edgara, który potrafi zdobyć kilka punktów z rzędu. Ponadto ich blok. Kapitalny. Nie bez powody siatkarze z Antypodów są pierwsi pod względem udanych bloków. Myślę że trafił im się świetny dzień z Italią, że ugrali 2 sety. Wszystko im wchodziło w sam róg. Odradzałbym granie -2,5 na Polaków, chociaż pewnie tak będzie, ale ryzyko nie adekwatne do kursu.
@przemeksic
Jeżeli nie jesteś zorientowany w siatkówce to ja ci powiem że Australia ma potencjał i jak wejdzie im zagrywka Edgara i Yudina może być groźnie. Jakiś set będzie pewnie na styku.
Są oni strasznie nieprzewidywalni, ja bym się jednak bał grać na 3-0 dla Polski.
Panowie ale buki dali na promocję. Na wynik 3-0 Argentyna- W.Brytania kurs 1,42 w Expekt. Niektórzy powiedzą że marne to, , mały kurs, ale ja gram na to grubo. Przecież Argentyna to nie są żadne ogóry. Mało że ograli Bułgarię, ale po prostu jest to świetna ekipa. Buki pewnie myślą, że Argentyna to słaba, bez sukcesów itd. Brytyjczycy to kompletni amatorzy(z wyjątkami). Porównajmy ich rozgrywających. PIPES Ben kontra najlepszy na świecie de CECCO Luciano. To jest jak spotkanie Iniesty z Rasiakiem. Na siatce de Cecco tak gubi blok, że najlepsi blokujący nie dają rady. Ponadto ma kto atakować. Perrreira czy Facundo Conte to są świetni zawodnicy. Jeden gra w lidze brazylijskiej drugi we Włoskiej. Zdobyli kolejno 45 i 48 punktów w tym turnieju i są w czołówkach klasyfikacji. Brytyjczycy mogą liczyć tylko BAKARE Oluwadamilola, ale nie żartujmy że jest on jakimś zagrożeniem dla profesjonalistów. Argentyna z doświadczeniem z Ligi Światowej, ostatnimi laty nawet w półfinale. Brytole najgorsi w statsach na siatce, w bloku, ataku i serwisie. To co najbardziej nie wychodził Albicelestes to przyjęcie i blok. Więc sprawa sama się rozwiązuje. Dobrze znam obie ekipy, oglądałem ich mecze nie tylko na igrzyskach(z wyjątkiem Brytyjczyków no bo gdzie?). Stawiam na łatwe 3-0 choć jakiś set może być zacięty. Ale jak pomyśle że De Cecco załatwił już na tym turnieju Bułgarów, gdzie zdobył sam 6 punktów(na rozgrywającego to nieprawdopodobne), to jestem jeszcze bardziej spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Chociaż Australia to jest zespół klasy Brytyjczyków
że co ???????????????????????????????
ogladałes wgl UK i Australie ????????
Wiesz ze w kwalach do igrzysk Australia byla najlepsza druzyna azjatycka czyli pokonali Japoncow, Iran, Chiny, Koree Pd ?
Z tego by wynikalo ze UK to jest team na poziomie wlasnie Japonii, Korei Pd, Chin czy Iranu, co jest po prostu dla tych druzyn jedna wielka zniewaga.
tak w ogole skoro ta druzyna jest na poziomie UK to jakim cudem wygrywali 2-0 z Italia, z w/w UK wygrali 3-0, juz bez zadnej wiedzy siatkarskiej a po samych wynikach czy kursach widac gdzie jest miejsce UK w stosunku do Kangurow, skoro w meczu pomiedzy tymi druzynami na Kangury bylo 1.1 czyli wg Ciebie 1.1 - 6 oznacza ze to sa rowne szanse na win ??????
jak cos piszesz zastanow sie wpierw z 10 razy.
Panowie ale buki dali na promocję. Na wynik 3-0 Argentyna- W.Brytania kurs 1,42 w Expekt. Niektórzy powiedzą że marne to, , mały kurs, ale ja gram na to grubo. Przecież Argentyna to nie są żadne ogóry. Mało że ograli Bułgarię, ale po prostu jest to świetna ekipa. Buki pewnie myślą, że Argentyna to słaba, bez sukcesów itd. Brytyjczycy to kompletni amatorzy(z wyjątkami). Porównajmy ich rozgrywających. PIPES Ben kontra najlepszy na świecie de CECCO Luciano. To jest jak spotkanie Iniesty z Rasiakiem. Na siatce de Cecco tak gubi blok, że najlepsi blokujący nie dają rady. Ponadto ma kto atakować. Perrreira czy Facundo Conte to są świetni zawodnicy. Jeden gra w lidze brazylijskiej drugi we Włoskiej. Zdobyli kolejno 45 i 48 punktów w tym turnieju i są w czołówkach klasyfikacji. Brytyjczycy mogą liczyć tylko BAKARE Oluwadamilola, ale nie żartujmy że jest on jakimś zagrożeniem dla profesjonalistów. Argentyna z doświadczeniem z Ligi Światowej, ostatnimi laty nawet w półfinale. Brytole najgorsi w statsach na siatce, w bloku, ataku i serwisie. To co najbardziej nie wychodził Albicelestes to przyjęcie i blok. Więc sprawa sama się rozwiązuje. Dobrze znam obie ekipy, oglądałem ich mecze nie tylko na igrzyskach(z wyjątkiem Brytyjczyków no bo gdzie?). Stawiam na łatwe 3-0 choć jakiś set może być zacięty. Ale jak pomyśle że De Cecco załatwił już na tym turnieju Bułgarów, gdzie zdobył sam 6 punktów(na rozgrywającego to nieprawdopodobne), to jestem jeszcze bardziej spokojny.
Z tego by wynikalo ze Wlosi powinni wszystkich ograc bez zadnych problemow, wiekszosc pierwszego skladu to LUBE BANCA MACERATA mistrz A1, aktualnie dalej najlepszej ligi, czyli co GOLD MEDAL Italia bo maja zawodnikow w najlepszych klubach.
 
K 127

kwoko

Użytkownik
Po tym jak nasi oddali seta Australi (albo i wiecej niz seta...) otwiera sie ciekawy bet na mecz Bułgarii z Włochami. Bułgarzy na pewno wyjda maksymalnie skoncentrowani z ogromna zadza wygranej. Dla odmiany Włosi sa lepszym zespołem i dobrze graja pierwsze sety. Zapowiada sie zazarta walka w tym 1 secie.
over 45.5 punkta za 1.80 (Betsson/Betsafe) wydaje się być swietną inwestycją
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Rosja - Serbia
Spotkanie pomiędzy 3. w grupie B Rosją, a 5.Serbią. Oba zespoły mają jeszcze o co walczyć, zwłaszcza Serbowie którzy na razie znajdują się poza burtą turnieju. Ja skupiam się na liczbie punktów w meczu i stosunkowo niskiej lini wystawionej w Bet365 w odniesieniu do innych bukmacherów. Otóż linia ta wynosi 181,5 punktu, gdzie u innych bukmacherów taki sam kurs znajdziemy przy liniach na poziomie 185 punktów. Pojedynki rosyjsko-serbskie zawsze były zacięte. Na 4 spotkania rozegrane pomiędzy obiema drużynami w tym roku 3 zakończył się w tiebreaku a jedno wynikiem 3-1. W każdym z tych spotkań liczba punktów przekroczyła granicę 181 punktów. Serbowie na turnieju olimpijskim, poza meczem z USA, grają niezłą siatkówkę, udało im się nawet doprowadzić do tiebreaka z Brazylijczykami (nawiasem mówiąc Kanarki w tym roku nie zachwycają ale to zawsze klasa sama w sobie). Rosjanie udowodnili tutaj, że mają spore przestoje w grze, np. w meczu z Brazylią, czy też z Amerykanami, gdzie przegrywali juz 0-2 w setach, a wyciągnęli wynik rywalizacji na 3-2. Rosjanie na pewno mają problemy w odbiorze zagrywki i jeśli solidny serbski serwis będzie ich nękał mogą mieć problemy. Nie przekonuje mnie także ich rozgrywający Butko. Wiadomo jednak, że swoje armaty mają: Mikhaylov, Khtey czy Muserskiy na środku. Podsumowując moim zdaniem będzie to wyrównane spotkanie, a żeby typ wszedł wystarczą 4 sety, gdzie wygrywający wygrywa np. do 20, 20, 21, 21, to wersja minimum, a wiadomo, że mogą przydarzyć się sety z grą na przewagi czy też dojść może do tiebreaka. Linia w Bet365 jest moim zdaniem zaniżona i warto ją zagrać.
Powyżej 181,5 pkt @1,85 Bet365 ⛔
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik

Niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz. Dla jednych to spotkanie o pietruchę, dla drugich o życie i o awans.
Serbowie jeśli wygrają tutaj za 3 pkt to zapewniają sobie bezpośredni awans do ćwierćfinału, wtedy wystarczy tylko, że Brazylia zdobędzie dwa sety z Niemcami i nawet nie będzie trzeba liczyć małych pkt. Wygrana za 3 punkty jest tutaj jak najbardziej realna, Rosjanie spokojnie są do ogrania. Jak tak popatrzeć na obecną grę obu drużyn to nie wiem, czy Rosjanie powinni być tutaj faworytem. Serbowie naprawdę świetny mecz z Brazylią, w końcu naprawdę dobre ustawienie Kolakovica. Z parą Kovacevic na przyjęciu, bez Nikica. Atanasijevic prezentuje naprawdę znakomitą grę tutaj, Brazylijczycy absolutnie nie mogli sobie tutaj z nim poradzić. Na ławce Serbowie mają wartościowego zmiennika w postaci Starovica. Moc Serbów to kapitalny środek, Podrascanin to jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji, do pary ma kolegę z Maceraty Stankovica.
Rosjanie grają tutaj po prostu cienko. Bardzo słaby rozgrywający Butko psuje całą grę, tak naprawdę wartościowy w tej drużynie jest tylko środek, gdzie mają naprawdę kapitalnych zawodników. Chyba największą gwiazdą tego zespołu jest teraz Wołkow, który jest wykorzystywany niezmiernie często w ataku. Oprócz tego oczywiście kapitalny atakujący Maksim Michajłow, który jednak nie gra na tym turnieju na swojej kosmicznej skuteczności w ataku. Problemem Rosjan absolutnie są przyjmujący, dziadek Tietiuchin w meczu z USA wszedł na absolutne wyżyny swoich umiejętności i grał kapitalnie, ale można być niemalże pewnym, że był to jednorazowy wyskok, bo ten zawodnik ogólnie na tym turnieju gra koszmarnie źle.
Warto również wspomnieć o tum, iż Serbowie wygrywając tutaj zapewniają sobie tak naprawdę awans. Zdobywają jeden punkt, czyli przegrywając po tb również mają ogromną szansę na awans, biorąc pod uwagę zwycięstwo Brazylii nad Niemcami. Dla Rosjan to mecz o pietruszkę, na pierwsze miejsce nie mają szans i na czwarte też nie. Alekna może trochę eksperymentować ze składem.
Typy: Serbia +1.5 2.21 Pinnacle
W ogóle nie udzielam się na tym forum, czytam je jednak. Różne rzeczy są wypisywane, ale po tym co tu przeczytałem musiałem się zalogować, bo jeszcze ktoś by w to uwierzył.
Brazylia-Serbia to był mecz na poziomie juniorów młodszych ligi Tadżykistanu. Tam było prawie 70 pktów z błędów własnych. Brazylia grała żałośnie, a Serbia jeszcze gorzej, choć wydawało się że nie można.
Jeśli chodzi o sam typ - nie neguje, bo ruscy jak to w zwyczaju mogą odpuścić. I tylko w tym widzę szanse Serbów w tym meczu, bo grać to oni dobrze tu nie będą.
Przestań bredzić człowieku. Brazylia gra tak jak zawsze, wiadomo, że są bez formy i grają słabo. Ale mimo to Ruskich przeorali w trzech setach, a Serbowie prowadzili z nimi do pewnego momentu równe boje. Zobacz sobie lepiej ile błędów własnych popełniła Rosja w meczu z USA, bo nie wiesz najwyraźniej, że Rosja nie gra tutaj wiele lepiej od Serbów.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Jak tak popatrzeć na obecną grę obu drużyn to nie wiem, czy Rosjanie powinni być tutaj faworytem. Serbowie naprawdę świetny mecz z Brazylią, w końcu naprawdę dobre ustawienie Kolakovica.
W ogóle nie udzielam się na tym forum, czytam je jednak. Różne rzeczy są wypisywane, ale po tym co tu przeczytałem musiałem się zalogować, bo jeszcze ktoś by w to uwierzył.
Brazylia-Serbia to był mecz na poziomie juniorów młodszych ligi Tadżykistanu. Tam było prawie 70 pktów z błędów własnych. Brazylia grała żałośnie, a Serbia jeszcze gorzej, choć wydawało się że nie można.
Jeśli chodzi o sam typ - nie neguje, bo ruscy jak to w zwyczaju mogą odpuścić. I tylko w tym widzę szanse Serbów w tym meczu, bo grać to oni dobrze tu nie będą.
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Z tego by wynikalo ze Wlosi powinni wszystkich ograc bez zadnych problemow, wiekszosc pierwszego skladu to LUBE BANCA MACERATA mistrz A1, aktualnie dalej najlepszej ligi, czyli co GOLD MEDAL Italia bo maja zawodnikow w najlepszych klubach.
Nie wiem w ogóle o co ci chodzi. Napisał tu ktoś coś o lidze włoskiej, że jest najlepsza? Bo ja tak na pewno nie uważam. I jeżeli tylko takie wnioski potrafisz wyciągnąć z mojej wypowiedzi to masz chyba kłopoty z myśleniem.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Tymczasem Polacy walczą o pozostanie w meczu. Wygrywając 3:2 ciągle mamy duże szanse na wygranie grupy. Będzie 11 pkt i bilans setów 13-6. Mogą nas wyprzedzić Bułgarzy jeżeli pokonają Włochów, ale pod warunkiem wygranej za 3 pkt - co w mojej opinii, jeżeli Włosi nie odpuszczą meczu, jest mało prawdopodobne. Włosi nawet wygrywając 3:0 będą mieli ten sam bilans setów, ale ratio punktowe mają dużo, dużo gorsze.
Podsumowując. Jeżeli chcemy wygrać grupę musimy wygrać a Australią, a Bułgarzy nie mogą pokonać Włochów za 3 pkt.
Pół żartem pół serio zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zagrać w 1/4 z Rosją bądź Brazylią. W takim meczu nie byłoby problemów z koncentracją, której naszym wyraźnie brak, kiedy grają z rywalem, którego powinni pewnie pokonać.
 
kajakov 23

kajakov

Użytkownik
Rosja - Serbia
Rosjanie zagrali ostatnio kapitalny mecz przeciwko Usa. Zaimponowała mi gra blokiem Rosjan, szczególnie Wołkowa, który niemal w każdej akcji dobrze przewidywał zamiary rozgrywającego przeciwnika. Dodatkowo Tietiuchin i Michajłow zagrali świetny mecz. Dobrą zmianę dał Grankin, który według mnie jest zdecydowanie lepszy od Butki i powinien grać w szóstce, jego współpraca z atakującym wygląda zdecydowanie lepiej, a to jest kluczowe w tej drużynie. Rosjanie również grali bardzo dobrze w polu zagrywki. Mam nadzieję, że to ostatnie zwycięstwo wpłynie mobilizująco na nich.
Niestety widziałem tylko końcówkę ostatniego meczu Serbów, ale poza tym widać,że przyjechali tu kompletnie bez formy, szczególnie przyjmujący. Petković nigdy nie zachwycał, jest to typowy rzemieślnik na swojej pozycji, brakuje mu jakiegoś błysku. Jasną postacią jest gracz Skry Anatasijević, aczkolwiek jest jeszcze młody i brakuje mu stabilizacji. Najmocniejszym punktem tego zespołu z pewnością są środkowi.
W tym meczu widzę stosunkowo pewne zwycięstwo Rosjan, którzy będą chcieli podbudować morale przed meczem ćwierćfinałowym i nie odpuszczą, Serbowie na pewno dadzą z siebie wszystko, ale myślę, że to za mało na coraz lepiej grających przeciwników.
Typ: Rosja -1,5 seta Pinnacle 1,75 ✅ Demolka , l epiej nie trafić na nich w ćwierćfinale
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Ale się porobiło , wygląda na to że wszyscy faworyci grają w kratkę i tak naprawdę nie wiadomo kto jest faworytem tego turnieju . Dla mnie w zasadzie już nie ma wyraźnego faworyta , wygląda jednak na to że nikt z grupy A nie ma większych szans. Polacy zagrali tylko jeden dobry mecz z Włochami którzy też nie grają wielkiej siatkówki , więc raczej małe szanse na medal .
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Jakie szanse ma Polska na zajęcie 2-go miejsca w grupie? Przy jakim wyniku Bułgaria - Włochy spadamy na trzecie?
Co to za różnica czy 2 czy 3? Pierwsze nam uciekło, na szczęście na 4 spaść nie możemy, a 2 lub 3 miejsce daje to samo, czyli losowanie rywala.
A sory, chyba że masz jakąś długoterminówkę zagraną ;) Bułgarzy muszą wygrać za 3 punkty
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Włochy-Bułgaria
Spotkanie które zdecyduje kto zajmie pierwsze miejsce w naszej grupie.
Faworytem wydają się być Włosi ale Bułgarzy nie odpuszczą tego spotkania bo nikt nie chce trafić w ćwiecfinale na Brazylijczyków albo Rosjan.
Ja zdecydowałem się zagrać trochę asekuracyjnie.Kursy skoczyły w górę więc wybrałem moim zdaniem bardzo niską linię.Będzie to bardzo zacięte spotkanie w którym 4 sety to minimum więc według mnie typ na jakieś 80 %
Typ:powyżej 135.5 pkt kurs:1.25 Buk:Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom