>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ShoutBox (2) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
współczuje Wam Zenitu , oby Zaksa wygrała :]
Po takich kursach to moim zdaniem nie warto, jak było @4 to można było spróbować. Tym bardziej że Cuneo ich łyka ????
Tedzik tu nie ma co współczuć tu trzeba słuchać starszych ;)
Cuneo mam pograne na wygraną w LM i jest ok na ten moment. Zaksa mimo wszystko nie ten poziom, tzn pół poziomu niżej.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Panowie no i jak z tym regulaminem? które typy tutaj a które na otwartym? i ile przed zdarzeniem te stąd można dać na otwarte?
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Właśnie trwa meczyk Tychy-Bydgoszcz i jest na live w kilku firmach, podobno przed rozpoczęciem meczu u kilku bukmacherów w Polsce ostro grano na remis w tym spotkaniu. Info z wiarygodnego źródła mam - tydzień temu grałem z tego samego źródła w spotkaniu Bydgoszczy X/1 i weszło więc teraz postanowiłem o tym już napisać tutaj.
Sam właśnie wszedłem stawką 5/10 po kurs 3,05 na live.
Zobaczymy co będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
jak ktoś pograł powyższy typ to na zwrot stawki można ładną kontrę zrobić bo 12 chodzi już po 2,9 ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Mam małe pytanko, czy mogłaby powstać lista aktualnych userów w strefie zamkniętej, ponieważ jest tyle tematów, że nie wiem które są prowadzone a które już nie, ponieważ niektórzy wrzucają typy dosłownie parę razy w miesiącu.

Jeżeli chodzi chodzi o mnie typy w tym miesiącu podaje tylko do końca turnieju w Miami.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dzięki Benek, chyba muszę sobie okulary kupić.
Mam takie pytanie a właściwie propozycję w sprawie działania strefy zamkniętej.
Wszyscy prowadzimy własne tematy, i każdy w nich prowadzi własną politykę dobierania kursów oraz stawek w taki sposób aby było dla niego najbardziej wygodnie. Pomyślałem, że warto byłoby utworzyć specjalny temat w którym każdy z użytkowników podawałby najlepszy bet ze swojego tematu do gry, taki do którego jest pewny mniej więcej w 80-90%. W temacie znajdowałoby się dosłownie góra 10-15 typów w miesiącu. Żeby nie wrzucać co popadnie mógłby być limit, np. każdy user może podać maksymalnie 2 w miesiącu pod warunkiem że taki typ posiada. Nic na siłę. Myślę że taki temat miałby swoje plusy:
+ mamy pewność że typ ma wysokie prawdopodobieństwo sukcesu
+ przejrzystość najlepszych betów w strefie zamkniętej
+ grając typy wyłącznie z tego tematu szansa wyjścia na plus ze strefy zamknietej wzrosłaby
Byłbym wdzięczny o zastanowienie się nad takim rozwiązaniem
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Żeby nie wrzucać co popadnie mógłby być limit, np. każdy user może podać maksymalnie 2 w miesiącu pod warunkiem że taki typ posiada. Nic na siłę. Myślę że taki temat miałby swoje plusy:
Na takiej zasadzie powinna funkcjonować Strefa Zamknięta, bez otwierania jakiegoś specjalnego tematu. Na innej strefie na której działam, pewien gościu podał 5 typów od początku roku. Chyba nie muszę pisać jaką ma skuteczność...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dawid to dobrze opisał. Mamy podawać najpewniejsze typy, nic na siłę. Chodzi oto by SZ była wartościowa, a nie walenie na siłę milionem typów. W ostatnim czasie podałem jeden typ i na razie się nie zapowiada bym coś podał. Niemniej oto chodzi. Niebawem coś więcej napiszę, ale na razie znowu zawrót głowy.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Beniu ogarniaj ogarniaj bo póki co spece od baitlonu podają siatke a spece od kosza tenis, to ma być Strefa &#39;0&#39; ;)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Na takiej zasadzie powinna funkcjonować Strefa Zamknięta, bez otwierania jakiegoś specjalnego tematu. Na innej strefie na której działam, pewien gościu podał 5 typów od początku roku. Chyba nie muszę pisać jaką ma skuteczność...
Mała ilość typów nie determinuje zawsze skuteczności. Oczywiście to kwestia indywidualna. Ktoś podaje kilka betów w roku i jest ok, ktoś poda kilka betów w tygodniu i też jest ok. Wszystko zależy od dyscypliny w jakiej opiewa dany typer i od możliwości czasowych. Wiadomo nie od dziś, że tylko interesowanie się dyscypliną procentuje. Do czego zmierzam. Są dyscypliny których sezon trwa krótko albo bardzo długo wówczas ilość typów może przekraczać czasami kilkanaście w miesiącu. Dajmy na przykład tenis. Podczas Szlemów liczba poszczególnych typów w miesiącu będzie duża, w innym zerowa. A skuteczność wcale nie musi być ujemna. Osoba więc która podaje dużo typów wybiera mimo wszystko jeden bet lub dwa i wrzuca do wspomnianego wcześniej założonego tematu, natomiast osoba która tak jak powiedziałeś podaje kilka betów może nie w roku ale w miesiącu ponieważ regulamin SZ nie pozawala na to i niech wrzuca wszystkie albo też niech wybiera jeden. No ale to tylko propozycja.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Żeby nie wrzucać co popadnie mógłby być limit, np. każdy user może podać maksymalnie 2 w miesiącu pod warunkiem że taki typ posiada. Nic na siłę.
bez sensu jakikolwiek limit, pisałem o tym poniekąd żeby może odsunąć własne tematy na rzecz jednego zbiorczego tylko bez wrzucania tam typów pokroju under/over gemowy w tenisie, bo to trochę loteria (na Twoim przykładzie Scotratez). Brak motywacji żeby przełamywać i wiele innych czynników się na to składa. Jakby ktoś przekroczył limit to co? pisałby do innego usera SZ żeby podał jego typ, bo ma limit? to nie jest rozwiązanie przecież żadne.
+ to co dawid.400 wcześniej napisał:
1. &quot;Oszczędzajcie jednostki&quot; ja na SZ stawkuję w taki sposób od 1-4 normalne typy w zależności od pewności, 5-7 mega pewny typ, ale to już taka pewunia że głowa mała. 8-10 tylko wtedy kiedy mam informacje od swoich ludzi, i też w zależności jakie jest to źródło informacji. Tutaj nie chcę nikogo krytykować ale jeśli ktoś daje 8/10 to &quot;nie ma prawa to nie wejść&quot;.
oszczędniej z jednostkami, bo nie staty są tu najważniejsze. Ja w trakcie sezonu żużlowego spokojnie więcej niż 2 typy/miesiąc podam, bo rok w rok jest sporo pomyłek oddsmakerów, wystarczy przejrzeć tematy czarnego sportu z lat ubiegłych tylko trzeba wiedzieć o której godzinie czekać na kursy.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Zgadzam się - ograniczanie maksymalnej ilości typów jest bez sensu. Niech każdy podaję ich tyle ile uważa za słuszne.
Rozumiem też, że &#39;znawca&#39; w danej dyscyplinie może nie podawać typów w okresie jak skończą się jej rozgrywki. Ważne by w sezonie podawał i był z tego zysk ????
Jak ktoś podaje dużo typów a innemu się to nie podoba to niech bierze od niego tylko te typy, na które typer podaje wyższą stawkę. Każdy chyba wie, że im więcej typów się podaje tym trudniej jest uzyskać bardzo dobry wynik ale jak ktoś daje radę to dlaczego mu tego zabraniać?
Najważniejsze jest umiejętne stawkowanie typów. Jak ktoś daje wysoką stawkę to niech to jest mega pewne. Jak komuś kilka razy nie wyjdzie z tą wysoką stawką to niech się konkretnie zastanowi bo może coś źle robi, a Admin się zastanowi czy ta osoba się tutaj nadaje. Jest kilka osób, które uważam, że nie powinny być w SZ i prawdę powiedziawszy nie korzystam z ich typów, ale są również osoby, których typy bardzo sobie cenię! Myślę, że nowi w SZ po miesiącu może dwóch wyrobią sobie zdanie ????
ps. Adminie co z moim podpisem pod nickiem? dostanę kolorek i podpis?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No macie racje. Limit typów został zniwelowany. Był on po to, by po prostu Strefa żyła, a jak na razie jest bardzo dobrze pod tym względem.
Co do stawek i podawanej ilości typów to yield wszystko zweryfikuje.
 
Do góry Bottom