>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
spytam kolejny raz, ponieważ nic się nie zmienia: dlaczego Moderatorzy czy też Znawcy/Typerzy, którzy są naprawdę bardzo dobrzy w swoich dziedzinach nie mają dostępu do SZ i nie piszą tutaj??
wszedłem dzisiaj na Dyskusję i adqs napisał jedną fajną wiadomość &#39;dobry typ w betcity&#39; - wiem, że zna się na ręcznej, więc wchodzę na betcity a tam kurs na jutro na ręczną kobiet na SPR @2,25 - co jest ewidentnym błędem, tam jutro pojawi się pewnie kurs w okolicach 1,5 na tą drużynę ???? więc nic tylko brać...
no ale dowiedzą się o tym tylko osoby, które napisały do niego na PW albo się znają, reszta tutaj to nawet nie będzie o tym wiedziała...
od dłuższego czasu można zaobserwować że zdecydowanie więcej value betów można wyłapać obserwując posty tych kilku modów/znawców niż w tej całej SZ...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Niebawem się tym zajmę. Teraz mam trochę zbyt wiele na głowie. Dojdzie do reformy. Już mam koncepcję i myślę, że będzie lepiej.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Naval - Leixoes bez bramek niestety, ostatnio ze zmiennym szczęściem w SZ i w marcu trzeba się poprawić a czasu będzie więcej.
Minął miesiąc a Benek dalej koncepcji nie przedstawiłeś ;) Myślę, że przynajmniej kilka słów o ogólnym zarysie możesz napisać i inni będą mogli się wypowiedzieć na ten temat. Bo zmiany jak najbardziej wskazane. Pozdrawiam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Z Marcinem-Odrą doszliśmy do porozumienia z nowym typem Strefy Zamkniętej. Będzie ona powiązana z rangą znawca oraz dla osób jak Wy, czyli z ponadprzeciętną wiedzą na dany temat - niekoniecznie powiązany z jakąś jedną dziedziną sportu. Niebawem zostanie napisany regulamin (dziś/jutro). Każdy dostanie PW z Was jak i wszyscy Znawcy.
Mam nadzieję, że teraz ruch się poprawi ;)
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dobra inicjatywa. Myślę, że skoro jakieś zmiany są to proponuję kilka zmian porządkowych. Czyli formuła jak we wszystkich SZ z typowaniem - czyli na każdy typ nowy temat jest zakładany i tam można dyskutować, wtedy będą teoretycznie bardziej wyselekcjonowane typy. Dodatkowo jakaś lista osób oraz staty co miesiąc. No i stawkowanie x/10 czyli standardowe powinno być. Tyle z moich propozycji, decyzja należy do Was a duże forum to i duży potencjał.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Rygor był moim największym problemem to fakt, ale teraz już się to zmieni. Wzrośnie liczba userów w dziale i trzeba dbać o potencjał. Na pewno będzie zmiana względem statów. Jeśli przez dwa miechy z rzędu będzie na minus to automatyczny out - tzn. nad tym jeszcze popracuję. Będę sugerował by każdy stawkował 1-10/10, ale to już musi zależeć od samego typującego. Na innych forach nie jest to regułą i każdy stawkuje wg swojej koncepcji. Będzie lista i będą miesięczne staty. Powinno to poprawić jakość SZ.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lista osób przede wszystkim, żeby nie było takich akcji, że ktoś ma pare miesięcy dostęp, nic nie daje i zaczyna wrzucać innym jeszcze, a wiadomo, że tak to z pewnymi gwiazdami tutaj bywało.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak będzie temat z listą, która będzie aktualizowana ;)
E: Po meczu lub rano będzie juz ostateczny, nowy, świeży regulamin ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Na dniach dołączą osoby z rangą Znawca. Jest zainteresowanie. Czekam jednak na jak największą liczbę zgłoszeń by weszli szturmem. Luknijcie na regulamin i na PW. Potem odpiszcie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom