>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
M 0

mazine

Użytkownik
Tak damian, dobrze zauważyłeś, że livescore w ligach C2 zawsze pokazuje wynik HT: 0:0 , ale w rzeczywistości tak nie jest - po prostu jest to niska liga, a livescore bierze zazwyczaj tylko końcowe wyniki ... zauważ, że gdy zobaczysz szczegóły meczu , to piszą, że bramki padały w minutach 60, 70, 80 .. jest tak w każdym jednym meczu ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
co na dziś ;) ?
ja myślę o Cortibie, która dzisiaj będzie miała super okazję do wygrania spotkania - w klubie obchodzone sa uroczystosci 100 lecia istnienia, więc będa pewnie mieli super motywację ponadto Nautico ostatnio w strasznej formie i bez 4 zawodników.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Już info potwierdzone, trener bramkarzy Bekas stanie między słupkami płockiej bramki hehe ????
Widocznie można, pierwszy Melon kontuzja Palca zerwane nerwy w palcu coś takiego drugi bramkarz ostatnio z kręgosłupem problemy i sytuacja awaryjna
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Nie o to mi chodziło chodziło mi o miejsce twojego zamieszkania i w tym mieście żeby nikt lepiej nie wiedział bo ja będę miał lipę ????
Luźno ziomekkk
 
M 0

mazine

Użytkownik
Mam info od znajomego o paru meczach, napisał mi, że ze strefy VIP, jednak szanse ocenia na 4-5/10 , ja jednak nie mam zaufania do niego jeszcze , więc nie podaje w temacie tylko tutaj... jeśli ktoś ma ochotę to zagrać - może spróbować , znajomy mówi, żeby spróbować, kursy są wysokie ..

Örebro - Ljungskile SK ht/ft 1/2 @41
Cruzeiro - Fluminense Powyżej 3 bramek @3.00 ( napisał 7+ , nigdzie tego nie widze )

bet365
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
z tego co dzis czytam to ponoc Piast-SLask był mecz 3za3 i grali X ale z h2h za cholere tego nie moge zaobserwowac
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
cos na dzis ciekawego ;)) ?
Ural Great has some serious financial problems. Club property could be arrested today. S.Belov ex-coach and now ex-general manager did not receive his salary and is going to try with club in the court.. His absence could be vital for club because he is very-very important person in this club and I think that he is the true coach of this team because he conslulted young Dvinianov since he became coach of UG.
Unfortunately I have not seen Ural Great games this year but according to testominials the game Ural Great has a lot of problems.. players don&#39;t know what to do and where to run.. many mistakes and no collective game.. Those off-court problems also should be counted if you want to bet on this match.
However officialy club stated that next 2 games games against FMP and Spartak have extreme urgency but I still can&#39;t be sure about Ural Great real level.. Everything is possible here.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom