>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Serie wyników

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wszystkie wątki w dziale LINKI BUKMACHERSKIE zakładałem z podaniem wtedy posiadanych przeze mnie linków z mojego archiwum - zaś wszystko co znajduje się tu zamieszczone już później (więc także i w tym wątku o seriach) ZAWSZE jest uzupełniane przeze mnie na gorąco, w chwilę po tym gdy tylko coś ciekawego znajdę w necie.
Tak więc ten w/w konkretny adres jest znany mi od 6.02
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dziękuję. W takim razie warto obserwować ze 2 tygodnie, skrupulatnie kopiować tabelki (najlepiej na dzień przed datą meczyków), sprawdzić kilka dni póniej czy autor bloga nie podkolorował wpisów, a potem rozliczać w jakimś excelu.
Spróbuję ????
 
B 66

brokers

Użytkownik
Czegoś tutaj nie rozumiem. Przecież autor nie musi nic koloryzować bo to jest czysta statystyka dotycząca serii więc po co miał by to robić ?
 
B 66

brokers

Użytkownik
W statystykach jest normalnie liga chińska więc tym bardziej dziwi, że nie ma tego meczu w zakładce serie, szczególnie że pamiętam że kilka razu były uwzględniane mecze z tej ligi.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kto wie, czy to że w Chinach jest już faza playoff, nie ma tu dla nich znaczenia...
Bowiem kilka znanych mi portali statystycznych nie uwzględnia takich wyników - bazując tylko na meczach fazy zasadniczej i to w odniesieniu także do innych dyscyplin, jak np. hokej.
 
S 0

sobierk

Użytkownik
Edi8 w Tobie nadzieja.
Szukam strony gdzie bede mogl wyszukac spotkania tylko w interesujacej mnie kwestii 1ht/2ft lub 2ht/1ft.
Nie interesuja mnie strony gdzie jest podane ht/ft ile kto kiedy.Chodzi mi o to ze wpisuje 1ht/2 ft i wyskakuja mi tylko takie wyniki.
Jestes mistrzem w wyszukiwaniu stron.
Daj buk zebys taka znalazl.
Ewentualnie jakis skrypt czy cos takiego.
 
S 0

sobierk

Użytkownik
Edi8 w Tobie nadzieja.
Szukam strony gdzie bede mogl wyszukac spotkania tylko w interesujacej mnie kwestii 1ht/2ft lub 2ht/1ft.
Nie interesuja mnie strony gdzie jest podane ht/ft ile kto kiedy.Chodzi mi o to ze wpisuje 1ht/2 ft i wyskakuja mi tylko takie wyniki.
Jestes mistrzem w wyszukiwaniu stron.
Daj buk zebys taka znalazl.
Ewentualnie jakis skrypt czy cos takiego.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@sobierk&gt;&gt; nie wiem, czy zamieszczając ten wpis w wątku o seriach Tobie faktycznie chodzi wyłącznie o serie takich wyników jak podałeś, czy o ich statystyki w dorobku poszczególnych drużyn w interesujących Cię ligach?
Bo jeśli o statystyki, to po 1. nie ten wątek (bo jest tu dla nich oddzielny) a po 2. to mam taką stronę ????
Jest to rosyjski portal statystyczny http://www.stat-football.com/en/
gdzie są podawane statystyki i to nawet we wszystkich 9 możliwych układach wyników pomiędzy HT a HT2:
http://www.stat-football.com/en/t/ire10.php?c=26
(tu na przykładzie Irlandii)
tak więc szukaj tam w kolumnach wyników dla HT/FT jako W-L oraz L-W
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom