>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Samochód do 23 000 PLN

ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Cześć, chciałem się zwrócić do Was o pomoc. Mianowicie planuje we wrześniu zakupić swój pierwszy własny samochód. Cena do okolo 23 000 bo mniej więcej tyle mam odłożone.

Auto do jazdy miejskiej, dla studenta, więc wiadomo w miarę ekonomiczne (niekoniecznie LPG). Zastanawiałem się nad Astrą III GTC. Fajnie wyposażona jak na taką cenę. Innych pomysłów póki co nie mam.

Jeśli są tutaj osoby obcykane w motoryzacji to prosiłbym o pomoc czy tutaj czy na PW.

Pozdrawiam ????
 
J 89

jediusz

Użytkownik
A wiecej szczegółów? Wolisz diesla czy benzynę? Jakie wyposażenie uznajesz za obowiązkowe, ile drzwi i jaki przedział wiekowy Cie interesuje?
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Wiesz co, cały czas jeździłem Hondą City IV od rodziców ww benzynie (1,4) ale ostatnimi czasy miałem okazję jeździć Corsą C w dieslu (wersja sport 1,7) i dużo lepiej jeździło mi się tą Corsą. Dla mnie auto rewelka.
Co do drzwi to w sumie jest mi to obojętne. Klima obowiązkowo, wiadomo takie rzeczy jak elektryczne szyby czy lusterka w tej cenie to chyba standard więc nie wspominam.
A z bzdetów to może szyberdach (choć niekoniecznie). Jednak na pewno ważne jest dla mnie dobre nagłośnienie lub możliwość wsadzenia takowego w przyszłości. I wejść AUX/USB też konieczne.
Co do przedziału wiekowego to ciężko mi powiedzieć. Nie chciałbym za dużo wsadzić w to auto więc żaden rupieć.
 
J 89

jediusz

Użytkownik
W takim razie warte rozważenia są następujące propozycje modelowe:
http://otomoto.pl/honda-civic-viii-oryginal-ksiazka-serwisowa-C33117353.html
Przy czym w Hondzie występują jeszcze bardzo dobre silniki benzynowe 1.8 i za nimi warto się rozejrzeć
http://otomoto.pl/audi-a3-s-line-C33969799.html
Bardzo dobra jakość i mała awaryjność
http://otomoto.pl/renault-megane-iii-navi-skory-panorama-C34119309.html
najmłodszy z zestawienia, kolega ma i sobie chwali mimo, że Renault ???? EDIT: Ten przykłądowy samochód nie odpala ale można znależć sprawne modele w podobnej cenie.
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-v-C34276458.html
Nieśmiertelny Golf ????
http://otomoto.pl/mazda-3-i-citd-109km-C29138022.html
i bardzo fajna mazda ????
http://otomoto.pl/renault-twingo-rs-sport-133ps-C33973686.html
a to taki bonus - mały wariat ????
EDIT 2:
szukałem za 21.000 rezerwując 2.000 zł na opłaty plus podstawowe wymiany (np. rozrząd)
 
O 5

olex13

Użytkownik
Proponuję kabrioleta, wtedy masz wielki szyberdach, wszyscy dookoła słyszą, źe jedziesz wiec na nagłośnieniu zaoszczędzisz a i zimny łokieć będzie zawsze odpowiednio schłodzony bo widzę źe masz kolego takie priorytety nie inne...A i klima jest zawsze i raczej nie zepsuje się ????
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
EkaGa mój brat i Ja sprowadzamy samochody zza granicy obecnie mamy około 40 jeśli jesteś chętny napisz tutaj co Cię interesuje.
A z konkretnego kraju sprowadzacie ? Konkretne samochody , okazje czy np. na zamówienie ? No i gdzie macie tzw bazę ? ????
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Aha dzięki.W sumie ja szukam czegoś małego co pali niewiele ( niestety mieszkam w Warszawie ).Powoli rozglądam się za VW Polo pięciodrzwiowym , ale tego jest pełno , nawet patrząc na allegro więc coś sobie znajdę w miarę sensownego. :p
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Auto do jazdy miejskiej, dla studenta, więc wiadomo w miarę ekonomiczne (niekoniecznie LPG). Zastanawiałem się nad Astrą III GTC. Fajnie wyposażona jak na taką cenę. Innych pomysłów póki co nie mam.
student? ekonomiczne? GTC? chłopie jedno z drugim i trzecim się wyklucza. 1,4 może i pali w granicach 7 litrów ale to jest muł 0 przyśpieszenia, 0 mocy, auto dla emeryta generalnie a jakieś sensowne 2,0 pali w granicach 10. Generalnie jeśli chodzi o auto cena &lt; jakość to chyba zdecydowanie Mazda 3 ewentualnie Toyota Corolla IX ostatnie roczniki ale zdecydowanie wersje Japońskie a nie GB, 1,6 110 kucy powinno spalić koło 6 litrów ale dużo lepsze osiągi i dynamikę ma 1,8i 16V 192 KM pali koło 8 i jak dla mnie to autko to jest petarda. Świetne zawieszenie, trwały układ hamulcowy i wszystkie wieśniackie BMW czy Audi mogą się schować. Wiadomo, jak po mieście to żadne diesle i dpfy bo więcej z tym problemu niż pożytku. Mitsubishi Space Star też nie powinien być złym pomysłem też mega ekonomiczne autko, no ale wszystko zależy od tego co masz w głowie - kozaczenie czy ekonomika.
 
D 0

didi3r

Użytkownik
Ja Ci proponuje Seata Leona Top Sport do tej ceni kupisz spokojnie 2005 rok , diesel 150km a spalanie ok 6 litrów waga mała moc duża, ekonomiczne i ładne .
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
To i ja się podłącze do tematu. Szukam czegoś w podobnej cenie +/- 2 tysie. Na razie jeżdżę bmw e39. A wiadomo, że bmw trochę drogie w utrzymaniu (jak na ten rocznik). Najbardziej zastanawiam się nad A4 b6 (03/04 r.). Macie jakieś propozycję? Raczej tylko niemieckie auta mnie interesuję (na pewno odpadają francuzy). Fonfe skąd wgle jesteś?
Miałem już dwa benzyniaki, więc teraz diesel. Najlepiej do 2 litrów. KM no minimum jakieś 120.
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Ja się czaje na A4 B7 da rade złapać fajny egzemplarz kolo 24tys nawet.
I ogolnie rozmyślam jeszcze nad Seatem Leonem 1,9tdi 150KM i golf 5 tez w silniku 1,9 110KM najpopularniejsze, cieżko złapac coś godnego z większą ilością koni mechanicznych, ale zawsze można go podchipować do około 140KM. wszystkie z podanych aut mają bardzo małe spalania
 
Do góry Bottom