>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Runda zasadnicza grupa II

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
co panowie proponujecie na jutro w meczu z Duńczykami? Na naszych w sts kurs jest 3,90! Czy chłopcy zepną tyłki i wygrają z Duńczykami? co sądzicie? Może jakoś wstrząśnie nimi ta porażka? Może chociaż o handi pomyśleć z korzyścią dla nas?

A co o meczu Niemcy - Serbia? Ja uważam że 1,50 za Niemców można brać
 
K 0

krol25

Użytkownik
Macedonia-Norwegia 1 2,35

Macedończy bardzo dobrze spisują się na tym turnieju zwyciestwo z Polska i Rosją i także dobry mecz z Niemcami gdyby Kiryl Lazarov nie dostał czewonej kartki Macedonia mogła by ten mecz wygrać , jeżeli zagrają tak jak z Rosją to wygrana powinna być
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Ja dzisiaj przy stawianiu nie łudziłbym się i postawił na Danię -3,5 bramki, po kursie 1,80 (toto-mix). Ostatni, kompromitujący mecz z Niemcami pokazał wszystkie słabości naszej drużyny. Jaszka póki co do pięt nie dorasta Tkaczykowi, a zapowiadany na wielką gwiazdę tej imprezy Krzysztof Lijewski nie pokazuje niemal nic ciekawego.
Dania natomiast weszła do drugiej fazy z kompletem zwycięstw i moim zdaniem pewnie będą dążyć do fazy medalowej mistrzostw. Pierwszym krokiem ku tej fazie będzie pokonanie, słabej niestety Polski.
Można też zaryzykować i postawić na Macedonię... Ale jak dla nie no bet. Z jednej strony Lazarov, a z drugiej Norwegowie, którzy by myśleć o dalszej fazie po prostu muszą wygrać ten mecz.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Myślę, że dziś skończy się ładna seria Macedończyków. Gra tej drużyny jak wiemy opiera się na jednym zawodniku. Lazarow jest znakomity, to fakt, ale sądzę, że Norwegowie znajdą sposób, żeby choć trochę go zneutralizować. Jeśli im się to uda to droga do zwycięstwa w tym meczu się skróci. Poza tym Skandynawowie nie mają nic do stracenia i w tym meczu rzucą na szalę wszystkie swoje siły, by przełużyć swoje szanse na awans do 1/2.
Podobnie możnaby napisac o Polakach, z tym, że rywal o klasę lepszy. Duńczycy kroczą w tym turnieju od zwycięstwa do zwycięstwa i dziś powinni bez większych kłopotów pokonać naszą rozbitą drużynę, w której ciężko doszukać się jakichś pozytywnych akcentów (jak na razie chyba tylko kolowy Jurecki i skrzydłowy Tłuczyński). Nasz środek nie istnieje i nie ma pomyslu na grę, nawet jeśli gramy w przewadze. Jaszka to pomyłka, a Lijewscy gwiazdorzą, mimo, że mają ku temu marne powody. Nasz team nie stanowi jedności, dlatego dziś trzeba grać jak największy handicap na Dunów. Duże szanse trafienia.
Niemców też można przyłożyć grubiej. Czytałem o problemach kadrowych Serbii, ale szczegółów nie pamiętam.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Spotkanie: Macedonia-Norwegia
typ:1
kurs:2.3
buk:Sportingbet

Analiza: Dzis o 15.30 zostanie zainaugurowana druga faza mistrzostw świata piłkarzy ręcznych , które odbywają się w Chorwacji.Spotkają sie 2 drużyny, które według mnie dość nieoczekiwanie awanowaly do drugiej fazy. Faworytem buków jest drużyna Norwegów co mnie bardzo dziwi.Oglądałem dwa spotkania Macedończyków i jedno Norwegów.Macedonia w znakomitym stylu pokonała silną Polskę i Rosjanów.Ich lider Kiril Lazarow w tych spotkaniach zdobyl ponad 20 bramek i mial bardzo wysoki procent trafionych rzutów. Natomiast Norwegia przegrała zarówno z Danią jak i z Serbią.Dziś Norwedzy będą ryzykować gdyż tylko zwycięstwo gwarantuje im jeszcze jakąś walkę o medale.Jednak uważam że dziś Norwedzy nie będą mieli wiele do powiedzenia przeciwko rozpędzonym Macedończykom. Uważam nawet że moga być oni czarnym koniem rozgrywek i z takimi rywalami jak Norwegia spokojnie sobie poradzą.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Polska - Dania
typ: Polska wygra różnicą 1-3 goli
kurs: 5,50
buk: bet365
analiza: Dziś o godzinie 20:15 nasz drużyna stanie przed obliczem Danii, która w swojej grupie zajęła 1 miejsce i w rundzie zasadniczej przystępuje z komfortem 4 pkt i wielkimi szansami na półfinał. Polakom niestety nie wyszły 2 mecze, ale podobnie było na IO, gdzie po tym jak już nie mieli szans na medal wygrali mecze o miejsca 5-8. Teraz myślę, że będzie podobnie, gdzie nie ma już takiej presji i emocje jak apetyty kibiców i działaczy opadły. A różnicą 1-3 bramek, ponieważ zazwyczaj mecze z udziałem Polski i Danii toczyły się w równym tempie, drużyny nie odskakiwały na bardzo wiele oczek, a różnice w wygraniu były minimalne lub kończyły się remisem. Liczę ponadto, że znowu świetny mecz zagra Tomek Tłuczyński i ponownie zainponuje skutecznoscią oraz na to, że ponownie Bartosz Jurecki zawalczy na kole. Na razie nie gramy rewelacyjnie na tych MŚ i myśle, że w końcu jakiś mecz nam musi wyjść i będzie to właśnie ten mecz, gdzie kto wie, pociągnie nas do wygrania wszystkich meczy w grupie! O kontuzjach nic nie słyszałem, większość poobijana, ale będą gotowi do gry.
POLSKA GO!! :spokodfhgfh:
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
:wowsdf::wowsdf::wowsdf::wowsdf:Brawo Polacy, obym tylko nie zapeszył, ale tego meczu już się nie da przegrać ???? ) przypominają się najlepsze mecze z przed dwóch lat ???? . Fenomenalnie ???? . Można??? Ano można, trochę presji, mobilizacji, plus w końcu posadzenie Bieleckiego spowalniającego i ograniczającego nam grę do praktycznie jednego schematu... zwyczajnie świeża krew jest potrzebna tej reprezentacji... proszę jak można grać na skrzydłach...i jak można szybko biegać do kontr..a nie spowalniać grę za każdym razem...a ponoć nie mamy skrzydłowych...Nie tu jest problem, problem leży w tym, że jeżeli grasz szybko po obwodzie i swojej gry nie układasz pod jednego zawodnika - Bieleckiego, zupełnie inaczej to wygląda. Obym nie zapeszył, i oby się udało wyjść z grupy, bo szansa jeszcze jest ;).
 
domel 49

domel

Forum VIP
no i bardzo ładnie chłopaki! ???? mamy upragnione zwycięstwo! mamy 2pkt tyle samo co Norwegowie i Macedończycy, jutro wygrywamy z Serbia Dania przegrywa z Macedonia i jest wielka szansa ???? trzeba być dobrej myśli!
dzisiejszy mecz to 2 rożne polowy w wykonaniu naszych, pierwsza polowa fenomenalna zwłaszcza w wykonaniu Kuchczynskiego! nie było mocnych na jego rzuty ze skrzydła! druga polowa to juz trochę słabsza gra w ataku Duńczycy wyszli obrona 3 2 1 i rzuty z 2 linii nie były takie proste. Na szczęście wszystko dobrze sie skończyło Kasa pod koniec udowodnił ze jest w wyśmienitej formie! bramka na 15s przed końcem była bardzo efektowna chociaż sam sie zdziwił ze weszła ????
nie ma co, trzymamy jutro kciuki o 15:30 za naszych i wierzymy w awans!!! stawiam na Polaków bez 2 zdań ???? swoją droga jestem ciekaw jaki będzie kursik ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
pięknie panowie, ale byłem wściekły jak od początku drugiej połowy zobaczyłem Jurasika na boisku, całe szczęście że w nos dostał (nie to że nie lubie Mariusza, lubie, ale dzisiaj był jeden bohater meczu...nazywał się Patryk Kuhczyński), bo gdyby nie Patryk to może i byśmy przegrali ;). W drugiej połowie chłopaki trochę stanęli, ale to co zagrali w 1 to była gra godna mistrza świata. No coż, inna strona medalu (żeby być obiektywnym), to Duńczycy w I połowi oddali nam pole gry i pozwalali na swobodne rozgrywanie. W drugiej, nie dość że przyspieszyli grę w ataku i zaczęli grać szybko na kontrach, to jeszcze zupełnie zmienili styl gry w obronie.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Jeśli wygramy, nie musimy trzymać kciuków za Macedonię z Danią!!
Jeżeli wygramy my, a NORWEGIA ogra Niemców, wtedy nie patrzymy się już na mecz Dania-Niemcy. Gramy z NORWEGAMI o awans niezależnie od wyniku Niemców, którzy nie raz już nam pokazali, że nie można na nich polegać.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Ok to ja tez troche podeliberuję nad szansami awansu do strefy medalowej.

Mamy 2 pkt, do wygrania w 2 kolejnych spotkaniach +4 pkt. Maksimum jakie uzyskamy w II grupie to 6 pkt.

Niemcy :

5pkt


Niemcy z 5 pkt przewodzą w grupie, pozostały im 2 spotkania : z Norwegią i Danią. Aby mieć pewny awans wystarczy im remis w jednym ze spotkań, gdyż nawet w przypadku 6 pkt Polaków liczą się bezpośrednie spotkania. Także ich możemy praktycznie wykluczyć jeżeli chodzi o rozważanie awans/brak awansu.

Dania :

4 Pkt


No dzisiaj namieszaliśmy im strasznie w szykach. Aby mieć pewny awans muszą wygrać 2 kolejne spotkania, bądź jedno wygrać i jedno zremisować. Pozostały im spotkania z Niemcami i Macedonią. W każdym z tych meczy może być wynik zarówno na korzyść Duńczyków jak i ich przeciwników. Jednak jest jedna ważna sprawa. Ostatni mecz grają z Niemcami którzy mogą mieć w ostatniej kolejce zapewniony awans, a Niemcy to nie jest taka drużyna wg. mnie która walczy w spotkaniach o niewielką stawkę.


Serbia i Norwegia :

Odpowiednio 3 i 2 pkt. Ująłem te 2 drużyny w jednej grupie, ponieważ z punktu widzenia naszego zespołu tak na prawdę liczą się tylko wygrane z tymi zespołami. Dziś Macedonia poległa w walce z Norwegią, co było dla mnie troche zaskakujące, nie widziałem meczu więc nie mogę sie wypowiadać czym to było spowodowane. Jednak chodzi o jedno : aby awansować te 2 drużyny musimy pozostawić w przegranym polu. Nie ma innej opcji, choćby remis w jednym z tych spotkań skazuje nas na walkę o miejsca 5-8, bądź 9-12. Tak więc nie ma potrzeby rozpatrywać szans tych zespołów o strefę medalową, gdyż pozostaly im spotkania z Polską i jedynie w tym aspekcie, tzn. która z tych drużyn jest lepsza, możemy rozpatrywać która z tej trójki ma szansę na awans.

Nie biorę pod uwagę drużyny Macedonii, jest to moje prywatne odczucie, jednak nie sądzę aby udało im się awansowac do strefy medalowej. Oczywiście w jutrzejszym spotkaniu, mogą sie przyczynić do naszej lepszej sytuacji w grupie, jednak nie uważam żeby mogli wygrać 2 pozostałe spotkania.

Rasumując sprawa jest dość prosta z jednej strony, musimy wygrać 2 kolejne spotkania - z Serbią i Norwegią. Jednak z 2 strony, mimo wygranych w obu tych spotkaniach możemy nie awansować do strefy medalowej. Wydarzy się tak w przypadku 2 wygranych Duńczyków, bądź remisu w jednym ze spotkań Niemców.

Niestety nie jest tak jak w innych dyscyplinach, że mecze rozgrywane są o tej samej porze. Jutrzejszy dzień rozwieje wiele wątpliwości, może być tak, że cała moja analiza szans awansu zda się &quot; psu na budę &quot;. Może też sie rozstrzygnąc w ten sposób, ze mecz z Norwegią będzie meczem o awans do pierwszej czwórki turnieju.

Jednak moim prywatnym zdaniem dzisiejszym spotkaniem Polacy udowodnili, że są drużyną ze ścisłej światowej czołówki i tego już im nikt nie zabierze. I tym optymistycznym akcentem chciałbym zakończyć moją wypowiedź ;)
 
P 0

papi

Użytkownik
to co zrobily buki wystawiajac kurs 3,4 na norwegie z niemcami to jakies nieporozumienie. jestem pewien zwyciestwa norwegow. nic tylko grac ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
może być różnie, ale faktycznie trochę przesada, Norwegowie szczerze powiedziawszy też nie prezentują się jakoś rewelacyjnie, przegrali z Serbią i Danią, wczoraj Macedonie ograli, ale łatwo nie było. Z drugiej strony Niemcy również jak ich wczoraj oglądałem, też męczyli się straszliwie ???? . Zobaczymy.
 
radosny 0

radosny

Użytkownik
no ja własnie jestem zdania, że Niemcy dzisiaj muszą wygrać... przy porażce z Norwegią ich awans do strefy medalowej byłby pod wielkim znakiem zapytania. Musieliby wtedy pokonać Danie podczas wtorkowego spotkania... a zwróćmy uwagę iż Dania to najmocniejszy przeciwnik z tych trójkowych meczy..
Osobiście obstawiłem 1 na Niemców i myślę ze tym razem mnie nie zawiodą!
Bardziej boje się o naszych szczypiornistów... Wczoraj Serbia pokazała, że tak łatwo z nią się nie wygrywa... Myślę jednak, że wczorajsza wygrana uskrzydli naszych zawodników i pokonają Serbie ! ????
Polska do boju!! ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Nasi dzisiaj pokazali klasę ???? Serbowie dosłownie nie istnieli , warto było obejrzeć to spotkanie , bo było na co popatrzeć ???? tylko ten Jaszka... coś się nie może odblokować :jezora:
 
S 0

szmal

Użytkownik
wkurza mnie to, ze komentator sie do Bieleckiego przyczepil. moze i skutecznosc slaba, ale zawsze gdy chcial znalezc pozycje byl wysoki rpessing i nie bylo jakd okladnie rzucic. po za tym ajk dzisiaj gral popisal sie 4 efektownymi asystami, nie rzucal jak egoista tylko gral dla dobra druzyny. jak dla mnie torche nieslusznie potraktowany. MoM dla Szmala jak najbardziej zasluzone. Tomasz Tluczynski kiolejny kapitalny mecz, 11/11 100% a kiedys ktos w sb napsial ze mial dzien zycia i nigdy nie powtorzy takiego wyczyny, a jednak! brawo. ladny mecz, mam nadzieje ze pozostale spotkania dobrze sie uloza i przejdziemy dalej.
 
radosny 0

radosny

Użytkownik
Macie chłopaki racje mecz świetny ????
Co do meczu Niemcy - Norwegia pomyliłem się ale to chyba nawet bardzo dobrze ;] Jakbym chciał aby z grupy wyszła Polska i Dania!! ????
Wszystko jest możliwe... Polska we wtorek pokonuje Norwegię. Niemcy przegrywają z Dania co jest bardzo mozliwe. Przy takiej grze jaką ostatnio pokazuja, myśle ze Dania jest ich w stanie pokonac...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom