>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozwój osobisty - Motywacja, cele w życiu, sukces, praca nad sobą itp.

M 0

motor1992

Użytkownik
Mi w rozwoju osobistym bardzo pomaga MICHAŁ WAWRZYNIAK dla mnie to mega gość lepszego motywatora nie ma dla mnie.
-przez wiele lat grałem w zakłady wiadomo po co jak każdy żeby zarobić przegrywałem duże sumy
-pomógł mi to rzucić bez żadnych problemów z dnia na dzień
-pomaga mi w życiu codziennym
-ale najbardziej mi pomaga motywować i działać w branży revser czyli w marketingu online co może go robić każdy tylko konsekfencje trzeba mieć
-dzięki temu biznesu rzuciłem prace na etacie ,robię to co chcę spełniam swoje marzenia i najlepsze zarabiam co dzień coraz więcej takie kwoty co kiedyś myślałem że nigdy nie będę miał
Właśnie powinien tu być założony temat o revserah ktoś chce pomóc mi
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Masz jeszcze jakieś gotowe regułki, posty?
&quot;Odkąd poznałem Kołcza Majka faceta przebierającego się w sukienki, w inne dziwne ubrania, moje życie diametralnie się zmieniło. Rzuciłem etat, zarabiam 15 tysięcy miesięcznie nie robiąc nic. Czytam książki, przebiegłem maratony, zacząłem odnosić sukcesy w każdej dziedzinie. Gdyby nie Pan Michał, zapewne skończyłbym ze sznurem, co dalszą konsekwencją byłby cmentarz...&quot;
Przecież Kołcz Majk to jest największe *****, nieporozumienie, festwial żenady, cyrk bólu tego całego rozwoju osobistego. Ten facet osiągnął sukces w byciu najbardziej nienawidzonym kołczem, pośmiewiskiem itd. To klaun i błazen, żerujący na najbardziej naiwnych frajerach.
 
K 0

kasia25

Użytkownik
Też zastanawiasz się nad zakupem tego kursu ? Przeszukałem cały internet na temat tego kursu i nie ma żadnych informacji.
to ja odpowiem, bo tez się zapisałam na ten kurs, przelałam pieniądze i z kursu po kilku miesiącach musiałam zrezygnować. Zgodnie z tym co mowil ten pseudo motywator, ze odda pieniądze w każdym momencie, nie otrzymałam ich do dzisiaj, pisałam maile, dzwoniłam...zero kontaktu..co tydzień robi konferencje z uczestnikami kursu na których możesz zadawać pytania odnośnie kursu, wiec zapytałam o zwrot kosztów również i tam...najpierw wymijająco stwierdził, ze jest na wyjeździe i maile będzie odczytywal dopiero w sobote, gdzie dostep do kursu został zablokowany od razu kiedy tylko do niego napisałam, ze rezygnuje, czyli ponad 2 tygodnie wcześniej. Kiedy zadałam konkretnie pytanie kiedy będzie przelew zostałam wyrzucona z konferencji.....wiec taka jest prawda o jego kursie...ja tego na pewno tak nie zostawię i jeszcze pan Jacek o mnie usłyszy....
 
I 0

i-love-books

Użytkownik
Z kanałem sukces.pl tak na prawdę zaczęła się moja przygoda ze światem biznesu i zarabiania pieniędzy. Podoba mi się sposób, w jaki twórca tłumaczy, że zarabianie pieniędzy to bardzo prosta sprawa... na dobrą sprawę :D słyszałam też o tym że napisał książkę, ale krążą o niej różne opinie. Jestem nastawiona pozytywnie ale... wolę zapytać.
https://sukces.pl/jak/
Kto czytał? :D 
 
K 0

KiNa20

Użytkownik
Nie każdemu człowiekowi pasuje rola trenera czy coacha- można wtedy wybrać opcję doradcy zawodowego, który może pomóc dostrzec swoje dobre strony i predyspozycje;) Warto zacząć od poznania swojej osobowości, podsyłam link do artykułu co to jest diagnoza osobowości https://perso.in/blog/diagnoza-osobowosci/ Jeżeli trener nie jest dla Ciebie bo uważasz, że nie są oni na tyle skuteczni za to jakie pieniądze biorą, to może akurat takie testy się sprawdzą:geek:
 
Do góry Bottom