>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

rozliczanie handicapow w tenisie

mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Witam kolegów;) mam pytanie o rozliczanie handicapow w tenisie .postawiłem na jednym kuponie +3.5 gema na Fogniniego z Nadalem i padł wynik 5:7 3:6 dla Nadala wydawało mi się że taki wynik na pewno pokrywa ten handicap jednak w pinnacle rozliczyli mi jako przegraną ..w drugim meczu na kuponie było trochę podobnie na Mullera z wawrinka + 4.5 gema i wynik padł 4:6 6:7 dla wawrinki i to rozliczyli jako wygraną a stosunek był taki sam jak u fogniniego więc czegoś tu nie rozumiem..
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Fog przegrał 5 gemami. Postawiłeś że przegra max 3(handi 3.5), więc zakład jest przegrany.
Muller przegrał 3 gemami, a postawiłeś że przegra max 4(handi 4.5), więc zakład jest wygrany.
Oba zakłady dobrze rozliczone.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Dzięki chłopaki. To ja do końca nie rozumiałem handicapow.. a co jeśli przy takim obstawieniu fognini po prostu wygra to kupon wchodzi? I Jeszce jedno pytanie które to są handicapy żeby obstawic że właśnie dany zawodnik ugra przynajmniej minimalna ilość gemow? Np ze fognini ugra przynajmniej 6 czy 8 gemow?
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Mnie bardziej zastanawia, w jaki sposób Ty to liczysz, bo kombinuję, kombinuję i nie mam bladego pojęcia ????
Do liczby gemów zdobytych przez Foga dodajesz handi. Fog zdobył w pierwszym secie 5, w drugim 3, łącznie 8. Dodajesz 3.5 i wychodzi 11.5. Nadal zdobył 7 i 6 czyli 13. Fog ma mniej gemów więc zakład przegrany.
 
H 187

h778

Użytkownik
Do liczby gemów zdobytych przez Foga dodajesz handi. Fog zdobył w pierwszym secie 5, w drugim 3, łącznie 8. Dodajesz 3.5 i wychodzi 11.5. Nadal zdobył 7 i 6 czyli 13. Fog ma mniej gemów więc zakład przegrany.
No to to ja wiem, mnie chodziło o sposób rozumowania autora wątku
 
R 0

ramado

Użytkownik
Witam,mam pytanie odnosnie HC.W dzisiejszym meczu Keys-Ivanovic padl rezultat
2:1 (4:6 6:4 6:4) w Pinnacle obstawilem ten mecz HC+1.5 na Ivanovic moj kupon rozliczyli jako przegrany ???? ja zas liczylem ze kupon jest do przodu,
prosze czy moglby ktos w tej kwestii mnie troche oswiecic :???:
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Witam,mam pytanie odnosnie HC.W dzisiejszym meczu Keys-Ivanovic padl rezultat
2:1 (4:6 6:4 6:4) w Pinnacle obstawilem ten mecz HC+1.5 na Ivanovic moj kupon rozliczyli jako przegrany ???? ja zas liczylem ze kupon jest do przodu,
prosze czy moglby ktos w tej kwestii mnie troche oswiecic :???:
W tym wypadku Keys zdobyła 16 gemów, a Ivanovic 14. Dałeś +1,5 na Ivanovic co łącznie daje 15,5 więc zakład jest przegrany.
 
R 0

ramado

Użytkownik
Ja myslalem ze chodzilo o sety ,a w jaki sposob mozna pokryc HC 1.5 gema przeciez to niema szans ????

HC 2.5 to moge sie zgodzic ale 1.5 niewiem w jaki sposob
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
HC +1,5 można pokryć na wiele przeróżnych sposobów, ale jest to bardzo niska linia i często podchwytliwa. Jeżeli grać takie opcje to polecam właśnie od +2,5.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
RAMADO a jaki miales kurs na +1.5 Ivanovic? jesli to setowe handi to bylby kurs okolo 1.30
+1.5 gema jak nie ma szans pokryc?
np Keys-Ivanovic 6-3 1-6 6-3 i wchodzi +1.5 gema
(6-3 (3) - 1-6 (5) + 6-3 (3) daje przegraną Ivanovi jednym gemem. Tak obrazowo.
Na takie zdarznie musiales miec kurs okolo 1.8-1.90
w meczu było 4-6 6-4 6-4 a wiec przegrała dwoma gemami
 
Do góry Bottom