>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rosja - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
appartions 0

appartions

Użytkownik
nie wierze że ufa poradzi sobie bez problemów z Omsk Oglądałem troche ich mecze i tak sobie to wyglądało ja bym postawił ewentualnie z podpórką na Ufa
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
I ufa wygrala 5-2 . Osobiscie ogladalem mecz i moge zaliczyc go do jednych z ciekawszych.Bardzo ciekawie wygladala pogon ufy za wynikiem , gdy przegrywali 0-1 szczescie usmiechnelo sie w przeciwnym kierunku , bo juz na poczatku drugiej tercji strzelili bramke lecz sedzia nie uznal ... potem po ciekawej akcji wyrownali na 1-1 i wreszcie szczescie usmiechnelo sie na ich korzysc, gdy grali w przewadze w ostatnich minutach drugiej tercji , jakis zawodnik nie pamietam nazwiska;] mniej wiecej z bliska swojej bramki huknol tak ze bramkarz omsk musial skapitulowac .. w karygodnym stylu . POtem worek z bramkami sie rozkrecil i gdy juz prowadzili 5-1 chwile nie uwagi wykorzystal Omsk strzelajac bramke na 5-2 ogolnie dosc ciekawe statystyki np. ta strzalow 40-35 na korzysc gosci . lecz co najwazniejsze mecz zakonczyl sie zwyciestwem Ufy.
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Torpedo Nizny Novgorod - Salavat Ulaef UFA ✅ 3:5
2 kurs: 1.64

W jedynym dzisiejszym meczu Rosyjskiej Superligi zmierza sie dwa z gola odmienne zespoly. Beniaminek z wyjadaczem a zarazem liderem tabeli Superligi. Torpedo Nizny Novgorod - Salavat Ulaef UFA. Novgorod u siebie spisuje sie bardzo roznie, jednak nie udaje im sie wygrywac z zespolami z czolowki ligi, porazki z Magnitogorskiem, CSKA, Petersburgiem, Himikiem i remisy z Dynamo i Jaroslawiem. Natomiast UFA na wyjazdach spisuje sie w miare dobrze jej bilans to: 10-2-5. Ostatni mecz ligowy pomiedzy tymi ekipami odbyl sie na samym poczatku sezonu w 2 kolejce. Wtedy gora byla UFA. Uwazam ze dzisiaj bede podobnie. Moj typ to czyste 2.

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
mich-1910 6

mich-1910

Użytkownik
:hokej::hokej::hokej:
-

CSKA Moscow - Salavat Ulaev Ufa

Dzisiaj o 17:00 w Moskwie dojdzie do bardzo ciekawego meczu. CSKA Moskwa na własnym lodowisku podejmie Salavat Ufe. Na początek trochę słów o gospodarzach. CSKA Moskwa zajmuje czwarte miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 67 punktów. Na własnej tafli zdobyli 34 punkty. Wygrali osiem spotkań, siedem zremisowali i dwa przegrali. Ostatnio prezentują niezłą grę. Pokonali na wyjazdach Spartaka Moskwa (2:4), Avangard Omsk (1:3). W ogóle ostatnio grają na wyjazdach a więc dziś przyjdzie im się zmierzyć w końcu na swoim lodowisku. Czy wygrają? Będzie ciężko bo przyjdzie im się zmierzyć z liderem. Salavat Ufa- to dzisiejszy przeciwnik gospodarzy. W tym sezonie już nic im nie może przeszkodzić z zdobyciu mistrzostwa. Zdobyli 88 punktów i bezapelacyjnie zdominowali ligę. Są najlepszą drużyną grającą na wyjazdach i u siebie. Na wyjazdach zdobyli 36 punktów. Wygrali jedenaście razy, dwa razy zremisowali i pięć meczy zremisowali i dziś liczę że będzie ten szósty. Ostatnio już nie grają widowiskowo jak wcześniej. Niedawno wygrali po dogrywce u siebie z vice liderem St Petersburgiem. A na wyjeździe ostatnio grali co prawda wygrali jeden mecz bez dogrywki ale też musieli się męczyć z Neftekhimikiem żeby wygrać. 4 grudnia przyszło im się zmierzyć z Bars Kazan i przegrali dość wysoko 5:2. Szczerze mówiąc grają ostatnio nierówno a liczyłem na równą grę i pokonanie wszystkich rywali ale tak łatwo nie jest. Dziś myślę że znów Ufa zostanie pokonana tym razem przez CSKA Moskwa, które walczy jeszcze nawet o drugą pozycję. Jak dla mnie 1 ale równie dobrze można zagrać 1X a kurs jest dosyć niezły bo wynosi 1,51 w BAH.

Typ: 1 [2,35]
lub dla mniej ryzykownych:
1X [1,51]
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
A więc dojdzie dziś do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy SKA Petersburg a Traktorem,obie drużyny dość sporo strzelają o czym świadczą ich ostatnie mecze :
5 ostatnich meczy SKA :
Salavat UFA vs. St Petersburg 3-2
Lada Tollati vs. St Petersburg 3-1
St Petersburg vs. CSKA Moscow 3-2
St Petersburg vs. Torpedo Nizhny Novgorod 3-2
St Petersburg vs. Neftekhimik 3-2
Tak więc strzelają oni średnio 3 gole na mecz
5 ostatnich meczy Traktora :
Tr. Chelyabinsk vs. AK Bars Kazan 2-4
Tr. Chelyabinsk vs. Neftekhimik 1-2
Sev. Cherepovec vs. Tr. Chelyabinsk 3-5
Lok Yaroslavl vs. Tr. Chelyabinsk 3-6
Tr. Chelyabinsk vs. HK MVD Tver 2-5
Tak więc drużyna Traktora także dużo strzela
Ja proponuje w tym meczu over 5.5 ponieważ jak widać obie drużyny sporo strzelają a w dodatku SKA przegrało ostatnie dwa mecze więc dziś wielka mobilizacja aby u siebie wygrać,a Traktor też zawsze coś strzeli.Tak więc jak dal mnie dobrym typem jest over.Stawiam w tym meczu ok 6-7 bramek
Mój Typ :
SKA St. Petersburg - Traktor Czeljabińsk
1X2 (czas reg.) - Typ:
Więcej niż 5,5 (2.20)
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
michal1090 pod wrażeniem jestem pierwsza kwarta i to 14min a tu już 3 bramki ???? gratulejszyn ????

edit: wyraźnie sobie dali siana i z Twojego typu kupa szkoda powodzenia następnym razem ????
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
A więc dojdzie dziś do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy SKA Petersburg a Traktorem,obie drużyny dość sporo strzelają o czym świadczą ich ostatnie mecze :
5 ostatnich meczy SKA :
Salavat UFA vs. St Petersburg 3-2
Lada Tollati vs. St Petersburg 3-1
St Petersburg vs. CSKA Moscow 3-2
St Petersburg vs. Torpedo Nizhny Novgorod 3-2
St Petersburg vs. Neftekhimik 3-2
Tak więc strzelają oni średnio 3 gole na mecz
5 ostatnich meczy Traktora :
Tr. Chelyabinsk vs. AK Bars Kazan 2-4
Tr. Chelyabinsk vs. Neftekhimik 1-2
Sev. Cherepovec vs. Tr. Chelyabinsk 3-5
Lok Yaroslavl vs. Tr. Chelyabinsk 3-6
Tr. Chelyabinsk vs. HK MVD Tver 2-5
Tak więc drużyna Traktora także dużo strzela
Ja proponuje w tym meczu over 5.5 ponieważ jak widać obie drużyny sporo strzelają a w dodatku SKA przegrało ostatnie dwa mecze więc dziś wielka mobilizacja aby u siebie wygrać,a Traktor też zawsze coś strzeli.Tak więc jak dal mnie dobrym typem jest over.Stawiam w tym meczu ok 6-7 bramek
Mój Typ :
SKA St. Petersburg - Traktor Czeljabińsk
1X2 (czas reg.) - Typ:
Więcej niż 5,5 (2.20) ⛔ 3-2
No cóż tak jak pisałem meczyk był bardzo ciekawy lecz zabrakło jednej bramki , szkoda bo kurs był bardzo ładny ale trudno ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzisiejsze mecze w lidze rosyjskiej:


Niestety z braku czasu podam dzisiaj tylko kilka suchych typów, lecz obiecuję, że następne będą poparte solidną analizą ;)
Więc tak:
CSKA - Lada typ: over 5,5
MVD Tver - Omsk typ: 1
Dynamo - Spartak typ: over 5,5
Cherepovec - Sibir typ: under 5,5
To takie moje propozycję ;) Może ktoś skorzysta.
Następnym razem typy już z analizą :]
pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Więc tak prezentują się wczorajsze wyniki:
Severstal Cherepovec - Sibir Novisibirsk 3-2 (OT)
AK Bars Kazan - Amur Khabarovsk 6-2
CSKA Moscow - Lada Togliatii 3-1
Dynamo Moscow - Spartak Moscow 4-5 (OT)
HK MVD - Avangard OMSK 5-2
Khimik Mytishi - Traktor Chelyabinsk 3-2 (OT)
Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 4-1
Neftehimik Nizenakamsk - Vityaz Chekhov 3-2 (OT)
SKA St. Pteresburg - Metallurg Magnitogorsk 1-3
CSKA - Lada typ: over 5,5 ⛔
MVD Tver - Omsk typ: 1 ✅
Dynamo - Spartak typ: over 5,5 ✅
Cherepovec - Sibir typ: under 5,5 ✅
tak, więc wczoraj trafiłem 3/4. Nie jest źle, tym bardziej, że nie były to kursy mniejsze niż 1,60 ;) szczególnie cieszy wygrana Tveru, którzy pokonali OMSK dosc łatwo, a kurs na gospodarzy był 2,45 :spokodfhgfh:
Także do następnej kolejki :]
pozdrawiam
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
na dzisiaj z tej ligi postawiłbym mecz:
N.Nowgor.-Magnitog.
2
1.71
bet365
▶ Ciekawe spotkanie, w którym faworytem są goście. Chociaż Nowgor. zajmuje ostatnie miejsce, łapiące sie do walki o playoff to nie sądzę, iż pomimo walki o utrzymanie sie w tej strefie poradzą sobie z 3 drużyną obecnego sezonu. Aczkolwiek liga rosyjska jest ligą, w której nie da sie racjonalnie przewidzieć wyniku i częściej wygrywa drużyna, na którą bukmacher wystawił większy kurs to mam nadzieje, że dzisiaj nie zawiodę sie i goście odniosą zwycięstwo.
wynik 2-7 ✅ ✅
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
No, więc dzisiaj mamy tylko 2 spotkania z rosyjskiej Superligi.

Więc w pierwszym spotkaniu faworytem są gospodarze, którzy zajmują obecnie 6 miejsce. Drużyna gości, mimo iż znajduje się na miejscu premiowanym grą w playoffie, nie mają jeszcze tego startu zagwarantowanego i muszą walczyc.
Obie drużyny w ciągu ostatnich 4 lat grały ze sobą osiem razy. 7 razy wygrywali gospodarze, raz padł remis. Goście nigdy nie wygrali.
Czy tak będzie dzisiaj?
Przekonamy się ok godziny 17:15 ;)
Ciekawostką jest to, iż zespół z Kazania ma serię 6W, natomiast goście mają passę 2L.
Mój typ: X (1 tercja) ⛔ (0-1) ale było blisko ;)

W drugim dzisiejszym spotkaniu zmierzą się zespoły Torpedy i Metallurgu. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu tak i w tym, jedna z drużyn walczy o miejsce premiowane grą w playoffie, tyle że w tym wypadku są to gospodarze, którzy zajmują 16 (ostatnie) miejsce gwarantujące taką możliwosc. Goście zajmują 3 miejsce i taki udział mają już zapewnione miejsce w tej części rozgrywek.
W 3 ostatnich meczach tych drużyn 3 razy wygrywali goście.
Gospodarze po sporek serii porażek, wreszcie w ostatnim meczu odnieśli zwycięstwo, natomiast goście mają serię 2W. Wiadomo, że któraś drużyna przerwie swą krótką passę W, tylko kto to będzie?
Mój typ: poniżej 5,5 ⛔ (2-7) sie chłopaki rozstrzelali. Spodziewałem się jednak innej gry gospodarzy. Cóż...
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo N. Novgorod

Czas na lige... rosyjską. Wiem że w tym kraju dzieją sie rózne rzeczy, lecz grałem sporo typów z tej ligi i musze powiedziec ze duza wiekszość wchodziła. Jeśli w Rosji gra jakiż duzy faworyt (przynajmniej w hokeju) to prawie nigdy nie pada tam niespodzianka. Tym bardziej jeśli spotyka sie bogaty zespół (Lokomotiv) z przeciętnym Torpedo. Ten typ także uważam za dość pewny. Lokomotiv zajmuje 4 miejsce w lidze tracąc zaledwie 3 punkty do miesjca trzeciego. U siebie hokeisci Lokomotiva są naprawde świetną drużyną - na 20 spotkań przed własnymi kibicami drużyna ta wygrała aż 16, i tylko 4 remisowała !!! Naprawdę świetny bilans i podobnie jak w wypadku Sparty, 4 pozycja w lidze wynika ze słabych występów na wyjeździe. U siebie jest to zespół strzelający średnio 3.55 goli a tracą 2,15 goli. Teraz bilans strzelonych bramek wygląda coraz lepiej ponieważ ten zesół złapał wiatr w żagle... Ostatnie 7 spotkań gospodarzy to 5 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka... Naprawde w zespole Lokomitivu coś ostatnio drgneło i zespół ten pokona dzisiaj bez problemu przyjezdych. Torpedo gra słabo, szczególnie w ostatnim okresie ten zespół dopadł jakiś kryzys. Na wyjeździe grają słabiutko, na 20 meczy wyjazdiwych przegrali aż 13 razy, 4 remisowali i 3 wygrali - nie jest to dobry bilans. Na wyjazdach tracą co mecz 3 gole (oczywiscie średnio) a strzelają 2.15. Tak jak pisałem ostatnio kryzys formy - ostatnie 7 spotkan to aż 5 porażek, 1 remis i 1 zwycięstwo. Nie wiem co moge jeszcze napisac.. może jeszcze powiem że ani w drużynie gospodarzy ani w drużynie gości nie ma poważnych braków kadrowych. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy. Lokomotiv pokona przyjezdnych i to nie ulega wątpliwosci. Mimo ze to Rosja to mecz jest bardzo bardzo dobrym typem.


Miło, gładko i przyjemnie... 2:0 dla gospodarzy ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Khimik Mytishi - Neftehimik Niznekamsk typ:2 kurs:4.6
Odległość w tabeli między tymi ekipami to trzy pozycje (9 pkt przewagi) na korzyść gospodarzy,którym forma służy nie najlepiej (na 5 meczy wygrali tylko jedno spotkanie w regulaminowym czasie z Lada T.(13-ym zespołem) i 14ym Traktor Ch.(dopiero po karnych).Aby postawić na gości skłoniły mnie ich ostatnie wyniki a mianowicie cztery remisy z rzędu (wcześniej wygrany wyjazd z Traktor oraz remis z UFA ).Myśle że Neftehimik jest w lepszej dyspozycji od rywali (na 7 spotkan 6 x po dogrywkach czy karnych) ogrywali takie ekipy jak Magnitogorsk czy Omsk.Khimik niby u siebie jako tako pyka krążek lecz ostatnie męki z Traktorem mogą być oznaką spadku formy.Między konfrontacjami Khimik Mytishi a Neftehimik Niznekamsk właśnie to goście moga pochwalić się lepszym bilansem:
2007-11-29 Khimik Mytishi - Neftehimik Niznekamsk 3-5
2007-09-22 Neftehimik Niznekamsk - Khimik Mytishi 5-2
2007-01-27 Khimik Mytishi - Neftehimik Niznekamsk 3-2
2006-12-24 Khimik Mytishi - Neftehimik Niznekamsk 1-1
2006-10-17 Neftehimik Niznekamsk - Khimik Mytishi 4-2
---------------------------------------------------------
Khimik Mytishi Ostatnie mecze:
2008-01-04 Khimik Mytishi - Lada Togliatti 3-1
2007-12-26 Khimik Mytishi - Traktor Chelyabinsk 2-2
2007-12-24 Khimik Mytishi - Metallurg Magnitogorsk 1-3
2007-12-21 Lada Togliatti - Khimik Mytishi 3-1
2007-12-19 Salavat Ulaev Ufa - Khimik Mytishi 3-1
------------------------------------------------------------
Neftehimik Niznekamsk Ostatnie mecze :
2008-01-04 Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk 1-1
2007-12-26 Neftehimik Niznekamsk - Vityaz Chekhov 2-2
2007-12-24 Neftehimik Niznekamsk - Amur Khabarovsk 3-3
2007-12-21 Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk 1-1
 
kubabed 0

kubabed

Użytkownik
Avangard Omsk - CSKA Moscow typ: 2 (2,45) (3-6)✅
bet-at-home

Bukmacherzy za faworyta tego meczu upatruja Avangard Omsk. Ja sadze inaczej. W tym sezonie obie druzyny spotkaly sie ze soba dwa razy. Dwukrotnie lespi okazali sie hokeisci ze stolicy Rosji. Za goscmi przemawia rowniez dobra gra na wyjazdach. Licze na zwyciestwo CSKA:-D
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moskva typ:1 kurs:2.4
Metalurg zajmuje 17 lokate aby znalezc sie na pozycji dającej możliwość gry w play off muszą zająć 16lokate do konca sezonu zasadniczego pozostały im 3 spotkania o jedno więcej niż rywale którzy zajmują właśnie 16 lmiejsce mając nad Metalurgiem tylko 2 punkty przewagi zwycięztwo w dzisiejsszym spotkaniu Novokuznetsk jest wielce prawdopodobne
Dynamo zajmuje 9 lokate występ w play off mają juz zapewniony nawet porazka nie strąci ich z obleganej pozycji do ósmego miejsca brakuje im 5 punktów a nawet przegrywając wszystkie spotkania w tym sezonie myśle ze nie zlecą nizej niz 10 miejsce
 
M 59

mixon

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moskwa vs Traktor Czeljabińsk (play -off 1m.)
Typ: 1
Kurs: 1, 40
Bukmacher: Expekt

Kurs dość niski, typ wydaje się pewny, chociaż w lidze rosyjskiej wszystko jest możliwe to myślę, że w tym meczu niespodzianki nie będzie.
CSKA Moskwa to drużyna, która po rundzie zasadniczej zajmuje 3 miejsce (ostatni mecz wygrali 8-0) zagra u siebie z drużyną z Czeljabińska, która jest 14 i gra w kratkę, do końca musieli walczyć, żeby zagrać w play -off.
Dzisiaj CSKA powinna spokojnie wygrać i prowadzić w serii 1-0, ewentualne problemy może miec dopiero na wyjeździe. :spokodfhgfh:

Wynik: 6-0 ✅:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom