>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rosja-KHL/VHL/MHL 2014/2015

Status
Zamknięty.
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
14.12.2014
CSKA Moscow v Dynamo Moscow
Dzisiaj kolejne derby Moskwy bukmacherzy jako faworytów wskazują Armie ale gra na na zwycięstwo w regulaminowym w okolicach 1.8 niema sensu i odradzam każdemu kto o tym myśli. Gospodarze seria 13 zwycięstw z rzędu świetna gra i 62 gole robią wrażenie ale Dynamo również należy do czołówki ligi przydarzają im się mniejsze lub większe wpadki ale ich gra też wygląda dobrze. Obie drużyny posiadają mocne składy i solidne ofensywy nie będę tu rozpisywał się o poszczególnych zawodnikach ale takie nazwiska jak Radulov, Murshak, Da Costa, Prohorkin, Grigorenko Daugavins, Pestushko,Karpov, Gorovikov gwarantują dobre widowisko. Ostatnio drużyny zmieżył się ze sobą 8 dni temu górą był Armia wygrali po karnych 3:4. Co do moich propozycji na spotakanie to ide wstrone overu bramkowego świetny kurs 2.48 na 6 lub więcej bramek
do tego znalazłem ciekawe propozycje na kary w tym spotkaniu wiadomo derby a do tego tacy zawodnicy jak Artyukhin, Yegorshev, Panin czy Radulov będzie się działo :razz: Spodziewam się wyrównanego spotkania bez odpuszczania a bramki też na pewno zobaczymy :cool:
propozycje
Powyżej 5.5 Kurs:2.48 Pinnacle ⛔
Total penalty time over (22.5) Kurs:2.43 BetCity ✅
CSKA penalty time over (10.5) Kurs:2.02 BetCity ✅
 
macio106 152,2K

macio106

Znawca - MMA
Witam speców do hokeja. Mam pytanie co jutro sądzicie o takim kuponie:

Jok. Helsinki + Sl. Bratysława + Myt. Atlanty?
 
major2_0 0

major2_0

Użytkownik
Sam planuję podobny kupon. Jokerit ostatnio forma w kratkę, ale jeżeli chcą SKA przeskoczyć w tabeli i być blisko CSKA (ostatnio słabo) to taki mecz jak dzisiaj z taką drużyna jak riga muszą wygrać. Grają u siebie i powinni sobie poradzić w regulaminowym czasie. Trzeba poczekać na skład a wszystko się wyjaśni. Forma Moses&#39;a jest zagadkowa. Slovan z pewnością na fali o czym świadczy pogrom Jokerit w ostatnim meczu. Miałem przyjemność oglądać ten mecz i Slovan dominował w każdej tercji. To bardzo mocna ekipa u siebie.
 
major2_0 0

major2_0

Użytkownik
ben amor nie zagra a omark jest po meczach reprezentacji. helenius za karlssona na bramce.Co do mosesa ostatnio nic nie pokazal miejmy nadzieje, ze to jednorazowy wybryk.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
W końcu wraca KHL w pełnej objętości ????
Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk
Powiem tak, kursy na to spotkanie są bardziej niż zachęcające. Owszem biorę pod uwagę fakt, że była przerwa, że w Khabarovsku gra się trochę ciężej, że i Amur u siebie potrafi zagrać tak jak nigdy... to już wiemy. No ale zacznijmy od drugiej strony i po pierwsze Amur stracił w ostatnich dniach takich graczy jak Osipov, Yunkov i Murygin. Osipov ostoja linii defensywnych, nie wspominając już o Muryginie, który potrafił powstrzymać każdego, dlatego też nie dziwne że sięgnął po niego Magnitogorsk. Jeśli chodzi o Yunkova to bardzo dobra opcja w ofensywie, przeplatał dobre występy ze słabszymi, ale mimo wszystko był to zawsze jeden z wyróżniających się graczy. Według mnie straty Amura są bardzo duże i jeśli ktoś myśli, że uzupełnieniem na już będą Akhmetov (29 gier w Sochi i 2 asysty) oraz Tverdokhlebov, który od 2 sezonów nie potrafi znaleźć miejsca w KHL, to trzeba mu bić brawo. Jedno co że nowe nabytki to w miarę młodzi gracze i jeszcze coś z tego może być ale uzupełnienie dla tych którzy odeszli to raczej żadne. Poza tym Amur to obecnie najgorsz ekipa w KHL...
Co innego Sibir, który co prawda odstaje trochę od czołowych trzech ekip konferencji wschodniej, ale według mnie jest to jedna z niewielu ekip, która potrafi grać bardzo regularnie i trzymać wysoką formę długi czas. Oczywiście w pojedynkach z tym lepszymi widać trochę braków, mimo to drużyna z Novosibirska gra hokej bardzo przyjemny dla oka, co nie było przynajmniej w zeszłym sezonie ich zaletą. Teraz widać, że przede wszystkim ofensywnie Sibir jest bardzo mocny, praca jaką wykonują Enlund, Monya, Koskiranta czy Kugrashev jest naprawdę godna pochwały. Nie zapominamy o defensywie, która jest można rzec prawdziwą &quot;petardą&quot; ze strony Sibira. Bardzo mało straconych bramek, oczywiście nie ma już Koskinena, a jest Salak i Bespałov, ale myślę że to nie powinno odbić się specjalnie na postawie tej ekipy w defensywie.
Właśnie defensywa gości może tu być przepustką do spokojnego zwycięstwa, gospodarze nie potrafią zbytnio grać przeciwko tak dobrze poukładanym w defensywie ekipom.
Biorę pod uwagę fakt iż Sibir zawsze miał tu spore problemy, ale aktualnie są na pewno lepsi i myślę że powinni to udowodnić spokojnie w 60 regulaminowych minutach, Amur miał już przebłyski u siebie, ale bywało że był pogrążany także drużyna zagadka, a co więcej drużyna solidnie osłabiona jak na tę chwilę.
Sibir win 60&#39; / 1.82 Marathonbet
Sibir (-1,5) / 2.50 Marathonbet


Ponadto myślę, że warto się zastanowić nad under Team Total Dynamo Ryga, które podejmie u siebie CSKA Moskwa. Jak pokazał ostatni mecz z Jokerit, drużyna Dynamo przy grach w przewadze gra jeszcze gorzej niż 5 on 5 co w przypadku CSKA może być wodą na młyn ponieważ ta drużyna jeśli chodzi o defensywę w tym sezonie jest ideałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
macio106 152,2K

macio106

Znawca - MMA
Dinamo Shinnik Bobruysk - Serebryanye Lvy ST Petersburg⛔0-4????
Typ:1 (2.23 BAH)

Po pierwsze jest to drugi mecz tych drużyn wczoraj grali po raz pierwszy i ekipa z Białorusi bez problemu pokonała lwy 4-1. Idąc dalej możemy zauważyć że Białorusini są dosyć mocni u siebie, pomijając dziwną porażkę 3-5 z Rygą, gdzie tak naprawdę nie byli sobą i nie grali odpowiedniego hokeja. Jednak w meczu rewanżowym ograli rywali 3-1. Goście na wyjazdach radzą sobie fatalnie na 10 ostatnich meczy wygrali dwa... ze słabiutkimi ekipami z Rygi i Salzburga. Po trzecie gdy obie drużyny grało przeciwko sobie i gospodarzem byli Białorusini to Lwy wygrały 1 raz... Podsumowując historia i ostatnie wyniki spotkań nie dają żadnych szans na zwycięstwo gości.
 
major2_0 0

major2_0

Użytkownik
Co sądzicie o starciu Torpedo vs dyn moskwa? Na Moskwę kurs ponad 2, a Torpedo 2.90. Ostatnie 2 spotkania to dosyć wysoka przewaga zespołu Torpedo. Z uwagi na to ze gra tam Wojtek Wolski postawilbym na zespół z Novogoradu , ale wiadomo jako to jest jak się kierujesz sercem :p zespołowi Dynamo też nie ma czego zarzucić, ostatnie zwycięstwo nad CSKA świadczy o wysokiej dyspozycji, choć mecz obfitował w ogrom niesportowych zachowań jak to na meczach derbowych.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dziś zostało nam już tylko jedno spotkanie ale nie spodziewam się aż tak łatwego spotkania jak wskazują na to kursy. Atlant jest niewygodnym rywalem i potrafi napsuć krwi dużo lepszym zespołom niż Lokomotiv. Dynamo Moskwa prowadziło 2:0 nie wystarczyło na komplet punktów, wcześniej SKA czy Dynamo Mińsk też z ogromnymi problemami. Kursy takie chyba przez wynik gospodarzy z Sochi i małą serię 3 kolejnych zwycięstw, ale rywali mocnych nie mieli. Gradu bramek się dziś nie spodziewam bo w bramkach zobaczymy dziś bardzo dobrych tormanów - Sanford z średnią 2,42 puszczonego gola na mecz i Engren z 2,34. Podobny potencjał w ataku, w tabeli oba zespoły dzieli ledwie 6 punktów natomiast rozrzut kursów moim zdaniem jest mocno przesadzony. Trochę osłabień w zespole przyjezdnych z powodu urazów nie zagra przede wszystkim Dyblenko, zdrowy Potapov na pewno też dałby szersze pole manewru Kudashovi. Lokomotiv bez Yakovleva. Widziałem ostatni mecz Atlantu z Omskiem gdzie zduszeni na własnej tafli przez mocno dominujących zawodników Avangardu byli zabójczo skuteczni i bezlitośnie wykorzystali to co sobie stworzyli. Szkoda, że nie zagra już tutaj Vrana bo to na pewno solidny zawodnik. Myślę, że przyjezdnych stać tutaj na urwanie chociaż punktu więc 2,50 to ja biorę z pocałowaniem ręki.

Atlant X2 2,50
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kazań - Yugra
Mecz już niedługo także postaram się krótko i treściwie. W mojej ocenie kurs na over 5.5 mocno przesadzony, co za tym idzie warto chyba spróbować. Co ciekawe każde z ostatnich 5 spotkań kończyło się overem 5.5 z tego aż 3 z nich były już rozgrywane w 2014. Mam na uwadze fakt iż Kazań jest ostatnio w świetnej formie co potwierdzają zwycięstwa z Magni czy SKA, ale zdarzają im się również dziwne wpadki jak choćby 3:0 z Ekaterinburgiem czy porażka u siebie z Jokerit 1:2
Kazań jak na złość dla nas nie traci wielu bramek, ale jak widać po ich rozkładzie gier, więcej bramek tracą z drużynami, które należą do przeciętniaków tej ligi. Ostatni mecz z Yugrą odbył się 5 grudnia, wtedy Yugra jako gospodarz ograła Kazań po rzutach karnych 4:3 (3:3). Jak już kiedyś pisałem, Yugra to dość specyficzna drużyna, która tak naprawdę nie ma lidera, na początku sezonu był Kaspar czy Maxwell, ale teraz już wszystko się tak wyrównało, że ciężko wskazać top. Na pewno trzeba zwrócić uwagę na dobrą dyspozycję strzelecką Guseva, który w ostatnich 5 spotkaniach zdobył 4 bramki. Inna sprawa, że ostatnie dwie wyprawy drużyny gości do Kazania to dość wyraźne porażki w stosunku 6:1 oraz 4:2. Myślę że Kazań z dobrze dysponowanymi Azevedo, Medvedewem czy Vraną na pewno dziś będą atakować od pierwszych minut, a jak wiadomo Yugra nie należy do tuzów defensywy, więc bramek nie powinno tu zabraknąć.
over 5.5 / 2.40 Marathonbet ⛔ 3:2 ajj
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Jokerit - Ska
Moses to score @ 2,25 Unibet ⛔
Krótko bo nie ma czasu. Dziś szlagier w Rosji. Obie ekipy mają wiele do udowodnienia, a że nie będzie to spacerek, to najlepsi zawodnicy będą grali najlepsze zawody. Moses jest niszczycielem pod tym względem bo tych bramek ma aż 28. I ma najwięcej w lidze. Doskonale grający i współgrający z kolegami asystami też nie grzeszy. Dziś goście są lekkim faworytem, ale czy aby na pewno? Stawiam na Mosesa i jego trafienie, bo to mecz na szczycie a Petersburg ma swoje postoje w defensywie więc liczę że i ten gracz to wykorzysta.
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Witam. Co myślicie na temat meczu:
Traktor - Novosibirsk??
Statystyki przemawiają tylko za jedną drużyną, pozycja w lidze jak i ostatnie mecze przemawiają za Novosibirkiem.
KURSY
2,50 4 2,40
Więc może ktoś ma jakieś informacje o absencjach?
Jeżeli ktoś bardziej doświadczony może się wypowiedzieć na ten mecz to bardzo proszę.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Bardzo trudny mecz do jednoznacznej oceny. Obie drużyny ostatnimi czasy zdecydowanie na fali wznoszącej, o tyle w przypadku Sibiru nie jest to nic dziwnego, o tyle Traktor zaskoczył ostatnimi czasy. Bardzo słaby początek, ale teraz widać że w tej drużynie zaczęło wszystko funkcjonować. Gdyby grali w Novosibirsku sytuacja byłaby nieco łatwiejsza, ale w takim wypadku dla mnie ten mecz to typowy no bet. Na chwilę obecną gospodarze stali się drużyną nieprzewidywalną, doszedł do nich Pare, który był niechciany w Magnitce i już w pierwszym spotkaniu pokazał swoją przydatność, ponadto Panov, Bullis czy Quint ostatnimi czasy bardzo dobra dyspozycja no i Garnett w bramce, który jakby sobie nagle przypomniał jak dobrze wykonywac swój fach. Ja bym odpuścił sobie typowanie 1X2, a bardziej skłaniałbym się ku opcji under 5.5 ale też bez wieszkego przekonania ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Traktor - Amur
Mecz co prawda dopiero w sobotę, ale piszę już dziś bo jutro nie będzie czasu :razz:
Sprawa dość prosta i klarowna, tak jak dziś pisałem mecz Traktora z Sibirem to spora niewiadoma i mimo świetnego początku dla gości, prowadzenie 0:2 to ostatecznie zwycięża po dogrywce Traktor, a gola z rzutu karnego zdobywa Pare. Traktor z przebiegu całego spotkania był lepszy, więcej sytuacji, sporo szans gry w PP, dzięki czemu dwukrotnie mogli pokonać Salaka. Ogółem widać bardzo dużą poprawę w grze gospodarzy, w końcu Traktor zaczyna przypominać ekipę z sezonu gdy walczyli o Gagarina. W sobotę rywal zdecydowanie słabszy co nie znaczy, że mecz sam się wygra. Myślę że w obecnej formie, drużyna z Czelajbińska nie powinna mieć problemów z przekonywującym zwycięstwem w tym meczu. Zadanie w sumie proste ponieważ Amur na wyjazdach to totalne dno, tracą bardzo dużo bramek, a co więcej z ekipami, które dobrze bronią nie potrafią zbyt wiele zdziałać w ofensywie. Jeśli gospodarze nie pokpią sprawy to hendi -1,5 bez większych nerwów ;)
Traktor (-1,5) / 1.63 Marathonbet ✅
Traktor (-2) / 2.02 Pinnacle ZWROT
Francis Pare over 0.5 pkt... Nikt nie wystawił linii na Pare czy tez jego bramkę :-?
/ 3 bramki chłop strzelił ????
Pare świetnie wszedł w tą drużynę, odkąd pojawił się w składzie mecz z Ladą co mecz punktuje. Dziś zdobył GWG w dogrywce, ostatnio również był głównym kreatorem zwycięstwa, myślę że z Amurem będzie w żywiole i nawet kilka punktów do kanadyjskiej nie powinno być tu większym zaskoczeniem.
Bramka Shumakova z Sibiru na 0:2 ????
http://video.khl.ru/quotes/273437
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA - Torpedo​


Swobodny bet na pierwszą tercję meczu czyli overek 1.5
SKA zazwyczaj dobrze wchodzi w mecze i zaczyna od 2-3 bramek, oczywiście wszystko to dzieje się z rywalami, którzy są jednak słabsi od SKA co na pewno w przypadku Torpedo ma miejsce. Inna sprawa, że goście ostatnimi czasy grali poniżej oczekiwań, sporo porażek i nawet takie do 0. W historii spotkań ze SKA zazwyczaj było overowo więc mam małą nadzieję ze dziś trend się podtrzyma i od poczatku zobaczymy bramki ;)

over 1.5 (1 Tercja) / 1.85 Marathonbet ✅ ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sochi - Dynamo Mińsk
Spodziewam się otwartego spotkania ze sporą ilością strzałów. Over w tym meczu na pewno nikogo nie powinien zaskoczyć chociaż kursy zdają się prognozować under. No nic Mińsk jako jedna z niewielu drużyn w tej lidze potrafi zadowolić oko swoją grą. Goście dzięki swojej mieszance ofensywnej, która głównie opiera się na Vesce, Linglet, Ellison, Szczechura i Cheechoo oddają bardzo dużo strzałów, zdobywają sporo bramek a w meczach z ich udziałem zawsze dzieje się coś ciekawego.
Gospodarze po niemrawym początku sezonu doszli już do siebie i aktualnie jest to trudny rywal dla każdego, bardzo dobrą robotę robi Emmerton, spore doświadczenie z NHL przekłada się na lodowiska KHL. Przy takim centrze z bardzo dobrej strony pokazuje się skrzydłowy Warn, z początku wielka niewiadoma natomiast na chwilę obecną jeden z mocniejszych punktów Sochi, uzupełnia tą linię Radulov ale oczywiście nie Alex a jego brat Igor. Ogółem Sochi zostało bardzo ciekawie poskładane do &quot;kupy&quot;, bo mamy tu też Lapenkova i Patersson, którzy robią niezłą robotę w 3 linii, a także obrońcę Whitney&#39;a który jest bardzo aktywny. Ogółem jestem zdania, że w tym spotkaniu będziemy świadkami wymiany ognia, póki co sobotnie mecze pokazują że warto strzelać i jest sporo overków, także mam nadzieję że i w tym meczu gracze nie zawiodą publiki ;)
over 5.5 / 2.24 Marathonbet ⛔ 2:3... w 3 tercji zrobili wszystko by ten over padł, niestety ale zabrakło pary w ostatnich minutach
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
VHL
Almetievsk-Penza
Klub z Penzy boryka się z poważnymi kłopotami finansowymi.Z klubu w ostatnim czasie z tego powodu odeszło kilku ważnych graczy,między innymi obrońcy Krutov i Serebryakov.Część graczy ze względu na to,że klub zalega od prawie 3 miesięcy z wypłatami grać nie chce.W ich przedostatnim spotkaniu z 26 grudnia grało tylko 6 podstawowych zawodników.
Władze klubu postanowiły też wycofać z rozgrywek MHL-B młodzieżowy klub Dizelist,3 czy 4 juniorów z tego klubu jest w kadrze na dzisiejsze spotkanie.
Z tego co patrzyłem to w kadrze oprócz wspomnianych obrońców,którzy odeszli brakuje jeszcze Tsirulyova i Kuznetsova.
W bramce brak Andryukhova,który był jednym z lepszych bramkarzy w lidze.Zastąpi go 20 letni Surovegin,który w zeszłym sezonie bronił w MHL-B,a w VHL jak dotąd rozegrał zaledwie 4 spotkania.
Myślę,że ze względu na dosyć poważne braki w defensywie Dizela można wchodzić w jakiś over gospodarzy.
Almetievsk to zespół z dolnej części tabeli,ale to ze względu na kiepską defensywę jak na warunki VHL.Jeśli chodzi o strzelone bramki to w tym aspekcie jest już dużo lepiej.Marathon wystawił linię 3.0 po niezłym kursie i według mnie gospodarze ją pokryją.
Almetievsk over 3.0@1.89 marathon 0-2 ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Traktor - Novokuznetsk
Traktor jest na fali i Traktor może jutro zrobić 5/5 jeśli chodzi o ostatnie spotkania, co prawda wszystko u siebie, ale kto by przewidział że ekipa z Czelajbińska sie tak rozegra. Powiem szczerze, że widząc to co działo się w meczu z Amurem, miałem sporo obaw o ostateczny wynik, ale jednak gospodarze zachowali zimną krew i użyli swojej defensywy by powstrzymać Amura, w kolejnym meczu mimo 0:1 dla Admirała, Traktor również był w stanie odwrócić losy spotkania na 3:1. Ktoś może powiedzieć, że to przypadek i szczęście, ale jeśli drużyna wygrywa 8 z 10 ostatnich spotkań to chyba coś jest na rzeczy. Dobrze się ogląda Traktor w tej fazie sezonu, niezła defensywa połączona z bardzo skuteczną ofensywą, zwłaszcza gra w PP okazuje się być bardzo ważnym elementem, który ma zastosowanie w każdym z ostatnich spotkań. Dwa nazwiska, Pare i Popov gracze, którzy bez dwóch zdań zasługują na wyróżnienie za dyspozycję jaką prezentowali w ostatnich grach, Pare bramki + asysty, natomiast Popov to killer w PP. Oczywiście na cały sukces pracuje drużyna, ale kto się interesuje zgodzi się ze mną że tych dwóch jest ostatnio ponad przeciętną. Jutro pora na Novokuznetsk, jeśli nie dojdzie tu do tzw. &quot;olania sprawy&quot; to Traktor zdemoluje gości podobnie jak zrobił to 10 grudnia wygrywając 1:6 na wyjeździe. Mam na uwadze to, że często gęsto w takich właśnie potencjalnych peffkach lubi wydarzyć się nieprzewidziane zdarzenia, jednak mimo wszystko zaufam gospodarzom. Goście obecnie kontynuują road trip i jak na razie wychodzi im to blado ponieważ ich bilans to 0-3 a przy okazji zdążyli już stracić 15 bramek co jak łatwo można wyliczyć daje średnią 5 na mecz. Pozytywów w ich grze ciężko się doszukiwać, wydaje mi się że jeśli gospodarze nie będą chcieli wygrać tego jak najmniejszym nakładem sił, a wręcz odwrotnie podejdą skupieni do pełnych 60 minut to jutro zobaczymy kolejny odcinek z serii &quot;Demolka Novokuznetska&quot;.
Traktor (-1,5) / 1.78 Marathonbet ⛔
Traktor over 3.0 / 1.60 Marathonbet ZWROT
+
Traktor (-3,5) / 4.50 Marathonbet (to bet dla lubiących większe ryzyko :razz ????
⛔
Jednak jak najmniejszym nakładem sił ????
Andrei Popov to score / 4.00 ✅ DOXXbet
kurs jak dla mnie mocno przesadzony, bo Popov tak jak już pisałem ostatnio zdobywa bramki regularnie, jutro Traktor na pewno strzeli 3-4 bramki, a myślę że szans w PP będzie również sporo, tak więc Popov i bramka jak najbardziej realne ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Szybko bo mecze za chwile. Sibir u siebie bardzo mocny, w tym sezonie to 3cie spotkanie wczesniejsze dwa wygrane przez Sibir. Ufa osłabiona nie zagrają Kaigorodov (8+20), Dubrovsky, Stepanov, wciaz kontuzjowany jest pierwszy bramkarz Koval wiec dzis ponownie gra ten ogorek Sokhatsky. Defensywa przyjezdnych do najmocniejszych nie nalezy a Sibir u siebie potrafi nacisnac rywala solidnie. Gospodarze w pelnym skladzie, szkoda ze juz tu nie ma Koskinena ale Salak tez solidny bramkarz w zeszlym sezonie 1,96 GAA w SKA wczesniej 1,61 w Farjestads, etatowy reprezentant Czech moim zdaniem bedzie sie tutaj mimo wszystko lepiej prezentowal niz od poczatku szonu w SKA. Drugi mecz to spotkanie Omska z Barysem. Avangard solidnie oslabiony, nie zagraja Popov (12+24), Shirokov (17+9), Kolarik, Blatak podstawowy defensor, Berdnikov i podstawowy bramkarz Barulin, w bramce dzis nieopierzony Kostin. Sporo tych bramkow w kazdej formacji. Barys zeby nie bylo za kolorow tez bez swoich bramkarzy nie ma ani pierwszego Laco, ani drugiego Ivanova. Zagra juz totalny no name Malgin dla ktorego bedzie to dopiero drugie spotkanie na poziomie rozgrywek KHL wczesniej tylko VHL albo kazachska liga. Troche to dziwne bo jest przeciez Peluetkov. Na defensywe Barysu nie moge patrzec od dluzszego czasu bo oni potrafia popelnic takie bledy ze kopara opada ale mysle ze dzis o brmaki powinno byc latwo. Ode mnie taki dubel na dzis.

Sibir @ 1,88 + Avangard over 5,5 @ 2,00
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Mińsk - Podolsk
Ostatnie spotkania obu ekip to o dziwo mecze w których nie padało zbyt wiele bramek, a jak wszyscy dobrze wiemy zarówno Mińsk jak i Podolsk lubią i potrafią strzelać i tracić co stwarza zazwyczaj dobre widowisko z udziałem tych ekip. Dziś myślę że impas strzelecki obu ekip zostanie przerwany i zobaczymy mecz na wzór tych, które już były grane przez obie drużyny...W tym sezonie obie ekipy spotykały się dwukrotnie w grudniu, dwa razy górą był Mińsk, który wygrał u siebie 5:3 i w Podolsku 4:5. Oba te spotkania to festiwal strzelecki, który rozpoczynał się na dobre w pierwszej tercji. W obu tych spotkaniach sporo kar oraz bramek w PP z czego obie ekipy chętnie korzystają. Ja na dziś wybieram opcję over 1.5 w 1 tercji ponieważ jestem zdania, że od początku zobaczymy tu dobre tempo i sporo strzałów czego efektem będą minimum 2 bramki, a przewiduje i nawet 3. Mińsk notuje serię 5W natomiast Podolsk na wyjazdach raczej nie wygrywa, ale co można zauważyć że zawsze stawia solidny opór tak więc nie będzie żadnym zdziwieniem jeśli dziś zobaczymy kolejny wyrównany mecz ze sporę ilością bramek :!:

&quot;Główny bet&quot;
over 1.5 (1 tercja) / 2.10 Bet365 ✅
&quot;Delikatesss&quot;
over 2.5 (1 tercja) / 4.55 Marathonbet ⛔
zabrakło bramki gospodarzy :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom