>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Revolut - karta wielowalutowa

G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
Panowie miał ktoś z was problem z płatnościami zblizeniowo? Limitu nie przekroczyłem a od ponad miesiąca nie mam takiej możliwości, nie ma tego charakterystycznego piknięcia przy dotknięcia terminala. Wcześniej miałem tak samo i myślałem że się karta szwankuje ale za którymś razem zaskoczyło. No ale teraz od ponad miesiąca jest to samo. Na pin mogę normalnie płacić
 
M 0

mbryla

Użytkownik
Witam, a ja mam inne pytanie. Czy mając wirtualną kartę na revolucie to czy można na nią wypłacać pieniądze z unibetu? Czy trzeba mieć fizyczną kartę ?
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Czemu wy regulaminów nie czytacie ? Tam wszystko pisze jakie opłaty,prowizje itp. Jak mi na maila przychodzą zmiany w regulaminie to zawsze pobieram,drukuje i czytam ze 3 razy albo nawet więcej. Potem nie robię wielkich oczu przy bankomacie.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Hej ludziska , jest możliwość uzyskania karty revolut w PLN.
Bo ja puki co nie mogę korzystać ze swojego konta bankowego (ze względów osobistych)
zrobiłem taki myk , kupilem paysafecard , doladowalem ecopayz , z ecopayz zaplacilem karta ecopayz mastercard na revoluta i z revolutka zaplacilem kartą revoluta Visa na ruska , tylko ze mi ze 192zl , zostalo na revolut 177zł , bo to na karte idzie a karta jest w euro.

przewalutowanie spoto wychodzi przy kwotach niskich jak 200zl a przy wyzszych to wogole.

a potem jeszcze przelac z ruska jak sie wygra na revolutka karte to wogole , bo na eco karte chyba nie idze przelac. no i wyplata z bankomatu zas przewalutowanie
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Hej ludziska , jest możliwość uzyskania karty revolut w PLN.
Bo ja puki co nie mogę korzystać ze swojego konta bankowego (ze względów osobistych)
zrobiłem taki myk , kupilem paysafecard , doladowalem ecopayz , z ecopayz zaplacilem karta ecopayz mastercard na revoluta i z revolutka zaplacilem kartą revoluta Visa na ruska , tylko ze mi ze 192zl , zostalo na revolut 177zł , bo to na karte idzie a karta jest w euro.

przewalutowanie spoto wychodzi przy kwotach niskich jak 200zl a przy wyzszych to wogole.

a potem jeszcze przelac z ruska jak sie wygra na revolutka karte to wogole , bo na eco karte chyba nie idze przelac. no i wyplata z bankomatu zas przewalutowanie
nie ma takiej mozliwosci. Dostajesz karte wielowalutowa...


Metoda rozliczania płatności zależy jednak od tego, w jakich okolicznościach zostanie dokonana płatność. I tak:

  • Jeśli płacimy za zakupy w jednej z 24 walut wspieranych przez Revolut, to wystarczy wcześniej wymienić taką walutę i zasilić nią dane subkonto – robimy to w dzień roboczy, by uniknąć prowizji. Środki zostaną pobrane właśnie z tego subkonta. Przykład: jadę na weekend do Kopenhagi, a więc wcześniej zasilam swoje subkonto w DKK odpowiednią ilością duńskich koron. Płatność za hotel czy restaurację zostanie pobrana z subkonta w DKK – oczywiście do dostępnego salda (zawsze warto więc mieć walutę na lekką górkę).
  • Jeśli chcemy zapłacić za zakupy w jednej z 24 wspieranych walut, ale nie mamy jej fizycznie na subkoncie, wówczas środki zostaną pobrane z subkonta o aktualnie najwyższym saldzie. Operacja zostanie przeliczona po kursie międzybankowy, a jeśli dokonamy jej w weekend, Revolut dodatkowo doliczy 1% prowizji. Przykład: jestem sobie w tej Kopenhadze, ale zapomniałem wcześniej zasilić subkonto w DKK. Płacę za hotel, środki są pobierane z subkonta w złotówkach i automatycznie przeliczane na koronę duńską po kursie międzybankowym. Nie ma więc tragedii.
  • Jeśli chcemy zapłacić w walucie, która nie jest wspierana przez Revolut w ramach 24 subkont walutowych, wówczas środki zostaną ściągnięte z subkonta z najwyższym saldem i przeliczone po kursie międzybankowym. Uwaga jednak! Jeśli transakcja zostanie dokonana w weekend, Revolut doliczy 1% prowizję.
tak w ogole to nie jest temat o revolut...
 
B 648

brof123

Użytkownik
Hej ludziska jak wplacalem kartą revolut visa na 1xbet , to bedzie możliwośc wyplaty też oto na tą kartę?

czy revolut przyjmuje wyplaty od sprzedawcow takich jak 1xbet, 22bet itd . bo wyslalem na kartę ecopayz mastercard , to mi odpisali że oni juz nie mogą od sprzedawców czyli bukow przyjmować zleceń na kartę ecopayz i mi przepadly pieniądze , wiszą gdzies ani na buku nie ma ani na ecocard/eco
dlatego pytam o revolut
 
C 445

cristovao

Użytkownik
wpłacał ktoś kartą wirtualną na zagranicznego buka? akceptują to? i co w przypadku wypłat, nr karty musi być ten sam?

kara wirtualna jest darmowa ale jeżeli z niej zrezygnujemy i później znów wrócimy to chyba będzie miała już inny numer tak?
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dawno nie korzystałem i muszę zaakceptować swoje rezydencje podatkowe.. czy podlega to jakimś kontrolom ? Chciałbym wypłacić pieniądze ..
 
Do góry Bottom