>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Revolut - karta wielowalutowa

C 445

cristovao

Użytkownik
Revolut przenosi rachunki powiązane kart prowadzone w PLN dla polskich klientów do Danske Bank w Polsce. Zmiana na razie nie dotyczy rachunków w innych walutach - są one obsługiwane przez bank brytyjski.
Co to oznacza i co daje? Klienci będą mogli zasilać i obciążać Revoluta złotówkami robiąc zwykły przelew Elixir. To dużo szybciej niż SWIFT, a i taniej dla Revoluta. Mój rachunek już jest powiązany z NRB w Polsce (podobno miałem szczęście, bo to jeszcze faza testów), numer banku to 23600018, co formalnie oznacza:
DABA Dział Płatności Masowych czyli dział płatności masowych centrali Danske Banku. Rachunek płatności masowych oznacza, że jest to jakby nasze indywidualne saldo w rachunku prowadzonym dla Revolut - to nie jest konto osobiste! Nie mniej jednak można przelewać na nie kwoty bez limitów typowych dla kart, także np. wynagrodzenie. Limity te zostały niedawno zniesione, Revolut jednak może w dalszym ciągu weryfikować pochodzenie większych kwot (procedury przeciwko praniu pieniędzy). Dotąd miałem obawy co do tego, że banki czepią się obciążenia swoich kart na rzecz Revolut i wprowadzą jakieś prowizje. Teraz taki ruch nie ma wielkiego sensu.
no i jak to widzicie teraz czy na taką kartę bezpiecznie przelewać kasę z buka lub wpłacać do buka?
Revolut poinformował dziś, że od teraz przypisane użytkownikom numery rachunków i wydane karty będą rozpoznawane jako polskie. Dzięki temu pierwszemu można m.in. bez problemu podać swoje konto z tej aplikacji w pracy, aby otrzymywać na nie wynagrodzenie. Do tej pory pracodawcy mogli mieć bowiem opory, gdyż taki przelew systemy rozpoznawały jako międzynarodowy. Drugie z kolei definitywnie rozprawi się z sytuacjami, w których bankomaty myślały, że karta nie została wydana w Unii Europejskiej i z tego powodu naliczały tzw. opłatę surcharge (we wrześniu 2018 roku tylko częściowo się z tym uporano).
Revolut co prawda nie zdradził, przy współpracy z którą instytucją udało mu się zaoferować numery rachunków z polskimi numerami IBAN, ale Czytelnicy serwisu Cashless donoszą, że najprawdopodobniej jest to Danske Bank. To bardzo istotna zmiana z punktu widzenia użytkowników (w poprzednim akapicie napisałem dlaczego).
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Panowie czy to będzie działało na takiej zasadzie jak skrill ? Chodzi mi o to żeby nie mieć problemów z US. Wpłacam do revoluta. Z niego przelewem kasę wysyłam do buka , a wypłacać sobie karta revoluta która dostaniemy ? Ktoś to przechodził? Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa? Bo w skrillu to działało bez żadnych problemów I nikt Cię nie mógł posadzić o cokolwiek 
 
G 0

gracz543

Użytkownik
Jako iż nie można grać w zagranicznych bukach a głównym dowodem na grę są wypłaty/wpłaty do takich buków, Revolut wydaje się idealnym rozwiązaniem gdyż można wpłacać/wypłacać na konto Revolut i korzystać z pieniędzy poprzez kartę przypisaną do konta Revolut lub przelewając hajs między Revolutem który nie podlega jurysdykcji polskiej skarbówki a swoim kontem w 'polskim' banku. Bardzo proszę mnie poprawić jeżeli się mylę!
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Wygląda to ciekawie, taka "podkarta" w użytkowanym przez nas rachunku bankowym z nowym numerem karty i CVV. Przelewy tytułowane wychodzą na revolut i podobnie zatytuowane wracają. 
Przed chwilą dokonałem pierwszej wpłaty na uni z tejże karty i wszystko przebiegło bez problemu. 
Jest duża społeczność, która na pewno pomoże w odpowiedzi na nurtujące nas polaków pytania, ale skoro Skrill czy trustly jest pewnym wyjściem z sytuacji to dlaczego nie revolut.  
pozdro
 
 
K 36

kamiiru

Użytkownik
Cześć, wypłacał ktoś z Was na revoluta w betssonie?
Niestety dzisiaj sobie zażyczyli, żeby zrobić wypłatę na kartę, którą były wpłacane środki, do tej pory zawsze sobie wypłacałem na konto bankowe i pieniądze były nastepnego dnia. Ile trwa wypłata na revoluta?
 
C 445

cristovao

Użytkownik


pisałem już kiedyś o kartach z Revoluta, że teraz chyba wydawane są już "polskie" bo Revoluta obsługuje lub obsługiwał bank z oddziałem w Polsce, ktoś taką kartę po grudniu 2018 nabył albo niedawno ma, do kogo należą karty?

wpłacaliście na zagranicznego buka z niej?
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
cytat z dnia 27 lutego 2020 23:13 przez cristovao

pisałem już kiedyś o kartach z Revoluta, że teraz chyba wydawane są już "polskie" bo Revoluta obsługuje lub obsługiwał bank z oddziałem w Polsce, ktoś taką kartę po grudniu 2018 nabył albo niedawno ma, do kogo należą karty?

wpłacaliście na zagranicznego buka z niej?
Unibet,Betsafe iMarathonbet .Tam wpłacałem i nie ma problemu.Wyplaty też idą na Revoluta bez problemowo
 
C 445

cristovao

Użytkownik
cytat z dnia 28 lutego 2020 08:14 przez lubuszanin

Unibet,Betsafe iMarathonbet .Tam wpłacałem i nie ma problemu.Wyplaty też idą na Revoluta bez problemowo
dzięki za odpowiedź, od kiedy masz kartę i kto Ci ją przysłał, przyszła zza granicy czy z Polski? jest jakaś informacja do jakiego banku należy czy coś? no bo w sumie jak należy do jakiegoś oddziału z Polski to niczym się nie różni od kart wydanych przez inne banki które są w Polsce
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
cytat z dnia 28 lutego 2020 12:18 przez cristovao

dzięki za odpowiedź, od kiedy masz kartę i kto Ci ją przysłał, przyszła zza granicy czy z Polski? jest jakaś informacja do jakiego banku należy czy coś? no bo w sumie jak należy do jakiegoś oddziału z Polski to niczym się nie różni od kart wydanych przez inne banki które są w Polsce
Wejdź na Revolut.Karta max do tyg.Konto w GB.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
cytat z dnia 28 lutego 2020 17:20 przez lubuszanin

Wejdź na Revolut.Karta max do tyg.Konto w GB.
od kiedy masz tam konto i kartę? niestety dopóki nie założę konta to nie mogę uzyskać kontaktu mailowego, jedynie telefoniczny
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pany, pytanie mam.
U bukmacher xyz wygrałem powiedzmy 1000$. Waluta na koncie bukmachera jest w dolarach ($).
Na koncie Revolut mam 3 konta: w PLN, EUR i USD.
Jak wypłacam z bukmachera na kartę Revolut (kwota w $) to na koncie w Revolut pojawia się ta kwota (na koncie) w EUR, a nie na koncie w USD. Przez to jest dosyć mocno stratny.
Wiecie jak zrobić, aby wypłacana kasa w USD trafiała na konto w Revolut w USD, a nie w EUR?
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Cześć, wypłacał ktoś z Was na revoluta w betssonie?
Niestety dzisiaj sobie zażyczyli, żeby zrobić wypłatę na kartę, którą były wpłacane środki, do tej pory zawsze sobie wypłacałem na konto bankowe i pieniądze były nastepnego dnia. Ile trwa wypłata na revoluta?
Regulaminowo 1-4 dni ale praktycznie na drugi dzień jest już na koncie.
 
Do góry Bottom