>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Relacja live dla Buków

E 293

emarco

Użytkownik
Z ogłoszenia na jakimś forum, wymagana umiejętność rozmowy w języku angielskim, w zasadzie wystarczały mocne podstawy.
Ja przez dwa lata jeździłem na mecze (1,2 ligi, puchary UEFA, towarzyskie, jakiś turniej - wszystko w Polsce) z telefonem + zestaw słuchawkowy i na żywo w trakcie meczu - relacjonowałem - oddsmakerowi (zazwyczaj to byli azjaci, choć także zdarzali się Niemcy) to co się dzieje na boisku, jak wygląda gra, itp - oczywiście umówionym sposobem i kodami.
Teraz reporterzy mają palmtopy i klikają, nie wiem czy jeszcze rozmawiają telefonicznie. Na początku było około 220-240 zł za mecz w przeliczeniu z funtów bodajże. Rekordowo w miesiącu raz miałem meczów 14 ????
Teraz podobno jest mniej płatne za mecz niestety...
Pracowało się fajnie, na żywo się gadało na trybunach, ludzie się czasami głupio patrzyli ;) czasami były kłopoty z połączeniem, czasami za głośno na trybunach, różne były &quot;przeboje&quot; pozytywne i negatywne.
Ludzie &quot;po drugiej stronie&quot; generalnie bardzo spoko, jak się umiało dobrze mówić po angielsku czy po niemiecku to można było na luzie momentami pogadać o tym i owym ;)
 
E 293

emarco

Użytkownik
Nie, nic nie było zwracane. Choć pamiętam że raz chyba coś była extra płacone, chyba za UEFA czy coś, bo był drogi bilet i udało mi się wynegocjować więcej.
Ale generalnie 220-240 zł minus bilet i dojazd. Więc jak mi (bo zawsze dojeżdżałem do klubów wokół których mieszkałem) zostawało od 120 do 180 złotych na czysto.
Oczywiście teraz może być inaczej, bo ja kończyłem pracę ze 4-5 lat temu ????
Edit: co ciekawe, wszystkie bilety z meczów na których byłem mam do dzisiaj ????
 
E 293

emarco

Użytkownik
Ogólnie kilka komend:
komunikaty typu: home danger, away danger (gospodarz / gość atakuje - piłka w niebezpiecznej strefie boiska), home , away safe, gdy drużyny posiadały piłkę ale w strefie bezpiecznej, oczywiście corner kick, penalty kick, free kick (danger or safe) cards, game slow / speed. Nie mówiło się nazw drużyn lecz jedynie home / away team.
Informations about pitch condition, weather, etc..
W dziwnych sytuacjach na boisku np. close game - wtedy bukmacher blokuje zakłady bo się dzieje coś nagłego - typu czerwona kartka, jakieś mega zamieszanie, zadymy na trybunach ????

Ja zawsze lubiłem dorzucać różne &quot;kwiatki&quot;, bo jeździłem na mecze drużyn których znałem lub kibicowałem - to często informowałem o jakiś absencjach w składzie, czasami lubili wysłuchać mojej opinii co do meczu a nawet typu ;)
Jak był fajny gościu na linii to cieszył się z trafności oceny ????
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Własnie zdałem testy na tą pracę i się udało. Mam pytanie tylko odnośnie &quot;legalności&quot; tej pracy. Jak to się ma w stosunku do polskiego prawa?
 
R 190

rednee

Użytkownik
Hej. Możesz napisać coś więcej? Gdzie znalazłeś taką ofertę? Jak będzie wyglądać taka praca? Jak wyglądają testy? I wszystko co możesz napisać ????
Thx.
 
B 0

Blinnieconkling

Użytkownik
Nie, nic nie było zwracane. Choć pamiętam że raz chyba coś była extra płacone, chyba za UEFA czy coś, bo był drogi bilet I udało mi się wynegocjować więcej.
Lager generalnie 220-240 zł short bilet I dojazd. Więc jak mi (bo zawsze dojeżdżałem do klubów wokół których mieszkałem) zostawało od 120 do 180 złotych na czysto.
Oczywiście teraz może być inaczej, bo ja kończyłem pracę ze 4-5 lat temu ????
Alter: co ciekawe, wszystkie bilety z meczów na których byłem mam do dzisiaj ????
Pease contact me here: https://forum.bukmacherskie.com/threads/relacja-doradomanana-live-astroluna-dla-california-buk%C3%B3w.75395/
 
Do góry Bottom