>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rejestracja konta w Betfair i weryfikacja

dak86 389

dak86

Użytkownik
powtarzam pytanie? ktoś gra obecnie na betfair? ktoś podrzuci jakieś info? jak wyglada obecnie weryfikacja kont np. z uk czy z innych krajów?
 
kamyk76 2

kamyk76

Użytkownik
Mieszkam w Szwajcarii i gram bez problemu na starym polskim koncie. Musialem je tylko jeszcze raz zweryfikowac na dane szwajcarskie.
 
P 0

piotras1981pl

Użytkownik
Napisałem post i po 5min już go nie było :/ nie wiem z jakiego powodu więc napiszę w tym wątku:
=============
Hej, jak w temacie. Z racji , ze nie mam jak założyć i zweryfikować swojego to zastanawiałem się nad zakupem z popularnych portali - na jest sporo ofert, cena od ok 300pln.
Czy ktoś z was korzystał?
Moje obawy to oczywiście czy nie jest to jakiś wałek na wyciagnięcie kasy i tyke widzieli człowieka... ale co począć.
Inna sprawa to jakoś zweryfikowanych kont tj., czy BF jak już zweryfikuje to nie będzie re-weryfikował w przyszłości? zdarzyło się to komuś?
Z kontem zapewnione ma być zdjęcie selfie np. do skril@ do weryfikacji ale ostatnio firmy często chcą zdjęcie z dzisiejszą datą więc tutaj będzie problem.
Co wy na to? a może macie sprawdzone źródła gdzie można konto kupić?
Dodam, że nie planuję gry za kosmicznie $$$ - chcę przetestować system za niewielkie stawki, jak się sprawdzi to będę myślał o poważnym koncie ????
 
panmc 755

panmc

Użytkownik
Z
Z własnego doświadczenia odradzam zakup na ogłoszenia24, prawie na pewno zostaniesz oszukany. Dobre konta kosztują 100-150e do tego masz dokumenty i &quot;serwis&quot; w razie czego. Co do powtórnej weryfikacji na BF to na jednym koncie po pół roku chcieli ponownie bym im wysłał zdjęcia. Mogę Ci dać namiary na osobę z tego forum, kupowałem od niego i polecam.
 
P 0

piotras1981pl

Użytkownik
Z
Z własnego doświadczenia odradzam zakup na ogłoszenia24, prawie na pewno zostaniesz oszukany. Dobre konta kosztują 100-150e do tego masz dokumenty i &quot;serwis&quot; w razie czego. Co do powtórnej weryfikacji na BF to na jednym koncie po pół roku chcieli ponownie bym im wysłał zdjęcia. Mogę Ci dać namiary na osobę z tego forum, kupowałem od niego i polecam.
Podeślij namiary jak możesz - porozmawiam ????
 
K 0

kempa1234

Użytkownik
Cześć Witam wszystkich
Jestem w podobnej sytuacji co przedmówca.
Nie mam jak założyć konta na BF ani zweryfikować. Mam kontakt z gościem z ogłaszamy24 che 420 PLN ale mam obawiam się że to fejk
Mogę tez prosić o kontakt do osoby która polecasz
z góry dzięki
 
L 0

lloydass

Użytkownik
Witam

Szukam informacjii gdzie gielda dziala normalnie tz.gdzie dziala nornalnie w  UE ???? 

Szukam tez potwierdzenia plotki o odblokowaniu gieldy w PL od czerwca 2019 ????

Pozdrawiam
 
M 78

michal89216

Użytkownik
cytat z dnia May 22, 2019, 7:50 p.m. przez lloydass


Witam

Szukam informacjii gdzie gielda dziala normalnie tz.gdzie dziala nornalnie w  UE ???? 

Szukam tez potwierdzenia plotki o odblokowaniu gieldy w PL od czerwca 2019 ????

Pozdrawiam


Nie ma szans na odblokowanie.
 
Do góry Bottom