>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Referendum

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No faktycznie to już teraz. Trochę mnie zaniepokoił ten sondaż, że na pewno pójdzie 32% a 20% się waha bo pograłem tez tą frekwencję poniżej 32.
Sprawdzałem wybory do europarlamentu i było coś koło 25% więc zakładam, ze teraz może być podobnie.
Dobrze, że będzie padać.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Szkoda, że w dniu referendum PKW nie będzie informowało o cząstkowej frekwencji np. do godziny 17:00. Przynajmniej człowiek mógłby wiedzieć czego się spodziewać, a tak to dopiero dowiemy się wszystkiego dopiero w poniedziałek albo we wtorek.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szkoda, że w dniu referendum PKW nie będzie informowało o cząstkowej frekwencji np. do godziny 17:00. Przynajmniej człowiek mógłby wiedzieć czego się spodziewać, a tak to dopiero dowiemy się wszystkiego dopiero w poniedziałek albo we wtorek.
Będzie na pewno badanie Exit Poll, które jest bardzo dokładne i zawsze zbliżone do wyników na poziomie +/- 1%. Będziemy wiedzieć zaraz jak minie cisza wyborcza.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Z informacji PAP uzyskanych w TVP, TVN24 i Polsacie wynika, że żadna z tych stacji nie planuje wieczoru referendalnego, w którym byłyby prezentowane wyniki badań exit poll.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Szkoda, że w dniu referendum PKW nie będzie informowało o cząstkowej frekwencji np. do godziny 17:00. Przynajmniej człowiek mógłby wiedzieć czego się spodziewać, a tak to dopiero dowiemy się wszystkiego dopiero w poniedziałek albo we wtorek.
Wystarczy sledzic na twiterze Marcina Palade, ktory sie zajmuje sondazami i wszyskimi badaniami i bedziesz wiedziec co i jak ;)
 
J 127

jester72

Użytkownik
Wystarczy sledzic na twiterze Marcina Palade, ktory sie zajmuje sondazami i wszyskimi badaniami i bedziesz wiedziec co i jak ;)
A skąd ktokolwiek będzie miał wyniki skoro nie będzie żądnego exit poll? A nie będzie bo za to trzeba zapłacić. A przy takim &quot;zainteresowaniu&quot; referendum nikomu się to pewnie nie opłaca i stąd pozostanie nam czekanie do poniedziałku kiedy spłyną cząstkowe wyniki i coś będzie już wiadomo.
Zresztą ja postanowiłem zagrać mini tasiemkę w Millenium połączoną z wyborami, więc i tak poczekam do 25X:
Frekwencja poniżej 25,5% - trochę te linie pospadały, ale jak widzę co się dzieje wokół referendum i jak czytam wypowiedzi polityków głównie lewicy i PSL, że się absolutnie nie wybierają, plus to samo wielu publicystów różnych opcji, to powinno to wejść.
Pytanie drugie o finansowanie partii - ponad 81,5% przeciw utrzymaniu - pójdą ci którzy są przekonani, a z sondaży plus ten właśnie czynnik wynika że linia powinna być łatwo przekroczona.
PO poniżej 26,5% - nie jest to linia STSu ale i tego PO targana aferami nie przekroczy, średnia sondaży za sierpień dla PO to ok 24,5%, będzie trzeba to wrzucę link, plus zjazd spowodowany nowymi taśmami i aferą NIKu
SLD więcej niż PSL - Zlew na fali wznoszącej, wreszcie zjednoczony, kontra chłopy, osiem lat w rządzie i z Burym jako ciężar, wynik może być tylko jeden ????
Razem z tego ako 6,88 po odjęciu podatku 6,05. Zagrałem tam ze względu na możliwość łączenia kilku różnych zakładów dot referendum i wyborów.
 
S 135

seba96

Użytkownik
W sumie to włączając TV widać jak media olewają to referendum. Dzisiaj ani jednego słówka o referendum. Mają czas jeszcze jutro, bo w sobotę już cisza przedreferendalna, ale wątpię, żeby powiedzieli coś na ten temat. Myślę, że jak będzie 20% to będzie całkiem przyzwoity wynik. A i pogoda maksymalnie do 18 stopni i z opadami.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
A skąd ktokolwiek będzie miał wyniki skoro nie będzie żądnego exit poll? A nie będzie bo za to trzeba zapłacić. A przy takim &quot;zainteresowaniu&quot; referendum nikomu się to pewnie nie opłaca i stąd pozostanie nam czekanie do poniedziałku kiedy spłyną cząstkowe wyniki i coś będzie już wiadomo.
Polecam poczekac i potem komentowac, beda czastkowe informacje, zreszta nie problem podzwonic do znajomych jak beda w komisji i spytac ile osob bylo oni to tam zapisuja i potem na probie 10-15 komisji bedzie wiadomo .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Frekwencja ogólnopolska 22% - mniej/więcej kurs 2,25 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Frekwencja ogólnopolska 24% - mniej/więcej kurs 2,02 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Frekwencja ogólnopolska 26% - mniej/więcej kurs 1,80 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Frekwencja ogólnopolska 22% - mniej/więcej + kto lepszy PiS/PO w wyborach parlamentarnych kurs łączny 2,52 buk: STS ŚREDNIA STAWKA ✅✅✅ (jak PO będzie lepsze od PiS czego im życzę z całego serca wyedytuję, na razie to utopia)
Frekwencja ogólnopolska 24% - mniej/więcej + kto lepszy PiS/PO w wyborach parlamentarnych kurs łączny 2,22 buk: STS ŚREDNIA STAWKA ✅✅✅ (jak PO będzie lepsze od PiS czego im życzę z całego serca wyedytuję, na razie to utopia)
Zważywszy na zapowiadaną pogodę i obecne poparcie Pana Kukiza na poziomie 9% uważam, że już 6 września nastąpi klęska demokracji ✅✅✅ i na to głosowanie pójdzie najniższa ilość osób w historii Polski ✅✅✅ - zwolennicy Kukiza i to nie wszyscy. Myślę, że nie więcej niż 15% ✅✅✅. Pograłem wysokimi i średnimi stawkami, wcześniej pograłem na poniżej 32%, ale za mało ???? Myślę, że buki będą do piątku czyli jutra obniżali jeszcze te kursy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
REFERENDUM:
Frekwencja ogólnopolska 24% - mniej/więcej kurs 1,80 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Frekwencja ogólnopolska 22% - mniej/więcej kurs 2,10 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Postanowiłem jeszcze dodatkowo w to wejść.
Gorąco polecam granie na KAŻDĄ linię wystawioną przez buki
na under frekwencji. Macie jeszcze tylko ok 50 min. bo jest cisza wyborcza i mogą zdjąć te zakłady o północy. Przed chwilą przeczytałem &quot;rekomendacje&quot; różnych osób publicznych i wiele w ogóle na nie nie idzie. Wałęsa nie idzie np., ale też z PiSu nie idą. Jeśli w Polsce w normalnej sytuacji nie mamy za dużej frekwencji to co będzie teraz ? Nikt o tym nie mówi, nic się nie dzieje - kompletna CISZA. W 2014 do europarlamentu gdzie był 100 razy większy szum medialny było 22,3%.
Ludzie - kasa leży na ulicy, trzeba ją tylko wziąć co ja już zrobiłem, bardzo grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Wasze undery na dobrej drodze, u mnie w sklepie Trojpaka wzięło do 10:00, 9 osób, a do teraz 16 klientów było. Ogólnie małe zainteresowanie, a zamowilem 1200 zestawów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzięki panowie za te informacje, ale radzę ich nie podawać dzisiaj do 22. Zresztą jakiś mod niech tam gdzie trzeba, się wykaże i usunie te posty bo podawanie jakiś informacji także dotyczących frekwencji jest złamaniem ciszy wyborczej za cą są ogromne kary, albo sami je skasujcie. A ja tak ok. 22 jak by ktoś wysłał jakieś info ze swojej komisji czy zdobył jakieś info to byłbym wdzięczny. Po 22 kończy się cisza.
Oczywiście post blady9mks nie jest o frekwencji więc może być ???? . Tylko ty jasper zmień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Dzięki panowie za te informacje, ale radzę ich nie podawać dzisiaj do 22. Zresztą jakiś mod niech tam gdzie trzeba, się wykaże i usunie te posty bo podawanie jakiś informacji także dotyczących frekwencji jest złamaniem ciszy wyborczej za cą są ogromne kary, albo sami je skasujcie. A ja tak ok. 22 jak by ktoś wysłał jakieś info ze swojej komisji czy zdobył jakieś info to byłbym wdzięczny. Po 22 kończy się cisza.

Oczywiście post blady9mks nie jest o frekwencji więc może być ???? . Tylko ty jasper zmień.
Adamo ja sie zajmuje bankowoscia ;)
 
Do góry Bottom