>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Real Madryt (0 : 3) FC Barcelona 20.XI.2005

Status
Zamknięty.
L 45

laha

Forum VIP
Eto&#39;o bardzo chciał grać dla Realu, marzył o grzez wielkimi gwiazdami
Darek obecnie nie Zidan Ronaldo Becham i inne są wilekimi gwiazdami..obecnie najlepszym piłkarzem jest Ronaldinho widzeliśmy to chyba wszyscy na Meczu 8)

No tak może ta przygoda przyjemna nie była, ale to nie zmienia faktu, że Samuel Eto&#39;o został odkryty przez scoutów Realu Madryt i to właśnie REAL wyciągnoł go z biedy i pozolił wyjechać za granicę, więc Real w dużym stopniu przyczynił się do tego, że dzieci Samuela Eto&#39;o już nigdy nie będą głodne.
I to masz racje....gdyby nie Madryt Eto pewnie by teraz umieral z głodu
Czemu nie? Jesteś kibicem, widzem i takie właśnie sytuacje się ocenia. Wyobraź sobie... Idziesz do kina, film jest kiepski no i chyba wydajesz opinię
No jasne ????


Nigdy nie rozumiałem transferu Eto&#39;o do Barcelony, po raz któryś Perez popisał się &quot;świetnym transferem.
Było widać, że Perez nieprzepada za nim, a szkoda wyobraźcie sobie atak Ronaldo - Eto&#39;o
Sorki ze ak napisze ale odnosze wrażenie ze Perez nielubi czarnych...co prawda gra Robinho ale tesh jak gra Raul i Ronaldo to grzeje ławe... oj tak Eto-Ronaldo + pomoc Ronni+giulu+Zidane+Kean ;) To by było coś ????

Pozdrawiam ????
 
D 0

darek

Forum VIP
Darek obecnie nie Zidan Ronaldo Becham i inne są wilekimi gwiazdami..obecnie najlepszym piłkarzem jest Ronaldinho widzeliśmy to chyba wszyscy na Meczu Cool
No tak Ronaldinho to aktualnie najlepszy piłkarz swiata, jedynie konkurowac by mógł z nim ten pan:


Jest 4 piłkarzy którzy do futbolu wnosza coś niebywłego...
Zinedine Zidane
Andrej Shevchenko
Ronaldinho
Thierry Henry


Majstersztyki :p

Sorki ze ak napisze ale odnosze wrażenie ze Perez nielubi czarnych...
Ktoś już mu to zarzucił. ;)
Ale mam nadzieję, że to nie prawda.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak Dlamnie Real był dużo słąbszą drużyną oglądałem skrót tego meczu niewiem co się z nimi dzieje :cry: Nic ale trzeba sie po porażce Podbudować !!! i zwyciężyć z LYonem i pokazać że real nadal jest dobrą marką !!!
 
D 0

darek

Forum VIP
darek chyba sie załamał że jego kochany real przegrał z barcą aż 3-0 Razz
Po 1 Darek z dużej :/ Real też, a barca być nie musi z dużej :p
Po 2 czy się załamałem ?
Nie! Ale jestem rozczarowany postawa drużyny.
Ale mam nadzieję, że teraz się obudzą i jak już wszyscy piłkarze będą w pełni sił, dopiero pokażą światu co to znaczy REAL MADRYT!


Darek co patrafi Henry wszyscy wiemy...wystarczy spojrzeć jak Arsenal gra z nim a jak bez niego Razz
Hmm... no nie wiem, moim zdaniem &quot;Titti&quot; jest niedoceniany!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To był mecz prawdy. W Hiszanii jest BARCA i długo, długo nic. Tylko Casilias pokazał się z dobrej strony. Gdyby nie on, to strach pomyśleć jaki był by wynik. Czarno widze przyszłość Realu.
zwyciężyć z LYonem i pokazać że real nadal jest dobrą marką !!!
Oni już pokazali dobrą marke w tym meczu hehe
Ale mam nadzieję, że teraz się obudzą i jak już wszyscy piłkarze będą w pełni sił, dopiero pokażą światu co to znaczy REAL MADRYT!
Jakoś długo się budzą. Ostatnie pare lat to o Realu było głośno, ale w sprawach transferowych. O sukcesach nic. Real to nazwiska.

Pozdrawiam
 
dantei 0

dantei

Użytkownik
Po 1: do Darka:
Ty jesteś kibicem Realu, ja Barcy, o E2 i całą reszte moglibyśmy sie kłócić zapwne jeszcze bardzo długo, a i tak wątpię byśmy doszli do porozuminia. Więc proponuje temat zamknąć.

Po 2: VISCA EL BARCA Y VISCA EL CATALUNYA!!

Takie mecze chciałbym oglądać zawsze,właśnie taką Barcę kocham- pięknie grającą i w MIARE skuteczną. Teraz czas na rewanż z Chelsea :twisted:
 
D 0

darek

Forum VIP
Po 1: do Darka:
Ty jesteś kibicem Realu, ja Barcy, o E2 i całą reszte moglibyśmy sie kłócić zapwne jeszcze bardzo długo, a i tak wątpię byśmy doszli do porozuminia. Więc proponuje temat zamknąć.
Widizsz ja patrzę na tą sytuację obiektywnie. To samo bym napisał jakby to powiedział inny piłkarz, nawet jakby był to piłkarz z Realu! Nie miało by to dla mnie znaczenia, chamskie zachowania piłkarzy powinno się zwalczać i tępić.
 
L 45

laha

Forum VIP
Po 1 Darek z dużej :/ Real też, a barca być nie musi z dużej
Na to niestety niepatrzyłeś obiektywnie....

Real ma ogromne poroblemy z piłkarzami
W jakim sensie... to chyba Piłkarze mają problem z real-em

PS. Mam nadzieję, że po meczu nie będzie żadnych cyrków, jakie lubi często robić barcelona.
Gdy sie przegra wygrany mecz niestety tak się dzieje a mam Ci przypomnieć niektore zarzuty prasy do realu ??

Ale i tak prawda jest prawdą

Liga Hiszpanska

1.Barca
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.Inny zespół
itd.
Visca La Barca
 
D 0

darek

Forum VIP
Na to niestety niepatrzyłeś obiektywnie....
Wystarczy popatrzeć na emotikonkę widać, ze zrobiłem to w formie żartu.


Darek napisał/a:
Real ma ogromne poroblemy z piłkarzami


W jakim sensie... to chyba Piłkarze mają problem z real-em
No tak piłkarze mają problem, ale nie z Realem tylko z kontuzjami.


Gdy sie przegra wygrany mecz niestety tak się dzieje
Widzisz moim zdaniem z honorem da się przegrać, to nie usprawiedliwa zachowania piłkarzy i trenera Barcy.


Liga Hiszpanska

Cytat:
1.Barca
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.Inny zespół
itd.
Chyba masz złe dane: :roll:
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ja chciałem sie jeszcze wypowiedzieć na temat tego meczu, bo wcześniej nie było okazji.
Real przegrał to trzeba przyznać, mówi sie trudno, nie można wszystkiego wygrywać.
Dodać należy jeszcze, że Real ma potencjał tylko, że ciągle brakuje jakiegoś ogniwa i cała
gra sie sypie. A to Zidan ma kontuzje, a to Ronaldo pauzuje, a to Raul coś nie tak ze zdrowiem.
Przypomne tylko sezony takie jak np. 99/00 kiedy to Real sięgał po największe trofea,
dodam też, że na przestrzeni ostatnich 10 lat Real zdobył aż 4 tytuły (najwięcej) i jest
ogólnie najbardziej utytułowanym klubem.

I jeszcz jedno: Ja nie jestem jednym z sezonowców, których wszędzie w około. Jestem
wierny Realowi już 9 lat od kiedy zacząłem interesować się piłką.
&quot;Dumni Po Zwycięstwie, Wierni Po Porażce!&quot; HALA MADRID!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom