>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Real Madryt (0 : 3) FC Barcelona 20.XI.2005

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
El Clasico, Gran Derby, Derby Europy, Święta Wojna.



//Edit by Darek


Analiza :
Real Madryt ostatni zaczoł grać tak jak kiedyś ale czy to wystraczy na taki potencjał barcelony Wkońcu w barcelonie Ronalidnho , Eto&#39;o Czy inni te gwiazdy muszą grać moim zdaniem będzie bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie do ostatniego gwizdka Mój typ to 1X

Typ: 1X
Kurs : 1.30
Buk : STS

Barcelona - Real Madrid - Mecze Przeciwko sobie :
10-04-2005 Primera Division Real Madrid Barcelona 4 - 2
20-11-2004 Primera Division Barcelona Real Madrid 3 - 0
25-04-2004 Primera Division Real Madrid Barcelona 1 - 2
06-12-2003 Primera Division Barcelona Real Madrid 1 - 2
19-04-2003 Primera Division Real Madrid Barcelona 1 - 1
23-11-2002 Primera Division Barcelona Real Madrid 0 - 0
01-05-2002 UEFA Champions League Real Madrid Barcelona 1 - 1
23-04-2002 UEFA Champions League Barcelona Real Madrid 0 - 2
16-03-2002 Primera Division Barcelona Real Madrid 1 - 1
04-11-2001 Primera Division Real Madrid Barcelona 2 - 0



Barcelona - Ostatnie u siebie :
02-11-2005 UEFA Champions League Barcelona Panathinaikos 5 - 0
30-10-2005 Primera Division Barcelona Sociedad 5 - 0
26-10-2005 Primera Division Barcelona Malaga 2 - 0
22-10-2005 Primera Division Barcelona Osasuna 3 - 0

Real Madrid - Ostatnie u siebie :
06-11-2005 Primera Division Real Madrid Zaragoza 1 - 0
23-10-2005 Primera Division Real Madrid Valencia 1 - 2
19-10-2005 UEFA Champions League Real Madrid Rosenborg 4 - 1
02-10-2005 Primera Division Real Madrid Mallorca 4 - 0

Barcelona - Ostatnie na wyjeździe :
06-11-2005 Primera Division Getafe Barcelona 1 - 3
18-10-2005 UEFA Champions League Panathinaikos Barcelona 0 - 0
15-10-2005 Primera Division Deportivo Barcelona 3 - 3
24-09-2005 Primera Division Betis Barcelona 1 - 4

Real Madrid - Ostatnie na wyjeździe :
01-11-2005 UEFA Champions League Rosenborg Real Madrid 0 - 2
29-10-2005 Primera Division Betis Real Madrid 0 - 2
26-10-2005 Primera Division Deportivo Real Madrid 3 - 1
15-10-2005 Primera Division Atletico Real Madrid 0 - 3
 
niedzwiedzmj 0

niedzwiedzmj

Użytkownik
mecz na szczycie tego weekenduw europie i na calm swiecie ???? prawdziwy klasyk ;] obie druzyny napewno beda chcialy zaprezentowac sie jak najlepiej ???? do takich meczu nie trzeba spoecjalnie motywowac ???? tu moze pasc kazdy wynik ;] ja stawiam jednak na podzial punktow : moj typ 2:2
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Jest to mecz, w którym zdarzyć się może dosłownie wszystko. Moim zdaniem nie ma co tu
powoływać się na jakieś statystki, każdy wynik jest możliwy. Jednak mnie serce podpowiada
=P że Real wygra! Kursy STS 2.25 3.10 2.80 1.30 1.47

Mój Typ: 1 (2.25zł) ten mecz stawiam na &quot;singielku&quot; z tym właśnie typem.

HALA MADRID!!!
 
L 45

laha

Forum VIP
Barcelona jest najlepszym obecnie teamem na świecie.I kto powie ze niegrają pięknej piłki :?: Chyba te &quot;Gwiazdy&quot; Realu ktore (jak im się wydaje) zaczeły nareszcze grać przyzwoicie.Eto,Ronaldinho,Deco,Giuly i spółka tak skopią &quot;Królewskich&quot; az bedzie szkoda patrzeć :twisted:

Bilans (Dom/Wyjazd)

Real Madrid (dom) 3-0-1
Barcelona (wyjazd) 2-2-0

Mój Typ

Real -Barcelona 2 2,80
 
dantei 0

dantei

Użytkownik
Cóż, takie mecze to nie są zwyczajne spotakania, ta atmosfera, presja sprawia, że ich scenariusz czesto bywa zupełnie nieprzewidywalny.

Statystyka przemawia na korzyść gospodarzy, dlatego też nie bede miał żadnych wątpliwości- stawiam na Barcę :twisted: Oni są teraz w takiej formie, że zdolni zmiażdżyć dosłownie wszystko i wszystich.

[glow=red:e8b88ea2a6]Visca el Barca[/glow:e8b88ea2a6]
 
L 45

laha

Forum VIP
Hehe zagorzałymi fanami Barcy są

-Laha
-Dantei
-Gruchacz (ma taki podpis ciekawy :p)

Myśle ze Barca naprawde poradzi sobie z latwośćią z Realem tylko boje się o to aby niebyło przejściowego spadku formy bo ostatnio 2x ~5-0 ...

[center:5c88cad356] Visca El Barca [/center:5c88cad356]
 
D 0

darek

Forum VIP
El Clasico, Gran Derby, Derby Europy!

Na takie mecze czaka się po 6 miesięcy każdego roku, chyba nie ma takiego kibica piłki nożnej który przeszedł by obojętnie obok tego meczu. Gdy spotykają się dwie wielkie drużyny, które w składach mają największe gwiazdy z całego świata, to ciężko kogoś jest znaleśc na drodze, wszyscy idą do baru, pabu i czekają z niecierpliwością na pierwszy gwizdek sędziego. Warto czekać parę miesięcy na ten klasykl który nazywany jest &quot;Gran Derby&quot; w takich meczach nigdy nie zabraknie emcoji, pięknych akcji, cudownych zagrań, dryblingów, no i oczywiście walki do samego końc! ;) Ciekaw jestem jak kibice Realu przyjmną Eto&#39;o który wypowiedział słynne zdanie po tym jak Barca zapewniła sobie mistrzostwo kraju. Powiedzial on: Madrycka świnio, pokłoń się mistrzowi (dosłownie użył słowa cabrón - oznacza ono w hiszpańskim łajdaka, świnię). Szkoda, że Eto&#39;o zapomniał już, że to własnie REAL wyciągnoł go z biedy i pomógł mu w tym aby stał się wielkim pikarzem. Teraz tak się odwdzięcza. :roll:


Podobnie jak Dziubu sądze, że nie ma co powoływać się w takich meczach na statystyki, mecze te są nieobliczalne i w każdej minucie tacy piłkarze jak Ronaldo, Zidane, Robinho czy Beckham (Real) Eto&#39;o, Ronaldinho, Messi czy Deco (Barca) mogą zmienić wynik spotkania, jedną akcją jednym podaniem mogą dać 3 pkt. swojemu klubowi.

Faworytem niby jest Real, choć moim zdaniem powinna być barcelona, Primo 1. Jest w świetnej formie (Ostatnie 3 mecze chyba 13:0 ) to robi wrażenie :wink: . Primo 2. Real ma ogromne poroblemy z piłkarzami, jak wiemy Real musiał ostatnio grać bez 7 piłkarzy z podstawowego składu (Zidane, Woodgate, Beckham, Graversen, Salgado, Helguera, Baptista no i Ronaldo) teraz jeszcze do tego doszedł Guti, Pablo Garcia z Diogo po bardzo cięzkim meczu z Australią o baraże do MŚ, ale fizjoterapouceci mówią, że piłkarze w dniu meczu będą gotowi na stoczenie 90 minutowej walki . Nie jeden klub by poległ, ale Real dalej walczy.



Mam nadzieję, że Real wygra ten mecz bo jestem jegom fanem. Napewno to będzie cudowne spektaktl, zapraszam wszytkich na zasiedniecie przed telewizorami ;)




HALA MADRID !!!

PS. Mam nadzieję, że po meczu nie będzie żadnych cyrków, jakie lubi często robić barcelona.

 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Gdzie będzie transmisja tego meczu (przy czym Canal+ i Polsat Sport odpadają bo nie mam)?
Znacie może jakiś kanał hiszpański gdzie ten mecz będzie leciał bo mam cyfrową satelite
i łape mase różnych kanałów.
 
dantei 0

dantei

Użytkownik
PS. Mam nadzieję, że po meczu nie będzie żadnych cyrków, jakie lubi często robić barcelona.
mógłbyś spreyzować to trochę, bo ze nie kibiujesz Barsie daje się wyczuć, ale jakieś pierdoły bezpodstawnie mówić to qrna jest chyba przegięcie, zwłaszcza ze pisze to moderator...
 
D 0

darek

Forum VIP
mógłbyś spreyzować to trochę, bo ze nie kibiujesz Barsie daje się wyczuć, ale jakieś pierdoły bezpodstawnie mówić to qrna jest chyba przegięcie, zwłaszcza ze pisze to moderator...
A kto powiedział, że bezpodstawnie :/ I prosze się uspokoić, już mnie osądziłeś a nawet nie dałeś mi dojśc do słowa. :roll:

Mecz przegrany z Chelsea np. W LM ;) Chyba pamietasz falatlne zachowanie Eto&#39;o, Ronaldinho i Rijkaard&#39;a. Można też opisać skandaliczne zachowanie Eto&#39;o który po zdobyciu mistrzostwa powiedział: &quot;Madrycka świnio, pokłoń się mistrzowi&quot; - Czy to jest normalne zachowanie piłkarza, tymi słowami to się poniżył i stracił sporo w oczach kibiców. To zachowanie było chamskie, nie docenia tego co dla niego uczynił Real. :roll:


ze nie kibiujesz Barsie
Jakoś wydaje mi się że to Barsie jest źle napisane, nie powinno być tam c? Hmm...;)
 
D 0

darek

Forum VIP
Znacie może jakiś kanał hiszpański gdzie ten mecz będzie leciał bo mam cyfrową satelite
i łape mase różnych kanałów.

Stacje transmitujące mecz:

SuperSport 6 SA, Diema Xtra, NTV+ On-Line, Galaxie Sport, SKY Sports 2, C+ Blauw, C+ France, Galaxie Sport, Prem Sport Portal, Sport 1 HU, Taquilla 1, Diema Xtra, C+ Poland, HRT 2, Sky Sport IT 3, Sky Calcio 3, Kanal 5 (Den), TV2 Zebra, TV4+, TV Sport RO, Al Jazeera Sport +2, Sport TV.

Proszę! :p

Z Ciekawostek jeszcze dodam:

Typy bukmacherów (1 - zwycięstwo gospodarzy, X - remis, 2 - zwycięstwo gości)
Bet-at-home.com: 1 - 2.45; X - 3.20; 2 - 2.80
Betandwin.com: 1 -2.25; X - 3.25; 2 - 2.85
Expekt: 1 - 2.50; X - 3.20; 2 - 2.70
SportingBet: 1 - 2.50; X - 3.20; 2 - 2.70
STS: 1 - 2.25; X - 3.10; 2 - 2.80
Toto-Mix: 1 - 2.40; X - 3.00; 2 - 2.70
Unibet: 1 - 2.45; X - 3.20; 2 - 2.80

:wink:
 
dantei 0

dantei

Użytkownik
Mecz przegrany z Chelsea np. W LM Chyba pamietasz falatlne zachowanie Eto&#39;o, Ronaldinho i Rijkaard&#39;a.
z tego co pamiętam, sytuacja była napieta, w sumie obie strony nie przebierały w środkach...

Można też opisać skandaliczne zachowanie Eto&#39;o który po zdobyciu mistrzostwa powiedział: &quot;Madrycka świnio, pokłoń się mistrzowi&quot;
moze i az tak ostre słowa nie powinne pasc z ust tak znamienitego piłkarza, ale cóż- E2 po swojej niezbyt przyjemnej przygodzie z realem dał tym upust swoim emocjom... nie mi to osądzać

Jakoś wydaje mi się że to Barsie jest źle napisane, nie powinno być tam c? Hmm...
napisałem to w 100% świadomie, &quot;barcie&quot; nie brzmi najlepiej wg. mnie ????

Pozdro
 
L 45

laha

Forum VIP
Niestety prawda jest taka
(Niebede przytaczał słów Eto ???? )

Lekcja Pokory Nauka Gry W Piłke i wielewiele innych to tytuły gazet sportowych ???? a może i nie sportowych ale internetowych ????
 
D 0

darek

Forum VIP
z tego co pamiętam, sytuacja była napieta, w sumie obie strony nie przebierały w środkach...
A no to chyba nie pamiętasz tamtej sytuacji...


moze i az tak ostre słowa nie powinne pasc z ust tak znamienitego piłkarza,
To nie o to chodzi, takich słów się niewypowiada co mnie to obchodzi, że Eto&#39;o to znakomity piłkarz, taka sama była by sytuacja jakby to powiedział Oleguer, Gabri czy Chałbiński to nie są zawodniocy tak dobrzy jak Eto&#39;o ale moje zdanie na ten temat było by takie same! Samuel mógł w szatni powiedzieć to kolegą z drużyny(Jak już tak bardzo chciał :roll: ), ale nie do kamery czy mikrofonu.


E2 po swojej niezbyt przyjemnej przygodzie z realem dał tym upust swoim emocjom...
No tak może ta przygoda przyjemna nie była, ale to nie zmienia faktu, że Samuel Eto&#39;o został odkryty przez scoutów Realu Madryt i to właśnie REAL wyciągnoł go z biedy i pozolił wyjechać za granicę, więc Real w dużym stopniu przyczynił się do tego, że dzieci Samuela Eto&#39;o już nigdy nie będą głodne.

nie mi to osądzać
Czemu nie? Jesteś kibicem, widzem i takie właśnie sytuacje się ocenia. Wyobraź sobie... Idziesz do kina, film jest kiepski no i chyba wydajesz opinię ? ;&gt;

Eto&#39;o bardzo chciał grać dla Realu, marzył o grzez wielkimi gwiazdami... Real wypozyczył go do Malorci (nbie wiem jak się odmienia ;P) i właśnie za te wypożyczenie kameruńczyk powinien całować Real poo nogach, jakby został w Madrycie jego talent by się nie rozwinoł, siedział by z poczatku w Realu B później by grzał ławę w pierwszej drużynie.
Ale Sami tego nie rozumie chyba chciał się zemścić o powiedział to zdanie.

Nigdy nie rozumiałem transferu Eto&#39;o do Barcelony, po raz któryś Perez popisał się &quot;świetnym transferem. :roll:
Było widać, że Perez nieprzepada za nim, a szkoda wyobraźcie sobie atak Ronaldo - Eto&#39;o :wink:
 
D 0

darek

Forum VIP
Lekcja Pokory Nauka Gry W Piłke i wielewiele innych to tytuły gazet sportowych Smile a może i nie sportowych ale internetowych Smile
Real Madryt - FC Barcelona 0:3. Antyczna tragedia
Ten tytuł też jest dobry.

Wygrał zaspół aktualnie lepszy.
&quot;Co nas nie zabije, to nas wzmocni&quot; ;)

I jeszcze jeden z cytatów który tutaj będzie pasować. &quot;Dumni po zwycięstwie –Wierni po porażce&quot;

HALA MADRID !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom