>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Różne problemy związane z forum

D 0

darek

Forum VIP
Admin ja mam taka prosbe ????
troszeczke irytuje mnie to ze w plci pisze nie okreslono da sie to jakos zmienic :p
Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby :wink:
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Zrobione, teraz kazdy moze zaktualizowac plec w swoim profilu ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Mam prosbe o naprawieni umozliwienie by jak zaznacze np jaks fragment teksu na kolor np czerwony to mogl zaznaczyc nastepny tez na czerwony . A sienie da musze wtedy zmienic na np darkred i skasowac dark. CHodzi poprostu o zaznaczenie roznych gragmetu tekstów w tym samy kolorze czyli jak zaznacze 1 to tak jak jest na innym forum ktorym siedzie ze automatucznie sie zeruje i znow moge zaznaczyc na czerowne. Jest to troche uciazliwie. Mam nadzije ze zczaicie o co mi chodzi ????
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Mam prosbe o naprawieni umozliwienie by jak zaznacze np jaks fragment teksu na kolor np czerwony to mogl zaznaczyc nastepny tez na czerwony . A sienie da musze wtedy zmienic na np darkred i skasowac dark. CHodzi poprostu o zaznaczenie roznych gragmetu tekstów w tym samy kolorze czyli jak zaznacze 1 to tak jak jest na innym forum ktorym siedzie ze automatucznie sie zeruje i znow moge zaznaczyc na czerowne. Jest to troche uciazliwie. Mam nadzije ze zczaicie o co mi chodzi ????
Po weekendzie postaram sie zajac ta sprawa, teraz wyjezdzam na kilka dni i raczej rzadko bede na forum.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Przypominam o problemie:] jesli nie dokonca zrozumiale to napislem to . Wez sprobuj w jednym topiku zaznaczyc dwa rozne fragmenty teksu na kolor czerwony to bedziecie wiedzilei o co chodzi ????
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Ok, rozumiem ten problem, niestety nie mam na to zadnego wplywu, jest on zwiazany z oprogramowaniem tego forum i zostal on juz zgloszony na forum Przema, autora tej modyfikacji phpBB - moze kiedys doczekamy sie poprawki ????
 
Do góry Bottom