>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Qatar Stars League

Status
Zamknięty.
W 0

witoldd1

Użytkownik
Al-Sadd - Al-Arabi
typ:1
kurs:1,40
buk:bah
Analiza:
Dzisiaj zapowiada się bardzo ciekawy mecz w lidze &quot;Qatar Stars League&quot;. 3 Zespół zmierzy się z 8 zespołem.
Al Sadd- Do lidera rozgrywek zespół traci tylko 4 pkt. Dzisiaj stratę może odrobić ,ponieważ o 13-30 rozpoczął się pojedynek lidera z wiceliderem i w razie remisu w tym meczu i wygranej Al Sadd zespół zbliży się na 2 pkt. do prowadzącej dwójki co do im kontakt w walce o Mistrzostwo. U siebie zespół Al Sadd jeszcze w tym sezonie nie przegrało tylko 2 razy zremisował i aż 4 krotnie wygrywał. Ich statystyka u siebie jest imponująca, o wiele gorzej im się wiedzie na wyjazdach, dlatego są dopiero na 3 miejscu w lidze. Jeżeli ten zespół marzy o Mistrzostwie a wie, że na wyjazdach im słabo idze muszą dzisiaj wygrać u siebie z takim zespołem jak Al-Arabi. Który zajmuje daleką 8 pozycje na 10 drużyn.
Al Arabi - Doskonale grają na wyjazdach zdobyli na obcym terenie więcej niż u siebie. Ale dzisiaj zmierzą się z 3 zespołem ligi , który ostatnio rozgromił u siebie 4 drużynę Qatar aż 4-0. Dzisiaj myślę, że zespół Al Arabi marzy o 1 pkt. co ich by przybliżyło do zespołu 7 i 6. Jednak sądzę ze zespół gospodarzy jest bardzo zmotywowany wiedzą, że muszą wygrać i dziś na zlekceważenie rywala nie ma mowy. Jak dla mnie zdecydowane zwycięstwo Gospodarzy, którzy będą walczyć o mistrza do ostatniej Kolejki ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam , sam przyglądałem się temu spotkaniu i cięzko to widzę osobiście typowałbym x2.
I tak tutaj mogę zatypować .
Al-Sadd - Al-Arabi - x2 @@ 2,69 ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Al Sailiya - Al Arabi -----&gt; 2 @@ 1,50 Bwin ✅ ✅
Al Sailiya grało znakomicie w historii jednak w tym sezonie drużyna gra poniżej wszelkich oczekiwań, zajmują 10 miejsce z zaledwie 10pkt. na 11 rozegranych spotkań. Al Arabi zajmuje miejsce 3 z 21 pkt. i ze stratą 3pkt. do drugiego miejsca. W ich ataku gra znakomity Brazylijczyk Cabore który ma 11 trafień na koncie i przewodzi w klasyfikacji strzelców ligi. Typuje zwycięstwo gości po kursie 1,50
 
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
Spotkanie: Al-Gharrafa - Al-Sadd
(4:1)
Typ: x
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W piątkowej 21 kolejce Qatar Stars League czeka prawdziwy hit na miarę Kataru. Spotkają się lider i wicelider, których dzielą tylko dwa punkty. Nad miejscem trzecim w tabeli mają już 10 punktów przewagi. W Katarze rządzą i dzielą, Al Sadd ostatni raz nie zyskał punktów 10 stycznia, a Al Gharafa schodziła pokonana z boiska 30 października zeszłego roku! W pozostałym okresie nieustannie punktują. Trzeba też dodać, że ostatnie trzy sezony to podział miejsc na podium - dwa mistrzostwa gospodarzy spotkania i jedno zdobyte przez gości. W ramach ciekawostki w tym pierwszym zespole swoją piłkarską emeryturę spędza sam Juninho Pernambucano, na swoim koncie mając 7 bramek. Za to drugi zespół ma w swoim składzie bramkostrzelnego Leandro z 19 bramkami.
Dlaczego więc remis? Warto prześledzić terminarz obu zespołów. W nowym tygodniu i następnym czekają oba zespoły spotkania w Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Można więc spodziewać się oszczędzania i dżentelmeńskiego remisu, który pozwoli kwestię mistrza pozostawić nadal otwartą. Jak wygląda sytuacja w AFC dla obu zespołów? Znakomicie radzi sobie drużyna z miasta Ad-Dauha, która jest liderem swojej grupy po dwóch wygranych kolejkach. Teraz czekają ich dwa spotkania z drugim Esteghlal z Iranu i między nimi do końca będzie toczyć się walka o lidera grupy A.
Al Sadd jest wiceliderem grupy D. W poprzedniej kolejce rozgromili na wyjeździe 0:5 Al Ahli z Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jeszcze wcześniej wysoko (u siebie 3:0) przegrali z faworytem grupy, Al Hillal z Arabii Saudyjskiej. Teraz mecz z irańskim Mes Kerman, fatalnie spisującym się w krajowej lidze po sezonie, w którym zajął trzecie miejsce (teraz 14 na 18 miejsc).
Jak widać, oba zespoły z Kataru mają w swoich grupach ważne mecze, po których ich sytuacja w AFC może się mocno zmienić. Stąd też piątkowe spotkanie wygląda na typowo remisowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom